Αρχική
Η ένωσή μας
Σωματεία
Πρωταθλήματα
Πρωταθλητές
Προκηρύξεις - Νόμοι
Διοργανώσεις
Κλιμάκια
ΣΥΔΠΕΚ
Σύνδεσμοι
Gallery

 
Αρχική
ΤΟΥΡΝΟΥΑ BEACH VOLLEY JUNIORS REGIONAL Ε.Σ.ΠΕ.Κ. (Κ-17, Κ-19) Εκτύπωση E-mail
23.06.17

Σας ενημερώνουμε ότι η Ε.Σ.ΠΕ.Κ. θα διοργανώσει ένα(1) τουρνουά beach volley 

Παίδων-Κορασίδων Κ-17, Εφήβων-Νεανίδων Κ-19 2017, σύμφωνα με τους

όρους διεξαγωγής που αναγράφονται στις προκηρύξεις που έχουν εκδοθεί από την Ε.Ο.ΠΕ

 

                   ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ 

Το τουρνουά θα διεξαχθεί  στο ΡΕΘΥΜΝΟ στα Δημοτικά γήπεδα του beach volley

στην παραλία του Ρεθύμνου στις 15-16 Ιουλίου 2017.

Δικαίωμα συμμετοχής έχουν αθλητές-τριες που ανήκουν στη δύναμη της Ε.Σ.ΠΕ.Κ.

(αγωνιστική ή φυσική εντοπιότητα) όπως αυτή καθορίζεται (απαραίτητα δικαιολογητικά)

από τις προκηρύξεις beach volley Κ-17 & Κ-19 της Ε.Ο.ΠΕ.

ΗλικίεςΚ-17 : δικαίωμα συμμετοχής έχουν αγόρια και κορίτσια που έχουν

γεννηθεί μετά την 1η Ιανουαρίου 2001 και

Ηλικίες Κ-19 : δικαίωμα συμμετοχής έχουν αγόρια και κορίτσια που έχουν

γεννηθεί μετά  την 1η Ιανουαρίου 1999

Παράβολο συμμετοχής : Κ-17 & Κ-19 10? (δέκα ευρώ ανά αθλητή/τρια).

Το παράβολο καταβάλλεται με την κατάθεση της δήλωσης συμμετοχής και δεν επιστρέφεται

σε περίπτωση αποχώρησης/αλλαγής αθλητή/τριας/ομάδας.

Δηλώσεις συμμετοχής θα γίνονται δεκτές έως την Παρασκευή 30 Ιουνίου 2017 και ώρα 12.00 

με τους εξής τρόπους:με e-mail  στην ΕΣΠΕΚ (  Αυτό το ηλεκτρονικό μήνυμα προστατεύεται από spam bots, θα πρέπει να έχετε ενεργοποιημένη τη Javascript για να το δείτε . ) η  

στα  ΧΑΝΙΑ στον  Παπαδάκη  Γιώργο  στο ΡΕΘΥΜΝΟ στον Σπιταδάκη  Κώστα

και  ΗΡΑΚΛΕΙΟ & ν. ΛΑΣΙΘΙΟΥ  στην Γεωργοπούλου Αντωνία .

Για να γίνουν δεκτές οι δηλώσεις συμμετοχής θα πρέπει να κατατεθούν πλήρως συμπληρωμένα

τα ειδικά έντυπα όπως είναι αναρτημένα στο site της ΕΟΠΕ (ενότητα beachvolley - αθλητές)

και οι αθλητές/τριες να είναι εγγεγραμμένοι στο Μητρώο Beach VolleyBall της Ε.Ο.ΠΕ.

για την αγωνιστική περίοδο 2017.

Ο τρόπος διεξαγωγής θα καθοριστεί αναλόγως του αριθμού των ομάδων που θα δηλώσουν συμμετοχή,

ενώ για την ώρα της τεχνικής σύσκεψης και προσέλευσης των ομάδων θα ακολουθήσει νεώτερη

ενημέρωση-ανακοίνωση στην ιστοσελίδα της Ένωσης.

 
Ο ομοσπονδιακός προπονητής και ποπ Δυτ Κρήτης Εκτύπωση E-mail
15.06.17


Ο ομοσπονδιακός προπονητής και ποπ Δυτ Κρήτης Νικάκης Νεκταριος καλεί

τους αθλητές των σωματείων του Ρεθύμνου και Χανίων γεννηθείς 2003-04 -05

για προπόνηση στο κλειστό γυμναστήριο Χανίων  και ώρα 18.00

Οι αθλητές να είναι με αθλητική ενδυμασία έτοιμοι ένα τέταρτο πριν την έναρξη .

 
2η Συγκεντρωτικη Προπονηση αγοριων Αν. Κρητης Εκτύπωση E-mail
15.06.17

Α  ΓΚΡΟΥΠ  ΣΑΒΒΑΤΟ 18 ΙΟΥΝΙΟΥ ΚΛ. ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 10.00-11.30

Β ΓΚΡΟΥΠ  ΤΕΤΑΡΤΗ  21 ΙΟΥΝΙΟΥ ΚΛ.ΜΕΛΕΣΩΝ ΩΡΑ 16.00-17.30

 








ΓΚΡΟΥΠ Α
2003-2004-2005

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝ
1 ΜΕΤΑΞΑΚΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 ΓΕΗ
2 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 ΓΕΗ
3 ΚΑΛΛΙΓΙΑΝΝΑΚΗΣ
ΧΑΡΗΣ 2003 ΓΕΗ
4 ΣΚΟΥΡΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 ΓΕΗ
5 ΝΑΛΜΠΑΝΤΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 ΓΕΗ
6 ΜΑΚΑΤΟΥΝΗΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2004 ΓΕΗ
7 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΜΗΝΑΣ 2004 ΓΕΗ
8 ΤΡΑΙΝΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ 2004 ΓΕΗ
9 ΤΣΑΠΑΛΗΣ
ΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΓΕΗ
10 ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2005 ΓΕΗ
11 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΜΑΡΙΟΣ 2005 ΓΕΗ
12 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2005 ΓΕΗ
13 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ 2005 ΓΕΗ
14 ΓΙΑΝΝΑΔΑΚΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2004 ΓΕΗ
15 ΣΠΩΚΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2004 ΓΕΗ
16 ΣΩΠΑΣΗΣ
ΘΑΝΑΣΗΣ 2004 ΓΕΗ
17 ΜΕΡΑΜΒΕΛΙΩΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2003 ΓΕΗ
18 ΚΟΣΙΔΕΚΑΚΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 ΓΕΙ
19 ΜΠΑΡΚΑΛΑΚΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2004 ΓΕΙ
20 ΛΙΑΠΑΚΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 ΗΡΟΔΟΤΟΣ


















ΓΚΡΟΥΠ Β



Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝ
1 ΣΤΕΙΑΚΑΚΗΣ
ΒΑΓΓΕΛΗΣ 2005 ΟΦΗ
2 ΚΟΥΦΟΓΙΩΡΓΑΚΗΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2005 ΟΦΗ
3 ΣΑΝΤΟΡΙΝΕΟΥ
ΑΝΤΩΝΗΣ 2005 ΟΦΗ
4 ΝΕΝΟΦ
ΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΟΦΗ
5 ΠΑΞΙΜΑΔΑΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 ΟΦΗ
6 ΧΑΙΤΑΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2004 ΟΦΗ
7 ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΟΦΗ
8 ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2004 ΟΦΗ
9 ΜΙΧΕΛΑΚΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΟΦΗ
10 ΣΙΤΟΓΛΟΥ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2003 ΟΦΗ
11 ΑΝΤΩΝΟΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 ΟΦΗ
12 ΤΡΟΥΛΑΚΗΣ
ΜΙΧΑΛΗΣ 2004 ΟΦΗ
13 ΚΟΝΤΖΕΔΑΚΗΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2004 ΟΦΗ






 
ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟΥ ΑΝΑΤΟΛ ΚΡΗΤΗΣ Εκτύπωση E-mail
09.06.17

Ο Περιφερειακός Ομοσπονδιακός Προπονητής Ανατολικής Κρήτης, κος Προύφας Νίκος, καλεί σε προπόνηση το Σάββατο 17 Ιουνίου στο Κλ. Λίντο τις παρακάτω αθλήτριες.

1ο Γκρούπ 11:30-13:00 :  ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ (ΑΘΛΕΣΗ), ΖΕΚΙΟ ΡΑΦΑΕΛΛΑ (ΑΘΛΕΣΗ), ΤΖΑΝΑΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΑΘΛΕΣΗ), ΞΥΔΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΑΘΛΕΣΗ), ΓΚΟΡΓΚΟΥΛΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΑΘΛΕΣΗ), ΤΖΩΡΤΖΑΚΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ (ΜΕΣΣΑΡΑ), ΡΟΜΠΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΜΕΣΣΑΡΑ), ΜΑΥΡΑΚΗ ΗΡΩ (ΓΕΗ), ΣΕΓΡΕΔΑΚΗ ΣΟΦΙΑ (ΓΕΗ), ΤΡΟΥΛΙΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ (ΓΕΗ), ΦΕΤΦΑΤΖΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΓΕΗ), ΦΡΕΝΤΖΕΣΚΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΕΗ), ΧΑΪΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ), ΦΑΝΙΟΥΔΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΠΗΓΑΣΟΣ), ΜΑΡΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (ΓΕ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ)

2ο Γκρούπ 13:00-14:30 : ΜΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ (ΟΦΗ), ΜΑΥΡΑΚΗ ΡΑΝΙΑ (ΟΦΗ), ΚΟΝΤΖΕΔΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΟΦΗ), ΛΥΡΙΤΣΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΓΙΟΥΧΤΑΣ), ΦΑΝΙΟΥΔΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ (ΠΗΓΑΣΟΣ), ΤΣΙΓΑΡΙΔΑ ΛΥΔΙΑ (ΠΗΓΑΣΟΣ), ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ (ΓΡΥΠΑΣ), ΖΕΡΒΑΚΗ ΑΛΕΞΙΑ (ΓΡΥΠΑΣ), ΝΟΔΑΡΑΚΗ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ (ΓΡΥΠΑΣ), ΜΠΟΥΤΖΙ ΕΝΤΑ (ΑΡΗΣ ΓΟΥΡΝΩΝ), ΚΑΡΑΚΙΤΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΑΡΗΣ ΓΟΥΡΝΩΝ), ΠΕΡΒΟΛΑΡΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΡΗΣ ΓΟΥΡΝΩΝ), ΤΡΟΥΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΗΡΟΔΟΤΟΣ), ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΖΩΗ (ΗΡΟΔΟΤΟΣ) 

Οι αθλήτριες θα πρέπει να βρίσκονται στο γήπεδο 15 λεπτά πριν απο την προγραμματισμένη ώρα έναρξης της προπόνησης με αθλητική περιβολή.

 

 
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ - ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Εκτύπωση E-mail
13.06.17

Η ΓΕ Ηρακλείου κατέκτησε το Πρωτάθλημα Παμπαίδων και Παγκορασίδων αγωνστικής περιόδου 2016-2017.

Στο Πρωτάθλημα Παγκορασίδων κέρδισε την ΑΘΛΕΣΗ στον τρίτο αγώνα με σετ 3-0 ενώ στο Πρωτάθλημα Παμαπαίδων κέρδισε και τον δεύτερο αγώνα με το ΣΦΠΧ  με σετ 3-0.

Η Ένωση Σωματείων Πετοσφαίρισης Κρήτης συγχαίρει την ομάδα της ΓΕΗ για την κατάκτηση των Πρωταθλημάτων Παμπαίδων και Παγκορασίδων 

 
Προημιτελική φάση Πανελληνίου πρωταθλημάτος Κορασίδων Εκτύπωση E-mail
13.06.17
Πρόγραμμα
ΗμερομηνίαΑγώναςΓήπεδοΑποτέλεσμα
1η αγωνιστική
Πεμ 15 Ιουν, 20:30 ΣΦΑ Μελισσίων ‘Ο Φοίβος’ - ΔΑΣ Δραπετσώνας Νέο Κλειστό Μελισσίων
Πεμ 15 Ιουν, 18:30 ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου - ΑΣΠ Απόλλων Νέο Κλειστό Μελισσίων
2η αγωνιστική
Παρ 16 Ιουν, 20:30 ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου - ΣΦΑ Μελισσίων ‘Ο Φοίβος’ Νέο Κλειστό Μελισσίων
Παρ 16 Ιουν, 18:30 ΑΣΠ Απόλλων - ΔΑΣ Δραπετσώνας Νέο Κλειστό Μελισσίων
3η αγωνιστική
Σαβ 17 Ιουν, 16:00 ΔΑΣ Δραπετσώνας - ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου Νέο Κλειστό Μελισσίων
Σαβ 17 Ιουν, 19:00 ΣΦΑ Μελισσίων ‘Ο Φοίβος’ - ΑΣΠ Απόλλων Νέο Κλειστό Μελισσίων
 
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ 10/7/2017 Εκτύπωση E-mail
09.06.17

ΣΑΒΒΑΤΟ 10-06-2017



ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ Α΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ ΣΦΠΧ-ΓΕΗ ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ 19:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ ΓΕΗ-ΑΘΛΕΣΗ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 18:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΒΑΒΑΔΑΚΗ
Π/Κ ΑΡΙΑΔΝΗ












Β Ομιλος Πηγασος2-Ηρόδοτος Κλ. Λίντο 16:00 ΣΗΦΑΚΗ ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ

Γρύπας-Αρης Κλ.Μελεσσων 10:00 ΑΜΑΡΓΙΑΝΙΤΑΚΗΣ ΚΑΛΕΜΑΚΗ
 
Ο ΠΟΠ Δυτικής Κρήτης Εκτύπωση E-mail
08.06.17

Ο ΠΟΠ Δυτικής Κρήτης Διαμαντακης Χρήστος καλεί σε προπόνηση

στο κλειστό του Ρέθυμνο την Δευτέρα 12/06/2017 και ώρα 14.00-16.00

τις παρακάτω αθλήτριες.

ΜΠΑΡΟΤΣΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ.ΑΡΑΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓ.ΠΑΓΩΝΑ ΛΙΟΝΗ.

ΦΟΥΡΦΟΥΛΑΚΗ ΔΗΜ.ΜΥΓΙΑΚΗ ΝΙΚΟΛ.ΣΚΟΥΦΗ ΒΕΑΤΡ.Αρκαδι .

ΤΣΑΜΠΕΚΙΔΟΥ ΖΩΗ. ΠΑΠΑΔΟΠΕΤΡΑΚΗ ΜΑΡΚ. ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗ ΣΟΦΙΑ.

ΔΑΦΝΟΜΗΛΗ ΣΟΦΙΑ. ΚΟΥΤΑΛΑ ΣΤΕΛΛΑ. Ν.Οπερ

 
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 10-11/6/2017 Εκτύπωση E-mail
08.06.17

ΠΕΜΠΤΗ 8/6/2017


ΟΦΗ -ΑΡΗΣ Κλ.ΒΑΚ 15:30

ΣΑΒΒΑΤΟ 10-06-2017
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ ΣΦΠΧ-ΓΕΗ ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ 19:00
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ ΓΕΗ-ΑΘΛΕΣΗ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 18:00




Π/Κ ΑΡΙΑΔΝΗ






Β Ομιλος Πηγασος2-Ηρόδοτος Κλ. Λίντο 16:00

Γρύπας-Αρης Κλ.Μελεσσων 10:00
 
Ο ΠΟΠ ΔΥΤΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ Εκτύπωση E-mail
07.06.17

΢Ο ΠΟΠ ΔΥΤΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΚΑΛΕΙ ΣΕ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΣΤΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΧΑΝΙΩΝ

ΣΤΙΣ 10/06/2017 ΗΜΕΡΑ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΑΙ ΩΡΑ 14.30-16.00

ΤΙΣ ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ ΤΟΥ 2005 ΚΑΙ16.00-17.30 ΤΙΣ ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ ΤΟΥ 2004

 
<< Αρχική < Προηγ. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Επόμ. > Τελευταία >>

Αποτελέσματα 1 - 14 από 1422
© 2017 ΕΣΠΕΚ

Design by magnetism.gr

 
Πως σας φαίνεται το καινούργιο μας site;
 
Σωματεία
Επισκέψεις:372526