Αρχική
Η ένωσή μας
Σωματεία
Πρωταθλήματα
Πρωταθλητές
Προκηρύξεις - Νόμοι
Διοργανώσεις
Κλιμάκια
ΣΥΔΠΕΚ
Σύνδεσμοι
Gallery
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

 
Αρχική
Προπόνηση Κλιμακίου Κοριτσιών Χανίων Εκτύπωση E-mail
15.11.19

Ο Ομοσπονδιακός Προπονητής κος Μανωλάκης Μανώλης, καλεί σε συγκεντρωτική προπόνηση τις παρακάτω αθλήτριες του Κλιμακίου Χανίων (2006-2007), τη Δευτέρα 18 Νοεμβρίου 2019 και ώρα 15:00-16:30 στο Κλ.Ακρωτηρίου. Οι αθλήτριες να προσέλθουν με αθλητική περιβολή με τα διακριτικά της ομάδας τους με ομοιόμορφη ανά σωματείο.

  1. ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΖΕΝΙΑ (ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ)
  2. ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ (ΝΑΟ ΣΟΥΔΑΣ)
  3. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ)
  4. ΚΑΣΑΠΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ (ΣΦΠΧ)
  5. ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΚΗ ΠΑΥΛΙΝΑ (ΑΟ ΚΥΔΩΝ)
  6. ΛΑΜΟΡΙΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ (ΑΝΕΜΟΣ)
  7. ΛΑΜΟΡΙΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΑΝΕΜΟΣ)
  8. ΜΑΖΟΚΟΠΑΚΗ ΑΜΑΛΙΑ (ΝΑΟ ΣΟΥΔΑΣ)
  9. ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΚΗ ΑΓΑΠΗ (ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ)
  10. ΝΤΙΜΟΒΑ ΑΛΕΞ (ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ)
  11. ΠΑΠΑΗΛΙΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ)
  12. ΤΖΙΝΤΖΙΣ ΕΥΑ (ΑΟ ΚΥΔΩΝ)
  13. ΤΟΥΒΑ ΕΛΕΝΗ (ΑΟ ΚΥΔΩΝ)
  14. ΤΣΙΑΛΤΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ (ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ)

Το σωματείο του οποίου αθλήτρια θα απουσιάσει, να ενημερώσει εγγράφως την ΕΣΠΕΚ για τους λόγους απουσίας της.

 
Προπόνηση κλιμακίου κοριτσιών Ανατολ.Κρήτης Εκτύπωση E-mail
15.11.19

Οι Περιφερειακοί Ομοσπονδιακοί Προπονητές κ.κ.Παρασκάκη Γιούλη και Τσαντίδης Ιωάννης, καλούν τις παρακάτω αθλήτριες του Κλιμακίου γενημ. τα έτη 2006-2007, σε συγκεντρωτική προπόνηση και μετρήσεις, την Δευτέρα 18 Νοεμβρίου 2019 και ώρα 15:00 στο Νέο Κλ.Γυμναστήριο Ηρακλείου (Δύο Αοράκια).  Διάρκεια προπόνησης 15:00-16:30

  1. ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΔΑΝΑΗ  (ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ)
  2. ΒΑΡΒΕΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑΣ)
  3. ΒΕΡΓΕΤΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ)
  4. ΒΛΑΣΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΑΟΠ ΓΡΥΠΑΣ)
  5. ΒΛΑΧΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)
  6. ΒΟΥΡΕΞΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΑΣΠΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ)
  7. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ- ΧΡΙΣΤΙΝΑ  (ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)
  8. ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (ΑΡΗΣ ΓΟΥΡΝΩΝ)
  9. ΚΑΛΟΥΤΣΑΚΗ ΕΛΕΝΗ (ΑΘΛΕΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)
  10. ΚΑΡΤΣΩΝΗ ΧΑΡΑ (ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ)
  11. ΚΟΣΜΑΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)
  12. ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ (ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ)
  13. ΜΑΡΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ)
  14. ΜΑΥΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΑΣΠΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ)
  15. ΜΟΥΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑΣ)
  16. ΜΠΑΓΚΕΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ ΑΟΧ)
  17. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)
  18. ΓΑΛΑΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ)
  19. ΠΡΙΝΙΩΤΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)
  20. ΣΑΜΠΑΝΗ ΧΡΥΣΗ (ΑΡΗΣ ΓΟΥΡΝΩΝ)
  21. ΦΑΝΙΟΥΔΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ (ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ)
  22. ΦΩΤΕΙΝΑΚΗ ΑΓΑΠΗ (ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ)

Οι αθλήτριες να προσέλθουν με αθλητική περιβολή με τα διακριτικά της ομάδας τους ομοιόμορφη ανα σωματείο.

Το σωματείο του οποίου θα απουσιάσει αθλήτρια, υποχρεούται να ενημερώσει εγγράφως την Ένωση για το λόγο απουσίας της.

 
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 16-17/11/2019 Εκτύπωση E-mail
14.11.19
Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων το Σάββατο 16 και την Κυριακή 17 Νοεμβρίου και τους ορισμένους σε κάθε αγώνα Διαιτητές.
Διαβάστε περισσότερα...
 
Στην προετοιμασία της Εθνικής Κορασίδων η Τρουλινάκη Μ! Εκτύπωση E-mail
14.11.19

Στην προτοιμασία της Εθνικής Κορασίδων εν όψει του 1ου Γύρου Πανευρωπαϊκού Πρωταθλήματος. κλήθηκηκε απο τον Ομοσπονδιακό Προπονητή κο Χρήστο Τριανταφυλλόπουλο η Τρουλινάκη Μαρία του σωματείου ΓΕΗ.

Η προετοιμασία θα πραγματοποιηθεί στο Κλ.Μίκρας στη Θεσσαλονίκη απο 20 εως 24 Νοεμβρίου.

 
Αποτελέσματα Αγώνων 09-10/11/2019 Εκτύπωση E-mail
12.11.19

Στην ενότητα Πρωταθλήματα μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα των αγώνων και τη βαθμολογία των ομάδων σε κάθε Πρωτάθλημα.

Εθνικές Κατηγορίες:

  • Volley League Ανδρών: ΟΣΦΠ- ΟΦΗ  3-1 (25-16, 22-25, 25-21, 25-15)
  • Α2 Ανδρών: ΓΕΗ-ΚΑΛΑΜΑΤΑ 80 0-3 (22-25, 20-25, 25-27)
  • Α2 Γυναικών: ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ- ΜΕΣΣΑΡΑ  0-3 (20-25, 22-25, 18-25)
  • Α2 Γυναικών: ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΘΛΕΣΗ  3-2 (25-18, 16-25, 19-25, 25-15, 15-13)
  • Α2 Γυναικών: ΓΕΗ- ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ 3-0 (25-14, 25-19, 25-11)
 
Πρόγραμμα και Διαιτητές Αγώνων 09-13/11/2019 Εκτύπωση E-mail
08.11.19

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων το Σάββατο 09 την Κυριακή 10 και την Τετάρτη 13 Νοεμβρίου 2019 και τους ορισμένους σε κάθε αγώνα Διαιτητές.

 

Διαβάστε περισσότερα...
 
Συγκεντρωτική προπόνηση Κλιμακίου Αγοριών Ανατολ.Κρήτης Εκτύπωση E-mail
07.11.19

Ο Ομοσπονδιακός Προπονητής κος Νικητάκης Νικήτας και ο Περιφερειακός Προπονητής κος Σταυρόπουλος Γιώργος, καλούν τους παρακάτω επίλεκτους αθλητές (2005-2006) σε συγκεντρωτική προπόνηση του Κλιμακίου Αγοριών Ανατολικής Κρήτης,την Δευτέρα 11 Νοεμβρίου 2019 και ώρα 15:00-16:30 στο Νέο Κλ.Ηρακλείου

  1. ΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΓΕΗ)
  2. ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΓΕΗ)
  3. ΚΑΤΣΑΜΠΟΞΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΓΕΗ)
  4. ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΑΝΟΣ (ΓΕΗ)
  5. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΓΕΗ)
  6. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ (ΓΕΗ)
  7. ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΓΕΗ)
  8. ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (ΓΕΗ)
  9. ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ (ΓΕΗ)
  10. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ (ΓΕΗ)
  11. ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΓΕΗ)
  12. ΡΕΘΥΜΝΙΩΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΓΕΗ)
  13. ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ (ΓΕΗ)
  14. ΛΟΥΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΓΕΗ)
  15. ΤΖΟΡΜΠΑΤΖΟΥΔΗΣ ΜΑΝΟΣ (ΓΕΗ)
  16. ΣΟΥΜΕΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ (ΗΡΟΔΟΤΟΣ)
  17. ΛΟΥΛΑΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΗΡΟΔΟΤΟΣ)
  18. ΒΑΤΣΙΝΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ (ΟΦΗ)
  19. ΓΚΟΥΦΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΟΦΗ)
  20. ΜΟΥΤΑΦΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΟΦΗ)

Οι αθλητές να προσέλθουν με αθλητική περιβολή του σωματείου τους

Το σωματείο του οποίου αθλητής απουσιάσει, υποχρεούται να ενημερώσει εγγράφως την Ένωση

 
Αποτελέσματα αγώνων 2-3/11/2019 Εκτύπωση E-mail
04.11.19

Στην ενότητα Πρωταθλήματα μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα των αγώνων και τη βαθμολογία των ομάδων σε κάθε πρωτάθλημα.

Αποτελέσματα Εθνικών Κατηγοριών

  • Volley League  ΟΦΗ-ΠΑΟ  0-3 (19-25, 18-25, 23-25)
  • Α2 ΑΝΔΡΩΝ  ΑΟ ΑΙΓΙΑΛΕΩΝ- ΓΕΗ  3-0 (25-23, 25-13, 27-25)
  • Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ- ΓΕΗ 0-3 (21-25, 18-25, 23-25)
  • Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΘΛΕΣΗ-ΑΠΟΛ. ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 1-3 (16-25, 25-15, 14-25, 23-25)
 
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 2-3/11/2019 Εκτύπωση E-mail
01.11.19

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων το Σάββατο 2 και την Κυριακή 3/11/2019 και τους ορισμένους σε κάθε αγώνα Διαιτητές.

 

Διαβάστε περισσότερα...
 
Συγκεντρωτική προπόνηση Κλιμακίου Κοριτσιών Κ18 Ηρακλείου Εκτύπωση E-mail
01.11.19

Ο Εθνικός Προπονητής κος Τριανταφυλλόπουλος Χρήστος και ο Ομοσπονδιακός Προπονητής κος Μανωλάκης Μανόλης καλούν τις παρακάτω αθλήτριες του κλιμακίου κοριτσιών Κ18 (2004-2005)  σε συγκεντρωτική προπόνηση, τη Δευτέρα 04 Νοεμβρίου 2019 και ώρα 15;00- 16:30  στο Νέο Κλ. Ηρακλείου  (2 Αοράκια).

  1. ΖΕΚΙΟ ΡΑΦΑΕΛΛΑ (ΑΘΛΕΣΗ)
  2. ΖΕΡΒΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΟΦΗ)
  3. ΚΟΤΖΕΔΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΓΕΗ)
  4. ΜΑΝΑΪ ΕΥΑΝΕΛΑ (ΑΘΛΕΣΗ)
  5. ΜΑΥΡΑΚΗ ΗΡΩ (ΓΕΗ)
  6. ΣΕΓΡΕΔΑΚΗ ΣΟΦΙΑ (ΓΕΗ)
  7. ΣΦΑΚΙΩΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ - ΙΩΑΝΝΑ (ΠΗΓΑΣΟΣ)
  8. ΤΖΑΝΑΚΑΚΗ ΑΙΚΤΕΡΙΝΗ (ΑΘΛΕΣΗ)
  9. ΤΖΩΡΤΖΑΚΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΜΕΣΣΑΡΑ)
  10. ΤΡΟΥΛΙΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ (ΓΕΗ)
  11. ΤΣΙΓΑΡΙΔΑ ΛΥΔΙΑ (ΠΗΓΑΣΟΣ)
  12. ΦΑΝΙΟΥΔΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΠΗΓΑΣΟΣ)
  13. ΦΕΤΦΑΤΖΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΓΕΗ)
  14. ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΕΗ)
  15. ΧΑΪΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΑΘΛΕΣΗ)

Οι αθλήτριες να προσέλθουν με με αθλητική περιβολή του κλιμακίου

Το σωματείο του οποίου θα απουσιάσει αθλήτρια να ενημερώσει εγγράφως την Ένωση για τους λόγους απουσίας της

 
<< Αρχική < Προηγ. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Επόμ. > Τελευταία >>

Αποτελέσματα 1 - 14 από 1821
© 2019 ΕΣΠΕΚ

Design by magnetism.gr

 
Πως σας φαίνεται το καινούργιο μας site;
 
Σωματεία
Minoan Banner
Επισκέψεις:660025