Αρχική
Η ένωσή μας
Σωματεία
Πρωταθλήματα
Πρωταθλητές
Προκηρύξεις - Νόμοι
Διοργανώσεις
Κλιμάκια
ΣΥΔΠΕΚ
Σύνδεσμοι
Gallery
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

 
Αρχική
Προπονητικό Camp Beach volley της ΕΟΠΕ στα Χανιά Εκτύπωση E-mail
14.03.19

Στα πλαίσια της καταγραφής και αξιολόγησης απο την ΕΟΠΕ του αθλητικού δυναμικού αθλητών/τριών beach volley μικρών ηλικιών της Κρήτης, και την ανίχνευση ταλέντων με σκοπό τη στελέχωση των Εθνικών Oμάδων Beach Volley, θα διεξαχθεί συγκεντρωτική προπόνηση επιλέκτων αθλητών/τριών της Περιφέρειας μας, την Πέμπτη 21/03/2019 στο γήπεδα του Α.Σ.Νέας Κυδωνίας στους Αγ. Αποστόλους Χανίων.

Η προπόνηση θα γίνει υπο τις οδηγίες του Προπονητή Εθνικής Ελλάδας Γυναικών κου Tie Santana και του Τεχνικού Συμβούλου σε θέματα Beach Volley της ΕΟΠΕ κου Παναγιώτη Ζακινθυνού.

Η συγκεντρωτική αυτή προπόνηση είναι η 3η που πραγματοποιεί η ΕΟΠΕ, αφού έχουν ήδη προηγηθεί μία στην Αθήνα και μία στη Θεσσαλονίκη.

Οι αθλητές και αθλήτριες θα έχουν επίσης την ευκαιρία να παρακολουθήσουν τις προπονήσεις της Εθνικής Ελλάδος Γυναικών και της Εθνικής Γερμανίας Γυναικών, οι οποίες θα βρίσκονται τις ημέρες εκείνες στα Χανιά και θα προπονούνται στα γήπεδα του ΑΣ Νέας Κυδωνίας

Αναλυτικά τα ονόματα των αθλητών/τριών και οι ώρες προπόνησης:

Διαβάστε περισσότερα...
 
Προπόνηση Κλιμακίου Κοριτσιών Δυτ. Κρήτης Εκτύπωση E-mail
13.03.19

Ο Περιφερεικός Ομοσπονδιακός Προπονητής Κλιμακίου Κοριτσιών Δυτικής Κρήτης κος Διαμαντάκης Χρήστος, καλεί σε προπόνηση τις παρακάτω αθλήτριες (2006-2007) Δυτικής Κρήτης, τη Δευτέρα 18/03/2019 και ώρα 15:30- 17:00 στο γήπεδο της Παλιάς Ηλεκτρικής.

ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ Ν.ΧΑΝΙΩΝ

  1. ΑΡΤΕΜΙΣ ΚΑΣΑΠΑΚΗ (ΣΦΠΧ)
  2. ΤΖΙΝΤΖΙΣ ΕΥΑ (ΚΥΔΩΝ)
  3. ΤΟΥΒΑ ΕΛΕΝΑ (ΚΥΔΩΝ)
  4. ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΚΗ ΠΑΥΛΙΝΑ (ΚΥΔΩΝ)
  5. ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΚΥΔΩΝ)
  6. ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ (ΣΟΥΔΑ)
  7. ΜΑΖΟΚΟΠΑΚΗ ΑΜΑΛΙΑ (ΣΟΥΔΑ)
  8. ΛΑΜΠΡΙΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΑΝΕΜΟΣ)
  9. ΛΑΜΠΡΙΝΑΚΗ ΕΛΕΝΑ (ΑΝΕΜΟΣ)
  10. ΔΡΑΚΑΚΗ ΕΡΩΦΙΛΗ (ΑΝΕΜΟΣ)
  11. ΚΟΥΛΙΕΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΑΝΕΜΟΣ)
  12. ΑΛΕΦΑΝΤΗ ΜΑΙΡΗ (ΑΝΕΜΟΣ)
  13. ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ (ΑΝΕΜΟΣ)
  14. ΠΑΤΤΑΚΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΑΝΕΜΟΣ)
  15. ΤΣΙΑΛΤΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ (ΑΚΡΩΤΗΡΙ)
  16. ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΚΗ ΘΕΩΝΗ (ΑΚΡΩΤΗΡΙ_
  17. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΝΑΣΙΑ (ΑΚΡΩΤΗΡΙ)
  18. ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΖΕΝΙΑ (ΑΚΡΩΤΗΡΙ)
  19. ΠΑΠΑΗΛΙΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΑΚΡΩΤΗΡΙ)
  20. ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΚΗ ΑΓΑΠΗ (ΑΚΡΩΤΗΡΙ)
  21. ΜΠΡΙΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ (ΑΚΡΩΤΗΡΙ)
  22. DIMOVA ALEX (ΑΚΡΩΤΗΡΙ)

ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ Ν. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

  1. ΧΑΤΖΗΟΡΦΑΝΟΥ ΑΣΠΑ (ΑΡΚΑΔΙ)
  2. ΑΓΓΟΥΡΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΑΡΚΑΔΙ)
  3. ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ ΜΥΡΤΩ (ΑΡΚΑΔΙ)
  4. ΤΖΑΡΙ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΑΡΚΑΔΙ)
  5. ΒΕΝΙΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ (Ν.ΟΠΕΡ)
  6. ΠΑΠΑΝΙΚΟΥ ΜΕΛΙΝΑ (Ν.ΟΠΕΡ)
  7. ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (Ν.ΟΠΕΡ)
  8. ΖΟΥΛΑΚΗ ΛΗΔΑ (Ν.ΟΠΕΡ)
  9. ΣΟΦΟΥΛΑΚΗ ΑΝΝΑ (Ν.ΟΠΕΡ)
  10. ΓΟΥΜΕΝΑΚΗ ΕΥΑ (Ν.ΟΠΕΡ)
 
Προπόνηση Κλιμακίου Κορασίδων- Παγκορασίδων (Δυτ.Κρήτης) Εκτύπωση E-mail
12.03.19

Οι ομοσπονδιακοί προπονητές κ.Ανέστης Γιαννακόπουλος, κ Κων/νος Γκουντας και κ Μανόλης Μανωλάκης καλούν τις παρακάτω αθλήτριες σε συγκεντρωτική προπόνηση των κλιμακίων Κορασίδων - Παγκορασίδων Δυτικής Κρήτης την Τετάρτη, 13/3/2019 στο Κλ. Ακρωτηρίου στις 15:00 (διάρκεια προπόνησης 15:15- 17:30).

Η συγκεντρωτική προπόνηση θα πραγματοποιηθει υπο τις οδηγίες του Ομοσπονδιακού προπονητή κ. Μανωλάκη Μανόλη.

ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΔΥΤ. ΚΡΗΤΗΣ

  1. ΕΛΕΝΗ- ΑΘΗΝΑ ΓΙΑΝΝΟΥΔΗ (ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ)
  2. ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΑΚΗ (ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ)
  3. ΙΩΑΝΝΑ ΔΑΒΑΡΙΑ (Ν.ΟΠΕΡ)
  4. ΜΑΡΙΑ ΣΑΡΙΔΑΚΗ (Ν.ΟΠΕΡ)
  5. ΣΤΕΛΛΑ ΘΥΜΙΑΤΖΗ (Ν.ΟΠΕΡ)
  6. ΦΕΡΕΝΙΚΗ ΖΕΡΒΟΥ (ΣΦΠΧ)
  7. ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΟΥΡΝΙΔΑΚΗ (ΣΦΠΧ)
  8. ΑΜΑΛΙΑ ΛΙΟΔΗ (ΣΦΠΧ)
  9. ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΠΟΥΡΜΠΑΚΗ (ΣΦΠΧ)
  10. ΑΘΗΝΑ ΠΑΠΑΔΑΚΗ (ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ)
  11. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΚΟΥΤΣΙΚΟΥ (ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ)
  12. ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΠΕΝΤΑΡΑΚΗ (ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ)

ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΔΥΤ. ΚΡΗΤΗΣ

  1. ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗ (ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ)
  2. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΑΤΕΡΑΚΗ (ΣΦΠΧ)
  3. ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΝΑΟ ΣΟΥΔΑΣ)
  4. ΝΕΦΕΛΗ ΖΟΛΩΤΑ (ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ)
  5. ΜΑΡΙΑ ΠΕΡΟΓΑΜΒΡΑΚΗ (ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ)
  6. ΜΑΡΙΑ ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΚΗ (ΚΥΔΩΝ)
  7. ΣΤΕΛΛΑ ΚΟΥΤΑΛΑ (Ν.ΟΠΕΡ)
  8. ΒΕΑΤΡΙΚΗ ΣΚΟΥΦΗ (ΑΡΚΑΔΙ)

 

 
Αποτελέσματα αγώνων 9-10/03/2019 Εκτύπωση E-mail
12.03.19

Στην ενότητα Πρωταθλήματα μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα των αγώνων και τη βαθμολογία των ομάδων σε κάθε πρωτάθλημα.

Εθνικές Κατηγορίες:

  • Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ-ΟΦΗ 3-1 (19-25, 25-13, 25-21, 26-24)
  • PRE LEAGUE: ΜΕΣΣΑΡΑ-ΠΑΟΚ 0-3 (23-25, 22-25, 14-25)
  • Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ: ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ- ΑΘΛΕΣΗ (εξ αναβολής) 0-3
  • Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ: ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ- ΑΘΛΕΣΗ 3-0 (25-20, 25-23, 25-20)
 
Αποτελέσματα Πανελληνίου Εφήβων-Νεανίδων Εκτύπωση E-mail
08.03.19

Με νίκες ξεκίνησαν οι αντιπροσωπευτικές μας ομάδες στο Πανελλήνιο Εφήβων και στο Πανελλήνιο Νεανίδων.

Νεανίδων: ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ -Γ.Σ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 3-0 (25-11,25-16, 25-15)

Εφήβων: ΦΟ ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ- ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 0-3 (15-25, 10-25, 08-25)

 
Πρόγραμμα και Διαιτητές Αγώνων 09-10/03/2019 Εκτύπωση E-mail
07.03.19

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων το Σάββατο 09 και την Κυριακή 10 Μαρτίου και τους ορισμένους σε κάθε αγώνα Διαιτητές.

 

Διαβάστε περισσότερα...
 
Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Εφήβων- Νεανίδων Εκτύπωση E-mail
07.03.19

Σήμερα Πέμπτη 07/03/2019 ξεκινούν οι αγώνες της προημιτελικής και ημιτελικής φάσης των Πανελληνίων Πρωταθλημάτων Εφήβων και Νεανίδων.

Πρόγραμμα Νεανίδων Δ΄ Όμιλος (Μαρκόπουλο):

Πέμπτη 7 Μαρτίου

17.00: ΓΕ Ηρακλείου - ΓΣ Ηλιούπολης
19.00: ΑΟ Μαρκοπούλου - ΑΟ Αιγάλεω

Παρασκευή 8 Μαρτίου

17.00: ΓΣ Ηλιούπολης - ΑΟ Αιγάλεω
19.00: ΓΕ Ηρακλείου - ΑΟ Μαρκοπούλου

Σάββατο 9 Μαρτίου

17.00: ΑΟ Αιγάλεω - ΓΕ Ηρακλείου
19.00: ΑΟ Μαρκοπούλου - ΓΣ Ηλιούπολης

Πρόγραμμα Εφήβων Δ΄ Όμιλος (Κλ. Μίλωνα)

Πέμπτη 7 Μαρτίου

12.00: ΑΟΝΣ Μίλων - ΓΑΣ Παμβοχαϊκός
14.00: ΦΟ Καμποχώρων - ΓΕ Ηρακλείου

Παρασκευή 8 Μαρτίου

12.00: ΓΑΣ Παμβοχαϊκός - ΓΕ Ηρακλείου
14.00: ΑΟΝΣ Μίλων - ΦΟ Καμποχώρων

Σάββατο 9 Μαρτίου

15.30: ΦΟ Καμποχώρων - ΓΑΣ Παμβοχαϊκός
17.30: ΓΕ Ηρακλείου - ΑΟΝΣ Μίλων
 
Προπόνηση Κλιμακίου Παγκορασίδων Ανατολ. Κρήτης Εκτύπωση E-mail
05.03.19

Οι Ομοσπονδιακοί προπονητές κος Κώστας Γκούντας και κος Μανωλάκης Μανόλης, καλούν τις παρακάτω αθλήτριες σε συγκεντρωτική προπόνηση κλιμακίου Παγκορασίδων Ανατολικής Κρήτης, την Τετάρτη 06/03/2019 στο Νέο Κλ. Ηρακλείου στις 15:00 (διάρκεια προπόνησης 15:00 - 16:30).

  1. ΖΕΚΙΟ ΡΑΦΑΕΛΛΑ (ΑΘΛΕΣΗ)
  2. ΑΪΜΑΛΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΑΘΛΕΣΗ)
  3. ΚΟΤΖΕΔΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΟΦΗ)
  4. ΖΕΡΒΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΟΦΗ)
  5. ΜΑΥΡΑΚΗ ΗΡΩ (ΓΕΗ)
  6. ΣΕΓΡΕΔΑΚΗ ΣΟΦΙΑ (ΓΕΗ)
  7. ΦΕΤΦΑΤΖΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΓΕΗ)
  8. ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΕΗ)
  9. ΤΡΟΥΛΙΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ (ΓΕΗ)
  10. ΣΦΑΚΙΩΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ (ΠΗΓΑΣΟΣ)
  11. ΤΣΙΓΑΡΙΔΑ ΛΥΔΙΑ (ΠΗΓΑΣΟΣ)
  12. ΦΑΝΙΟΥΔΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΠΗΓΑΣΟΣ)
  13. ΤΖΩΡΤΖΑΚΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ (ΜΕΣΣΑΡΑ)
  14. ΧΑΪΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ)

Η συγκεντρωτική προπόνηση θα διεξαχθεί υπο τις οδηγίες του Ομοσπονδιακού Προπονητή κου Μανωλάκη Μανόλη.

Τα σωματεία που οι αθλήτριες τους δεν μπορούν για οποιοδήποτε λόγο να συμμετέχουν στην προπόνηση, οφείλουν να ενημερώσουν την Ένωση εγγράφως για τους λόγους απουσία τους στο Αυτό το ηλεκτρονικό μήνυμα προστατεύεται από spam bots, θα πρέπει να έχετε ενεργοποιημένη τη Javascript για να το δείτε

 
Αποτελέσματα αγώνων 2-3/3/2019 Εκτύπωση E-mail
04.03.19

Στην ενότητα Πρωταθλήματα μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα των αγώνων και τη βαθμολογία των ομάδων σε κάθε Πρωτάθλημα.

Εθνικές Κατηγορίες:

  • Pre League Γυναικών: ΜΕΣΣΑΡΑ- ΑΙΓΑΛΑΙΩ  1-3 (23-25, 25-13, 27-29, 16-25)
  • Α2 Ανδρών: ΟΦΗ- ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  3-0 (25-13, 25-15, 26-24)
  • Α2 Γυναικών: ΑΘΛΕΣΗ-ΑΜΑΖΟΝΕΣ 0-3 (16-25, 13-25, 19-25)
 
Πρόγραμμα και Διαιτητές Αγώνων 2-7/3/2019 Εκτύπωση E-mail
28.02.19

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων το Σάββατο 2, την Κυριακή 3, τη Δευτέρα 4, την Τετάρτη6 και την Πέμπτη 7 Μαρτίου, και τους ορισμένους σε καθε αγώνα Διαιτητές.

 

Διαβάστε περισσότερα...
 
<< Αρχική < Προηγ. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Επόμ. > Τελευταία >>

Αποτελέσματα 43 - 56 από 1755
© 2019 ΕΣΠΕΚ

Design by magnetism.gr

 
Πως σας φαίνεται το καινούργιο μας site;
 
Σωματεία
Επισκέψεις:614043