Αρχική
Η ένωσή μας
Σωματεία
Πρωταθλήματα
Πρωταθλητές
Προκηρύξεις - Νόμοι
Διοργανώσεις
Κλιμάκια
ΣΥΔΠΕΚ
Σύνδεσμοι
Gallery

 
Αρχική
Καλή Ανάσταση!!! Εκτύπωση E-mail
05.04.18
pasxa
 
Β΄ ΦΑΣΗ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Εκτύπωση E-mail
04.04.18

Στην ενότητα Πρωταθλήματα μπορείτε να δείτε το πρόγραμμα των αγώνων της Β φάσης του Πρωταθλήματος Παγκορασίδων, έπειτα απο τις κληρώσεις που έγιναν σήμερα σε Ηράκλειο και Ρέθυμνο.

 

 
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Εκτύπωση E-mail
04.04.18

Αύριο Μ. Πέμπτη λήγει η προθεσμία για την υποβολή Δηλώσεων Συμμετοχής στο τουρνουά Παγκορασίδων που διοργανώνει η ΕΣΠΕΚ.

Παρακαλούμε τα σωματεία για την τήρηση της προθεσμίας

doc Προκήρυξη Τουρνουά

 
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Εκτύπωση E-mail
03.04.18

Σύμφωνα με την Προκήρυξη της ΕΣΠΕΚ, οι 8 ομάδες που περνούν στην β φάση του Πρωταθλήματος Παγκορασίδων είναι:

  • Δυτική Κρήτη: ΚΥΔΩΝ, ΑΚΡΩΤΗΡΙ, Ν.ΟΠΕΡ, ΣΦΠΧ
  • Ανατολική Κρήτη: ΑΘΛΕΣΗ, ΜΕΣΣΑΡΑ, ΓΕΗ, ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ

Οι ομάδες θα αγωνιστούν σε 2 ομίλους σε νέο πρωτάθλημα 2 γύρων εντός και εκτός έδρας αγώνων.

Οι κληρώσεις για τις αγωνιστικές του νέου πρωταθλήματος θα γίνουν την Μ.Τετάρτη 4 Απριλίου και ώρα 12:00, στα γραφεία της ΕΣΠΕΚ για την Ανατολική Κρήτη και στο Κλ. Ρεθύμνου για τη Δυτική Κρήτη παρουσία εκπροσώπων των ενδιαφερόμενων ομάδων.

 
ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΤΟ ΔΙΑΚΛΙΜΑΚΙΑΚΟ Π/Π- Π/Κ Εκτύπωση E-mail
03.04.18

 eope 

 

 

 

 

 

 

 

 

Με τη συμμετοχή 11 αθλητών/τριων απο τις ομάδες της Κρήτης, ξεκίνησαν τη Μεγάλη Δευτέρα 2 Απριλίου τα διακλιμακιακιά επιλογής και αξιολόγησης αθλητών και αθλητριών για τις Εθνικές Ομάδες Παμπαίδων και Παγκορασίδων στους Μολάους και στο Μουζάκι αντίστοιχα.

Στις προπονήσεις που θα διαρκέσουν μέχρι και την Μεγάλη Παρασκευή 6 Απριλίου, συμμετέχουν αθλητές και αθλήτριες από όλα τα κλιμάκια των Περιφερειών.

 
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 31/3-1/4/2018 Εκτύπωση E-mail
29.03.18

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων το Σάββατο 31 Μαρτίου και την Κυριακή 1 Απριλίου και τους ορισμένους σε κάθε αγώνα Διαιτητές.

 

Διαβάστε περισσότερα...
 
Κλιμάκιο Αγοριών Κρήτης Εκτύπωση E-mail
27.03.18

_253

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Με επιτυχία διεξήχθη η προγραμματισμένη συγκεντρωτική προπόνηση του Κλιμακίου Αγοριών στις 25/3 στο Κλ. Ρεθύμνου. Στο κλιμάκιο προστέθηκαν 4 νέα παιδιά γεννημένα το 2005 ακολουθώντας τη γραμμή της εξεύρεσης νέων ταλέντων και της συνεχής αναννέωσης του κλιμακίου.

Συγχρόνως ο Π.Ο.Π κος Νικάκης Νεκτάριος έδωσε τις τελευταίες οδηγίες στους αθλητές που έχουν επιλεγεί για το διακλιμακιακό της ΕΟΠΕ στους οποίους η ΕΣΠΕΚ εύχεται καλή επιτυχία.

 
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 24-25/3/2018 Εκτύπωση E-mail
22.03.18

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων το Σάββατο 24 και την Κυριακή 25 Μαρτίου 2018 και τους ορισμένους σε κάθε αγώνα Διαιτητές.

 

Διαβάστε περισσότερα...
 
ΟΙ ΚΛΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΑΚΛΙΜΑΚΙΑΚΟ ΤΗΣ ΕΟΠΕ Εκτύπωση E-mail
22.03.18

Σύνολο έντεκα (11) αθλητές/τριες απο τα σωματεία της Κρήτης, θα συμμετέχουν στο διακλιμακιακό της Ε.Ο.ΠΕ.

Οι Εθνικοί προπονητές Παμπαίδων και Παγκορασίδων κ.κ. Μπακοδήμος Γιώργος και Γκούντας Κώστας αντίστοιχα, μετά την επίσκεψη τους στην Κρήτη και στις αντίστοιχες προπονήσεις των κλιμακίων, επέλεξαν τους παρακάτω αθλητές και αθλήτριες:

Κορίτσια:

  1. ΜΑΥΡΑΚΗ ΗΡΩ (ΓΕΗ)
  2. ΤΡΟΥΛΙΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ (ΓΕΗ)
  3. ΤΖΩΡΤΖΑΚΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ (ΜΕΣΣΑΡΑ)
  4. ΑΝΔΡΕΟΥΛΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ (ΑΚΡΩΤΗΡΙ)
  5. ΦΑΝΙΟΥΔΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΠΗΓΑΣΟΣ)
  6. ΚΟΥΤΑΛΑ ΣΤΥΛΛΙΑΝΗ (Ν.ΟΠΕΡ)

Αγόρια:

  1. ΚΑΛΟΓΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΣΦΠΧ)
  2. ΞΑΝΘΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΣΦΠΧ)
  3. ΝΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΕΗ)
  4. ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΟΠΕΡ)
  5. ΣΠΙΤΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΑΡΚΑΔΙ)

Το διακλιμακιακό θα διεξαχθεί απο 2-6/4/2018, στο Μουζάκι Καρδίτσας για τα κορίτσια και στους Μολάους Λακωνίας για τα αγόρια.

 
ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΚΡΗΤΗΣ -ΚΛΗΣΕΙΣ Εκτύπωση E-mail
21.03.18

Ο Ομοσπονδιακός Προπονητής κος Μανωλάκης Μανώλης, στα πλαίσια της λειτουργίας του Προπονητικού κέντρου της ΕΟΠΕ στην Κρήτη, καλεί σε προπόνηση τις παρακάτω αθλήτριες, το Σάββατο 24/3/2018 απο τις 12:00 εως τις 13:45 στο Κλ. Ρεθύμνου.

  1. ΠΙΣΣΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (Ν.ΟΠΕΡ)
  2. ΠΕΝΤΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ (ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙ)
  3. ΦΑΚΟΥΡΕΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΑΘΛΕΣΗ)
  4. ΓΙΑΝΝΟΥΔΗ ΕΛΕΝΗ-ΑΘΗΝΑ (ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ)
  5. ΚΑΛΟΓΡΙΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙ)
  6. ΤΣΙΝΑΡΙΔΟΥ ΕΦΗ (ΑΘΛΕΣΗ
  7. ΑΠΛΑΔΑ ΝΙΚΗ (ΓΕΗ)
  8. ΘΥΜΙΑΤΖΗ ΣΤΕΛΛΑ (Ν.ΟΠΕΡ)
  9. ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΘΗΝΑ (ΑΡΚΑΔΙ)
  10. ΓΕΝΕΙΑΤΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΑΘΛΕΣΗ)
  11. ΔΑΒΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΑ (Ν.ΟΠΕΡ)
  12. ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΝΑ (ΓΕΗ)
  13. ΡΟΥΜΠΑΚΗ ΑΓΑΠΗ (ΑΘΛΕΣΗ)
  14. ΜΑΡΚΑΚΗ ΜΥΡΤΩ (ΠΗΓΑΣΟΣ)
  15. ΜΑΣΕΛΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΑΘΛΕΣΗ)
  16. ΚΩΣΤΑΝΤΑΚΗ ΧΡΥΣΑ (ΜΕΣΣΑΡΑ)
  17. ΣΠΑΝΑΚΗ ΓΑΛΑΤΕΙΑ (ΠΗΓΑΣΟΣ)
  18. ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ (ΓΕΗ)
 
<< Αρχική < Προηγ. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Επόμ. > Τελευταία >>

Αποτελέσματα 29 - 42 από 1559
© 2018 ΕΣΠΕΚ

Design by magnetism.gr

 
Πως σας φαίνεται το καινούργιο μας site;
 
Σωματεία
Επισκέψεις:477528