Αρχική
Η ένωσή μας
Σωματεία
Πρωταθλήματα
Πρωταθλητές
Προκηρύξεις - Νόμοι
Διοργανώσεις
Κλιμάκια
ΣΥΔΠΕΚ
Σύνδεσμοι
Gallery
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

 
Αρχική
Προπόνηση Προεθνικής Κοριτσιών Ανατολ. Κρήτης Εκτύπωση E-mail
19.11.18

Οι Ομοσπονδιακοί Προπονητές κος Γκούτας Κώστας και κος Μανωλάκης Μανώλης, καλούν σε προπόνηση τις παρακάτω αθλήτριες, την Τετάρτη 21/11/2018 και ώρα 15:00-16:30 στο Κλ. Νέου Ηρακλείου (2 Αοράκια).

  1. ΑΓΓΕΛΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ (ΓΕΗ)
  2. ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΝΑ (ΓΕΗ)
  3. ΖΕΚΙΟ ΡΑΦΑΕΛΛΑ (ΑΘΛΕΣΗ)
  4. ΚΟΤΖΕΔΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΟΦΗ)
  5. ΚΑΛΟΥΤΣΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΔΡΑ (ΑΘΛΕΣΗ)
  6. ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ ΧΡΥΣΑ (ΜΕΣΣΑΡΑ)
  7. ΚΟΝΣΟΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΑΘΛΕΣΗ)
  8. ΚΑΡΚΑΚΗ ΜΥΡΤΩ (ΠΗΓΑΣΟΣ)
  9. ΜΑΡΚΑΚΗ ΜΥΡΤΩ (ΠΗΓΑΣΟΣ)
  10. ΜΑΥΡΑΚΗ ΗΡΩ (ΓΕΗ)
  11. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΑΘΗΝΑ (ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ)
  12. ΠΕΡΔΙΚΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΓΕΗ)
  13. ΡΟΥΜΠΑΚΗ ΑΓΑΠΗ (ΑΘΛΕΣΗ)
  14. ΣΕΓΡΕΔΑΚΗ ΣΟΦΙΑ (ΓΕΗ)
  15. ΤΖΑΝΑΚΑΚΗ ΑΙΡΙΑ (ΑΘΛΕΣΗ)
  16. ΤΖΩΡΤΖΑΚΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ (ΜΕΣΣΑΡΑ)
  17. ΤΡΟΥΛΙΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ (ΓΕΗ)
  18. ΦΑΝΙΟΥΔΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΠΗΓΑΣΟΣ)
  19. ΦΕΤΦΑΤΖΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΓΕΗ)

 

 
Προπόνηση Προεθνικής Εφήβων Δυτ. Κρήτης Εκτύπωση E-mail
19.11.18

 Οι Ομοσπονδιακοί προπονητές κ. Στέφανος Νανάς και κ. Νικήτας Νικητάκης καλούν τους παρακάτω αθλητές σε συγκεντρωτική προπόνηση Προεθνικής Εφήβων την Τετάρτη, 21/11/2018 στο κλειστό γυμναστήριο Σούδας Χανίων στις 17:15 15 (διάρκεια προπόνησης 17.30 – 19.00).  

1.      Παπαδοσηφος Ιωσήφ (ΣΦΠΧ)

2.      Τζοουγκαρακης Αλέξανδρος (ΣΦΠΧ)

3.      Λαμπρινακης Νίκος (ΣΦΠΧ)

4.      Γυπαρακης Γιωργος (ΣΦΠΧ)

5.      Παπαγεωργιου Μιλτιαδης (ΣΦΠΧ)

6.      Καλογριδης Νιολαος (ΣΦΠΧ)

7.      Ξανθακης Μανωλης (ΣΦΠΧ)

8.      Στουπακης Χρυσοβαλαντης (ΣΦΠΧ)

9.      Τσιγκος Αργυρης (ΣΦΠΧ)

10.  Κορωνιοτακης Παντελης (ΣΦΠΧ)

11.  Μενδρινός Παναγιώτης (ΣΦΠΧ)

12.  Γρηγοράκης Βασίλης (ΣΦΠΧ)

13.  Σπιταδακης Γιαννης (ΣΦΠΧ)  

Αθλητής που θα απουσιάσει λόγω αγωνιστικής δραστηριότητας να ενημερώσει τμήμα Εθνικών Ομάδων και τον Ομοσπονδιακό Προπονητή. 

 
Αποτελέσματα Αγώνων 17-18/11/2018 Εκτύπωση E-mail
19.11.18

Στην ενότητα Πρωταθλήματα μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα των αγώνων και τη βαθμολογία των ομάδων σε κάθε Πρωτάθλημα.

Εθνικές Κατηγορίες:

  • Α2 ΑΝΔΡΩΝ "ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ- ΟΦΗ"  0-3 (23-25, 27-29, 08-25)
  • Pre League Γυναικών "ΖΑΟΝ - ΜΕΣΣΑΡΑ" 3-0 (25-11, 25-15, 25-17)
  • Α2 Γυναικών "ΑΘΛΕΣΗ-ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ" 0-3 (20-25, 19-25, 19-25)

 

 

 
Πρόγραμμα και Διαιτητές αγώνων 17-18/11/2018 Εκτύπωση E-mail
16.11.18

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων το Σάββατο 17 και την Κυριακή 18 Νοεμβρίου  και τους ορισμένους σε κάθε αγώνα Διαιτητές .

 

Διαβάστε περισσότερα...
 
Κλιμάκιο Κοριτσιών Δυτ. Κρήτης (Ρέθυμνο) Εκτύπωση E-mail
16.11.18

Ο Π.Ο.Π κοριτσιών Δυτικής Κρήτης κος Διαμαντάκης Χρήστος καλεί σε προπόνηση τις παρακάτω αθλήτριες των σωματείων Ρεθύμνου, το Σάββατο 17/11/2018 και ώρα 10:30-12:00 στο Κλ. Ρεθύμνου.

  1. ΧΑΤΖΗΟΡΦΑΝΟΥ ΑΣΠΑ (ΑΡΚΑΔΙ)
  2. ΑΓΓΟΥΡΙΔΑΚΗ ΓΙΩΡΓΙΑ (ΑΡΚΑΔΙ)
  3. ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ ΜΥΡΤΩ (ΑΡΚΑΔΙ)
  4. ΤΖΑΡΙ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΑΡΚΑΔΙ)
  5. ΒΕΝΙΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ (Ν.ΟΠΕΡ)
  6. ΠΑΠΑΝΙΚΟΥ ΜΕΛΙΝΑ (N.ΟΠΕΡ)
  7. ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (Ν.ΟΠΕΡ)
  8. ΖΟΥΛΑΚΗ ΛΗΔΑ (Ν.ΟΠΕΡ)
  9. ΣΟΦΟΥΛΑΚΗ ΑΝΝΑ (Ν.ΟΠΕΡ)
  10. ΓΟΥΜΕΝΑΚΗ ΕΥΑ (Ν.ΟΠΕΡ)

 

 
ΠΡΟ - ΕΘΝΙΚΗ ΕΦΗΒΩΝ (Γκρούπ Ανατολ. Κρήτης) Εκτύπωση E-mail
15.11.18

Οι Ομοσπονδιακοί Προπονητές κ. Στέφανος Νανάς και κ Νικήτας Νικητάκης καλούν τους παρακάτω αθλητές σε συγκεντρωτική προπόνηση Προ-Εθνικής Εφήβων, τη Δευτέρα 19/11/2018 στο Κλ. Γυμναστήριο Ηρακλείου "2 Αοράκια" στις 16:15 (διάρκεια προπόνησης 16:30-18:00).

  • Σταυρακάκης Βαγγέλης (ΓΕΗ)
  • Αναπολιοτάκης Μάνος (ΓΕΗ)
  • Μαυρίδης Θεόφιλος (ΓΕΗ)
  • Σταυρόπουλος Δημήτρης (ΓΕΗ)
  • Παχιαδάκης Μάνος (ΓΕΗ)
  • Σιμάτος Γιώργος (ΓΕΗ)
  • Πρασανάκης Γιώργος (ΓΕΗ)
  • Αναγνώστου Πέτρος (ΓΕΗ)
  • Ναλμπαντης Γιάννης (ΓΕΗ)
  • Πρένγκα Κλόντι (ΓΕΙ)
  • Βολιτάκης Χρήστος (ΗΡΟΔΟΤΟΣ)
  • Κόλα Αντιόλ (ΗΡΟΔΟΤΟΣ)
  • Μαρκόπουλος Μηνάς (ΟΦΗ)

Αθλητής που θα απουσιάσει λόγω αγωνιστικής δραστηριότητας  να ενημερώσει τμήμα Εθνικών Ομάδων και τον Ομοσπονδιακό Προπονητή

 

 
Προπόνηση Κλιμακίου Ανατολ. Κρήτης Εκτύπωση E-mail
13.11.18

Στα πλαίσια της λειτουργίας των Κλιμακίων 2004-2005, ο Ομοσπονδιακός Προπονητής κος Μανωλάκης Μανώλης, καλεί σε προπόνηση τις παρακάτω αθλήτριες Ανατολικής Κρήτης, την Τετάρτη 14/11/2018 και ώρα 15:00 - 16:30 στο Νέο Κλ. Ηρακλείου (2 Αοράκια).

  1. ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ (ΓΡΥΠΑΣ)
  2. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ (ΑΡΗΣ)
  3. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΖΩΗ (ΗΡΟΔΟΤΟΣ)
  4. ΖΕΚΙΟ ΡΑΦΑΕΛΛΑ (ΑΘΛΕΣΗ)
  5. ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΑΡΗΣ)
  6. ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ (ΑΘΛΕΣΗ)
  7. ΚΟΤΖΕΔΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΟΦΗ)
  8. ΛΥΡΙΤΖΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΓΙΟΥΧΤΑΣ)
  9. ΜΑΤΑΛΙΩΤΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ (ΓΕΗ)
  10. ΜΑΥΡΑΚΗ ΗΡΩ (ΓΕΗ)
  11. ΞΥΔΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΑΘΛΕΣΗ)
  12. ΣΕΓΡΕΔΑΚΗ ΣΟΦΙΑ (ΓΕΗ)
  13. ΣΦΑΚΙΩΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ - ΙΩΑΝΝΑ (ΠΗΓΑΣΟΣ)
  14. ΤΖΑΝΑΚΑΚΗ ΑΙΡΙΑ (ΑΘΛΕΣΗ)
  15. ΤΖΟΝΑΪ ΜΑΡΙΣΑ (ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ)
  16. ΤΖΩΡΤΖΑΚΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΜΕΣΣΑΡΑ)
  17. ΤΡΟΥΛΙΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ (ΓΕΗ)
  18. ΤΣΙΓΑΡΙΔΑ ΛΥΔΙΑ (ΠΗΓΑΣΟΣ)
  19. ΦΑΝΙΟΥΔΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΠΗΓΑΣΟΣ)
  20. ΦΕΤΦΑΤΖΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΓΕΗ)
  21. ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΕΗ)
 
Αποτελέσματα Αγώνων 10-11/11/2018 Εκτύπωση E-mail
12.11.18

Στην ενότητα Πρωταθλήματα μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα των αγώνων και τη βαθμολογία των ομάδων σε κάθε Πρωτάθλημα.

Εθνικές Κατηγορίες:

  • Α2 ΑΝΔΡΩΝ "ΟΦΗ-ΚΑΛΑΜΑΤΑ 80" 3-0 (25-16, 25-22, 25-18)
  • PRE LEAGUE "ΜΕΣΣΑΡΑ- ΧΑΝΘ" 3-2 (25-18, 18-25, 13-25, 33-31, 15-13)
  • Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ "ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ- ΑΘΛΕΣΗ" 3-1 (15-25, 25-21, 25-19, 25-20)
 
Προπόνηση Κλιμακίου Κοριτσιών Δυτ. Κρήτης Εκτύπωση E-mail
09.11.18

Ο Π.Ο.Π. Κοριτσιών Δυτικής Κρήτης κος Διαμαντάκης Χρήστος καλεί σε προπόνηση τις παρακάτω αθλήτριες (2006-2007) τη Δευτέρα 12/11/2018 και ώρα 15:30-17:00 στο γήπεδο της Π.Ηλεκτρικής.

ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ ΧΑΝΙΩΝ 

  • ΑΡΤΕΜΙΣ ΚΑΣΑΠΑΚΗ (ΣΦΠΧ)
  • ΤΖΙΝΤΖΙΣ ΕΥΑ (ΚΥΔΩΝ)
  • ΤΟΥΒΑ ΕΛΕΝΑ (ΚΥΔΩΝ)
  • ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΚΗ ΠΑΥΛΙΝΑ (ΚΥΔΩΝ)
  • ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΚΥΔΩΝ)
  • ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ (ΣΟΥΔΑ)
  • ΜΑΖΟΚΟΠΑΚΗ ΑΜΑΛΙΑ (ΣΟΥΔΑ)
  • ΛΑΜΠΡΙΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΑΝΕΜΟΣ)
  • ΛΑΜΠΡΙΝΑΚΗ ΕΛΕΝΑ (ΑΝΕΜΟΣ)
  • ΔΡΑΚΑΚΗ ΕΡΩΦΙΛΗ (ΑΝΕΜΟΣ)
  • ΚΟΥΛΙΕΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΑΝΕΜΟΣ)
  • ΑΛΕΦΑΝΤΗ ΜΑΙΡΗ (ΑΝΕΜΟΣ)
  • ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ  (ΑΝΕΜΟΣ)
  • ΠΑΤΤΑΚΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΑΝΕΜΟΣ)
  • ΤΣΙΑΛΤΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ (ΑΚΡΩΤΗΡΙ)
  • ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΚΗ ΘΕΩΝΗ (ΑΚΡΩΤΗΡΙ)
  • ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΝΑΣΙΑ (ΑΚΡΩΤΗΡΙ)
  • ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΖΕΝΙΑ (ΑΚΡΩΤΗΡΙ)
  • ΠΑΠΑΗΛΙΑΚΗ ΗΛΙΑΝΑ (ΑΚΡΩΤΗΡΙ)
  • ΠΑΠΑΗΛΙΑΚΗ ΑΝΤΩΝΟΑ (ΑΚΡΩΤΗΡΙ)
  • ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΚΗ ΑΓΑΠΗ (ΑΚΡΩΤΗΡΙ)
  • ΜΠΙΡΙΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ (ΑΚΡΩΤΗΡΙ)
  • DIMOVA ALEX (ΑΚΡΩΤΗΡΙ)

ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

  • ΧΑΤΖΗΟΡΦΑΝΟΥ ΑΣΠΑ (ΑΡΚΑΔΙ)
  • ΑΓΓΟΡΥΙΔΑΚΗ ΓΙΩΡΓΙΑ (ΑΡΚΑΔΙ)
  • ΣΤΑΘΡΟΥΛΑΚΗ ΜΥΡΤΩ (ΑΡΚΑΔΙ)
  • ΤΖΑΡΙ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΑΡΚΑΔΙ)
  • ΒΕΝΙΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ (ΑΡΚΑΔΙ)
  • ΠΑΠΑΝΙΚΟΥ ΜΕΛΙΝΑ (ΑΡΚΑΔΙ)
  • ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (Ν.ΟΠΕΡ)
  • ΖΟΥΛΑΚΗ ΛΗΔΑ (Ν.ΟΠΕΡ)
  • ΣΙΟΦΟΥΛΑΚΗ ΑΝΝΑ (Ν.ΟΠΕΡ)
  • ΓΟΥΜΕΝΑΚΗ ΕΥΑ (Ν.ΟΠΕΡ)
 
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 10-11/11/2018 Εκτύπωση E-mail
09.11.18

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων το Σάββατο 10 και την Κυριακή 11 Νοεμβρίου 2018 και τους ορισμένους σε κάθε αγώνα Διαιτητές.

 

Διαβάστε περισσότερα...
 
<< Αρχική < Προηγ. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Επόμ. > Τελευταία >>

Αποτελέσματα 1 - 14 από 1645
© 2018 ΕΣΠΕΚ

Design by magnetism.gr

 
Πως σας φαίνεται το καινούργιο μας site;
 
Σωματεία
Επισκέψεις:531379