Αρχική
Η ένωσή μας
Σωματεία
Πρωταθλήματα
Πρωταθλητές
Προκηρύξεις - Νόμοι
Διοργανώσεις
Κλιμάκια
ΣΥΔΠΕΚ
Σύνδεσμοι
Gallery
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

 
Αρχική
Αποτελέσματα Αγώνων 14-15/12/2019 Εκτύπωση E-mail
16.12.19

Στην ενότητα Πρωταθλήματα, μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα των αγώνων και τη βαθμολογία των ομάδων σε κάθε πρωτάθλημα.

Εθνικές Κατηγορίες:

  • Α1 Ανδρών: Εθνικός Αλεξανδρούπολης-ΟΦΗ 1-3 (27-29, 25-22, 25-27, 21-25)
  • Α2 Ανδρών: ΑΕΠ Ολυμπιάς - ΓΕ Ηρακλείου 1-3 (28-26, 25-27, 17-25, 19-25)
  • Α2 Γυναικών: ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου - ΓΑΣ Μεσσαράς 3-2 (27-25, 12-25, 25-21, 24-26, 25-23)
  • Α2 Γυναικών: ΓΣ Πετρούπολης - ΓΕ Ηρακλείου 1-3 (24-26, 25-20, 11-25, 21-25),
 
Προπόνηση Κλιμακίου Κοριτσιών Ανατολ. Κρήτης Εκτύπωση E-mail
12.12.19

Οι Περιφερειακοί Ομοσπονδιακοί Προπονητές κ.κ.Παρασκάκη Γιούλη και Τσαντίδης Ιωάννης, καλούν τις παρακάτω αθλήτριες του Κλιμακίου γενημ. τα έτη 2006-2007, σε συγκεντρωτική προπόνηση και μετρήσεις, την Δευτέρα 16 Δεκεμβρίου 2019 και ώρα 15:00 στο Νέο Κλ.Γυμναστήριο Ηρακλείου (Δύο Αοράκια).  Διάρκεια προπόνησης 15:00-16:30

  1. ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΔΑΝΑΗ  (ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ)
  2. ΒΑΡΒΕΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑΣ)
  3. ΒΕΡΓΕΤΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ)
  4. ΒΙΝΙΧΑΚΗ ΜΑΡΙΑ (ΓΕΗ)
  5. ΒΛΑΧΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΓΕΗ)
  6. ΒΟΥΡΕΞΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΗΡΟΔΤΟΣ)
  7. ΓΑΛΑΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ)
  8. ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (ΑΡΗΣ)
  9. ΜΟΥΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑΣ)
  10. ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΥ ΚΑΛΛΙΑ (ΓΕΗ)
  11. ΚΑΛΟΥΤΣΑΚΗ ΕΛΕΝΗ (ΑΘΛΕΣΗ)
  12. ΚΑΡΤΣΩΝΗ ΧΑΡΑ (ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ)
  13. ΚΟΜΠΟΡΑΚΗ ΜΕΛΙΝΑ (ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ)
  14. ΚΟΣΜΑΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΓΕΗ)
  15. ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΑΝΝΑ - ΜΑΡΙΑ (ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ)
  16. ΜΑΡΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ)
  17. ΜΑΥΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΗΡΟΔΟΤΟΣ)
  18. ΜΠΑΓΚΕΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ)
  19. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΑΘΛΕΣΗ)
  20. ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΤΙΝΑ (ΓΕΗ)
  21. ΠΙΤΣΟΥΛΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ (ΓΕΗ)
  22. ΣΑΜΠΑΝΗ ΧΡΥΣΗ (ΑΡΗΣ)
  23. ΦΑΝΙΟΥΔΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ (ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ)
  24. ΦΩΤΕΙΝΑΚΗ ΑΓΑΠΗ (ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ)

Οι αθλήτριες να προσέλθουν με αθλητική περιβολή με τα διακριτικά της ομάδας τους ομοιόμορφη ανα σωματείο.

Το σωματείο του οποίου θα απουσιάσει αθλήτρια, υποχρεούται να ενημερώσει εγγράφως την Ένωση για το λόγο απουσίας της.

 
Αποτελέσματα Αγώνων 07-08/12/2019 Εκτύπωση E-mail
09.12.19

Στην ενότητα Πρωταθλήματα μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα των αγώνων και τη βαθμολογία των ομάδων σε κάθε Πρωτάθλημα.

Εθνικές Κατηγορίες

  • Volley League  Ανδρών  Ο.Φ.Η. - Α.Ο. Φοίνικας Σύρου 2-3 (25-22, 28-30, 18-25, 25-20, 08-15)
  • Α2 Ανδρών:  ΓΕ Ηρακλείου - ΓΣ Πανιώνιος 3-0 (30-28, 25-17, 25-23),
  • Α2 Γυναικών: ΓΑΣ Μεσσαράς - ΓΣΚ Ηρακλής 3-0 (25-19, 25-14, 25-16)
  • Α2 Γυναικών : ΓΣ Μεσσηνιακός - ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου 3-0 (25-21, 25-17, 25-21),
  • Α2 Γυναικών: ΓΕ Ηρακλείου - Απόλλων Καλαμάτας 0-3
 
Γενική Συνέλευση Σωματείων- Μελών ΕΣΠΕΚ Εκτύπωση E-mail
06.12.19

Ο Πρόεδρος και το Διοικητικό Συμβούλιο της Ε.Σ.ΠΕ.Κ

καλούν τα Σωματεία- Μέλη αυτής σε Τακτική Γενική Συνέλευση

την Κυριακή 29 Δεκεμβρίου 2019 και ώρα 16:00 στο Παγκρήτιο Στάδιο στοΗράκλειο

με θέματα:

  1. Διοικητικός Απολογισμός 2019
  2. Οικονομικός Απολογισμός 2019
  3. Έκθεση Εξελεγχτικής Επιτροπής 2019
  4. Προϋπολογισμός 2020
  5. Εκλογή Εφορευτικής Επιτροπής
  6. Αρχαιρεσίες για την ανάδειξη νέου Δ.Σ

Σε περίπτωση μή απαρτίας η Γενική Συνέλευση θα πραγματοποιηθεί την ίδια ημέρα και ώρα 17:00 στον ίδιο χώρο

 
Συγκεντρωτική Προπόνηση Κλιμακίου κοριτσιών Χανίων Εκτύπωση E-mail
06.12.19

Ο Ομοσπονδιακός Προπονητής κος Μανωλάκης Μανόλης καλεί τις παρακάτω αθλήτριες του Κλιμακίου Χανίων 2006-2007 για μετρήσεις και προπόνηση και την Δευτέρα 09 Δεκεμβρίου 2019 και ώρα 15:00 εως 17:00  στο Κλ.Ακρωτήριου Χανίων.

  1. ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΖΕΝΙΑ (ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ)
  2. ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ (ΝΑΟ ΣΟΥΔΑΣ)
  3. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ)
  4. ΚΑΣΑΠΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ (ΣΦΠΧ)
  5. ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΚΗ ΠΑΥΛΙΝΑ (ΑΟ ΚΥΔΩΝ)
  6. ΛΑΜΠΡΙΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ (ΑΝΕΜΟΣ)
  7. ΛΑΜΠΡΙΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΑΝΕΜΟΣ)
  8. ΜΑΖΟΚΟΠΑΚΗ ΑΜΑΛΙΑ (ΝΑΟ ΣΟΥΔΑΣ)
  9. ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΚΗ ΑΓΑΠΗ (ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ)
  10. ΝΤΙΜΟΒΑ ΑΛΕΞ (ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ)
  11. ΠΑΠΑΗΛΙΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ)
  12. ΠΑΠΑΗΛΙΑΚΗ ΗΛΙΑΝΝΑ (ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ)
  13. ΠΑΤΕΡΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ (ΣΦΠΧ)
  14. ΤΖΙΝΤΖΙΣ ΕΥΑ (ΑΟ ΚΥΔΩΝ)
  15. ΤΟΥΒΑ ΕΛΕΝΗ (ΑΟ ΚΥΔΩΝ)
  16. ΤΣΙΑΛΤΑ ΒΙΤΩΡΙΑ (ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ)

Οι αθλήτριες να προσέλθουν με αθλητική περιβολή με τα διακριτικά της ομάδας τους ομοιόμορφη ανα σωματείο.

Το σωματείο του οποίου αθλήτρια θα απουσιάσει, υποχρεούται να ενημερώσει εγγράφως την Ένωση για τους λόγους απουσίας της

 
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 07-08/12/2019 Εκτύπωση E-mail
05.12.19

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων το Σάββατο 07 και την Κυριακή 08 Δεκεμβρίου και τους ορισμένους σε κάθε αγώνα Διαιτητές.

 

Διαβάστε περισσότερα...
 
Συγκεντρωτική Προπόνηση επίλεκτων αγοριών Ν.Χανιων Εκτύπωση E-mail
03.12.19
Ο Ομοσπονδιακός Προπονητής κος Νικητάκης Νικήτας και ο Περιφερειακός Προπονητής κος Μπουρμπάκης Δήμος, καλούν σε συγκεντρωτική προπόνηση κλιμακίου Δυτ. Κρήτης, την Τετάρτη 04/12/2019 και ώρα 17:00 στο γήπεδο της Π.Ηλεκτρικής, τους παρακάτω αθλητές Ν. Χανίων.
  1. ΚΑΛΟΓΡΙΔΗ ΝΙΚΟ (ΣΦΠΧ)
  2. ΠΟΛΕΝΤΑ ΜΑΝΩΛΗ (ΣΦΠΧ)
  3. ΤΣΙΓΚΟ ΑΡΓΥΡΗ (ΣΦΠΧ)
  4. ΞΑΝΘΑΚΗ ΜΑΝΩΛΗ (ΣΦΠΧ)
  5. ΚΟΡΩΝΙΩΤΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ (ΣΦΠΧ)
  6. ΣΤΟΥΠΑΚΗΣ ΒΑΛΑΝΤΗΣ (ΣΦΠΧ)
  7. ΧΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΣ (ΣΦΠΧ)
  8. ΠΑΠΑΠΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ (ΣΦΠΧ)
  9. ΠΑΠΑΔΟΣΗΦΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ (ΣΦΠΧ)
  10. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΚΤΩΡΑΣ (ΣΦΠΧ)
  11. ΤΖΩΡΤΖΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ (ΣΦΠΧ)
  12. ΠΙΤΣΙΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ (ΣΦΠΧ)
 
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ 30/11- 01/12/2019 Εκτύπωση E-mail
02.12.19

Στην ενότητα Πρωταθλήματα μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα των αγώνων και τη βαθμολογία των ομάδων σε κάθε Πρωτάθλημα.

Εθνικές Κατηγορίες:

  • Volley League Ανδρών:  Ο.Φ.Η. - Α.Σ. Ελπίς Αμπελοκήπων 3-0 (25-17, 25-23, 25-21)   
  • Α2 ΑΝΔΡΩΝ:       ΑΟΝΣ Μίλων - ΓΕ Ηρακλείου 3-0 (25-11, 25-16, 25-14)
  • Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ:   ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου - ΓΕ Ηρακλείου 3-2 (25-23, 16-25, 15-25, 25-17, 15-10)
  • Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ:   ΑΕ Αγ. Παρασκευής - ΓΑΣ Μεσσαράς 3-0 (25-13, 25-19, 25-23)
 
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 30/11-01/12/2019 Εκτύπωση E-mail
29.11.19

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων το Σάββατο 30 Νοεμβρίου και την Κυριακή 01 Δεκεμβρίόυ, και τους ορισμένους σε κάθε αγώνα Διαιτητές.

 

Διαβάστε περισσότερα...
 
Συγκεντρωτική Προπόνηση Επίλεκτων Αγοριών Ανατολ.Κρήτης Εκτύπωση E-mail
28.11.19

Ο Ομοσπονδιακός Προπονητής κος Νικητάκης Νικήτας και ο Περιφερειακός Προπονητής κος Σταυρόπουλος Γιώργος, καλούν τους παρακάτω επίλεκτους αθλητές (2005-2006) σε συγκεντρωτική προπόνηση του Κλιμακίου Αγοριών Ανατολικής Κρήτης,την Δευτέρα 02 Δεκεμβρίου 2019 και ώρα 15:00-16:30 στο Νέο Κλ.Ηρακλείου

  1. ΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΓΕΗ)
  2. ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΓΕΗ)
  3. ΚΑΤΣΑΜΠΟΞΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΓΕΗ)
  4. ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΑΝΟΣ (ΓΕΗ)
  5. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΓΕΗ)
  6. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ (ΓΕΗ)
  7. ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΓΕΗ)
  8. ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (ΓΕΗ)
  9. ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ (ΓΕΗ)
  10. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ (ΓΕΗ)
  11. ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΓΕΗ)
  12. ΡΕΘΥΜΝΙΩΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΓΕΗ)
  13. ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ (ΓΕΗ)
  14. ΛΟΥΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΓΕΗ)
  15. ΤΖΟΡΜΠΑΤΖΟΥΔΗΣ ΜΑΝΟΣ (ΓΕΗ)
  16. ΣΟΥΜΕΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ (ΗΡΟΔΟΤΟΣ)
  17. ΛΟΥΛΑΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΗΡΟΔΟΤΟΣ)
  18. ΒΑΤΣΙΝΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ (ΟΦΗ)
  19. ΓΚΟΥΦΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΟΦΗ)
  20. ΜΟΥΤΑΦΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΟΦΗ)

Οι αθλητές να προσέλθουν με αθλητική περιβολή του σωματείου τους

Το σωματείο του οποίου αθλητής απουσιάσει, υποχρεούται να ενημερώσει εγγράφως την Ένωση

 
<< Αρχική < Προηγ. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Επόμ. > Τελευταία >>

Αποτελέσματα 15 - 28 από 1850
© 2020 ΕΣΠΕΚ

Design by magnetism.gr

 
Πως σας φαίνεται το καινούργιο μας site;
 
Σωματεία
Minoan Banner
Επισκέψεις:680129