Αρχική
Η ένωσή μας
Σωματεία
Πρωταθλήματα
Πρωταθλητές
Προκηρύξεις - Νόμοι
Διοργανώσεις
Κλιμάκια
ΣΥΔΠΕΚ
Σύνδεσμοι
Gallery

 
Αρχική
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 27-5/ έως 2/6/2017 Εκτύπωση E-mail
25.05.17

ΣΑΒΒΑΤΟ 27-5-2017
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ ΓΕΗ--ΑΘΛΕΣΗ ΚΛ ΛΙΝΤΟ 19:00
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΑΡΚΑΔΙ-ΓΕΗ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 13:00




Π/Κ ΑΡΙΑΔΝΗ


Α Ομιλος






Β Ομιλος ΓΡΥΠΑΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ Κλ. ΛΙΝΤΟ 12¨00

ΓΕΗ-ΑΡΗΣ Κλ.ΛΙΝΤΟ 17:00

Ηρόδοτος-ΟΦΗ Κλ.Αλικαρνασσού 15:00




       





ΚΥΡΙΑΚΗ 28-5-2017
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΘΛΕΣΗ-ΓΕΗ ΚΛ. ΛΙΝΤΟ 19;00
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΠΤΕΡ ΚΥΔΩΝ-Ν.ΟΠΕΡ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 16.30
Π/Κ ΑΡΙΑΔΝΗ


Α Ομιλος Πήγασος1-ΑΘΛΕΣΗ Κλ.Λιντο 14;00

Χερρονασιος-ΓΕΙ Κλ.Χερσονήσσου 19:00




Β Ομιλός ΟΦΗ-ΓΡΥΠΑΣ Κλ. ΒΑΚ 19¨00

Ηρόδοτος-ΓΕΗ Κλ.Αλικαρνασσού 17:00

ΑΡΗΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ2 Κλ.Γουρνών. 18;00









ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 02/06/2017

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΓΕΗ-ΑΡΚΑΔΙ ΚΛ. ΛΙΝΤΟ 20:00
 
Ο ΠΟΠ αγοριών Ανατολικης Κρητης Εκτύπωση E-mail
25.05.17
Ο ΠΟΠ  αγοριών Ανατολικής Κρήτης κ. Πρασανακης Εμμανουηλ καλεί  τους παρακάτω 


για προπόνηση της Προεθνικης στα δυο αορακια  και  καταγραφή σωματομετρικών  


που θα πραγματοποιηθει την  ΚΥΡΙΑΚΗ 28 ΜΑΙΟΥ ΩΡΑ 11.00 για το Γκρουπ Α

 

και 12.30 για το Γκρουπ Β.

 


ΓΚΡΟΥΠ Α
2003-2004-2005

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝ
1 ΜΕΤΑΞΑΚΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 ΓΕΗ
2 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 ΓΕΗ
3 ΚΑΛΛΙΓΙΑΝΝΑΚΗΣ
ΧΑΡΗΣ 2003 ΓΕΗ
4 ΣΚΟΥΡΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 ΓΕΗ
5 ΝΑΛΜΠΑΝΤΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 ΓΕΗ
6 ΜΑΚΑΤΟΥΝΗΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2004 ΓΕΗ
7 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΜΗΝΑΣ 2004 ΓΕΗ
8 ΤΡΑΙΝΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ 2004 ΓΕΗ
9 ΤΣΑΠΑΛΗΣ
ΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΓΕΗ
10 ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2005 ΓΕΗ
11 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΜΑΡΙΟΣ 2005 ΓΕΗ
12 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2005 ΓΕΗ
13 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ 2005 ΓΕΗ
14 ΓΙΑΝΝΑΔΑΚΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2004 ΓΕΗ
15 ΣΠΩΚΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2004 ΓΕΗ
16 ΣΩΠΑΣΗΣ
ΘΑΝΑΣΗΣ 2004 ΓΕΗ
17 ΜΕΡΑΜΒΕΛΙΩΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2003 ΓΕΗ







ΓΚΡΟΥΠ Β



Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝ
1 ΚΟΣΙΔΕΚΑΚΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 ΓΕΙ
2 ΜΠΑΡΚΑΛΑΚΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2004 ΓΕΙ
3 ΛΙΑΠΑΚΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 ΗΡΟΔΟΤΟΣ
4 ΣΤΕΙΑΚΑΚΗΣ
ΒΑΓΓΕΛΗΣ 2005 ΟΦΗ
5 ΚΟΥΦΟΓΙΩΡΓΑΚΗΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2005 ΟΦΗ
6 ΣΑΝΤΟΡΙΝΕΟΥ
ΑΝΤΩΝΗΣ 2005 ΟΦΗ
7 ΝΕΝΟΦ
ΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΟΦΗ
8 ΠΑΞΙΜΑΔΑΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 ΟΦΗ
9 ΧΑΙΤΑΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2004 ΟΦΗ
10 ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΟΦΗ
11 ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2004 ΟΦΗ
12 ΜΙΧΕΛΑΚΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΟΦΗ
13 ΣΙΤΟΓΛΟΥ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2003 ΟΦΗ
14 ΑΝΤΩΝΟΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 ΟΦΗ
15 ΤΡΟΥΛΑΚΗΣ
ΜΙΧΑΛΗΣ 2004 ΟΦΗ
16 ΚΟΝΤΖΕΔΑΚΗΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2004 ΟΦΗ






 
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ / ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ 20-21/5/2017 Εκτύπωση E-mail
18.05.17

ΣΑΒΒΑΤΟ 20-5-2017


ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ Α΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΓΕΗ-ΜΕΣΣΑΡΑ ΚΛ ΛΙΝΤΟ 14:00 ΚΟΚΚΑΣ ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΓΕΗ-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 18:00 ΚΟΚΚΑΣ ΣΗΦΑΚΗ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΣΦΠΧ-ΑΘΛΕΣΗ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 19:00 ΣΥΚΑΣ ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ Ν.ΟΠΕΡ-ΚΥΔΩΝ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 18:00 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ
       

Π/Κ ΑΡΙΑΔΝΗ




Α Ομιλος Χερρονασιος-ΓΕΙ Κλ. Χερσονήσσου 19:00 ΚΛΗΜΑΤΣΙΔΑ

ΑΘΛΕΣΗ-Πήγασος1 Κλ.Λίντο 11:00 ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ ΚΑΛΕΜΑΚΗ






Β Ομιλος ΟΦΗ-Πηγασος2 Κλ.ΒΑΚ 14:00 ΣΠΙΘΑΚΗ ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ







Γρυπας-ΓΕΗ Κλ.Μελεσσών 10:00 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΣΠΙΘΑΚΗ

Ηρόδοτος-Αρης Κλ.Αλικαρνασσού 14.30 ΣΚΟΥΤΕΛΗ ΣΗΦΑΚΗ













ΚΥΡΙΑΚΗ 21-5-2017


ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ Α΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΑΘΛΕΣΗ-ΣΦΠΧ ΚΛ. ΛΙΝΤΟ 19;30 ΚΑΡΑΛΗ ΚΟΚΚΑΣ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΓΕΗ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 18¨00 ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ ΚΑΝΣΗΛΙΕΡΑΚΗΣ






Π/Κ ΑΡΙΑΔΝΗ




Α Ομιλος Πήγασος1-ΓΕΙ Κλ.Λιντο 16.00 ΚΟΚΚΑΣ ΚΑΡΑΛΗ

Χερρονασιος-ΑΘΛΕΣΗ Κλ.Χερσονήσσου 19:00 ΚΛΗΜΑΤΣΙΔΑ






Β Ομιλός ΟΦΗ-ΓΕΗ Κλ.ΒΑΚ 9.30 ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ ΚΑΛΕΜΑΚΗ

Ηρόδοτος-Πήγασος2 Κλ.Αλικαρνασσού 20.00 ΣΗΦΑΚΗ ΒΑΒΑΔΑΚΗ

Αρης-Γρυπας Κλ.Γουρνών. 18;00 ΣΗΦΑΚΗ ΒΑΒΑΔΑΚΗ






 
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 20-21/5/2017 Εκτύπωση E-mail
18.05.17

ΣΑΒΒΑΤΟ 20-5-2017
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΓΕΗ-ΜΕΣΣΑΡΑ ΚΛ ΛΙΝΤΟ 14:00
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΓΕΗ-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 18:00
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΣΦΠΧ-ΑΘΛΕΣΗ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 19:00
ΚΟΡΣΙΔΩΝ ΑΠΤΕΡΑ Ν.ΟΠΕΡ-ΚΥΔΩΝ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 18:00
       
Π/Κ ΑΡΙΑΔΝΗ


Α Ομιλος Χερρονασιος-ΓΕΙ Κλ. Χερσονήσσου 19:00

ΑΘΛΕΣΗ-Πήγασος1 Κλ.Λίντο 11:00




Β Ομιλος ΟΦΗ-Πηγασος2 Κλ.ΒΑΚ 14:00





Γρυπας-ΓΕΗ Κλ.Μελεσσών 10:00

Ηρόδοτος-Αρης Κλ.Αλικαρνασσού 14:30









ΚΥΡΙΑΚΗ 21-5-2017
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΑΘΛΕΣΗ-ΣΦΠΧ ΚΛ. ΛΙΝΤΟ 19;30
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΓΕΗ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 18¨00




Π/Κ ΑΡΙΑΔΝΗ


Α Ομιλος Πήγασος1-ΓΕΙ Κλ.Λιντο 16:00

Χερρονασιος-ΑΘΛΕΣΗ Κλ.Χερσονήσσου 19:00




Β Ομιλός ΟΦΗ-ΓΕΗ Κλ.ΒΑΚ 09:30

Ηρόδοτος-Πήγασος2 Κλ.Αλικαρνασσού 20:00

Αρης-Γρυπας Κλ.Γουρνών. 18;00




 
o ΠΟΠ Δυτικής Κρήτης κοριτσιών Εκτύπωση E-mail
17.05.17
o ΠΟΠ Δυτικής Κρήτης κος Διαμαντάκης Χρήστος
καλεί στις 21/05/2017 και ωρα 13.00-15.00
στο κλειστό Χανίων τις εξεις αθλήτριες.
ΚΟΠΑΣΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ  .ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ.ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ  ΓΕΩΡΓΙΑ.ΚΥΔΩΝ .
 ΑΝΔΡΕΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ. ΚΙΣΑΜΙΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ. ΞΑΝΘΟΥΔΑΚΗ ΕΥΡΙΔΙΚΗ.ΑΟΑ
ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΑΚΗ ΖΩΗ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ . ΒΕΡΓΑΝΕΛΑΚΗ ΑΝΝΑ. ΝΑΟΣ.
ΚΟΖΩΝΑΚΗ ΑΝΕΤΙΝΑ. ΓΚΙΝΗ ΕΛΕΝΗ. ΕΝΕΛΕ ΕΥΓΕΝΙΑ . ΣΦΠΧ.
ΚΑΝΟΥΠΑΚΗ ΝΑΤΑΛΙΑ. ΚΟΚΙΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ. ΣΕΛΗΝΙΟΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ .
ΖΟΛΩΤΑ ΝΕΦΕΛΗ . ΒΟΖΙΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ .ΑΣΩΓΙΟΤΑΚΗ ΠΕΛΑΓΙΑ .
ΣΤΡΑΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ . ΛΑΜΠΡΟΥ ΜΑΡ.ΧΡΙΣ. ΠΕΡΟΓΑΜΒΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ. ΠΑΝΧΑΝΙΑΚΟΣ.
ΚΑΠΑΣΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ. ΠΑΤΕΡΑΚΗ ΚΩΝ. ΠΑΤΕΡΟΥ ΕΛΕΝΗ .ΝΤΟΥΣΑΚΗ ΔΑΝΑΗ .
ΚΑΖΑΖΗ ΑΡΣΕΛΙΝΑ .ΠΑΠΑΔΟΣΗΦΟΥ ΕΙΡΗΝΗ .ΣΤΣΜΑΤΟΥΛΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ .
ΤΖΑΤΖΙΜΑΚΗ ΣΟΦΙΑ . ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ .ΠΑΤΕΡΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ. ΑΕΤΟΣ
 
Κλήσεις για μετρήσεις Εκτύπωση E-mail
17.05.17

Ο ομοσπονδιακός προπονητής και ποπ Δυτ Κρήτης Νικάκης Νεκτάριος

καλεί τους αθλητές των σωματείων του Ρεθύμνου γεννηθείς 2003-04  

για καταγραφή -σωματομετρήσεις την  Πέμπτη 18/5 στο κλειστό γυμναστήριο 

Μελίνα Μερκούρη και ώρα 19.30 .


Οι αθλητές να είναι με αθλητική ενδυμασία έτοιμοι 15 λεπτά πριν την έναρξη 

 
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΒΟΛΕΪ Εκτύπωση E-mail
15.05.17

Την Κυριακή 21 Μαίου ξεκινάνε τα επίσημα τουρνουά μίνι βόλει της ΕΣΠΕΚ αγωνιστικής περιόδου 2016-2017 οπου θα δοθεί η ευκαιρία στους μικρούς μας αθλητές να μπούν σε αγωνιστικό κλίμα και να γευτούν τη χαρά των παιχνιδιών.

Τα περιφερειακά τουρνουά για αγόρια και κορίτσια, θα διεξαχθούν σε Αρχάνες (21/5), Μοίρες (03/06), Χερσόνησο (17/06), Ταυρωνίτη (27/5), Χανιά (17/6), ενώ το Παγκρήτιο τουρνουά θα διεξαχθεί στο Κλ. Ρεθύμνου στις 10/06 για αγόρια και στις 11/06 για κορίτσια.

 
ΑΛΛΑΓΗ ΕΔΡΑΣ ΚΑΙ ΩΡΑΣ ΣΕ ΑΓΩΝΑ....... Εκτύπωση E-mail
13.05.17
Ο   αγώνας

ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΣΟΥΔΑ-ΠΑΓΧ\ΚΟΣ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 18¨00 ΝΤΟΥΠΑΡΑΤΖΗ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
θα πραγματοποιηθει στο κλειστό Χανιών και ωρα 14:30  
λόγο αδυναμίας  του γηπέδου της ΣΟΥΔΑΣ
 
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 14-15/5/2017 ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ Εκτύπωση E-mail
12.05.17

ΣΑΒΒΑΤΟ 13-5-2017


ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ Α΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΑΘΛΕΣΗ-ΜΕΣΣΑΡΑ ΚΛ ΛΙΝΤΟ 16:00 ΚΑΡΑΛΗ ΚΟΚΚΑΣ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΓΕΗ-ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 18:00 ΚΟΚΚΑΣ ΚΑΡΑΛΗ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΠΑΓΧ\ΚΟΣ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 18:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΣΦΠΧ-ΣΟΥΔΑ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 20:00 ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ






ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΦΠΧ-ΟΠΕΡ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 16:00 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΝΤΟΥΠΑΡΑΤΖΗ






ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΠΤΕΡ Ν.ΟΠΕΡ-ΑΡΚΑΔΙ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 12.30 ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ ΜΠΑΛΤΖΑΚΗ






Π/Κ ΑΡΙΑΔΝΗ




Α Ομιλος ΓΕΙ-Πηγασος 1 Κλ. Ιεράπετρας 17:00 ΓΑΙΤΑΜΑΚΗ ΧΑΤΖΑΚΗ

ΑΘΛΕΣΗ-Χερρονασιος Κλ.Λίντο 11:00 ΣΚΟΥΤΕΛΗ ΣΗΦΑΚΗ






Β Ομιλος ΓΕΗ-Ηρόδοτος Κλ.Λίντο 20:00 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΣΗΦΑΚΗ

Γρυπας-ΟΦΗ Κλ.Μελεσσών 09:00 ΑΜΑΡΓΙΑΝΙΤΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ

Πηγασοσ2-Αρης Κλ.Γουρνών 14:00 ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ ΚΑΛΕΜΑΚΗ







ΚΥΡΙΑΚΗ 14-5-2017


ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ Α΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ-ΓΕΗ ΚΛ.ΜΟΙΡΩΝ 12:00 ΚΟΚΚΑΣ ΣΠΙΘΑΚΗ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΠΗΓΑΣΟΣ-ΑΘΛΕΣΗ ΚΛ.ΠΑΤΕΛΩΝ 14:00 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΚΑΡΑΛΗ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΣΦΠΧ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 18¨00 ΠΕΤΑΚΑΚΗ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΣΟΥΔΑ-ΠΑΓΧ\ΚΟΣ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 18¨00 ΝΤΟΥΠΑΡΑΤΖΗ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ






ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΟΠΕΡ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 13.30 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ






ΚΟΡΑΣΙΔΩΝΑΠΤΕΡ ΠΑΓΧ\ΚΟΣ-ΚΥΔΩΝ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 16¨00 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ






Π/Κ ΑΡΙΑΔΝΗ




Α Ομιλος Πήγασος1-Χερρονάσιος Κλ.Λιντο 19:00 ΣΠΙΘΑΚΗ ΚΟΚΚΑΣ

ΓΕΙ-ΑΘΛΕΣΗ Κλ.Ιεράπετρας 14:00 ΧΑΤΖΑΚΗ ΓΑΙΤΑΝΑΚΗ






Β Ομιλός Πήγασος2-ΓΕΗ Κλ.Λιντο 09:30 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΑΜΑΡΓΙΑΝΙΤΑΚΗΣ

Ηρόδοτος-Γρύπας ΚΛ. Μελεσσων 18:00 ΑΜΑΡΓΙΑΝΙΤΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ

Αρης-ΟΦΗ Κλ.Γουρνών. 11:00 ΒΛΑΧΑΚΗΣ Β ΒΑΒΑΔΑΚΗ
 
ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (γκρουπ Κρήτης) Εκτύπωση E-mail
11.05.17

Ο Ομοσπονδιακός προπονητής Μανώλης Μανωλάκης

καλεί τις παρακάτω αθλήτριες σε συγκεντρωτική προπόνηση

την Δευτέρα, 15/05/2017 στο Κλειστό Γυμναστήριο

Ρεθύμνου «Μελίνα Μερκούρη» στις 19.15

(διάρκεια προπόνησης 19.30 – 21.30).


Ιωάννα Περδικάκη (Γ.Ε. Ηρακλείου)

Μαρίτα Ζαχαριουδάκη (Γ.Ε. Ηρακλείου)

Εύη Κολαρετάκη (Γ.Ε. Ηρακλείου)

Γιωργίνα Αντωνακάκη (Γ.Ε. Ηρακλείου)

Νίκη Απλαδά (Γ.Ε. Ηρακλείου)

Μαριλένα Πενταράκη (Α.Ο Ακρωτηρίου)

Ιωάννα Δαβαρία (ν.ΟΠ.Ρεθύμνου)

Ελένη-Αθηνά Γιαννούδη (Ο.Φ.Χ Παγχανιακός)

Μαριλένα Κουτσαντωνάκη (Ο.Φ.Χ Παγχανιακός)

Εβελίνα Κατσαμποξάκη (Φ.Γ.Σ Ηρακλείου)

Μαρία Μικράκη (ΑΠΣ Πήγασος Ηρακλείου)

Μυρτώ Μαρκάκη (ΑΠΣ Πήγασος Ηρακλείου)

Αναστασία Ζερβού (ΑΘΛ.Ε.Σ.Ηρακλείου)

Αγάπη Ρουμπάκη (ΑΘΛ.Ε.Σ.Ηρακλείου)

Όλια Πλούμη (ΑΘΛ.Ε.Σ.Ηρακλείου)

Ελισάβετ Γενειατάκη (ΑΘΛ.Ε.Σ.Ηρακλείου)

Αλεξάνδρα Παπαδάκη (ΑΘΛ.Ε.Σ.Ηρακλείου)

Αθηνά Παπαδάκη (ΟΚΑ Αρκάδι)


 
<< Αρχική < Προηγ. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Επόμ. > Τελευταία >>

Αποτελέσματα 85 - 98 από 1489
© 2018 ΕΣΠΕΚ

Design by magnetism.gr

 
Πως σας φαίνεται το καινούργιο μας site;
 
Σωματεία
Επισκέψεις:427139