Αρχική
Η ένωσή μας
Σωματεία
Πρωταθλήματα
Πρωταθλητές
Προκηρύξεις - Νόμοι
Διοργανώσεις
Κλιμάκια
ΣΥΔΠΕΚ
Σύνδεσμοι
Gallery
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

 
Αρχική arrow Πρωταθλήματα
ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ 2018-2019 Εκτύπωση E-mail

Ρ.Ο ΑΝΔΡΩΝ 1) 24/03/2019    ΓΕΗ-Ν.ΟΠΕΡ  3-0      ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΣΦΠΧ   2-3

Ρ.Ο. ΑΝΔΡΩΝ 2) 31/03/2019 Ν.ΟΠΕΡ-ΓΕΗ  0-3       ΣΦΠΧ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ  3-0

1ος Τελικός: 07/04/2019   ΓΕΗ-ΣΦΠΧ  3-0

2ος Τελικός: 14/04/2019  ΣΦΠΧ-ΓΕΗ 3-2

3ος Τελικός:  21/04/2019  ΓΕΗ-ΣΦΠΧ  3-0

Πρωταθλήτρια Ομάδα: Γ.Ε. Ηρακλείου

 

 
Πρόγραμμα-Αποτελέσματα- Βαθμολογία 18-19 Εκτύπωση E-mail
Α΄ ΓΥΡΟΣ
1η αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
04/11/18 18:00 ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΧΕΡ/ΣΙΟΣ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ  3-1
04/11/18 19:00 ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ ΣΟΥΔΑ-Ν.ΟΠΕΡ  0-3
04/11/18 18:00 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ ΣΦΠΧ-ΓΕΗ  1-3
04/11/18 16:00 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ ΚΥΔΩΝ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ  1-3
2η αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
11/11/18 17:00 ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ ΣΟΥΔΑ-ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ α.α  3-0
11/11/18 17:00 ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΣΦΠΧ  0-3
11/11/18   ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ Ν.ΟΠΕΡ- ΚΥΔΩΝ  3-0
11/11/18 19:00 ΚΛ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΓΕΗ  0-3
3η αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
18/11/18 18:00 ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ-ΣΦΠΧ 3-2
18/11/18 20:00 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ ΚΥΔΩΝ-ΣΟΥΔΑ  3-0
18/11/18 18:00 ΚΛ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ  3-0
18/11/18 16:00 ΚΛ.ΛΙΝΤΟ ΓΕΗ-Ν.ΟΠΕΡ  3-0
4η αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
25/11/18 16:00 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ ΚΥΔΩΝ-ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ  1-3
25/11/18 18:00 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ ΣΦΠΧ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ  3-1
25/11/18 17:00 ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ ΣΟΥΔΑ-ΓΕΗ  0-3
25/11/18 17:00 ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΑΚΡΩΤΗΡΙ-Ν.ΟΠΕΡ  3-0
5η αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
16/12/18 12:00 ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΧΕΡ/ΣΙΟΣ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ  3-2
02/12/18 18:00 ΚΛ.ΛΙΝΤΟ ΓΕΗ-ΚΥΔΩΝ  3-0
02/12/18   ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ Ν.ΟΠΕΡ-ΣΦΠΧ  0-3
02/12/18 19:00 ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΣΟΥΔΑ  3-0
6η αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
09/12/18 19:00 ΚΛ.ΛΙΝΤΟ ΓΕΗ-ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ  3-0
09/12/18 20:00 ΚΛ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-Ν.ΟΠΕΡ  3-1
09/12/18 18:00 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ ΚΥΔΩΝ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ  3-0
09/12/18 16:00 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ ΣΦΠΧ-ΣΟΥΔΑ  3-0
7η αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
13/01/19  18:00 ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ Ν.ΟΠΕΡ-ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ  3-0
13/01/19 17:00 ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΓΕH  0-3
13/01/19 17:00 ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ ΣΟΥΔΑ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ  0-3
13/01/19 20:00 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ ΣΦΠΧ-ΚΥΔΩΝ 2-3
Β΄ ΓΥΡΟΣ
8η αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
20/01/19 17:00 ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΧΕΡ/ΣΙΟΣ  1-3
20/01/19   ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ Ν.ΟΠΕΡ-ΣΟΥΔΑ  3-0
20/01/19 18:00 ΚΛ.ΛΙΝΤΟ ΓΕΗ-ΣΦΠΧ  3-1
20/01/19 17:00 ΚΛ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΚΥΔΩΝ  2-3
9η αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
03/02/19 13:00 ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ-ΣΟΥΔΑ  3-0
03/02/19 20:00 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ ΣΦΠΧ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ  3-0
03/02/19 18:00 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ ΚΥΔΩΝ-Ν.ΟΠΕΡ  0-3
03/02/19 19:00 ΚΛ.ΛΙΝΤΟ ΓΕΗ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ  3-0
10η αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
10/02/19 16:00 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ ΣΦΠΧ-ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ  3-0
10/02/19 19:00 ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ ΣΟΥΔΑ-ΚΥΔΩΝ  0-3
10/02/19 17:00 ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ  0-3
10/02/19   ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ Ν.ΟΠΕΡ-ΓΕΗ  1-3
11η αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
17/02/19 18:00 ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ-ΚΥΔΩΝ  3-0
09/03/19 18:00 ΚΛ. ΛΙΝΤΟ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΣΦΠΧ  3-1
17/02/19 14:00 ΚΛ.ΛΙΝΤΟ ΓΕΗ-ΣΟΥΔΑ  3-0
17/02/19   ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ Ν.ΟΠΕΡ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ  3-2
12η αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
24/02/19 18:00 ΚΛ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΧΕΡ/ΣΙΟΣ  3-0
24/02/19 18:00 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ ΚΥΔΩΝ-ΓΕΗ  0-3
24/02/19 16:00 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ ΣΦΠΧ-Ν.ΟΠΕΡ  3-0
24/02/19 19:00 ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ ΣΟΥΔΑ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ  0-3
13η αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
03/03/19 19:00 ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ-ΓΕΗ  0-3
03/03/19   ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ Ν.ΟΠΕΡ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ  0-3
06/03/19 19:00 ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΚΥΔΩΝ  3-1
03/03/19 19:00 ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ ΣΟΥΔΑ-ΣΦΠΧ  0-3
14η αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
17/03/19 20:00 ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ-ΟΠΕΡ  0-3
17/03/19 16:00 ΚΛ.ΛΙΝΤΟ ΓΕΗ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ  3-0
17/03/19 18:30 ΚΛ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΣΟΥΔΑ α.α  3-0
17/03/19 20:00 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ ΚΥΔΩΝ-ΣΦΠΧ  0-3
Διαβάστε περισσότερα...
 
© 2019 ΕΣΠΕΚ

Design by magnetism.gr

 
Πως σας φαίνεται το καινούργιο μας site;
 
Σωματεία
Επισκέψεις:636739