Αρχική
Η ένωσή μας
Σωματεία
Πρωταθλήματα
Πρωταθλητές
Προκηρύξεις - Νόμοι
Διοργανώσεις
Κλιμάκια
ΣΥΔΠΕΚ
Σύνδεσμοι
Gallery
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

 
Αρχική
Συγκεντρωτική Προπόνηση Κλιμακίου κοριτσιών Χανίων Εκτύπωση E-mail
06.12.19

Ο Ομοσπονδιακός Προπονητής κος Μανωλάκης Μανόλης καλεί τις παρακάτω αθλήτριες του Κλιμακίου Χανίων 2006-2007 για μετρήσεις και προπόνηση και την Δευτέρα 09 Δεκεμβρίου 2019 και ώρα 15:00 εως 17:00  στο Κλ.Ακρωτήριου Χανίων.

  1. ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΖΕΝΙΑ (ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ)
  2. ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ (ΝΑΟ ΣΟΥΔΑΣ)
  3. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ)
  4. ΚΑΣΑΠΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ (ΣΦΠΧ)
  5. ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΚΗ ΠΑΥΛΙΝΑ (ΑΟ ΚΥΔΩΝ)
  6. ΛΑΜΠΡΙΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ (ΑΝΕΜΟΣ)
  7. ΛΑΜΠΡΙΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΑΝΕΜΟΣ)
  8. ΜΑΖΟΚΟΠΑΚΗ ΑΜΑΛΙΑ (ΝΑΟ ΣΟΥΔΑΣ)
  9. ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΚΗ ΑΓΑΠΗ (ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ)
  10. ΝΤΙΜΟΒΑ ΑΛΕΞ (ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ)
  11. ΠΑΠΑΗΛΙΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ)
  12. ΠΑΠΑΗΛΙΑΚΗ ΗΛΙΑΝΝΑ (ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ)
  13. ΠΑΤΕΡΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ (ΣΦΠΧ)
  14. ΤΖΙΝΤΖΙΣ ΕΥΑ (ΑΟ ΚΥΔΩΝ)
  15. ΤΟΥΒΑ ΕΛΕΝΗ (ΑΟ ΚΥΔΩΝ)
  16. ΤΣΙΑΛΤΑ ΒΙΤΩΡΙΑ (ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ)

Οι αθλήτριες να προσέλθουν με αθλητική περιβολή με τα διακριτικά της ομάδας τους ομοιόμορφη ανα σωματείο.

Το σωματείο του οποίου αθλήτρια θα απουσιάσει, υποχρεούται να ενημερώσει εγγράφως την Ένωση για τους λόγους απουσίας της

 
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 07-08/12/2019 Εκτύπωση E-mail
05.12.19

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων το Σάββατο 07 και την Κυριακή 08 Δεκεμβρίου και τους ορισμένους σε κάθε αγώνα Διαιτητές.

 

Διαβάστε περισσότερα...
 
Συγκεντρωτική Προπόνηση επίλεκτων αγοριών Ν.Χανιων Εκτύπωση E-mail
03.12.19
Ο Ομοσπονδιακός Προπονητής κος Νικητάκης Νικήτας και ο Περιφερειακός Προπονητής κος Μπουρμπάκης Δήμος, καλούν σε συγκεντρωτική προπόνηση κλιμακίου Δυτ. Κρήτης, την Τετάρτη 04/12/2019 και ώρα 17:00 στο γήπεδο της Π.Ηλεκτρικής, τους παρακάτω αθλητές Ν. Χανίων.
  1. ΚΑΛΟΓΡΙΔΗ ΝΙΚΟ (ΣΦΠΧ)
  2. ΠΟΛΕΝΤΑ ΜΑΝΩΛΗ (ΣΦΠΧ)
  3. ΤΣΙΓΚΟ ΑΡΓΥΡΗ (ΣΦΠΧ)
  4. ΞΑΝΘΑΚΗ ΜΑΝΩΛΗ (ΣΦΠΧ)
  5. ΚΟΡΩΝΙΩΤΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ (ΣΦΠΧ)
  6. ΣΤΟΥΠΑΚΗΣ ΒΑΛΑΝΤΗΣ (ΣΦΠΧ)
  7. ΧΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΣ (ΣΦΠΧ)
  8. ΠΑΠΑΠΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ (ΣΦΠΧ)
  9. ΠΑΠΑΔΟΣΗΦΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ (ΣΦΠΧ)
  10. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΚΤΩΡΑΣ (ΣΦΠΧ)
  11. ΤΖΩΡΤΖΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ (ΣΦΠΧ)
  12. ΠΙΤΣΙΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ (ΣΦΠΧ)
 
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ 30/11- 01/12/2019 Εκτύπωση E-mail
02.12.19

Στην ενότητα Πρωταθλήματα μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα των αγώνων και τη βαθμολογία των ομάδων σε κάθε Πρωτάθλημα.

Εθνικές Κατηγορίες:

  • Volley League Ανδρών:  Ο.Φ.Η. - Α.Σ. Ελπίς Αμπελοκήπων 3-0 (25-17, 25-23, 25-21)   
  • Α2 ΑΝΔΡΩΝ:       ΑΟΝΣ Μίλων - ΓΕ Ηρακλείου 3-0 (25-11, 25-16, 25-14)
  • Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ:   ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου - ΓΕ Ηρακλείου 3-2 (25-23, 16-25, 15-25, 25-17, 15-10)
  • Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ:   ΑΕ Αγ. Παρασκευής - ΓΑΣ Μεσσαράς 3-0 (25-13, 25-19, 25-23)
 
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 30/11-01/12/2019 Εκτύπωση E-mail
29.11.19

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων το Σάββατο 30 Νοεμβρίου και την Κυριακή 01 Δεκεμβρίόυ, και τους ορισμένους σε κάθε αγώνα Διαιτητές.

 

Διαβάστε περισσότερα...
 
Συγκεντρωτική Προπόνηση Επίλεκτων Αγοριών Ανατολ.Κρήτης Εκτύπωση E-mail
28.11.19

Ο Ομοσπονδιακός Προπονητής κος Νικητάκης Νικήτας και ο Περιφερειακός Προπονητής κος Σταυρόπουλος Γιώργος, καλούν τους παρακάτω επίλεκτους αθλητές (2005-2006) σε συγκεντρωτική προπόνηση του Κλιμακίου Αγοριών Ανατολικής Κρήτης,την Δευτέρα 02 Δεκεμβρίου 2019 και ώρα 15:00-16:30 στο Νέο Κλ.Ηρακλείου

  1. ΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΓΕΗ)
  2. ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΓΕΗ)
  3. ΚΑΤΣΑΜΠΟΞΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΓΕΗ)
  4. ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΑΝΟΣ (ΓΕΗ)
  5. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΓΕΗ)
  6. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ (ΓΕΗ)
  7. ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΓΕΗ)
  8. ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (ΓΕΗ)
  9. ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ (ΓΕΗ)
  10. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ (ΓΕΗ)
  11. ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΓΕΗ)
  12. ΡΕΘΥΜΝΙΩΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΓΕΗ)
  13. ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ (ΓΕΗ)
  14. ΛΟΥΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΓΕΗ)
  15. ΤΖΟΡΜΠΑΤΖΟΥΔΗΣ ΜΑΝΟΣ (ΓΕΗ)
  16. ΣΟΥΜΕΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ (ΗΡΟΔΟΤΟΣ)
  17. ΛΟΥΛΑΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΗΡΟΔΟΤΟΣ)
  18. ΒΑΤΣΙΝΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ (ΟΦΗ)
  19. ΓΚΟΥΦΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΟΦΗ)
  20. ΜΟΥΤΑΦΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΟΦΗ)

Οι αθλητές να προσέλθουν με αθλητική περιβολή του σωματείου τους

Το σωματείο του οποίου αθλητής απουσιάσει, υποχρεούται να ενημερώσει εγγράφως την Ένωση

 
Συγκεντρωτική προπόνηση επίλεκτων κοριτσιών Ρεθύμνου Εκτύπωση E-mail
25.11.19

Ο Ομοσπονδιακός Προπονητής κος Μανωλάκης Μανώλης, καλεί τις παρακάτω αθλήτριες Ρεθύμνου,  (2006-2007) Κλιμακίου Δυτικής Κρήτης, σε συγκεντρωτική προπόνηση, την Τρίτη 26/11/2019 και ώρα 14:30-16:00 στο Κλ.Γυμναστήριο Ρεθύμνου "Μ.Μερκούρη".

  1. ΑΓΓΟΥΡΙΔΑΚΗ ΓΙΩΡΓΙΑ (ΑΡΚΑΔΙ)
  2. ΒΕΝΙΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ (Ν. ΟΠΕΡ)
  3. ΓΟΥΜΕΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (Ν. ΟΠΕΡ)
  4. ΖΟΥΛΑΚΗ ΛΥΔΩ (Ν.ΟΠΕΡ)
  5. ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (Ν.ΟΠΕΡ)
  6. ΠΑΠΑΝΙΚΟΥ ΜΕΛΙΝΑ (Ν.ΟΠΕΡ)
  7. ΣΟΦΟΥΛΑΚΗ ΑΝΝΑ (Ν.ΟΠΕΡ)
  8. ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ ΜΥΡΤΩ (ΑΡΚΑΔΙ)
  9. ΤΖΑΡΙ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΑΡΚΑΔΙ)
  10. ΧΑΤΖΗΟΡΦΑΝΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ (ΑΡΚΑΔΙ)

Οι αθλήτριες να προσέλθουν με περιβολή του σωματείου τους.

Σωματείο που αθλήτρια του απουσιάσει, υποχρεούται να ενημερώσει εγγράφως την Ένωση για τους λόγους απουσίας τους.

 
Αποτελέσματα Αγωνων 23-24/11/2019 Εκτύπωση E-mail
25.11.19

Στην ενότητα Πρωταθλήματα μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα των αγώνων και τη βαθμολογία των ομάδων σε κάθε πρωτάθλημα.

Εθνικές Κατηγορίες

  • Volley League Ανδρών: ΠΑΟΚ-ΟΦΗ  3-0 (25-15, 25-20, 25-22)
  • Α2 ΑΝΔΡΩΝ: ΓΕΗ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ 0-3 (22-25, 18-25, 12-25)
  • Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ : ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑΣ- ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ 3-0 (25-19, 25-22, 25-16)
  • Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ: ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΘΛΕΣΗ 3-2 (25-23, 25-23, 20-25, 23-25, 15-12)
  • Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ: ΓΕΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ 3-1 (25-22, 25-22, 25-27, 25-23)

 

 
Συγκεντρωτική προπόνηση επίλεκτων Κορασίδων Ανατολ.Κρήτης Εκτύπωση E-mail
22.11.19

Ο Προπονητής της Εθνικής Κορασίδων κος Τριανταφυλλόπουλος Χρήστος και ο Ομοσπονδιακός Προπονητής κος Μανωλάκης Μανώλης, καλούν τις παρακάτω αθλήτριες του Κλιμακίου Κορασίδων Ανατλ. Κρήτης σε συγκεντρωτική προπόνηση τη Δευτέρα 25 Νοεμβρίου 2019 και ώρα 15:00- 16:30 στο Νέο Κλ. Ηρακλείου (2 αοράκια).

  1. ΖΕΚΙΟ ΡΑΦΑΕΛΛΑ (ΑΘΛΕΣΗ)
  2. ΖΕΡΒΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΟΦΗ)
  3. ΚΟΤΖΕΔΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΓΕΗ)
  4. ΜΑΝΑΪ ΕΥΑΝΕΛΛ (ΑΘΛΕΣΗ)
  5. ΜΑΥΡΑΚΗ ΗΡΩ (ΓΕΗ)
  6. ΝΙΚΟΛΟΒΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑΣ)
  7. ΞΥΔΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΑΘΛΕΣΗ)
  8. ΣΕΓΡΕΔΑΚΗ ΣΟΦΙΑ (ΓΕΗ)
  9. ΣΦΑΚΙΩΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ - ΙΩΑΝΝΑ (ΠΗΓΑΣΟΣ)
  10. ΤΖΑΝΑΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΑΘΛΕΣΗ)
  11. ΤΖΩΡΤΖΑΚΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑΣ)
  12. ΤΡΟΥΛΙΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ (ΓΕΗ)
  13. ΤΣΙΓΑΡΙΔΑ ΛΥΔΙΑ (ΠΗΓΑΣΟΣ)
  14. ΦΑΝΙΟΥΔΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΠΗΓΑΣΟΣ)
  15. ΦΕΤΦΑΤΖΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΓΕΗ)
  16. ΦΡΑΝΖΕΣΚΑΚΗ ΓΙΩΡΓΙΑ (ΓΕΗ)

Οι αθλήτριες να προσέλθουν με τη στολή του κλιμακίου.

 
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 23-24/11/2019 Εκτύπωση E-mail
22.11.19

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων το Σάββατο 23 και την Κυριακή 24 Νοεμβρίου και τους ορισμένους σε κάθε αγώνα Διαιτητές.

 

Διαβάστε περισσότερα...
 
<< Αρχική < Προηγ. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Επόμ. > Τελευταία >>

Αποτελέσματα 29 - 42 από 1860
© 2020 ΕΣΠΕΚ

Design by magnetism.gr

 
Πως σας φαίνεται το καινούργιο μας site;
 
Σωματεία
Minoan Banner
Επισκέψεις:688689