Αρχική
Η ένωσή μας
Σωματεία
Πρωταθλήματα
Πρωταθλητές
Προκηρύξεις - Νόμοι
Διοργανώσεις
Κλιμάκια
ΣΥΔΠΕΚ
Σύνδεσμοι
Gallery
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

 
Αρχική
Αποτελέσματα αγώνων 5/1/19 Εκτύπωση E-mail
07.01.19

Στην ενότητα Πρωταθλήματα μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα των αγώνων και τη βαθμολογία των ομάδων σε κάθε πρωτάθλημα.

Ο αγώνας ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α "ΜΕΣΣΑΡΑ-ΓΕΗ"  διεκόπη όταν το σκορ ήταν 0-1 σετ, διότι το γήπεδο κρίθηκε ακατάλληλο λόγω του ότι έσταζε νερό (απο την ισχυρή βροχή)  στον αγωνιστικό χώρο. Το τρέχον σκορ παραμένει ισχυρό και ο υπόλοιπος αγώνας θα διεξαχθεί σε ημέρα και ώρα που θα ορίσει η ΕΣΠΕΚ σύμφωνα με όσα ισχύουν στον Γ.Κ.Ο.Δ.Π. της ΕΟΠΕ. 

 

 
Προ- Εθνική Κορασίδων-Π/κορασίδων (Δυτ. Κρήτης) Εκτύπωση E-mail
04.01.19

Ο Ομοσπονδιακός Προπονητής κος Κωνσταντίνος Γκούντας, καλεί τις παρακάτω αθλήτριες σε συγκεντρωτική προπόνηση προ- εθνικής Κορασίδων- Παγκορασίδων, τη Δευτέρα 07/01/2019 και ώρα 15:00 - 17:00, στο γήπεδο της Π.Ηλεκτρικής στα Χανιά.

Η προπόνηση θα πραγματοποιηθεί υπο τις οδηγίες του Ομοσπονδιακού Προπονητή κου Μανωλάκη Μανώλη.

  1. ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ (ΑΚΡΩΤΗΡΙ)
  2. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ (ΝΑΟ ΣΟΥΔΑΣ)
  3. ΓΙΑΝΝΟΥΔΗ ΕΛΕΝΗ-ΑΘΗΝΑ (ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ)
  4. ΔΑΒΙΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΑ (Ν.ΟΠΕΡ)
  5. ΖΕΡΒΟΥ ΦΕΡΕΝΙΚΗ (ΣΦΠΧ)
  6. ΖΟΛΩΤΑ ΝΕΦΕΛΗ (ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ)
  7. ΘΥΜΙΑΤΖΗ ΣΤΕΛΛΑ (Ν.ΟΠΕΡ)
  8. ΚΑΣΑΠΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ (ΣΦΠΧ)
  9. ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ (ΚΥΔΩΝ)
  10. ΚΟΥΤΑΛΑ ΣΤΕΛΛΑ (Ν.ΟΠΕΡ)
  11. ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΑΚΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ (ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ)
  12. ΚΟΥΤΣΙΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΚΡΩΤΗΡΙ)
  13. ΜΠΟΥΡΜΠΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΣΦΠΧ)
  14. ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΘΗΝΑ (ΑΡΚΑΔΙ)
  15. ΠΑΤΕΡΑΚΗ ΚΩΝ.ΝΑ (ΣΦΠΧ)
  16. ΠΕΝΤΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ (ΑΚΡΩΤΗΡΙ)
  17. ΠΕΡΟΓΑΜΒΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ (ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ)
  18. ΣΚΟΥΦΗ ΒΕΑΤΡΙΚΗ (ΑΡΚΑΔΙ)

 

 
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΏΝΩΝ 5/1/2019 Εκτύπωση E-mail
03.01.19

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων το Σάββατο 05/1/2019 και τους ορισμένους σε κάθε αγώνα Διαιτητές.

 

Διαβάστε περισσότερα...
 
Προπόνηση Κλιμακίου Ανατολ. Κρήτης Εκτύπωση E-mail
27.12.18

Ο Περιφερειακός Ομοσπονδιακός Προπονητής κος Μανωλάκης Μανώλης, καλεί σε συγκεντρωτική προπόνηση  τις παρακάτω αθλήτριες κλιμακίου (2006-2007) την Παρασκευή 28/12/18 και ώρα 10:-11:30 στο Κλ Λίντο στο Ηράκλειο. 

ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΔΑΝΑΗ (ΠΗΑΣΟΣ), ΒΕΡΓΕΤΑΚΗ ΕΛΕΥΘ. (ΠΗΓΑΣΟΣ), ΒΛΑΣΣΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΓΡΥΠΑΣ), ΒΛΑΧΑΚΗ ΕΥΑΓ. (ΓΕΗ), ΒΟΥΡΕΞΑΚΗ ΕΥΑΓ (ΗΡΟΔΟΤΟΣ), ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ (ΓΕΗ), ΓΡΙΒΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΓΙΟΥΧΤΑΣ), ΔΑΣΚΑΚΑΚΗ ΣΤΥΛ (ΗΡΟΔΟΤΟΣ), ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗ ΧΡΙΣΤ (ΑΡΗΣ) , ΚΑΛΟΥΤΣΑΚΗ ΕΛΕΝΗ (ΑΘΛΕΣΗ), ΚΑΡΑΠΙΔΑΚΗ ΜΥΡΤΩ (ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ), ΚΑΡΤΣΩΝΗ ΧΑΡΑ (ΓΕΗ), ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΜΕΛΙΝΑ (ΠΗΓΑΣΟΣ), ΚΟΣΜΑΔΑΚΗ ΕΥΑΓ (ΓΕΗ), ΚΟΥΡΟΥΠΑΚΗ ΧΡΥΣΗ (ΑΡΗΣ), ΛΟΥΚΑΔΑΚΗ ΝΕΦΕΛΗ (ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ), ΜΑΡΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΠΗΓΑΣΟΣ), ΜΑΥΡΟΥ ΚΩΝΝΑ (ΠΗΓΑΣΟΣ), ΜΕΤΖΙ ΑΝΤΖΕΛΑ (ΑΡΗΣ), ΜΟΥΤΣΑΚΗ ΚΩΝΝΑ (ΑΘΛΕΣΗ), ΜΠΑΓΚΕΡΙ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΣΟ), ΜΠΕΛΕΝΙΩΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΠΗΓΑΣΟΣ), ΜΠΕΛΕΧΑΚΗ ΜΑΡΙΑ (ΑΘΛΕΣΗ), ΜΠΛΙΑΤΖΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ (ΑΡΗΣ), ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΑΘΛΕΣΗ), ΝΤΟΪ ΜΙΓΚΕΝΑ (ΠΗΓΑΣΟΣ), ΣΠΑΤΑ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛΛΑ (ΗΡΟΔΟΤΟΣ), ΤΑΜΙΧΙΑΚΗ ΣΤΥΛ (ΓΡΥΠΑΣ), ΤΣΑΚΙΡΙΔΗ ΦΑΝΗ (ΓΙΟΥΧΑΣ), ΦΑΝΙΟΥΔΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ (ΠΗΓΣΟΣ), ΦΩΤΕΙΝΑΚΗ ΑΓΑΠΗ (ΠΗΓΑΣΟΣ), ΧΑΝΙΩΤΑΚΗ ΡΑΦΑΗΛΑ (ΓΕΗ)

 
Προπόνηση Προεθνικής Κορασίδων- Π/Κορασίδων (Ανατ. Κρήτης) Εκτύπωση E-mail
27.12.18

Ο προπονητής Εθνικής Παγκορασίδων κος Κ. Γκούντας, καλεί σε συγκεντρωτική προπόνηση τις παρακάτω αθλήτριες (ανατολικής Κρήτης) προεθνικής Κορασίδων και Παγκορασίδων, την Παρασκευή 28/12/18 και ώρα 11:30 στο Κλ. Λίντο στο Ηράκλειο.

Την προπόνηση θα πραγματοποιήσει ο Ομοσπονδιακος Προπονητής κος Μανωλάκης Μανωλης 

ΑΓΓΕΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ (ΓΕΗ),  ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗ ΓΙΩΡΓΙΑ-ΜΑΡΙΑ (ΓΕΗ), ΓΙΑΓΚΙΟΖΗ ΧΡΥΣΗ (ΓΕΗ), ΚΟΝΣΟΛΑΚΗ ΕΛ. (ΑΘΕΛΕΣΗ), ΚΑΛΟΥΤΣΑΚΗ ΑΛΕΞ (ΑΘΛΕΣΗ), ΜΑΡΚΑΚΗ ΜΥΡΤΩ (ΠΗΓΑΣΟΣ), ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΑΘΗΝΑ (ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ), ΠΕΡΔΙΚΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΓΕΗ), ΖΕΚΙΟ ΡΑΦ (ΑΘΛΕΣΗ), ΚΟΤΖΕΔΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΟΦΗ), ΜΑΥΡΑΚΗ ΗΡΩ (ΓΕΗ), ΣΕΓΡΕΔΑΚΗ ΣΟΦ (ΓΕΗ), ΣΦΑΚΙΩΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ (ΠΗΓΑΣΟΣ), ΤΖΑΝΑΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΑΘΛΕΣΗ), ΤΖΩΡΤΖΑΚΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ (ΜΕΣΣΑΡΑ), ΤΣΙΓΑΡΙΔΑ ΛΥΔΙΑ (ΠΗΓΑΣΟΣ), ΦΑΝΙΟΥΔΑΚΗ ΕΛΕΥΘ (ΠΗΓΑΣΟΣ), ΦΕΤΦΑΤΖΗ ΕΛΕΥΘ (ΠΗΓΑΣΟΣ), ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΕΗ), ΧΑΪΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ)

 

 
Αποτελέσματα αγώνων 22-23/12/2018 Εκτύπωση E-mail
27.12.18

Στη ενότητα Πρωταθλήματα μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα των αγώνων και τη βαθμολογία των ομάδων σε κάθε Πρωτάθλημα.

ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ

Pre League Γυναικών: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ- ΜΕΣΣΑΡΑ 3-0 (25-17, 25-14, 25-19)

Α2 Γυναικών: ΑΘΛΕΣΗ- ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3-0 (25-19, 25-11, 25-19)

Α2 Ανσρών: ΟΦΗ-ΣΦΑΜ ΦΟΙΒΟΣ 3-0 (25-17, 25-12, 25-15) 

 
Ευχές !!! Εκτύπωση E-mail
21.12.18
_
 
Εορταστικά τουρνουά επίλεκτων αθλητών Κρήτης Εκτύπωση E-mail
21.12.18

Η Ένωση Σωματείων Πετοσφαίρισης Κρήτης σε συνεργασία με τον Ομοσπονδιακό Προπονητή Κρήτης κο Νικητάκη Νικήτα διοργανώνουν εορταστικά του τουρνουά στα οποία θα συμμετέχουν οι επίλεκτοι αθλητές της Κρήτης οι οποίοι θα αγωνιστούν μεταξύ τους σε ομάδες.

  • Το 1ο τουρνουά θα διεξαχθεί την Πέμπτη 27/12/2018 στο Κλ. Λίντο απο τις 10:30-14:30
  • Το 2ο τουρνουά θα διεξαχθεί την Τετάρτη 02/01/2019 στο Κλ. Ρεθύμνου απο τις 10:00-14:00

Οι επίλεκτοι αθλητές είναι:

 

Διαβάστε περισσότερα...
 
Πρόγραμμα και Διαιτητές Αγώνων 22-23/12/2018 Εκτύπωση E-mail
20.12.18

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων το Σάββατο 22 και την Κυριακή 23 Δεκεμβρίου 2018 και τους ορισμένους σε κάθε αγώνα Διαιτητές.

 

Διαβάστε περισσότερα...
 
Τρία Κρητικόπουλα στις Εθνικές Ομάδες! Εκτύπωση E-mail
17.12.18

Στην προετοιμασία της ΕΘνικής Ομάδας Παγκορασίδων για τα προκριματικά του Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος κλήθηκε απο τον Ομοσπονδιακό Προπονητή τους κο Γκούντα η Τρουλινάκη Μαρία (ΓΕΗ). Η προετοιμασία θα διεξαχθεί στη Ρόδο απο τις 26/12/2018 εως και τις 3/1/2019, ενώ

οι αθλητές Τζουγκαράκης Αλέξανδρος (ΣΦΠΧ) και Αναπολιοτάκης Μάνος (ΓΕΗ) κλήθηκαν απο τον Ομοσπονδιακό Προπονητή της Εθνικής Παίδων κο Νανά Στέφανο και το συνεργάτη του κο Μούχλια Νικ. για να συμμετέχουν στο προπονητικό camp προετοιμασίας της ΕΘνικής Παίδων που θα διεξαχθεί στη Θεσσαλονίκη απο τις 26 εως τις 30/12/2018.

 

 
<< Αρχική < Προηγ. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Επόμ. > Τελευταία >>

Αποτελέσματα 127 - 140 από 1793
© 2019 ΕΣΠΕΚ

Design by magnetism.gr

 
Πως σας φαίνεται το καινούργιο μας site;
 
Σωματεία
Επισκέψεις:645323