Αρχική
Η ένωσή μας
Σωματεία
Πρωταθλήματα
Πρωταθλητές
Προκηρύξεις - Νόμοι
Διοργανώσεις
Κλιμάκια
ΣΥΔΠΕΚ
Σύνδεσμοι
Gallery
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

 
Αρχική
Στη Χερσόνησο το τουρνουά ανόδου Ανδρών Εκτύπωση E-mail
24.04.19

Η Ε.Ε της Ε.Ο.ΠΕ έκανε δεκτή την πρόταση της Ε.ΣΠΕ.Κρήτης για την ανάληψη της διοργάνωσης των αγώνων του Ειδικού τουρνουά Ανόδου των Ανδρών, σε συνεργασία με την Κοινωφελή Επιχείρηση Δημού Χερσονήσου.

Οι αγώνες θα διαξεχθούν στο Κλ. Χερσονήσου απο τις 3 εως και τις 5 Μαίου και θα συμμετέχουν οι ομάδες: ΓΕΗ, ΜΙΛΩΝ, ΙΩΝΕΣ, ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΩΝ (αποχώρησε ο ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ).

Το Πρόγραμμα αναλυτικά:
 Ημερομηνία

Γήπεδο               

Ώρα    

Συνάντηση                                    

 Παρ 3/5/19         Κλ. Χερσονήσου 

 16:30           

ΑΣΠ ΙΩΝΕΣ- ΑΣΠ ΑΠΟΛΛΩΝ 
 Παρ 3/5/19 Κλ. Χερσονήσου    

 19:00

ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ- ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ 
 Σάββ 4/5/19 Κλ. Χερσονήσου  

 16:30 

ΑΣΠ ΑΠΟΛΛΩΝ- ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
 Σαββ 4/5/19 Κλ.Χερσονήσου 

19:00 

ΑΣΠ ΙΩΝΕΣ - ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 
 Κυρ 5/5/19 Κλ.Χερσονήσου 

13:30 

ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ- ΑΣΠ ΙΩΝΕΣ 
 Κυρ. 5/5/19 Κλ.Χερσονήσου 

16:00 

ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΣΠ ΑΠΟΛΛΩΝ 
       

 

 
Εξ αναβολής αγώνες και Διαιτητές Εκτύπωση E-mail
24.04.19
  1. Μ.ΤΕΤΑΡΤΗ 24/4/19 Π/ΚΟΡΑΣ Α "ΓΡΥΠΑΣ-ΓΕΗ"  ΚΛ.ΜΕΛΕΣΣΩΝ 18:30 (ΜΑΥΡΕΑ)
  2. Μ/ΠΕΜΠΤΗ 25/5/19 Π/ΚΟΡΑΣ Β "ΑΘΛΕΣΗ2-ΓΙΟΥΧΤΑΣ" ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 11:00 (ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ-ΜΑΥΡΕΑ)
 
Προπόνηση Κλιμακίου Ανατολ. Κρήτης 2006-2007 Εκτύπωση E-mail
23.04.19

Ο Π.Ο.Π Κρήτης κος Μανωλάκης Μανώλης, καλεί σε συγκεντρωτική προπόνηση τις αθλήτριες κλιμακίου 2006-2007 (Ανατολικής Κρήτης), την Μ.Πέμπτη 25/04/2019 και ώρα 13:00-14:30 στο Κλ. Λίντο.

  1. ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΔΑΝΑΗ (ΠΗΓΑΣΟΣ)
  2. ΒΕΡΒΕΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑΣ)
  3. ΒΕΡΓΕΤΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΠΗΓΑΣΟΣ)
  4. ΒΛΑΣΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΓΡΥΠΑΣ)
  5. ΒΛΑΧΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΓΕΗ)
  6. ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (ΑΡΗΣ)
  7. ΚΑΛΟΥΤΣΑΚΗ ΕΛΕΝΗ (ΑΘΛΕΣΗ)
  8. ΚΟΣΜΑΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΓΕΗ)
  9. ΜΑΥΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΗΡΟΔΟΤΟΣ)
  10. ΜΟΥΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΜΕΣΣΑΡΑΣ)
  11. ΜΠΑΓΚΕΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ)
  12. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΝΑ (ΑΘΛΕΣΗ)
  13. ΝΤΟΙ ΜΙΓΚΕΝΑ (ΠΗΓΑΣΟΣ)
  14. ΣΑΜΠΑΝΗ ΧΡΥΣΗ (ΑΡΗΣ)
  15. ΦΑΝΙΟΥΔΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ (ΠΗΓΑΣΟΣ)
  16. ΦΩΤΕΙΝΑΚΗ ΑΓΑΠΗ (ΠΗΓΑΣΟΣ)

Οι αθλήτριες να φορούν μπλουζάκι του σωματείου τους.

Σε περίπτωση που κάποια αθλήτρια δεν μπορεί να παρευρεθεί στην προπόνηση, παρακαλούμε το σωματείο της να ενημερώσει εγγράφως την Έ.Σ.ΠΕ.Κ

 
Η Γ.Ε.Ηρακλείου Πρωταθλήτρια Ανδρών - Γυναικών Εκτύπωση E-mail
22.04.19

geiandrvngynaikwn

 

 

 

 

 

 

 

 

Δύο φορές την ίδια μέρα στέφθηκε πρωταθλήτρια η Γ.Ε. Ηρακλείου, κατακτώντας τα πρωταθλήματα Ανδρών και Γυναικών αγωνιστικής περιόδου 2018-2019.

Στο πρωτάθλημα Γυναικών κέρδισε την ομάδα του Ν.ΟΠΕΡ σε δύο διαδοχικούς τελικούς το Σάββατο 20 και την Κυριακή 21/4/2019 με σετ 3-2. Τον αγώνα παρακολούθησαν και ο Γεν. γραμματέας της ΕΟΠΕ κος Χαλβατζής καθώς και το μέλος του Δ.Σ. της ΕΟΠΕ κος Παναγόπουλος οι οποίοι έκαναν και τις απονομές στους φιναλίστ.

Στο πρωτάθλημα Ανδρών κέρδισε την ομάδα του ΣΦΠ Χανίων στον 3ο Τελικό με σετ 3-0. Τις απονομές στους φιναλίστ έκαναν, ο Πρόεδρος της ΕΣΠΕΚ κος Γιαννόπουλος, το μέλος τους Δ.Σ της ΕΟΠΕ κα Καζάκου Ελένη και η Δημοτική Σύμβουλος Ηρακλείου κα Καλουδιώτη Μαρία.

Οι ομάδες της Γ.Ε.Ηρακλείου θα συμμετέχουν στα μπαράζ ανόδου για την Α2 Εθνική Κατηγορία Γυναικών και την Α2 Εθνική Κατηγορία Ανδρών τα οποία θα διεξαχθούν 1-5 Μαίου.

 

 

Διαβάστε περισσότερα...
 
Αποτελέσματα αγώνων 20-21/04/19 Εκτύπωση E-mail
22.04.19

Στην ενότητα Πρωταθλήματα μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα των αγώνων και τη βαθμολογία των ομάδων σε κάθε Πρωτάθλημα.

Pre League  Γυναικών: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑΣ 3-0 (25-13, 25-15, 30-28)

 
Πρόγραμμα και Διαιτητές Αγώνων 20-24/04/2019 Εκτύπωση E-mail
19.04.19

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων και τους ορισμένους σε κάθε αγώνα Διαιτητές.

Την Κυριακή θα διεξαχθεί στο Κλ. Λιντο ο 3ος και τελευταίος Τελικός για την ανάδειξη πρωταθλητή Ανδρών, ενώ Σάββατο - Κυριακή και Δευτέρα (αν χρειαστεί) θα διεξαχθούν οι Τελικοί αγώνες για την ανάδειξη πρωταθλήτριας ομάδας Γυναικών σε Ρέθυμνο και Ηράκλειο.

Ο ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑΣ συνεχίζει τη μάχη για την παραμονή του στην Pre League απέναντι στον Πανιώνιο. Την Κυριακή θα γίνει ο 1ος αγώνας στην Αθήνα ενώ ο 2ος αγώνας θα γίνει στο Κλ. Μοιρών  την Μ. Τετάρτη και ώρα 16:30

Διαβάστε περισσότερα...
 
Πρωταθλητής Παίδων ο ΣΦΠ Χανίων! Εκτύπωση E-mail
15.04.19

sfpx_paidwn

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ο ΣΦΠ Χανίων στέφθηκε Πρωταθλητής Παίδων αγωνιστικής περιόδου 2018-2019, αφού διπλασίασε τις νίκες του, κερδίζοντας στον 3ο τελικό αγώνα την ομάδα της Γ.Ε.Ηρακλείου με σετ 3-1

Ο Πρόεδρος και το Διοικητικό Συμβούλιο της ΕΣΠΕΚ

συγχαίρουν την ομάδα τυ ΣΦΠΧ για την κατάκτηση του πρωταθλήματος

και τους εύχονται καλή συνέχεια στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα.

Στο Πανελλήνιο πρωτάθλημα Παίδων θα συμμετέχει και η ΓΕ Ηρακλείου ως δευτεραθλήτρια ομάδα της Ένωσης, εξ αιτίας της 2ης θέσης που είχε κατακτήσει πέρυσι στο Πανελλήνιο Παίδων

 
Αποτελέσματα αγώνων 13-14/04/2019 Εκτύπωση E-mail
15.04.19

Στην ενότητα Πρωταθλήματα, μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα των αγώνων και τη βαθμολογία των ομάδων σε κάθε Πρωτάθλημα.

 

 
Στην Volley league o ΟΦΗ!! Εκτύπωση E-mail
14.04.19

 ofi

 

 

 

 

 

 

 

 

Στα σαλόνια της Α1 Ανδρών για πρώτη φορά στην ιστορία του, θα αγωνίζεται την επόμενη αγωνιστική περίοδο ο ΟΦΗ αφού στα μπαράζ ανόδου, μετά τη Δραπετσώνα, κέρδισε και την ομάδα του ΑΣ ΚΕΡΚΗΣ στον μεγάλο τελικό που έγινε σήμερα 14/04 με σετ 3-0 (25-20, 25-19, 25-15). 

 Ο Πρόεδρος και το Διοικητικό Συμβούλιο της ΕΣΠΕΚ,

συγχαίρουν τους αθλητές, προπονητές και την Διοίκηση του ΟΦΗ

για την άνοδο του στην Α1 Ανδρών και τους εύχεται καλή πορεία. 

 

 
Προπόνηση Κλιμακίου Δυτικής Κρήτης Εκτύπωση E-mail
12.04.19

Ο Περιφερειακός Ομοσπονδιακός Προπονητής Δυτικής Κρήτης κος Διαμαντάκης Χρήστος, καλεί σε προπόνηση τη Δευτέρα 15/04/2019 και ώρα 15:-30-17:00 στο γήπεδο της Π. Ηλεκτρικής στα Χανιά, τις παρακάτω αθλήτριες:

  1. ΑΡΤΕΜΙΣ ΚΑΣΑΠΑΚΗ (ΣΦΠΧ)
  2. ΤΖΙΝΤΖΙΣ ΕΥΑ (ΚΥΔΩΝ)
  3. ΤΟΥΒΑ ΕΛΕΝΑ (ΚΥΔΩΝ)
  4. ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΚΗ ΠΑΥΛΙΝΑ (ΚΥΔΩΝ)
  5. ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ (ΣΟΥΔΑ)
  6. ΜΑΖΟΚΟΠΑΚΗ ΑΜΑΛΙΑ (ΣΟΥΔΑ)
  7. ΛΑΜΠΡΙΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΑΝΕΜΟΣ)
  8. ΛΑΜΠΡΙΝΑΚΗ ΕΛΕΝΑ (ΑΝΕΜΟΣ)
  9. ΤΣΙΑΛΤΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ (ΑΚΡΩΤΗΡΙ)
  10. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΝΑΣΙΑ (ΑΚΡΩΤΗΡΙ)
  11. ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΖΕΝΙΑ (ΑΚΡΩΤΗΡΙ)
  12. ΠΑΠΑΗΛΙΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΑΚΡΩΤΗΡΙ)
  13. ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΚΗ ΑΓΑΠΗ (ΑΚΡΩΤΗΡΙ)
  14. DIMOVA ALEX (ΑΚΡΩΤΗΡΙ)
 
<< Αρχική < Προηγ. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Επόμ. > Τελευταία >>

Αποτελέσματα 57 - 70 από 1793
© 2019 ΕΣΠΕΚ

Design by magnetism.gr

 
Πως σας φαίνεται το καινούργιο μας site;
 
Σωματεία
Επισκέψεις:645322