Αρχική
Η ένωσή μας
Σωματεία
Πρωταθλήματα
Πρωταθλητές
Προκηρύξεις - Νόμοι
Διοργανώσεις
Κλιμάκια
ΣΥΔΠΕΚ
Σύνδεσμοι
Gallery

 
Αρχική
ΝΕΟΙ ΠΟΠ ΚΡΗΤΗΣ Εκτύπωση E-mail
14.03.17

Στη πρόσφατη συνεδρίαση του το ΔΣ της ΕΟΠΕ αποφάσισε την ανάθεση καθηκόντων

 στους ακόλουθους Περιφερειακούς Ομοσπονδιακούς Προπονητές (ΠΟΠ) ΕΣΠΕ Κρήτης


Αγόρια: Μανώλης Πρασανάκης, Νεκτάριος Νικάκης
Κορίτσια: Νίκος Προύφας, Χρήστος Διαμαντάκης


Την επίβλεψη των ομάδων των αγοριών θα έχουν οι Νίκος Ζαλμάς, Νεκτάριος Νικάκης

και των κοριτσιών ο Μανώλης Μανωλάκης

 
Ανάθεση καθηκόντων σε Περιφερειακούς Ομοσπονδιακούς Προπονητές Εκτύπωση E-mail
10.03.17

Στη πρόσφατη συνεδρίαση του το ΔΣ της ΕΟΠΕ αποφάσισε την ανάθεση καθηκόντων στους ακόλουθους Περιφερειακούς Ομοσπονδιακούς Προπονητές (ΠΟΠ) ανά Τοπική Ένωση:

ΕΠΕΣΘ
Αγόρια: Στέφανος Νανάς
Κορίτσια: Αλέκος Κωνσταντινίδης, Γιάννης Πετίδης, Βασίλης Χριστόπουλος
Την επίβλεψη των ομάδων των αγοριών θα έχει ο Άρης Γιαμακίδης και των κοριτσιών ο Τάκης Φλώρος

ΕΣΠΑΑΑ
Αγόρια: Γιώργος Τάτσης, Κώστας Μολυβάς
Κορίτσια: Χρύσα Νάκη, Έλενα Κανελλοπούλου, Αλεξία Στάθη
Την επίβλεψη των ομάδων των αγοριών θα έχει ο Νίκος Ζαλμάς και των κοριτσιών ο Κώστας Γκούντας

ΕΣΠΕΔΑ
Αγόρια: Γιάννης Πλήθης, Σπύρος Κυριακάκης
Κορίτσια: Μένη Μιχαηλίδου, Γιάννης Παπαχρήστος, Γιάννης Μπογιατζόγλου
Την επίβλεψη των ομάδων των αγοριών θα έχει ο Νίκος Ζαλμάς και των κοριτσιών ο Κώστας Γκούντας

ΕΣΠΕ Θράκης & Ανατολικής Μακεδονίας
Αγόρια: Νίκος Μούχλιας, Παναγιώτης Τσότρας, Δημοσθένης Τούμπος
Κορίτσια: Ανέστης Γιαννακόπουλος, Χρήστος Κυριαζίδης, Σταύρος Καβαρατζής
Την επίβλεψη των ομάδων των αγοριών θα έχει ο Νίκος Μούχλιας και των κοριτσιών ο Γιάννης Ανδρεάδης

ΕΣΠΕ Κρήτης
Αγόρια: Μανώλης Πρασανάκης, Νεκτάριος Νικάκης
Κορίτσια: Νίκος Προύφας, Χρήστος Διαμαντάκης
Την επίβλεψη των ομάδων των αγοριών θα έχουν οι Νίκος Ζαλμάς, Νεκτάριος Νικάκης και των κοριτσιών ο Μανώλης Μανωλάκης

ΕΣΠΕ Κεντρικής Ελλάδας
Αγόρια: Ευθύμιος Γούλας, Θεόδωρος Στόγιας, Χρήστος Μακρής
Κορίτσια: Κωνσταντίνος Αναγνωστόπουλος, Θωμάς Γκότσης, Σοφία Παναγιάρη
Την επίβλεψη των ομάδων των αγοριών θα έχουν οι Νίκος Ζαλμάς, Άρης Γιαμακίδης και των κοριτσιών ο Δημήτρης Ιόβτσεβ

ΕΣΠΕ Μακεδονίας
Αγόρια: Δημήτρης Χριστοφορίδης
Κορίτσια: Νίκος Ρέντζιος, Βαγγέλης Φωτόπουλος, Γιώργος Χειρούλης
Την επίβλεψη των ομάδων των αγοριών θα έχει ο Δημήτρης Χριστοφορίδης και των κοριτσιών ο Νίκος Ρέντζιος

ΕΣΠΕ Πελοποννήσου
Αγόρια: Σταύρος Γεράνιος, Αναστάσιος Μισύρης, Ανδρέας Γκρουμούσας, Γιάννης Ρηγάκος
Κορίτσια: Μαρίζα Μπεκιάρη, Έφη Ψυχογιού, Γιώργος Μακρυκώστας, Ελένη Λεγάτου, Σωτηρία Πεντεφούντη
Την επίβλεψη των ομάδων των αγοριών θα έχει ο Άρης Αγγελόπουλος και των κοριτσιών η Μπέτυ Κουτσολιά

ΕΣΠΕ Δυτικής Ελλάδας
Αγόρια: Δημήτρης Λεμονίδης, Γιώργος Παππάς
Κορίτσια: Μαρία Μπράγια, Σταύρος Βίτσιος
Την επίβλεψη των ομάδων των αγοριών θα έχει ο Γιώργος Παππάς και των κοριτσιών ο Δημήτρης Καλογήρου

ΤΕ Δωδεκανήσων
Αγόρια-Κορίτσια: Κατερίνα Χειμωνέττου 
Την επίβλεψη των ομάδων των αγοριών θα έχει ο Νίκος Ζαλμάς και των κοριτσιών ο Τάκης Φλώρος

ΤΕ Κυκλάδων
Αγόρια: Τάσος Νομικός
Κορίτσια: Σωτήρης Γκότσης
Την επίβλεψη των ομάδων των αγοριών θα έχει ο Νίκος Ζαλμάς και των κοριτσιών ο Τάκης Φλώρος

ΤΕ Λέσβου
Αγόρια: Σωκράτης Γιακουμής
Κορίτσια: Σπύρος Ψωμάς
Την επίβλεψη των ομάδων των αγοριών θα έχει ο Νίκος Ζαλμάς και των κοριτσιών ο Τάκης Φλώρος

ΤΕ Σάμου
Αγόρια-Κορίτσια: Θανάσης Πανούσος
Την επίβλεψη των ομάδων των αγοριών θα έχει ο Νίκος Ζαλμάς και των κοριτσιών ο Τάκης Φλώρος

ΤΕ Χίου
Αγόρια: Γιάννης Λύκος
Κορίτσια: Φραγκούλης Κυλαδίτης
Την επίβλεψη των ομάδων των αγοριών θα έχει ο Παναγιώτης Νικήτας και των κοριτσιών ο Τάκης Φλώρος

 
ΟΡΙΣΜΟΣ ΑΓΩΝΑ Εκτύπωση E-mail
10.03.17

Ο  Αγώνας  Παγκ/δων ,ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ - ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ 

θα πραγματοποιηθει   στο  Γήπεδο Μελεσσών ΩΡΑ 14:00  την Κυριακή 12/3/2017 

 
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 10-11/3/2017 ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ Εκτύπωση E-mail
09.03.17

ΣΑΒΒΑΤΟ 11-3-20017



ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ Α΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
ΚΟΡΑΣ.ΧΙΑΣΤΗ ΑΘΛΕΣΗ-ΣΟΥΔΑ ΚΛ. ΛΙΝΤΟ 16:00 ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΒΑΒΑΔΑΚΗ
ΚΟΡΑΣ.ΧΙΑΣΤΗ ΓΕΗ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΚΛ. ΛΙΝΤΟ 14:00 ΣΠΙΘΑΚΗ ΣΚΟΥΤΕΛΗ
ΠΑΙΔΩΝ ΣΦΠΧ-ΓΕΙ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 15:00 ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΑΕΤΟΣ2-ΑΡΚΑΔΙ2 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 17:00 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΣΗΦΑΚΗ
ΠΑΙΔΩΝ ΓΕΗ-ΟΠΕΡ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 18:00 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ
ΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΛ.ΒΑΚ 12:00 ΣΠΙΘΑΚΗ ΒΛΑΧΑΚΗΣ Β







A2 ΑΝΔΡΩΝ ΟΠΕΡ-ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 20.00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ















ΚΥΡΙΑΚΗ 12-3-20017



ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ Α΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
ΑΝΔΡΩΝ ΓΕΙ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΛ.ΙΕΡΑΠ\ΤΡΑΣ 16:00 ΚΟΡΝΕΛΑΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΧΑΤΖΑΚΗ
ΑΝΔΡΩΝ ΓΕΗ-ΑΝΕΜΟΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 19:00 ΒΛΑΧΑΚΗΣ Β ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΣΠΙΘΑΚΗ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΘΛΕΣΗ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 12:00 ΣΠΙΘΑΚΗ ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΒΛΑΧΑΚΗΣ Β
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥΔΩΝ-ΣΟΥΔΑ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 17:30 ΠΕΤΑΚΑΚΗ ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΣΗΦΑΚΗ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΧΕΡΡ\ΣΙΟΣ-ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΚΛ.ΧΕΡ\ΣΟΥ 19:00 ΑΜΑΡΓΙΑΝΙΤΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΓΚΙΝΗ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΝΕΜΟΣ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΚΛΑΔΙΣΟΥ 11:00 ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΣΥΚΑΣ ΜΠΡΕΛΛΑΣ Ι
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΓΕΗ-ΑΡΚΑΔΙ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 14:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΣΠΙΘΑΚΗ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΑΕΤΟΣ1 ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ17ΜΜ 19:00 ΝΤΟΥΠΑΡΑΤΖΗ ΜΠΡΕΛΛΑΣ Ι
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ Ν.ΟΠΕΡ-ΑΡΚΑΔΙ1 ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 18:30 ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ ΜΠΑΛΤΖΑΚΗ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΣΟΥΔΑ1-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 17:00 ΣΥΚΑΣ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΠΑΓΧ\ΚΟΣ2-ΚΥΔΩΝ1 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 12:30 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΝΤΟΥΠΑΡΑΤΖΗ
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΟΠΕΡ-ΑΡΚΑΔΙ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 16:30 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΗΦΑΚΗ Κ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΟΦΗ-ΑΘΛΕΣΗ2 ΚΛ.ΒΑΚ 09:30 ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΓΕΗ1 ΚΛ.ΑΛΙΚ\ΣΟΥ 16.30 ΣΚΟΥΤΕΛΗ ΚΑΛΕΜΑΚΗ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΧΕΡ\ΣΙΟΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ2 ΚΛ.ΧΕΡ\ΣΟΥ 17:00 ΓΚΙΝΗ ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΑΡΗΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ1 ΚΛ.ΓΟΥΡΝΩΝ 13.00 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΓΡΥΠΑΣ-ΑΘΛΕΣΗ1 ΚΛ.ΜΕΛΕΣΩΝ 16:00 ΣΗΦΑΚΗ ΚΛ. ΒΑΒΑΔΑΚΗ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΓΕΗ2-ΓΕΙ ΚΛ. ΛΙΝΤΟ 10:00 ΣΚΟΥΤΕΛΗ ΚΑΛΕΜΑΚΗ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΚΥΔΩΝ2-ΣΟΥΔΑ2 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 10:00 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΣΗΦΑΚΗ







Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΦΠΧ-ΠΑΛΛΗΝΗ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 15.30 ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
 
ΑΠΟΤΕΛΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ 4-5/3/17 Εκτύπωση E-mail
07.03.17

Στην ενότητα Πρωταθλήματα μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα των αγώνων και τη βαθμολογία των ομάδων σε κάθε Πρωτάθλημα.

 

 
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 1-5/3/2017 ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ Εκτύπωση E-mail
02.03.17








ΤΕΤΑΡΤΗ 1/3/2017




ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥΔΩΝ – ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 21:00:00 ΠΕΤΑΚΑΚΗ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ








ΣΑΒΒΑΤΟ 4-3-2017



ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ Α΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
ΚΟΡΑΣ.ΧΙΑΣΤΗ ΓΕΙ-ΑΘΛΕΣΗ ΚΛ.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΧΑΤΖΑΚΗ
ΚΟΡΑΣ.ΧΙΑΣΤΗ ΧΕΡ\ΣΙΟΣ-ΓΕΗ ΚΛ.ΧΕΡ\ΣΟΥ 18:00 ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΚΛΗΜΑΤΣΙΔΑ
ΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ-ΣΦΠΧ ΒΑΚ 13:00 ΣΠΙΘΑΚΗ ΒΑΒΑΔΑΚΗ
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΓΕΗ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 16:00 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ1-Ν.ΟΠΕΡ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 12.00 ΡΟΔΙΝΟΥ ΣΗΦΑΚΗ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΣΦΠΧ-ΑΕΤΟΣ 2 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 15:00 ΑΣΛΑΝ ΜΠΡΕΛΛΑΣ Ι.
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΚΥΔΩΝ2-ΠΑΓΧ\ΚΟΣ1 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 17:00 ΣΥΚΑΣ ΝΤΟΥΠΑΡΑΤΖΗ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΣΟΥΔΑ2-ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 13:00 ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ







Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΟΦΗ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΒΑΚ 16.00 ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΣΠΙΘΑΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 5-3-2017



ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ Α΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
ΑΝΔΡΩΝ ΑΝΕΜΟΣ-ΓΕΙ ΚΛ.ΣΟΥΔΑ 17:00 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΦΠΧ-ΓΕΗ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 18:00 ΠΕΤΑΚΑΚΗ ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΚΥΔΩΝ ΚΛ.ΑΡΧΑΝΩΝ 17:00 ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΒΑΒΑΔΑΚΗ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΡΚΑΔΙ-ΧΕΡ\ΣΙΟΣ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 15.30 ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ ΣΗΦΑΚΗ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΑΝΕΜΟΣ ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 19:00 ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ ΣΥΚΑΣ ΜΠΡΕΛΛΑΣ Ι
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΟΥΔΑ-ΑΘΛΕΣΗ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 19:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΝΤΟΥΠΑΡΑΤΖΗ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΣΟΥΔΑ2-Ν.ΟΠΕΡ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 15:00 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΑΣΛΑΝ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ1-ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 13.3Ο ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ ΡΟΔΙΝΟΥ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ-ΟΦΗ ΚΛ.ΜΟΙΡΩΝ 11:00 ΚΛΗΜΑΤΣΙΔΑ

ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΛ.ΑΡΧΑΝΩΝ
15:00 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΒΑΒΑΔΑΚΗ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΑΘΛΕΣΗ2-ΧΕΡ\ΣΙΟΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 11:00 ΣΠΙΘΑΚΗ ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ-ΓΕΗ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 11.30 ΡΟΔΙΝΟΥ ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΓΕΗ1-ΠΗΓΑΣΟΣ2 ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 13:00 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΣΗΦΑΚΗ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΠΗΓΑΣΟΣ1-ΓΡΥΠΑΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 15:00 ΣΠΙΘΑΚΗ ΣΗΦΑΚΗ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΑΡΗΣ-ΓΕΗ2 ΓΟΥΡΝΩΝ 17:00 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΚΑΛΕΜΑΚΗ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΑΘΛΕΣΗ1-ΦΙΛ\ΚΟΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 17:00 ΣΚΟΥΤΕΛΗ ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΓΕΙ-ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΚΛ.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 14:00 ΧΑΤΖΑΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΚΥΔΩΝ1-ΣΟΥΔΑ 1 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 16:00 ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ







Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ-ΓΣΚ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΛ.ΜΟΙΡΩΝ 16:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΚΛΗΜΑΤΣΙΔΑ
 
ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ ΕΘΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ Εκτύπωση E-mail
02.03.17


ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (γκρουπ Αθήνας)


Ο Ομοσπονδιακός προπονητής Κώστας Γκούντας καλεί τις παρακάτω αθλήτριες

σε συγκεντρωτική προπόνηση την Δευτέρα, 06/03/2017

στο Κλειστό ΔΑΚ Γλυφάδας «Μάκης Λιούγκας» στις 14.15 (διάρκεια προπόνησης 14.30 – 16.0).


Μαρία Μερακλή (Ολυμπιακός ΣΦΠ)

Στέλλα Γκιούρδα (Ολυμπιακός ΣΦΠ)

Όλγα Γιαννοπούλου (ΑΓΟ Ευρυάλη)

Φωτεινή Παπαιωάννου (ΑΓΟ Ευρυάλη)

Νεφέλη Αλμπάνη (ΑΓΟ Ευρυάλη)

Ραφαέλα Μαρία Λεπενιώτη (ΑΟ Μαρκοπούλου)

Βίκυ Κασουρίδου (ΑΣ Περιστέρι)

Θεοδώρα Μποκή (ΓΣ Ηλιούπολης)

Νεφέλη Χατζηγρηγορίου (ΓΣ Ηλιούπολης)

Μηλιάννα Πετρουγάκη (ΓΣ Ηλιούπολης)

Δανάη Κουδούνα (ΓΣΚ Ηρακλής)

Ιωάννα-Άννα Καμπιλαυκά (ΓΣΚ Ηρακλής)

Βικτωρία Παπαδοπούλου (ΔΑΣ Αραφήν)

Αλεξάνδρα Βενέτη (ΑΣΠ Θέτις)

Δήμητρα Ζαχαροπούλου (ΣΦΑΜ Φοίβος)

Μυρτώ Δημητρακοπούλου (ΣΦΑΜ Φοίβος)

Δανάη Κωστοπούλου (ΑΟΝ Αμαζόνες)

Νεφέλη Σούλη (ΑΣΣΑ Γαία 2011)

Έρη Αλεξοπούλου (ΑΠΣ Αλίμου)

Μαριέτα Κατσαρού-Λαβέρ ( ΦΟΝ Ομόνοια Ναυπάκτου)


ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (γκρουπ Κρήτης)


Ο Ομοσπονδιακός προπονητής Μανώλης Μανωλάκης

καλεί τις παρακάτω αθλήτριες σε συγκεντρωτική προπόνηση

την Δευτέρα, 06/03/2017 στο Κλειστό Γυμναστήριο Ρεθύμνου

«Μελίνα Μερκούρη» στις 20.45 (διάρκεια προπόνησης 21.00 – 22.30).


Ιωάννα Περδικάκη (Γ.Ε. Ηρακλείου)

Νίκη Απλαδά (Γ.Ε. Ηρακλείου)

Γεωργία-Μαρία Αντωνακάκη (Γ.Ε. Ηρακλείου)

Έφη Τσιναρίδου (ΑΘΛ.Ε.Σ. Ηρακλείου)

Ειρήνη Μασέλη (ΑΘΛ.Ε.Σ. Ηρακλείου)

Αντωνία Προφυλίδου (Α.Ο Ακρωτηρίου)

Μιχαήλ Τέρψη (Α.Ο Ακρωτηρίου)

Γεωργία Καλογρίδη (Α.Ο Ακρωτηρίου)

Μαριλένα Πενταράκη (Α.Ο Ακρωτηρίου)

Τέρψη Μιχαήλ (Α.Ο Ακρωτηρίου)

Αναστασία Ποντικάκη (Α.Ο Κύδων Χανίων)

Νικολέτα Κο’ι’μτζή (Ν.Α.Ο Σούδας)

Κωνσταντίνα Τζανατέα (Ν.Α.Ο Σούδας)

Κωνσταντίνα Πίσσα (ν.ΟΠ.Ρεθύμνου)

Ιωάννα Δαβαρία (ν.ΟΠ.Ρεθύμνου)

Ελένη-Αθηνά Γιαννούδη (Ο.Φ.Χ Παγχανιακός)

Μαριλένα Κουτσαντωνάκη (Ο.Φ.Χ Παγχανιακός)

Χρύσα Γιαννουλάκη (ΟΚΑ Αρκάδι)

Εβελίνα Κατσαμποξάκη (Φ.Γ.Σ Ηρακλείου)

Μαρία Μικράκη (ΑΠΣ Πήγασος Ηρακλείου)


ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ - ΠΑΙΔΩΝ (γκρουπ Κρήτης)


Ο Ομοσπονδιακός προπονητής Νεκτάριος Νικάκης

καλεί τους παρακάτω αθλητές σε συγκεντρωτική προπόνηση

την Τρίτη, 07/03/2017 στο Κλειστό Γυμναστήριο Ρεθύμνου

«Μελίνα Μερκούρη» στις 19.15 (διάρκεια προπόνησης 19.30 – 21.00).


Ιωσήφ Παπαδόσηφο (ΣΦΠ Χανίων)

Θωμά Μαρινάκη (ΣΦΠ Χανίων)

Αλέξανδρο Τζουγκαράκη (ΣΦΠ Χανίων)

Γεώργιο Γυπαράκη (ΣΦΠ Χανίων)

Νικόλαο Λαμπρινάκη (ΣΦΠ Χανίων)

Δημήτριο Σταυρόπουλο (ΓΕ Ηρακλείου)

Άγγελο Γενειατάκη (ΓΕ Ηρακλείου)

Γεώργιο Αναστασάκη (ΓΕ Ηρακλείου)

Ευάγγελο Σταυρακάκη (ΓΕ Ηρακλείου)

Μανώλη Παχιαδάκη (ΓΕ Ηρακλείου)

Νικόλαο Βατσολάκη (ΟΚΑ Αρκάδι)

Βασίλειο Γρηγοράκη (ΟΚΑ Αρκάδι)

Γεώργιο Πρασανάκη (Ο.Φ.Η)

Κλοντιάν Πρέγκα (Γ.Ε.Ιεράπετρας)

 

Κωνσταντίνο Μαρκαντωνάκη (Ο.Π.Ε.Ρεθύμνου)

 
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ 25-26/2 Εκτύπωση E-mail
28.02.17

Στην ενότητα Πρωταθλήματα μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα των αγώνων και τη βαθμολογία των ομάδων σε κάθε Πρωτάθλημα.

 

 
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 25-26/2-1/3/2017 ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ Εκτύπωση E-mail
23.02.17

ΣΑΒΒΑΤΟ 25-2-2017



ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ Α΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
ΚΟΡΑΣ.ΧΙΑΣΤΗ ΑΘΛΕΣΗ -ΓΕΙ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 17:00 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΣΗΦΑΚΗ Κ
ΚΟΡΑΣ.ΧΙΑΣΤΗ ΓΕΗ-ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 19:00 ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΚΑΛΕΜΑΚΗ
ΠΑΙΔΩΝ ΓΕΗ-ΓΕΙ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 15:00 ΒΛΑΧΑΚΗΣ Β ΣΗΦΑΚΗ
ΠΑΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΣΦΠΧ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΣ 16:30 ΣΠΙΘΑΚΗ ΒΑΒΑΔΑΚΗ
ΚΟΡΑΣ.ΑΠΤΕΡΑ ΑΡΚΑΔΙ-ΠΑΓΧ\ΚΟΣ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 10.30 ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ2-ΠΑΓΧ\ΚΟΣ2 ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 12.30 ΡΟΔΙΝΟΥ ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ2 ΚΛ.ΑΛΙΚ\ΣΟΥ 18:30 ΣΠΙΘΑΚΗ ΒΑΒΑΔΑΚΗ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΚΥΔΩΝ2-ΑΕΤΟΣ 1 ΧΛ.ΧΑΝΙΩΝ 14;00 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΑΣΛΑΝ







Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΟΠΕΡ-ΟΦΗ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 17.00 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΡΟΔΙΝΟΥ
Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΦΠΧ-ΑΕΚ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 17.00 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
A2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΟΠΕΡ- ΑΜΑΖΟΜΕΣ ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ 15:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΡΟΔΙΝΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 26-2-2017



ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ Α΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΠΗΓΑΣΟΣ-ΦΙΛΑΘΛ\ΚΟΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 19:00 ΚΟΚΚΑΣ ΒΑΒΑΔΑΚΗ








Τεταρτη 01/03/2017




ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ-ΓΕΗ 1 ΚΛ.ΧΕΡΣ\ΣΟΥ 18:00 ΚΛΗΜΑΤΣΙΔΑ

 
Τετάρτη 22/2/2017 Δεν θα πραγματοποιηθούν αγώνες. Εκτύπωση E-mail
21.02.17

Την Τετάρτη 22/2/2017   Δεν θα πραγματοποιηθούν αγώνες, λόγο  αδυναμίας ορισμού  διαιτητών,

επειδή πραγματοποιούν  την  τεχνική τους σύσκεψη την Τετάρτη στο Ρέθυμνο.

 
<< Αρχική < Προηγ. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Επόμ. > Τελευταία >>

Αποτελέσματα 113 - 126 από 1457
© 2017 ΕΣΠΕΚ

Design by magnetism.gr

 
Πως σας φαίνεται το καινούργιο μας site;
 
Σωματεία
Επισκέψεις:406244