Αρχική
Η ένωσή μας
Σωματεία
Πρωταθλήματα
Πρωταθλητές
Προκηρύξεις - Νόμοι
Διοργανώσεις
Κλιμάκια
ΣΥΔΠΕΚ
Σύνδεσμοι
Gallery

 
Αρχική
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ 07/10/17 - 22/10/17 Εκτύπωση E-mail
25.10.17

Στην ενότητα "Πρωταθλήματα" μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα των αγώνων και τη βαθμολογία των ομάδων σε κάθε Πρωτάθλημα.

 

 
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 21-22/10/2017 Εκτύπωση E-mail
20.10.17

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων το Σάββατο 21 και την Κυριακή 22 Οκτωβρίου 2017 και τους ορισμένους σε κάθε αγώνα Διαιτητές.

 

Διαβάστε περισσότερα...
 
ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΔΥΤ. ΚΡΗΤΗΣ Εκτύπωση E-mail
20.10.17

Ο Π.Ο.Π Δυτικής Κρήτης κος Διαμαντάκης Χρήστος καλεί σε προπόνηση τις παρκάτω αθλήτριες, το Σάβατο 21/10/2017 στο Κλ. Γυμναστήριο Σούδας.

Η προπόνηση θα διεξαχθεί σε 2 γκρούπ:

  • Α΄ ΓΚΡΟΥΠ (15:30-17:00): ΤΣΑΜΠΕΚΙΔΟΥ (Ν.ΟΠΕΡ), ΠΑΠΑΔΟΠΕΤΡΑΚΗ (Ν.ΟΠΕΡ), ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗ (Ν.ΟΠΕΡ), ΔΑΦΝΟΜΗΛΗ (Ν.ΟΠΕΡ), ΚΟΥΤΑΛΑ (Ν.ΟΠΕΡ), ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ (Ν.ΟΠΕΡ), ΝΤΟΥΣΑΚΗ (ΑΕΤΟΣ), ΚΑΖΑΖΗ (ΑΕΤΟΣ), ΠΑΠΑΔΟΣΗΦΟΥ (ΑΕΤΟΣ), ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑΚΗ (ΑΕΤΟΣ), ΤΖΑΤΖΙΜΑΚΗ (ΑΕΤΟΣ), ΠΑΤΕΡΑΚΗ (ΑΕΤΟΣ), ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΔΑΚΗ (ΑΕΤΟΣ), ΠΑΤΕΡΑΚΗ Κ (ΑΕΤΟΣ), ΠΑΤΕΡΟΥ Ε (ΑΕΤΟΣ), ΚΑΠΑΣΑΚΗ (ΑΕΤΟΣ), ΚΟΖΩΝΑΚΗ (ΣΦΠΧ), ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΑΚΗ (ΝΑΟΣ), ΒΕΡΓΑΝΕΛΑΚΗ (ΝΑΟΣ)
  • Β΄ΓΚΡΟΥΠ (17:00-18:30): ΦΟΥΡΦΟΥΛΑΚΗ (ΑΡΚΑΔΙ), ΜΥΓΙΑΚΗ (ΑΡΚΑΔΙ), ΣΚΟΥΦΑ (ΑΡΚΑΔΙ), ΑΡΑΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ (ΑΡΚΑΔΙ), ,ΜΠΑΡΟΤΣΑΚΗ (ΑΡΚΑΔΙ), ΠΑΓΩΝΑ (ΑΡΚΑΔΙ), ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΚΗ (ΚΥΔΩΝ), ΚΟΠΑΣΗ (ΚΥΔΩΝ), ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ (ΚΥΔΩΝ), ΑΝΔΡΕΟΥΛΑΚΗ (ΑΚΡΩΤΗΡΙ), ΞΑΝΘΟΥΔΑΚΗ (ΑΚΡΩΤΗΡΙ), ΚΙΣΑΜΗΤΑΚΗ (ΑΚΡΩΤΗΡΙ)

Οι αθλήτριες θα  πρέπει να βρίσκονται στο γήπεδο 15 λεπτά πριν απο την προγραμματισμένη ώρα προπόνησης με αθλητική περιβολή.

 
ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟΥ ΑΓΟΡΙΩΝ Εκτύπωση E-mail
19.10.17

Ο Περιφερειακός Ομοσπονδιακός Προπονητής κος Νικάκης Νεκτάριος καλεί σε προπόνηση τους παρακάτω αθλητές γεν. 2003-2004 το Σάββατο 21/10/2017 και ώρα 16:00- 17:30 στο Κλ. Ρεθύμνου.

ΚΑΛΟΓΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ (ΣΦΠΧ), ΞΑΝΘΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ (ΣΦΠΧ), ΣΤΟΥΠΑΚΗΣ ΒΑΛΑΝΤΗΣ (ΣΦΠΧ), ΜΑΝΟΛΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ (ΣΦΠΧ), ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ (ΣΦΠΧ), ΠΟΘΗΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΟΠΕΡ), ΤΑΤΑΡΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ (ΟΠΕΡ), ΠΟΛΙΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ (ΟΠΕΡ), ΒΑΛΟΥΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΟΠΕΡ), ΚΑΛΛΕΡΓΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΑΡΚΑΔΙ), ΣΠΙΤΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΑΡΚΑΔΙ), ΝΙΚΗΦΟΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ (ΓΕΗ), ΚΑΛΛΙΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΓΕΗ), ΜΕΡΑΜΒΕΛΙΩΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΓΕΗ), ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ (ΓΕΗ), ΝΑΛΠΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΕΗ), ΜΑΚΑΤΟΥΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ (ΓΕΗ), ΤΣΑΠΑΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ (ΓΕΗ), ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΣ (ΓΕΗ).

Οι αθλητές θα πρέπει να βρίσκονται στο γήπεδο 15 λεπτά πριν απο την προγραμματισμένη ώρα έναρξης προπόνησης με αθλητική περιβολή.

 
ΠΡΟΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 14-15/10/2017 Εκτύπωση E-mail
13.10.17
Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων και τους ορισμένους σε κάθε αγώνα Διαιτητές το Σαββατο 14 και την Κυριακή 15 Οκτωβρίου 2017
Διαβάστε περισσότερα...
 
ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ Εκτύπωση E-mail
11.10.17

Η Περιφερειακή Ομοσπονδιακή Προπονήτρια κα Παρασκάκη Γιούλη, καλεί τις παρακάτω αθλήτριες σε προπόνηση, το Σάββατο 14 Οκτωβρίου και ώρα 13:00 - 14:30 στο Κλ. Λίντο.

ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ (ΑΘΛΕΣΗ), ΖΕΚΙΟ ΡΑΦΑΕΛΛΑ (ΑΘΛΕΣΗ), ΤΖΑΝΑΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΑΘΛΕΣΗ),

ΞΥΔΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΑΘΛΕΣΗ), ΓΚΟΡΓΚΟΥΛΗ ΕΙΡΝΗ (ΑΘΛΕΣΗ), ΤΖΩΡΤΖΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑΣ),

ΖΕΡΒΑΚΗ ΑΛΕΞΙΑ (ΓΡΥΠΑΣ), ΜΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ (ΟΦΗ), ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ (ΓΡΥΠΑΣ), ΣΕΓΡΕΔΑΚΗ ΣΟΦΙΑ (ΓΕΗ),

ΤΡΟΥΛΙΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ (ΓΕΗ), ΦΕΤΦΑΤΖΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΓΕΗ),  ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΕΗ),

ΧΑΪΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ), ΦΑΝΙΟΥΔΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΠΗΓΑΣΟΣ), ΔΕΣΔΕΝΑΚΗ ΑΛΙΚΗ (ΠΗΓΑΣΟΣ),

ΑΓΑΠΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ (ΠΗΓΑΣΟΣ), ΛΟΓΙΑΔΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΠΗΓΑΣΟΣ), ΣΦΑΚΙΩΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ (ΠΗΓΑΣΟΣ),

ΜΑΡΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (ΓΕΙ), ΚΟΝΤΖΕΔΑΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΟΦΗ), ΡΟΜΠΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑΣ),

ΜΠΟΥΤΖΙ ΕΝΤΑ (ΑΡΗΣ ΓΟΥΡΝΩΝ), ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΑΡΗΣ ΓΟΥΡΝΩΝ), ΤΣΙΓΑΡΙΔΑ ΛΥΔΙΑ (ΠΗΓΑΣΟΣ),

ΤΡΟΥΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΗΡΟΔΟΤΟΣ), ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΖΩΗ (ΗΡΟΔΟΤΟΣ), ΝΟΔΑΡΑΚΗ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ (ΓΡΥΠΑΣ),

ΜΑΥΡΑΚΗ ΡΑΝΙΑ (ΟΦΗ), ΠΕΡΒΟΛΑΡΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΡΗΣ ΓΟΥΡΝΩΝ), ΦΑΝΙΟΥΔΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ (ΠΗΓΑΣΟΣ),

ΛΥΡΙΤΣΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΓΙΟΥΧΤΑΣ), ΜΑΥΡΑΚΗ ΗΡΩ (ΓΕΗ).

Οι παραπάνω αθλήτριες θα πρέπει να βρίσκονται στο Κλ. Λίντο, 15 λεπτά πριν απο την καθορισμένη ώρα προπόνησης με αθλητική περιβολή.

 
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 07/10/2017 Εκτύπωση E-mail
06.10.17

Με τους αγώνες πρωταθλήματος ΝΕΑΝΙΔΩΝ ανοίγει και φέτος η αυλαία των επίσημων αγώνων της ΕΣΠΕΚ το Σάββατο 07/10/2017.

ΝΕΑΝΙΔΩΝ  ΑΘΛΕΣΗ - ΓΕΗ  ΚΛ.ΛΙΝΤΟ  18:00  Διαιτητές: ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ- ΚΑΡΑΛΗ

ΝΕΑΝΙΔΩΝ  ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ  ΚΛ.ΛΙΝΤΟ   20:00  Διαιτητές: ΚΑΡΑΛΗ- ΣΠΙΘΑΚΗ Μ

ΝΕΑΝΙΔΩΝ  ΑΡΗΣ-ΓΕΙ  ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ  17:00  Διαιτητές: ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ- ΒΑΒΑΔΑΚΗ 

 
ΚΛΗΡΩΣΕΙΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Εκτύπωση E-mail
06.09.17

Την Δευτέρα 11 Σεπτεμβρίου 2017 και ώρα 19:30 στα γραφεία της Ένωσης μας, θα διεξαχθούν οι κληρώσεις για τα πρωταθλήματα 

Ανδρών- Γυναικών, Εφήβων- Νεανίδων, Παίδων-Κορασίδων, Παμπαίδων- Παγκορασίδων  αγωνιστικής περιόδου 2017-2018.

Παρακαλούμε τα σωματεία για την παρουσία τους. 

 

 
ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ Π.Ο.Π 2017-2018 Εκτύπωση E-mail
24.08.17

Σας γνωρίζουμε ότι ξεκίνησε η ηλεκτρονική διαδικασία της εκδήλωσης ενδιαφέροντος για τους Περιφερειακούς Ομοσπονδιακούς Προπονητές αγωνιστικής περιόδου 2017-2018.

Οι ενδιαφερόμενοι πρέπει να καταθέσουν ηλεκτρονικά το ενδιαφέρον τους, συμπληρώνοντας την ηλεκτρονική αίτηση  στο παρακάτω link:

https://docs.google.com/forms/d/1hAjeFAtlk5prSsXNpqiOSdHbAOSV82rOzyOPmaPZlQg/viewform?edit_requested=true

Η προθεσμία υποβολής των δηλώσεων λήγει τη Δευτέρα 4 Σεπτεμβρίου 2017

 

 
Σχολή Προπονητών Beach Volley Εκτύπωση E-mail
18.08.17

Ενόψη της λειτουργίας της Σχολής Προπονητών Beach Volley, παρακαλούμε οσοι ενδιαφέρονται για την έκδοση της απαιτούμενης βεβαίωσης αθλητικής εμπειρίας, να αποστείλουν εως την 10η Σεπτεμβρίου την αίτηση τους στο Αυτό το ηλεκτρονικό μήνυμα προστατεύεται από spam bots, θα πρέπει να έχετε ενεργοποιημένη τη Javascript για να το δείτε αναγράφοντας 

Ονοματεπώνυμο, τηλέφωνο επικοινωνίας, αγωνιστικές περιόδους που ήταν ενεργοί αθλητές καθώς και σε ποιο σωματείο ήταν ανα αγωνιστική περίοδο. 

 
<< Αρχική < Προηγ. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Επόμ. > Τελευταία >>

Αποτελέσματα 15 - 28 από 1457
© 2017 ΕΣΠΕΚ

Design by magnetism.gr

 
Πως σας φαίνεται το καινούργιο μας site;
 
Σωματεία
Επισκέψεις:406243