Αρχική
Η ένωσή μας
Σωματεία
Πρωταθλήματα
Πρωταθλητές
Προκηρύξεις - Νόμοι
Διοργανώσεις
Κλιμάκια
ΣΥΔΠΕΚ
Σύνδεσμοι
Gallery
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

 
Αρχική
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 15-16/02/2020 Εκτύπωση E-mail
13.02.20

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων το Σάββατο 15 και την Κυριακή 16 Φεβρουαρίου 2020 και τους ορισμένους σε κάθε αγώνα Διαιτητές.

 

Διαβάστε περισσότερα...
 
Προπόνηση επίλεκτων Αγοριών Ν.Χανίων Εκτύπωση E-mail
11.02.20

Ο Ομοσπονδιακός Προπονητής κος Νικητάκης Νικήτας και ο Περιφερειακός Προπονητής κος Μπουρμπάκης Δήμος, καλούν σε συγκεντρωτική προπόνηση κλιμακίου Δυτ. Κρήτης, την Τετάρτη 12/02/2019 και ώρα 17:00-18:30  στο γήπεδο της Π.Ηλεκτρικής, τους παρακάτω αθλητές Ν. Χανίων.


 

  1. ΚΑΛΟΓΡΙΔΗ ΝΙΚΟ (ΣΦΠΧ)
  2. ΠΟΛΕΝΤΑ ΜΑΝΩΛΗ (ΣΦΠΧ)
  3. ΤΣΙΓΚΟ ΑΡΓΥΡΗ (ΣΦΠΧ)
  4. ΞΑΝΘΑΚΗ ΜΑΝΩΛΗ (ΣΦΠΧ)
  5. ΚΟΡΩΝΙΩΤΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ (ΣΦΠΧ)
  6. ΣΤΟΥΠΑΚΗΣ ΒΑΛΑΝΤΗΣ (ΣΦΠΧ)
  7. ΧΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΣ (ΣΦΠΧ)
  8. ΠΑΠΑΠΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ (ΣΦΠΧ)
  9. ΠΑΠΑΔΟΣΗΦΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ (ΣΦΠΧ)
  10. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΚΤΩΡΑΣ (ΣΦΠΧ)
  11. ΤΖΩΡΤΖΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ (ΣΦΠΧ)
  12. ΠΙΤΣΙΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ (ΣΦΠΧ)
 
Αποτελέσματα αγώνων 08-09/02/2020 Εκτύπωση E-mail
10.02.20

Στην ενότητα Πρωταθλήματα μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα των αγώνων και τη βαθμολογία των ομάδων σε κάθε πρωτάθλημα.

Εθνικές Κατηγορίες:

  • Α1 ΑΝΔΡΩΝ: ΠΑΜΒΟΧΑΪΚΟΣ-ΟΦΗ 3-2 (19-25, 25-23, 18-25, 27-25, 15-08)
  • Α2 ΑΝΔΡΩΝ: Γ.Ε. Ηρακλείου - Α.Ο. Αιγιαλέων 0-3 (19-25, 17-25, 21-25)
  • Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ: Απόλλων Καλαμάτας - Α.Θ.Λ.Ε.Σ. Ηρακλείου 3-0 (25-17, 25-16, 25-17)
  • Γ.Ε. Ηρακλείου - Γ.Α.Σ. Μεσσαράς 3-0 (25-22, 25-20, 25-18)

 

 
Πρόγραμμα και Διαιτητές αγώνων 08-09/02/2020 Εκτύπωση E-mail
07.02.20

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων το Σάββατο 08 και την Κυριακή 09 Φεβρουαρίου και τους ορισμένους σε καθε αγώνα Διαιτητές.

 

Διαβάστε περισσότερα...
 
Αποτελέσματα αγώνων 01-02/02/2020 Εκτύπωση E-mail
03.02.20

Στην ενότητα Πρωταθλήματα μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα των αγώνων και τη βαθμολογία των ομάδων σε κάθε πρωτάθλημα.

  • Α1 ΑΝΔΡΩΝ: ΟΦΗ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  0-3 (14-25, 19-25, 12-25)
  • Α2 ΑΝΔΡΩΝ: Α.Ε. Αρμενίων - Γ.Ε. Ηρακλείου 3-2 (18-25, 25-18, 23-25, 25-23, 15-12)
  • Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ: Γ.Σ. Μεσσηνιακός - Γ.Ε. Ηρακλείου 3-2 (21-25, 20-25, 25-17, 30-28, 16-14)
  • Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ: Γ.Α.Σ. Μεσσαράς - Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης 0-3 (15-25, 22-25, 16-25)
  • Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ: Α.Θ.Λ.Ε.Σ. Ηρακλείου - Α.Ε. Αμπελοκήπων 3-1 (25-19, 25-23, 19-25, 25-14)

 

 

 
Προπόνηση Κλιμακίου Κοριτισιών Ανατολ. Κρήτης Εκτύπωση E-mail
03.02.20

Ο Προπονητής της Εθνικής Κορασίδων κος Τριανταφυλλόπουλος Χρήστος και ο Ομοσπονδιακός Προπονητής κος Μανωλάκης Μανώλης καλούν τις παρακάτω αθλήτριες Ανατολ. Κρήτης (2004-2005) σε προπόνηση, την Τρίτη 04 Φεβρουαρίου 2020 και ώρα 15:-16:45 στο Κλ.Γυμναστήριο του 4ου Λυκείου Ηρακλείου

  1. ΑΪΛΑΜΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΑΘΛΕΣΗ)
  2. ΖΕΡΒΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΟΦΗ)
  3. ΚΑΤΣΑΜΑΝΗ ΒΙΚΤΩΤΙΑ (ΓΕΗ)
  4. ΚΟΤΖΕΔΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΓΕΗ)
  5. ΜΑΝΑΪ ΕΥΑΝΕΛΑ (ΑΘΛΕΣΗ)
  6. ΜΑΡΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (ΓΕΙ)
  7. ΜΑΤΑΛΛΙΩΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΓΕΗ)
  8. ΜΑΥΡΑΚΗ ΗΡΩ (ΓΕΗ)
  9. ΝΙΚΟΛΟΒΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑΣ)
  10. ΣΕΓΡΕΔΑΚΗ ΣΟΦΙΑ (ΓΕΗ)
  11. ΣΗΦΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗΝ (ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ)
  12. ΣΦΑΚΙΩΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ (ΠΗΓΑΣΟΣ)
  13. ΤΖΑΝΑΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΑΘΛΕΣΗ)
  14. ΤΖΩΡΤΖΑΚΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑΣ)
  15. ΤΡΟΥΛΙΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ (ΓΕΗ)
  16. ΤΣΙΓΑΡΙΔΑ ΛΥΔΙΑ (ΠΗΓΑΣΟΣ)
  17. ΦΑΝΙΟΥΔΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΠΗΓΑΣΟΣ)
  18. ΦΕΤΦΑΤΖΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΓΕΗ)
  19. ΦΡΑΝΖΕΣΚΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΕΗ)

Οι αθλήτριες να προσέλθουν με αθλητική περιβολή κλιμακίου (όσες διαθέτουν).

Το σωματείο του οποίου θα απουσιάσει αθλήτρια, να ενημερώσει εγγράφως την Ένωση για τους λόγους απουσίας της.

 
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 01-02/02/2020 Εκτύπωση E-mail
31.01.20

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων το Σάββατο 01 και Κυριακή 02 Φεβρουαρίου 2020 και τους ορισμένους σε κάθε αγώνα Διαιτητές.

 

Διαβάστε περισσότερα...
 
Προπόνηση κλιμακίου αγοριών Ανατολ. Κρήτης Εκτύπωση E-mail
31.01.20

Ο Ομοσπονδιακός Προπονητής κος Νικητάκης Νικήτας και ο Περιφερειακός Προπονητής κος Σταυρόπουλος Γιώργος, καλούν τους παρακάτω επίλεκτους αθλητές (2005-2006) σε συγκεντρωτική προπόνηση του Κλιμακίου Αγοριών Ανατολικής Κρήτης,την Τετάρτη 05 Φεβρουαρίου 2020και ώρα 16:30-18:00 στο 4ο Γυμνάσιο .Ηρακλείου

  1. ΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΓΕΗ)
  2. ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΓΕΗ)
  3. ΚΑΤΣΑΜΠΟΞΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΓΕΗ)
  4. ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΑΝΟΣ (ΓΕΗ)
  5. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΓΕΗ)
  6. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ (ΓΕΗ)
  7. ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΓΕΗ)
  8. ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (ΓΕΗ)
  9. ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ (ΓΕΗ)
  10. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ (ΓΕΗ)
  11. ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΓΕΗ)
  12. ΡΕΘΥΜΝΙΩΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΓΕΗ)
  13. ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ (ΓΕΗ)
  14. ΛΟΥΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΓΕΗ)
  15. ΤΖΟΡΜΠΑΤΖΟΥΔΗΣ ΜΑΝΟΣ (ΓΕΗ)
  16. ΣΟΥΜΕΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ (ΗΡΟΔΟΤΟΣ)
  17. ΛΟΥΛΑΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΗΡΟΔΟΤΟΣ)
  18. ΒΑΤΣΙΝΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ (ΟΦΗ)
  19. ΓΚΟΥΦΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΟΦΗ)
  20. ΜΟΥΤΑΦΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΟΦΗ)

Οι αθλητές να προσέλθουν με αθλητική περιβολή του σωματείου τους

Το σωματείο του οποίου αθλητής απουσιάσει, υποχρεούται να ενημερώσει εγγράφως την Ένωση

 
Προπόνηση Κλιμακίου Κοριτσιών Ανατολ. Κρήτης Εκτύπωση E-mail
30.01.20
Ο Προπονητής της Εθνικής Παγκορασίδων κ.Γκούντας Κωνσταντίνος, ο Ομοσπονδιακός Προπονητής κ.Μανωλάκης Μανώλης και η Περιφερειακή Ομοσπονδιακή Προπονήτρια κα Παρασκάκη Γιούλη, καλούν τις παρακάτω αθλήτριες για συγκεντρωτική προπόνηση του Κλιμακίου Ανατολικής Κρήτης, την Δευτέρα 03/02/2020 και ώρα 15:00-16:30 στο Νέο Κλειστό Γυμναστήριο (Δύο Αοράκια).

Αραμπατζη Δαναη Πηγασος
Βαρβερακη Ιωαννα Μεσσαρα
Βεργετακη Ελευθερια Πηγασος
Βινιχακη Μαρια Γεη
Βλαχακη Ευαγγελια Γεη
Βουρεξακη Ευαγγελια Ηροδοτος
Γαλανακη Αικατερινη Πηγασος
Δερμιτζακη Χριστινα Αρης
Ζλατιλιδη Ιωαννα Γεη
Καλουτσακη Ελενη Αθλεση
Καρτσωνη Χαρα Πηγασος
Κομπορακη Μελινα Πηγασος
Κοσμαδακη Ευαγγελια Γεη
Μανουσακη Αννα-Μαρια Πηγασος
Μαρκακη Αικατερινη Πηγασος
Μαυρου Κωνσταντινα Ηροδοτος
Μουργοπούλου Μεσσαρα
Μπαγκερη Αναστασια Χερρονασιος
Νικολαου Γεωργια Αθλεση
Παπαδακη Μαριτινα Γεη
Πιτσουλη Εμμανουελα Γεη
Σαμπανη Χρυση Αρης
Φανιουδακη Νικολετα Πηγασος
Φωτεινακη Αγαπη Πηγασος

Οι αθλήτριες να προσέλθουν με αθλητική περιβολή με τα διακριτικά της ομάδας τους ομοιόμορφη ανά σωματείο.

Το σωματείο του οποίου θα απουσιάσει αθλήτρια, υποχρεούται να ενημερώσει εγγράφως την Ένωση για το λόγο απουσίας της.

 
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ 25-26/01/2020 Εκτύπωση E-mail
27.01.20

Στην ενότητα Πρωταθλήματα μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα των αγώνων και τη βαθμολογία των ομάδων σε κάθε πρώταθλημα.

Εθνικές Κατηγορίες:

  • Α1 ΑΝΔΡΩΝ     ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ  - ΟΦΗ 3-0 (25-19, 26-24, 25-20)
  • Α2 ΑΝΔΡΩΝ     ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ - ΓΕΗ 0-3 (15-25, 15-25, 21-25)
  • Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ  ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ-ΜΕΣΣΑΡΑ 3-1 (25-22, 23-25, 26-24, 25-18)
  • Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ  ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ- ΓΕΗ  3-1 (21-25, 25-20, 25-16, 25-15)

 

 
<< Αρχική < Προηγ. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Επόμ. > Τελευταία >>

Αποτελέσματα 1 - 14 από 1860
© 2020 ΕΣΠΕΚ

Design by magnetism.gr

 
Πως σας φαίνεται το καινούργιο μας site;
 
Σωματεία
Minoan Banner
Επισκέψεις:688689