Αρχική
Η ένωσή μας
Σωματεία
Πρωταθλήματα
Πρωταθλητές
Προκηρύξεις - Νόμοι
Διοργανώσεις
Κλιμάκια
ΣΥΔΠΕΚ
Σύνδεσμοι
Gallery

 
Αρχική
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 31/3-1/4/2018 Εκτύπωση E-mail
29.03.18

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων το Σάββατο 31 Μαρτίου και την Κυριακή 1 Απριλίου και τους ορισμένους σε κάθε αγώνα Διαιτητές.

 

Διαβάστε περισσότερα...
 
Κλιμάκιο Αγοριών Κρήτης Εκτύπωση E-mail
27.03.18

_253

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Με επιτυχία διεξήχθη η προγραμματισμένη συγκεντρωτική προπόνηση του Κλιμακίου Αγοριών στις 25/3 στο Κλ. Ρεθύμνου. Στο κλιμάκιο προστέθηκαν 4 νέα παιδιά γεννημένα το 2005 ακολουθώντας τη γραμμή της εξεύρεσης νέων ταλέντων και της συνεχής αναννέωσης του κλιμακίου.

Συγχρόνως ο Π.Ο.Π κος Νικάκης Νεκτάριος έδωσε τις τελευταίες οδηγίες στους αθλητές που έχουν επιλεγεί για το διακλιμακιακό της ΕΟΠΕ στους οποίους η ΕΣΠΕΚ εύχεται καλή επιτυχία.

 
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 24-25/3/2018 Εκτύπωση E-mail
22.03.18

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων το Σάββατο 24 και την Κυριακή 25 Μαρτίου 2018 και τους ορισμένους σε κάθε αγώνα Διαιτητές.

 

Διαβάστε περισσότερα...
 
ΟΙ ΚΛΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΑΚΛΙΜΑΚΙΑΚΟ ΤΗΣ ΕΟΠΕ Εκτύπωση E-mail
22.03.18

Σύνολο έντεκα (11) αθλητές/τριες απο τα σωματεία της Κρήτης, θα συμμετέχουν στο διακλιμακιακό της Ε.Ο.ΠΕ.

Οι Εθνικοί προπονητές Παμπαίδων και Παγκορασίδων κ.κ. Μπακοδήμος Γιώργος και Γκούντας Κώστας αντίστοιχα, μετά την επίσκεψη τους στην Κρήτη και στις αντίστοιχες προπονήσεις των κλιμακίων, επέλεξαν τους παρακάτω αθλητές και αθλήτριες:

Κορίτσια:

  1. ΜΑΥΡΑΚΗ ΗΡΩ (ΓΕΗ)
  2. ΤΡΟΥΛΙΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ (ΓΕΗ)
  3. ΤΖΩΡΤΖΑΚΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ (ΜΕΣΣΑΡΑ)
  4. ΑΝΔΡΕΟΥΛΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ (ΑΚΡΩΤΗΡΙ)
  5. ΦΑΝΙΟΥΔΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΠΗΓΑΣΟΣ)
  6. ΚΟΥΤΑΛΑ ΣΤΥΛΛΙΑΝΗ (Ν.ΟΠΕΡ)

Αγόρια:

  1. ΚΑΛΟΓΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΣΦΠΧ)
  2. ΞΑΝΘΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΣΦΠΧ)
  3. ΝΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΕΗ)
  4. ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΟΠΕΡ)
  5. ΣΠΙΤΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΑΡΚΑΔΙ)

Το διακλιμακιακό θα διεξαχθεί απο 2-6/4/2018, στο Μουζάκι Καρδίτσας για τα κορίτσια και στους Μολάους Λακωνίας για τα αγόρια.

 
ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΚΡΗΤΗΣ -ΚΛΗΣΕΙΣ Εκτύπωση E-mail
21.03.18

Ο Ομοσπονδιακός Προπονητής κος Μανωλάκης Μανώλης, στα πλαίσια της λειτουργίας του Προπονητικού κέντρου της ΕΟΠΕ στην Κρήτη, καλεί σε προπόνηση τις παρακάτω αθλήτριες, το Σάββατο 24/3/2018 απο τις 12:00 εως τις 13:45 στο Κλ. Ρεθύμνου.

  1. ΠΙΣΣΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (Ν.ΟΠΕΡ)
  2. ΠΕΝΤΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ (ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙ)
  3. ΦΑΚΟΥΡΕΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΑΘΛΕΣΗ)
  4. ΓΙΑΝΝΟΥΔΗ ΕΛΕΝΗ-ΑΘΗΝΑ (ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ)
  5. ΚΑΛΟΓΡΙΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙ)
  6. ΤΣΙΝΑΡΙΔΟΥ ΕΦΗ (ΑΘΛΕΣΗ
  7. ΑΠΛΑΔΑ ΝΙΚΗ (ΓΕΗ)
  8. ΘΥΜΙΑΤΖΗ ΣΤΕΛΛΑ (Ν.ΟΠΕΡ)
  9. ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΘΗΝΑ (ΑΡΚΑΔΙ)
  10. ΓΕΝΕΙΑΤΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΑΘΛΕΣΗ)
  11. ΔΑΒΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΑ (Ν.ΟΠΕΡ)
  12. ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΝΑ (ΓΕΗ)
  13. ΡΟΥΜΠΑΚΗ ΑΓΑΠΗ (ΑΘΛΕΣΗ)
  14. ΜΑΡΚΑΚΗ ΜΥΡΤΩ (ΠΗΓΑΣΟΣ)
  15. ΜΑΣΕΛΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΑΘΛΕΣΗ)
  16. ΚΩΣΤΑΝΤΑΚΗ ΧΡΥΣΑ (ΜΕΣΣΑΡΑ)
  17. ΣΠΑΝΑΚΗ ΓΑΛΑΤΕΙΑ (ΠΗΓΑΣΟΣ)
  18. ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ (ΓΕΗ)
 
ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΑΓΟΡΙΩΝ ΚΡΗΤΗΣ- ΚΛΗΣΕΙΣ Εκτύπωση E-mail
21.03.18

Ο Περιφερειακός Ομοσπονδιακός Προπονητής αγοριών κος Νικάκης Νεκτάριος, καλεί σε προπόνηση τους παρακάτω αθλητές (2003-2004-2005) την Κυριακή 25/3/2018 απο τις 17:00 εως 18:30 στο Κλ.Ρεθύμνου.

  1. ΚΑΛΟΓΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ (ΣΦΠΧ)
  2. ΞΑΝΘΑΚΗΣ ΜΑΝ (ΣΦΠΧ)
  3. ΤΣΙΓΓΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ (ΣΦΠΧ)
  4. ΚΟΡΩΝΙΩΤΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ (ΣΦΠΧ)
  5. ΛΙΟΝΑΚΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ (ΑΚΡΩΤΗΡΙ)
  6. ΠΟΘΗΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΟΠΕΡ)
  7. ΤΑΤΑΡΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ (ΟΠΕΡ)
  8. ΠΟΛΙΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ (ΟΠΕΡ)
  9. ΒΑΛΟΥΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΟΠΕΡ)
  10. ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΟΠΕΡ)
  11. ΚΑΛΛΕΡΓΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΑΡΚΑΔΙ)
  12. ΣΠΙΤΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΑΡΚΑΔΙ)
  13. ΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΑΡΚΑΔΙ)
  14. ΝΑΛΠΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΕΗ)
  15. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΣ (ΓΕΗ)
  16. ΖΕΡΒΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΓΕΗ)
  17. ΝΙΚΗΦΟΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ (ΓΕΗ)
  18. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ (ΓΕΗ)
  19. ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΓΕΗ)
 
ΑΠΛΑΔΑ και ΤΖΟΥΓΚΑΡΑΚΗΣ στην προετοιμασία των Εθνικών Ομάδων Κορασίδων και Παίδων Εκτύπωση E-mail
19.03.18

apladatzoygarakis

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Μετά την Νίκη Απλαδά (ΓΕΗ) η οποία συμμετείχε σε συγκεντρωτικές προπόνησεις της Προεθνικής Κορασίδων που έγιναν στα Βριλήσσια στις 14/3 και 15/3, ο Αλεξανδρος Τζουγκαράκης (ΣΦΠΧ) κλήθηκε απο τους Εθνικούς Προπονητές να συμμετέχει στην προετοιμασία της Εθνικής Παίδων (25/3-4/4 στην Κάρυστο) εν όψη του Πανευρωπαϊκού Πρωταθλήματος Παίδων  που θα γίνει σε Σλοβακία και Τσεχία απο 7 εως 15 Απριλίου.

 
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 17-18/3/2018 Εκτύπωση E-mail
15.03.18

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων το Σάββατο 17 και την Κυριακή 18 Μαρτίου 2018 και τους ορισμένους σε κάθε αγώνα Διαιτητές.

 

Διαβάστε περισσότερα...
 
Στην Κρήτη ο Προπονητής της Εθνικής Παγκορασίδων Εκτύπωση E-mail
14.03.18

Στην Κρήτη θα βρεθεί το προσεχές Σαββατοκύριακο ο Εθνικός Προπονητής κος Γκούντας Κώστας, ενόψει του διακλιμακιακού της ΕΟΠΕ που θα πραγματοποιηθεί απο τις 2 εως τις 6 Απριλίου στην Αθήνα.

Ο κος Γκούντας, το Σάββατο 17/3/18 θα παρακολουθήσει τους αγώνες της προημιτελικής φάσης των Κορασίδων "ΠΗΓΑΣΟΣ-ΑΘΛΕΣΗ" και "ΑΡΗΣ-ΓΕΗ", και την Κυριακή 18/3/18 θα βρεθεί στα Χανιά για να παρακολουθήσει την προπόνηση του κλιμακίου κοριτσιών  Δυτικής Κρήτης.

 

 
ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΔΥΤΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ- ΚΛΗΣΕΙΣ Εκτύπωση E-mail
14.03.18

Ο Ομοσπονδιακός Προπονητής κος Γκούντας Κώστας και ο Π.Ο.Π Δυτικής Κρήτης κος Διαμαντάκης Χρήστος, καλούν τις παρακάτω αθλήτριες σε συγκεντρωτική προπόνηση την Κυριακή 18/3/2018 και ώρα απο τις 10:15 εως τις 12:15 στο Κλ. Κλαδισού.

  1. ΜΥΓΙΑΚΗ (ΑΡΚΑΔΙ)
  2. ΣΚΟΥΦΗ (ΑΡΚΑΔΙ)
  3. ΚΟΥΤΑΛΑ (ΟΠΕΡ)
  4. ΑΝΔΡΕΟΥΛΑΚΗ (ΑΚΡΩΤΗΡΙ)
  5. ΞΑΝΘΟΥΔΑΚΗ (ΑΚΡΩΤΗΡΙ)
  6. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΣΟΥΔΑ)
  7. ΒΕΡΓΑΝΕΛΑΚΗ (ΣΟΥΔΑ)
  8. ΒΟΖΙΝΑΚΗ (ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ)
  9. ΠΕΡΟΓΑΜΒΡΑΚΗ (ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ)
  10. ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΚΗ (ΚΥΔΩΝ)
  11. ΚΟΠΑΣΗ (ΚΥΔΩΝ)
  12. ΠΕΤΡΑΚΗ (ΑΕΤΟΣ)
  13. ΠΑΤΕΡΟΥ (ΑΕΤΟΣ)
  14. ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΔΑΚΗ (ΑΕΤΟΣ)
  15. ΠΑΠΑΔΟΣΗΦΟΥ (ΑΕΤΟΣ)
 
<< Αρχική < Προηγ. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Επόμ. > Τελευταία >>

Αποτελέσματα 71 - 84 από 1596
© 2018 ΕΣΠΕΚ

Design by magnetism.gr

 
Πως σας φαίνεται το καινούργιο μας site;
 
Σωματεία
Επισκέψεις:492951