Αρχική
Η ένωσή μας
Σωματεία
Πρωταθλήματα
Πρωταθλητές
Προκηρύξεις - Νόμοι
Διοργανώσεις
Κλιμάκια
ΣΥΔΠΕΚ
Σύνδεσμοι
Gallery

 
Αρχική
Μια ακόμη προπονητική ημερίδα Open Day στα ΧΑΝΙΑ Εκτύπωση E-mail
07.04.17

Την Δευτέρα στα  ΧΑΝΙΑ  10/4 στα γήπεδα των Αγίων Αποστόλων θα πραγματοποιηθεί 

μια ακόμη προπονητική ημερίδα Open Day  από την ΕΟΠΕ  συγκεκριμένα ¨ 

ώρα 12.00 το μεσημέρι για τα κορίτσια και 13.30 για τα αγόρια.

Οι προπονήσεις χαρτογράφησης και αξιολόγησης των επιλεγμένων αθλητών και αθλητριών

(κάτω των  21) στις αναπτυξιακές ηλικίες του Beach Volley  απο προπονητές που

έχει επιλέξει η ΕΟΠΕ και η είσοδος ειναι ελεύθερη. 

 

 
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 8-9/4/2017 ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ Εκτύπωση E-mail
06.04.17

ΣΑΒΒΑΤΟ 8/4/2017



Α/Α ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ Α΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
1 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ ΓΕΗ-ΑΘΛΕΣΗ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 19:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΣΠΙΘΑΚΗ
2 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΟΠΕΡ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 17.30 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ
3 ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΣΟΥΔΑ2-ΑΡΚΑΔΙ1 ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 13.30 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
4 ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΚΥΔΩΝ2-ΑΡΚΑΔΙ1 ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 15.30 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ
5 ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΣΦΠΧ-ΠΑΓΧ\ΚΟΣ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 14.30 ΣΥΚΑΣ ΣΗΦΑΚΗ ΚΛ.
6 ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ-ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΛ. ΜΕΣΣΑΡΑ 16:00 ΚΛΗΜΑΤΣΙΔΑ ΣΚΟΥΤΕΛΗ
7 ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΑΘΛΕΣΗ2 – ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΛ. ΛΙΝΤΟ 11.00 ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ ΚΑΛΕΜΑΚΗ
8






11 Α2Α ΟΠΕΡ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 19.30 ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ
10
















ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΤΕΛΙΚΟΥ ΚΟΡΑΣ. ΚΟΚΟΤΣΑΚΗΣ












ΚΥΡΙΑΚΗ 9/4/2017



Α/Α ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ Α΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ-ΤΕΛΙΚΟΣ ΓΕΗ-ΚΥΔΩΝ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 17:00 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΚΛΗΜΑΤΣΙΔΑ
2 ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΣΟΥΔΑ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 16:00 ΝΤΟΥΜΠΑΡΑΤΖΗ ΠΕΤΑΚΑΚΗ
3 ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΑΘΛΕΣΗ – ΓΕΗ ΚΛ. ΛΙΝΤΟ 15:00 ΚΛΗΜΑΤΣΙΔΑ ΒΑΒΑΔΑΚΗ
4
















ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΤΕΛ.ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΒΛΑΧΑΚΗΣ



 
Χαρτογράφηση και αξιολόγηση των αθλητών και αθλητριών στις αναπτυξιακές ηλικίες του Beach volley Εκτύπωση E-mail
05.04.17

Ολοκληρώθηκαν την Κυριακή( 2/4) οι τρεις προγραμματισμένες συγκεντρωτικές προπονήσεις χαρτογράφησης και αξιολόγησης των επιλεγμένων αθλητών και αθλητριών στις αναπτυξιακές ηλικίες του Beach Volley. Οι συγκεντρωτικές πραγματοποιήθηκαν σε Αθήνα, Θεσσαλονίκη και Χανιά.

Η διαδικασία καταγραφής συνεχίζεται με μια ακόμη προπονητική ημερίδα Open Day μέσα στις ημέρες του Πάσχα, για τα παιδιά που δεν είχαν την ευκαιρία να παρεβρεθούν στην πρώτη καταγραφή.

Συγκεκριμένα η τριπλή ημερίδα θα πραγματοποιηθεί σε Αθήνα, Θεσσαλονίκη και Χανιά στις 10/4/2017 και ώρα 12.00 το μεσημέρι για τα κορίτσια και 13.30 για τα αγόρια. Στην Αθήνα οι προπονήσεις θα γίνουν στο ΣΕΦ, στην Θεσσαλονίκη στο Avant-Garde στην Καρδία και στα Χανιά στα γήπεδα των Αγίων Αποστόλων.


 
ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΗΚΑΝ ΟΙ ΚΛΗΡΩΣΕΙΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Εκτύπωση E-mail
05.04.17

Πραγματοποιηθηκαν οι κληρώσεις των ομίλων όπως παρακάτω.  

Οι ημερομηνίες των αγωνιστικών θα ανακοινωθούν αύριο 

 

ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΩΝ ΟΜΙΛΩΝ

ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ

Στην κλήρωση συμμετείχαν τα Σωματεία:

Νο.

Ομάδα

1

ΜΕΣΣΑΡΑ

2

ΑΘΛΕΣΗ

3

ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

4

ΠΗΓΑΣΟΣ

Πρόγραμμα Αγώνων

1η Αγωνιστική


2

ΑΘΛΕΣΗ

3

ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

1

ΜΕΣΣΑΡΑ

4

ΠΗΓΑΣΟΣ

2η Αγωνιστική


1

ΜΕΣΣΑΡΑ

2

ΑΘΛΕΣΗ

4

ΠΗΓΑΣΟΣ

3

ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

3η Αγωνιστική


3

ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

1

ΜΕΣΣΑΡΑ

2

ΑΘΛΕΣΗ

4

ΠΗΓΑΣΟΣ 


 

ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΩΝ ΟΜΙΛΩΝ

ΔΥΤΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ

Στην κλήρωση συμμετείχαν τα Σωματεία:

Νο.

Ομάδα

1

ΣΟΥΔΑ

2

ΣΦΠ ΧΑΝΙΩΝ

3

ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ

4

ΑΚΡΩΤΗΡΙ

Πρόγραμμα Αγώνων

1η Αγωνιστική


2

ΣΦΠ ΧΑΝΙΩΝ

3

ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ

1

ΣΟΥΔΑ

4

ΑΚΡΩΤΗΡΙ

2η Αγωνιστική


1

ΣΟΥΔΑ

2

ΣΦΠ ΧΑΝΙΩΝ

4

ΑΚΡΩΤΗΡΙ

3

ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ

3η Αγωνιστική


3

ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ

1

ΣΟΥΔΑ

2

ΣΦΠ ΧΑΝΙΩΝ

4

ΑΚΡΩΤΗΡΙ

 

 

 
ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Εκτύπωση E-mail
03.04.17

ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΤΙΚΗ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ

ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΥ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΣΤΟ ΑΡΓΟΣ 21-23/4/2017



Οι Ομοσπονδιακοί προπονητές Κωνσταντίνος Γκούντας και Ανέστης Γιαννακόπουλος

καλούν τις παρακάτω αθλήτριες στην συγκεντρωτική προετοιμασία της

Εθνικής ομάδας Παγκορασίδων που θα πραγματοποιηθεί στο Άργος 9-20/4/17

ενόψει των προκριματικών αγώνων του Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος που

θα διεξαχθούν εκεί 21-23/4/2017.


Οι αθλήτριες που καλούνται είναι οι εξής:


Μαγδαληνή-Μαρία Τσιγκαροπούλου (ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης)

Σταματία Κυπαρίσση (ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης)

Στυλιανή Γκιούρδα (Ολυμπιακός ΣΦΠ)

Περσεφόνη Παπαδοπούλου (ΠΟ Ηρακλής Γέφυρας)

Αλεξάνδρα Βενέτη (ΑΣΠΕ Θέτις Βούλας)

Κωνσταντίνα Μπαλλογιάννη (ΑΣ Αστέρας Σίνδου)

Βικτώρια Παπαδοπούλου (ΔΑΣ Αράφην)

Θεοδώρα Μπόκη (ΓΣ Ηλιούπολης)

Νεφέλη Χατζηγρηγορίου (ΓΣ Ηλιούπολης)

Νίκη Απλαδά (ΓΕ Ηρακλείου)

Μαρία Σιδηροπούλου (ΑΟ Μαϊστρου)

Ιωάννα-Άννα Καμπυλαύκα (ΓΣΚ Ηρακλής)

Ιωάννα Ευθυκράτη (ΑΟ Καβάλας)

Όλγα Πετρινόλη (ΑΣ Άρης)

Στυλιανή Αντύπα (ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης)

Ευαγγελία Κουμπούρα (Φιλαθλητικός Λαρισσαϊκός)

Ευαγγελία Γαροφαλάκη (ΕΟ Σταυρούπολης)

Τατιάνα Αρμουτσή (ΑΣ Ελπίς Αμπελοκήπων)

 

Πρόγραμμα Αγώνων Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος – Άργος


ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ

21 Απριλίου 2017

17.30

Κροατία - Ρουμανία

20.00

Ελλάδα - Ουκρανία

22 Απριλίου 2017

17.30

Ρουμανία - Ουκρανία

20.00

Κροατία - Ελλάδα

23 Απριλίου 2017

17.30

Ουκρανία - Κροατία

20.00

Ρουμανία - Ελλάδα


 
ΚΛΗΡΩΣΕΙΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Εκτύπωση E-mail
03.04.17

Αύριο  Τρίτη 4/4/2016  θα πραγματοποιηθει στο κλειστό Χανίων και ώρα 19:00

η κλήρωση  των ομίλων  Δυτικής Κρήτης για την επόμενη φάση.

Ομάδες  που θα μπουν στην κλήρωση ειναι: ΣΦΠ ΧΑΝΙΩΝ-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΝΑΟ ΣΟΥΔΑΣ- ΑΚΡΩΤΗΡΙ.

  Επίσης αύριο  Τρίτη 4/4/2016  θα πραγματοποιηθει στα γραφεία της ΕΣΠΕΚ και ώρα 19:00

η κλήρωση  των ομίλων Ανατολικής  Κρήτης για την επόμενη φάση.

Ομάδες  που θα μπουν στην κλήρωση ειναι:  ΠΗΓΑΣΟΣ - ΓΕΗ - ΑΘΛΕΣΗ- ΜΕΣΣΑΡΑ.

 
ΕΟΠΕ: Στις 6-7 Μαΐου το Final 4 Εφήβων Εκτύπωση E-mail
03.04.17

Η Ημιτελική φάση της διοργάνωσης θα διεξαχθεί το διάστημα 9-13/4/2017, ενώ η Τελική φάση (Final 4)

θα διεξαχθεί το διήμερο 6-7/5/2017.Μετά την απόρριψη απο το ΑΣΕΑΔ της προσφυγής που έκαναν

οι Πήγασος Κοζάνης και ΦΣ ΑΡΊΩΝ κατα της ΕΣΠΕΜ, η ΕΟΠΕ ανακοίνωσε τον τρόπο διεξαγωγής

της Β' φάσης του Πανελλήνιου Πρωταθλήματος Εφήβων.


Στην Ημιτελική Φάση συμμετέχουν οι εξής ομάδες:

Α ΟΜΙΛΟΣ

ΜΓΣ Εθνικός
ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας
ΣΠΑ Καρδίτσας
Πήγασος Πολίχνης
ΑΟ Πρέβεζας

Β ΟΜΙΛΟΣ

ΓΕ Ηρακλείου
ΦΟ Καμποχώρων
ΑΟΝΣ Μίλων
Παναθηναϊκός
ΕΑ Πατρών

Η κλήρωση για τον καθορισμό του προγράμματος θα πραγματοποιηθεί τη Δευτέρα 3/4/2017

και ώρα 12.00 στα γραφεία της ΕΟΠΕ.

Οι αγώνες του Α’ Ομίλου θα διεξαχθούν στη Θεσσαλονίκη και πιο συγκεκριμένα

στο ΔΑΚ Πολίχνης, ενώ οι αγώνες του Β' ομίλου θα διεξαχθούν στην Αττική και το γήπεδο

θα ανακοινωθεί την ερχόμενη Δευτέρα 3 Απριλίου.

 

 
ΠΑΡΑΙΤΗΣΗ ΑΠΟ ΑΓΩΝΑ................ Εκτύπωση E-mail
31.03.17

Μετά από έγγραφο της ομάδας της ΣΟΥΔΑΣ παραιτείτε   την Κυριακή

στο πρωτάθλημα Γυναικών με το Χερονασιο με τις νόμιμες συνέπειες

 
ΚΛΗΡΩΣΕΙΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Εκτύπωση E-mail
31.03.17

Την  Τρίτη 4/4/2017   Θα παραγματοποιηθούν οι κληρώσεις Παγκορασίδων των ομίλων.

Συγκεκριμένα  για τους  ομίλους Δυτικής Κρήτης  θα πραγματοποιηθούν

στο κλειστό γυμναστήριο Χανίων και ώρα 19:00 &

Ανατολικής Κρήτης στην ΕΣΠΕΚ ώρα 19:00.

Παρακαλούνται τα σωματεία να παρευρεθούν στις  Κληρώσεις . 

 
ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ - ΠΑΙΔΩΝ (γκρουπ Κρήτης) Εκτύπωση E-mail
31.03.17


Ο Ομοσπονδιακός προπονητής Νεκτάριος Νικάκης

καλεί τους παρακάτω αθλητές σε συγκεντρωτική προπόνηση

την Τρίτη, 04/04/2017 στο Κλειστό Γυμναστήριο Ρεθύμνου

«Μελίνα Μερκούρη» στις 19.15 (διάρκεια προπόνησης 19.30 – 21.00).


Ιωσήφ Παπαδόσηφο (ΣΦΠ Χανίων)

Θωμά Μαρινάκη (ΣΦΠ Χανίων)

Αλέξανδρο Τζουγκαράκη (ΣΦΠ Χανίων)

Γεώργιο Γυπαράκη (ΣΦΠ Χανίων)

Νικόλαο Λαμπρινάκη (ΣΦΠ Χανίων)

Δημήτριο Σταυρόπουλο (ΓΕ Ηρακλείου)

Άγγελο Γενειατάκη (ΓΕ Ηρακλείου)

Γεώργιο Αναστασάκη (ΓΕ Ηρακλείου)

Ευάγγελο Σταυρακάκη (ΓΕ Ηρακλείου)

Μανώλη Παχιαδάκη (ΓΕ Ηρακλείου)

Νικόλαο Βατσολάκη (ΟΚΑ Αρκάδι)

Βασίλειο Γρηγοράκη (ΟΚΑ Αρκάδι)

Γεώργιο Πρασανάκη (Ο.Φ.Η)

Κλοντιάν Πρέγκα (Γ.Ε.Ιεράπετρας)

Νικόλαο Προεστάκη (ΓΕ Ιεράπετρας)

Κωνσταντίνο Μαρκαντωνάκη (Ο.Π.Ε.Ρεθύμνου)


 
<< Αρχική < Προηγ. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Επόμ. > Τελευταία >>

Αποτελέσματα 71 - 84 από 1436
© 2017 ΕΣΠΕΚ

Design by magnetism.gr

 
Πως σας φαίνεται το καινούργιο μας site;
 
Σωματεία
Επισκέψεις:390381