Αρχική
Η ένωσή μας
Σωματεία
Πρωταθλήματα
Πρωταθλητές
Προκηρύξεις - Νόμοι
Διοργανώσεις
Κλιμάκια
ΣΥΔΠΕΚ
Σύνδεσμοι
Gallery
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

 
Αρχική
Προπόνηση κλιμακίου κοριτισιών Δυτ. Κρήτης Εκτύπωση E-mail
05.04.19

Ο Περιφειειακός Ομοσπονδιακός Προπονητής κλιμακίου κοριτισιών Δυτικής Κρήτης κος Διαμαντάκης Χρήστος καλεί σε προπόνηση τις παρακάτω αθλήτριες (2006-2007) Δυτικής Κρήτης, τη Δευτέρα 08/04/2019 και ώρα 15:30-17:00 στο γήπεδο της Π.Ηλεκτρικής.

Αθλήτριες Ν. Χανιων: 1.ΑΡΤΕΜΙΣ ΚΑΣΑΠΑΚΗ (ΣΦΠΧ), 2.ΤΖΙΝΤΖΙΣ ΕΥΑ (ΚΥΔΩΝ), 3.ΤΖΟΥΒΑ ΕΛΕΝΑ (ΚΥΔΩΝ), 4. ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΚΗ ΠΑΥΛΙΝΑ (ΚΥΔΩΝ), 5.ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΚΥΔΩΝ), 6.ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ (ΣΟΥΔΑ), 7.ΜΑΖΟΚΟΠΑΚΗ ΑΜΑΛΙΑ (ΣΟΥΔΑ), 8.ΛΑΜΠΡΙΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΑΝΕΜΟΣ), 9.ΛΑΜΠΡΙΝΑΚΗ ΕΛΕΝΑ (ΑΝΕΜΟΣ), 10.ΔΡΑΚΑΚΗ ΕΡΩΦΙΛΗ (ΑΝΕΜΟΣ), 11.ΚΟΥΛΙΕΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΑΝΕΜΟΣ), 12.ΑΛΕΦΑΝΤΗ ΜΑΙΡΗ (ΑΝΕΜΟΣ), 13.ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ (ΑΝΕΜΟΣ), 14.ΠΑΤΤΑΚΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΑΝΕΜΟΣ), 15.ΤΣΙΑΛΤΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ (ΑΚΡΩΤΗΡΙ),16. ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΚΗ ΘΕΩΝΗ (ΑΚΡΩΤΗΡΙ), 17.ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΝΑΣΙΑ (ΑΚΡΩΤΗΡΙ), 18.ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΖΕΝΙΑ (ΑΚΡΩΤΗΡΙ), 19.ΠΑΠΑΗΛΙΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΑΚΡΩΤΗΡΙ), 20.ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΚΗ ΑΓΑΠΗ (ΑΚΡΩΤΗΡΙ), 21.ΜΠΡΙΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ (ΑΚΡΩΤΗΡΙ), 22.DIMOVA ALEX (ΑΚΡΩΤΗΡΙ)

Αθλήτριες Ν. Ρεθύμνου: 1.ΧΑΤΖΗΟΡΦΑΝΟΥ ΑΣΠΑ (ΑΡΚΑΔΙ), 2.ΑΓΓΟΥΡΙΔΑΚΗ ΓΙΩΡΓΙΑ (ΑΡΚΑΔΙ), 3.ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ ΜΥΡΤΩ (ΑΡΚΑΔΙ), 4.ΤΖΑΡΙ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΑΡΚΑΔΙ), 5.ΒΕΝΙΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ (Ν.ΟΠΕΡ), 6.ΠΑΠΑΝΙΚΟΥ ΜΕΛΙΝΑ (Ν.ΟΠΕΡ), 7.ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (Ν.ΟΠΕΡ), 8.ΖΟΥΛΑΚΗ ΛΥΔΩ (Ν.ΟΠΕΡ), 9.ΣΟΦΟΥΛΑΚΗ ΑΝΝΑ (Ν.ΟΠΕΡ), 10.ΓΟΥΜΕΝΑΚΗ ΕΥΑ (Ν.ΟΠΕΡ)

 
Πρόγραμμα και Διαιτητές Αγώνων 06-07-09/04/2019 Εκτύπωση E-mail
05.04.19

Ιδιαίτερα σημαντικό αγωνιστικά θα είναι το προσεχές Σαββατοκύριακο, αφού το Σάββατο θα διεξαχθούν οι 2οι τελικοί αγώνες για τα πρωταθλήματα Παίδων και Κορασίδων (αν χρειαστεί θα υπάρξει και 3ος),  ενώ την Κυριακή ξεκινούν και οι τελικοί αγώνες για το πρωτάθλημα Ανδρών καθώς και οι αγώνες Play Off του Πρωταθλήματος Γυναικών.

Σημαντικοί είναι και οι αγώνες κατάταξης Κορασίδων αφού οι ομάδες της Β κατηγορίας διεκδικούν τις προνομιούχες θέσεις για την άνοδο τους στην Α και οι ομάδες της Α κατηγορίας μια θέση που θα τους επιτρέψει την παραμονή τους.

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων και τους ορισμένους σε κάθε αγώνα Διαιτητές

 

Διαβάστε περισσότερα...
 
Συγχαρητήρια στην ΑΘΛΕΣΗ! Εκτύπωση E-mail
05.04.19

Ο Πρόεδρος και το Διοικητικό Συμβούλιο της Ε.Σ.ΠΕ.Κρήτης

συγχαίρουν την ομάδα της ΑΘΛΕΣΗ

για την πολύ καλή πορεία της στην Α2 Εθνική Κατηγορία Γυναικών

και την κατάκτηση της 6ης θέσης της βαθμολογίας.

Ειδικότερα γιατί αγωνίστηκε με αθλήτριες του ίδιου του σωματείου της

επιβεβαιώνοντας οτι η Κρήτη κατέχει το έμψυχο υλικό για να στηρίξει ομάδες Εθνικών Κατηγοριών.

 

athlesi

 

 

 
Αποτελέσματα Αγώνων 30-31/03/2019 Εκτύπωση E-mail
01.04.19

Στην ενότητα Πρωταθλήματα μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα των αγώνων και τη βαθμολογία των ομάδων σε κάθε πρωτάθλημα.

Εθνικές Κατηγορίες:

  • Α2 ΑΝΔΡΩΝ  ΟΦΗ-ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ  3-1 (25-23, 25-15, 23-25, 25-23)
  • PRE LEAGUE ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΦΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΜΕΣΣΑΡΑ (ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ για τις 3/4/2019)
  • Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΘΛΕΣΗ- ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ (ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ για τις 3/4/2019 και ώρα 16:30)
 
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 30-31/03/- 02/04/2019 Εκτύπωση E-mail
28.03.19

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων το Σάββατο 30 την Κυριακή 31 Μαρτίου και την Τρίτη 02 Απριλίου 2019 και τους ορισμένους σε κάθε αγώνα Διαιτητές.

 

Διαβάστε περισσότερα...
 
Προπόνηση κλιμακίου κοριτσιών Ανατολ. Κρήτης Εκτύπωση E-mail
27.03.19

Ο Περιφερειακός Ομοσπονδιακός Προπονητής κορτισιών Ανατολικής Κρήτης κος Μανωλάκης Μανόλης, καλεί τις παρακάτω αθλήτριες του κλιμακίου 2006-2007 σε συγκεντρωτική προπόνηση την Πέμπτη 28/3/2019 και ώρα 15:30-17:00 στο Κλ.Γυμναστήριο του 4ου Λυκείου Ηρακλείου.

  1. ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΔΑΝΑΗ (ΠΗΓΑΣΟΣ)
  2. ΒΕΡΒΕΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΜΕΣΣΑΡΑ)
  3. ΒΕΡΓΕΤΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΠΗΓΑΣΟΣ)
  4. ΒΛΑΣΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΓΡΥΠΑΣ)
  5. ΒΛΑΧΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΓΕΗ)
  6. ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (ΑΡΗΣ)
  7. ΚΑΛΟΥΤΣΑΚΗ ΕΛΕΝΗ (ΑΘΛΕΣΗ)
  8. ΚΑΡΤΣΩΝΗ ΧΑΡΑ (ΓΕΗ)
  9. ΚΟΣΜΑΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΓΕΗ)
  10. ΜΑΥΡΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ (ΗΡΟΔΟΤΟΣ)
  11. ΜΟΥΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΜΕΣΣΑΡΑ)
  12. ΜΠΑΓΚΕΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ)
  13. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΑΘΛΕΣΗ)
  14. ΝΤΟΙ ΜΙΓΚΕΝΑ (ΠΗΓΑΣΟΣ)
  15. ΠΡΙΝΙΩΤΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΓΕΗ)
  16. ΣΑΜΠΑΝΗ ΧΡΥΣΗ (ΑΡΗΣ)
  17. ΦΑΝΙΟΥΔΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ (ΠΗΓΑΣΟΣ)
  18. ΦΩΤΕΙΝΑΚΗ ΑΓΑΠΗ (ΠΗΓΑΣΟΣ)

Οι αθλήτριες να προσέλθουν με μπλουζάκι του σωματείου τους.

Σε περίπτωση που κάποια αθλήτρια αδυνατεί να προσέλθει στην προπόνηση, το σωματείο είναι υποχρεωμένο να ενημερώσει εγγράφως την Ένωση για τους λόγους απουσίας της

 
Αποτελέσματα αγώνων 23-24/03/2019 Εκτύπωση E-mail
25.03.19

Στην ενότητα Πρωταθληματα μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα των αγώνων και τη βαθμολογία των ομάδων σε κάθε πρωτάθλημα.

Εθνικές Κατηγορίες:

Α2 ΑΝΔΡΩΝ  ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΟΦΗ   0-3  (23-25, 23-25, 19-25)

PRE LEAGUE ΓΥΝΑΙΚΩΝ  ΜΕΣΣΑΡΑ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 0-3 (14-25, 19-25, 18-25)

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ  ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΑΘΛΕΣΗ 3-1 (25-20, 20-25, 25-22, 25-22) 

 
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 23-24/03/2019 Εκτύπωση E-mail
14.03.19

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων το Σάββατο 23 και την Κυριακή 24 Μαρτίου 2019 και τους ορισμένους σε κάθε αγώνα Διαιτητές.

 

Διαβάστε περισσότερα...
 
Προπόνηση κλιμακίου κοριτσιών Ανατολ Κρήτης Εκτύπωση E-mail
20.03.19

Ο Π.Ο.Π κοριτισιών Ανατολικής Κρήτης κος Μανωλάκης Μανόλης, καλεί τις παρακάτω αθλήτριες κλιμακίου Ανατολικής Κρήτης (2006-200) σε συγκεντρωτική προπόνηση, τη Δευτέρα 20 Μαρτίου και ώρα 15:00 στο Νέο Κλ. Ηρακλείου (2 Αοράκια).

Διάρκεια προπόνησης: 15:00-16:30

ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΔΑΝΑΗ (ΠΗΓΑΣΟΣ), ΒΕΡΒΕΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΜΕΣΣΑΡΑ), ΒΕΡΓΕΤΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΠΗΓΑΣΟΣ), ΒΛΑΧΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΓΕΗ), ΒΛΑΣΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΓΡΥΠΑΣ), ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (ΑΡΗΣ), ΚΑΛΟΥΤΣΑΚΗ ΕΛΕΝΗ (ΑΘΛΕΣΗ), ΚΑΡΤΣΩΝΗ ΧΑΡΑ (ΓΕΗ), ΚΟΣΜΑΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΓΕΗ), ΜΑΥΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ (ΗΡΟΔΟΤΟΣ), ΜΠΟΥΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΜΕΣΣΑΡΑ), ΜΟΥΤΣΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ (ΑΘΛΕΣΗ), ΜΠΑΓΚΕΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ), ΜΠΕΛΑΧΑΚΗ ΜΑΡΙΑ (ΑΘΛΕΣΗ), ΜΠΛΙΑΤΣΑ ΜΑΡΙΛΕΝΑ (ΑΡΗΣ), ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΙΩΡΓΙΑ (ΑΘΛΕΣΗ), ΝΤΟΙ ΜΙΓΚΕΝΑ (ΠΗΓΑΣΟΣ), ΣΠΑΤΑ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛΛΑ (ΗΡΟΔΟΤΟΣ), ΦΑΝΙΟΥΔΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ (ΠΗΓΑΣΟΣ), ΦΩΤΕΙΝΑΚΗ ΑΓΑΠΗ (ΠΗΓΑΣΟΣ), ΧΑΝΙΩΤΑΚΗ ΡΑΦΑΗΛΙΑ (ΓΕΗ) 

Οι αθλήτριες θα πρέπει να φορούν μπλουζάκι του σωματείου τους.

Τα σωματεία που κάποια αθλήρια τους αδυνατεί να παραυρεθεί στην προπόνηση, παρακαλούμε να ενημέρώσουν την Ένωση εγγράφως για το λόγο της απουσίας τους 

 

 

 

 
Αποτελέσματα αγώνων 16-17/03/2019 Εκτύπωση E-mail
18.03.19

Στην ενότητα Πρωταθλήματα μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα των αγώνων και τη βαθμολογία των ομάδων σε κάθε πρωτάθλημα.

Εθνικές Κατηγορίες:

  • Α2 ΑΝΔΡΩΝ  ΟΦΗ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ  3-0 (25-20,25-21,25-20)
  • PRE LEAGUE  ΛΑΜΙΑ 2013-ΜΕΣΣΑΡΑ  3-0 (25-17, 25-15, 25-21)
  • Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΘΛΕΣΗ-ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 3-1 (22-25, 25-18, 25-17, 25-17)
 
<< Αρχική < Προηγ. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Επόμ. > Τελευταία >>

Αποτελέσματα 71 - 84 από 1793
© 2019 ΕΣΠΕΚ

Design by magnetism.gr

 
Πως σας φαίνεται το καινούργιο μας site;
 
Σωματεία
Επισκέψεις:645323