Αρχική
Η ένωσή μας
Σωματεία
Πρωταθλήματα
Πρωταθλητές
Προκηρύξεις - Νόμοι
Διοργανώσεις
Κλιμάκια
ΣΥΔΠΕΚ
Σύνδεσμοι
Gallery
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

 
Αρχική
Αποτελέσματα αγώνων 2-3/3/2019 Εκτύπωση E-mail
04.03.19

Στην ενότητα Πρωταθλήματα μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα των αγώνων και τη βαθμολογία των ομάδων σε κάθε Πρωτάθλημα.

Εθνικές Κατηγορίες:

  • Pre League Γυναικών: ΜΕΣΣΑΡΑ- ΑΙΓΑΛΑΙΩ  1-3 (23-25, 25-13, 27-29, 16-25)
  • Α2 Ανδρών: ΟΦΗ- ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  3-0 (25-13, 25-15, 26-24)
  • Α2 Γυναικών: ΑΘΛΕΣΗ-ΑΜΑΖΟΝΕΣ 0-3 (16-25, 13-25, 19-25)
 
Πρόγραμμα και Διαιτητές Αγώνων 2-7/3/2019 Εκτύπωση E-mail
28.02.19

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων το Σάββατο 2, την Κυριακή 3, τη Δευτέρα 4, την Τετάρτη6 και την Πέμπτη 7 Μαρτίου, και τους ορισμένους σε καθε αγώνα Διαιτητές.

 

Διαβάστε περισσότερα...
 
Προπόνηση Κλιμακίου Αγοριών Ανατολ. Κρήτης Εκτύπωση E-mail
27.02.19

Ο Περιφερειακός Προπονητής Ανατολικής Κρήτης κος Σταυρόπουλους Γιώργος καλεί σε προπόνηση τους παρακάτω αθλητές Ανατολικής Κρήτης την Τετάρτη 27/02/2019 και ώρα 16:15-18:00 στο 4ο Γυμνάσιο Ηρακλείου στη Θερίσου.

  1. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ (ΓΕΗ)
  2. ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΓΕΗ)
  3. ΣΟΥΜΕΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ (ΗΡΟΔΟΤΟΣ)
  4. ΛΟΥΛΑΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΗΡΟΔΟΤΟΣ)
  5. ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΕΗ)
  6. ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ (ΓΕΗ)
  7. ΓΚΟΥΡΓΚΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΓΕΗ)
  8. ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΓΕΗ)
  9. ΚΑΤΣΑΜΠΟΞΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΓΕΗ)
  10. ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΓΕΗ)
  11. ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΓΕΗ)
  12. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΓΕΗ)
  13. ΤΡΟΥΛΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΓΕΗ)
  14. ΚΑΤΣΑΠΡΑΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ (ΓΕΗ)
  15. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ (ΓΕΗ)
  16. ΚΛΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΓΕΗ)
  17. ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΓΕΗ)
  18. ΣΤΕΙΑΚΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΟΦΗ)
  19. ΒΑΤΣΙΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (ΟΦΗ)
  20. ΤΡΟΥΛΛΥΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (ΓΕΗ)
  21. ΓΚΟΥΦΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΟΦΗ)
  22. ΚΥΡΕΖΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (ΓΕΗ)
  23. ΤΖΟΡΜΠΑΤΖΟΥΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΓΕΗ)
  24. ΚΟΝΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΓΕΗ)

Τα σωματεία που οι αθλητές θα απουσιάσουν για οποιοδήποτε λόγο, οφείλουν να ενημερώσουν την Ένωση εγγράφως για το λόγο απουσίας τους στο Αυτό το ηλεκτρονικό μήνυμα προστατεύεται από spam bots, θα πρέπει να έχετε ενεργοποιημένη τη Javascript για να το δείτε

 
Αποτελέσματα αγώνων 23-24/02/2019 Εκτύπωση E-mail
25.02.19

Στην ενότητα Πρωταθλήματα μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα των αγώνων και τη βαθμολογία των ομάδων σε κάθε Πρωτάθλημα.

Εθνικές Κατηγορίες:

  • PRE LEAGUE ΓΥΝΑΙΚΩΝ "ΑΕΚ-ΜΕΣΣΑΡΑ" 3-0 (25-19, 25-12, 25-08)
  • Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ¨ΑΕ ΠΑΤΡΩΝ-ΑΘΛΕΣΗ" ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ
 
Προπόνηση κλιμάκίου κοριτσιών Ανατολ. Κρήτης Εκτύπωση E-mail
22.02.19

Ο Προπονητής της Εθνικής Κορασίδων κος Ανέστης Γιαννακόπουλος και ο Ομοσπονδιακός Προπονητής κ Μανωλάκης Μανόλης, καλούν τις παρακάτω αθλήτριες του κλιμακίου Ανατολικής Κρήτης σε συγκεντρωτική προπόνηση, τη Δευτέρα 25 Φεβρουαρίου 2019 και ώρα 16:30 - 18:00, στο Νέο Κλ. Ηρακλείου (2 Αοράκια).

  1. ΑΓΓΕΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ (ΓΕΗ)
  2. ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ- ΜΑΡΙΑ (ΓΕΗ)
  3. ΒΛΑΣΤΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ)
  4. ΚΑΛΟΥΤΣΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΘΛΕΣΗ)
  5. ΚΑΤΣΑΜΠΟΞΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΓΕΗ)
  6. ΚΟΝΣΟΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΑΘΛΕΣΗ)
  7. ΚΩΣΤΑΝΤΑΚΗ ΧΡΥΣΗ (ΜΕΣΣΑΡΑ)
  8. ΜΑΡΚΑΚΗ ΜΥΡΤΩ (ΠΗΓΑΣΟΣ)
  9. ΜΙΚΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ (ΠΗΓΑΣΟΣ)
  10. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΑΘΗΝΑ (ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ)
  11. ΠΕΡΔΙΚΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΓΕΗ)
  12. ΠΛΟΥΜΗ ΟΛΓΑ (ΑΘΛΕΣΗ)
  13. ΡΟΥΜΠΑΚΗ ΑΓΑΠΗ (ΑΘΛΕΣΗ)

Την προπόνηση θα πραγματοποιήσει ο Ομοσπονδιακός Προπονητής κος Μανωλάκης Μανόλης.

Τα σωματεία που οι αθλήτριες που θα απουσιάσουν για οποιοδήποτε λόγο, οφείλουν να ενημερώουν την Ένωση εγγράφως για το λόγο απουσίας τους στο Αυτό το ηλεκτρονικό μήνυμα προστατεύεται από spam bots, θα πρέπει να έχετε ενεργοποιημένη τη Javascript για να το δείτε  

 
Πρόγραμμα και Διαιτητές Αγώνων 23-24/02/2019 Εκτύπωση E-mail
22.02.19

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων το Σάββατο 23 και την Κυριακή 24/02/2019 και τους ορισμένους σε κάθε αγώνα Διαιτητές.

 

Διαβάστε περισσότερα...
 
Προπόνηση αγοριών Ανατολικής Κρήτης Εκτύπωση E-mail
21.02.19

Ο Περιφερειακός Ομοσπονδιακός Προπονητής αγοριών Κρήτης κος Νικητάκης Νικήτας, καλεί σε προπόνηση τους παρακάτω αθλητές Ανατολικής Κρήτης, την Δευτέρα 25/02/2019 και ώρα 18:00-19:30 στο 4ο Γυμνάσιο Ηρακλείου.

  1. ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ (ΓΕΗ)
  2. ΣΙΜΑΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΓΕΗ)
  3. ΑΝΑΠΟΛΙΩΤΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ (ΓΕΗ)
  4. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΠΕΤΡΟΣ (ΓΕΗ)
  5. ΠΑΧΙΑΔΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ (ΓΕΗ)
  6. ΝΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (ΓΕΗ)
  7. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΣ (ΓΕΗ)
  8. ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ (ΓΕΗ)
  9. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΓΕΗ)
  10. ΒΟΛΥΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΗΡΟΔΟΤΟΣ)
  11. ΚΛΩΝΤΙ ΠΡΕΝΓΚΑ (ΓΕΙ)
  12. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ (ΟΦΗ)
 
Προπόνηση κλιμακίου Παίδων- Π/Παίδων Εκτύπωση E-mail
21.02.19

Ο  Περιφερειακός Ομοσπονδιακός Προπονητής αγοριών Κρήτης κος Νικητάκης Νικήτας καλεί σε προπόνηση τους παρακάτω αθλητές Χανίων, την Τρίτη  26/02/19 και ώρα 16:30-18:00 στο γήπεδο της Π. Ηλεκτρικής στα Χανιά.   

ΑΘΛΗΤΕΣ ΧΑΝΙΩΝ

  1. ΞΑΝΘΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ (ΣΦΠΧ)
  2. ΚΑΛΟΓΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ (ΣΦΠΧ)
  3. ΣΤΟΥΠΑΚΗΣ ΒΑΛΑΝΤΗΣ (ΣΦΠΧ)
  4. ΤΣΙΓΚΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ (ΣΦΠΧ)
  5. ΚΟΡΩΝΙΩΤΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ (ΣΦΠΧ)
  6. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΙΛΤΟΣ (ΣΦΠΧ)
  7. ΑΡΧΟΝΤΑΚΗΣ ΕΚΤΩΡΑΣ (ΣΦΠΧ)
  8. ΧΡΕΙΑΣΙΔΑΚΗΣ ΑΡΤΕΜΗΣ (ΣΦΠΧ)
  9. ΠΑΤΕΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΦΙΛΗΜΩΝ (ΣΦΠΧ)
  10. ΤΖΩΡΤΖΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ (ΣΦΠΧ)
  11. ΧΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΣ (ΣΦΠΧ)
  12. ΠΑΠΑΠΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ (ΣΦΠΧ)

Για τους αθλητές του Νομού Ρεθύμνου θα οριστεί ξεχωριστή προπόνηση.

 
Με το βλέμμα στην Α1 ο ΟΦΗ! Εκτύπωση E-mail
20.02.19

Σε τροχιά ανόδου προς την Α1 Ανδρών, που θα είναι η πρώτη φορά στην ιστορία του, έχει μπεί ο ΟΦΗ, τερματίζοντας πρώτος στην κανονική διάρκεια του πρωταθήματος της Α2 Ανδρών.

Ο ΟΦΗ ξεκινάει τους (6)  αγώνες των μπαράζ ανόδου απο την έδρα του στις 2-3 Μαρτίου με πρώτο αντίπαλο τον Πανερυθραϊκό, με αβαντάζ στην βαθμολογία ώς πρώτος του ομίλου και καλεί τον κόσμο να βρεθεί δίπλα του στην προσπάθεια αυτή .

Ο πρόεδρος του Ερασιτέχνη ΟΦΗ Γιάννης Δανδάλης και επικεφαλής του τμήματος βόλει του ΟΦΗ, παρέστη στην διαδικασία της κλήρωσης και αναφερόμενος σε αυτήν σχολίασε «Είναι καλό ότι ξεκινάμε εντός έδρας. Μπαίνουμε στην κρίσιμη φάση των αγώνων, μετά από μια πολύ καλή πορεία στην κανονική διάρκεια του πρωταθλήματος, όπου τερματίσαμε στην πρώτη θέση. Για μας ο στόχος είναι η άνοδος στην Α1 και θεωρώ ότι σαν ομάδα έχουμε όλες τις προυποθέσεις για να τα καταφέρουμε. Έρχονται σημαντικά παιχνίδια στην έδρα μας και θέλω να καλέσω τον κόσμο του ΟΦΗ, να είναι δίπλα μας, σε αυτήν την μεγάλη προσπάθεια, ώστε να ανεβάσουμε την ομάδα βόλεϊ του ΟΦΗ στην Α1, για πρώτη φορά στην ιστορία μας».

Ο Πρόεδρος και το Διοικητικό Συμβούλιο της Ε.Σ.ΠΕ.Κ

συγχαίρουν τον ΟΦΗ για τη μέχρι τώρα πορεία του

και εύχονται καλή επιτυχία στη συνέχιεα

1η αγωνιστική (2-3 Μαρτίου)

ΟΦΗ-Πανερυθραϊκός
Ροδίων Αθλησις-Πανιώνιος

2η αγωνιστική (9-10 Μαρτίου)
Ροδίων Αθλησις-ΟΦΗ
Πανιώνιος-Πανερυθραϊκός

3η αγωνιστική (16-17 Μαρτίου)
Πανερυθραϊκός-Ροδίων Αθλησις
ΟΦΗ-Πανιώνιος

4η αγωνιστική (23-24 Μαρτίου)
Πανερυθραϊκός-ΟΦΗ
Πανιώνιος-Ροδίων Αθλησις

5η αγωνιστική (30-31 Μαρτίου)
ΟΦΗ-Ροδίων Αθλησις
Πανερυθραϊκός-Πανιώνιος

6η αγωνιστική (6-7 Απριλίου)
Ροδίων Αθλησις-Πανερυθραϊκός
Πανιώνιος-ΟΦΗ

Η βαθμολογία
1.ΟΦΗ 4
2.Ροδίων Αθλησις 3
3.Πανιώνιος 2
4.Πανερυθραϊκός 1

 
Προπόνηση κλιμακίου κοριτσιών Ανατολ. Κρήτης Εκτύπωση E-mail
19.02.19

Ο Π.Ο.Π. κοριτσιών Ανατολικής Κρήτης κος Μανωλάκης Μανώλης καλεί τις παρακάτω αθλήτριες του κλιμακίου 2006-2007 σε συγκεντρωτική προπόνηση, την Τετάρτη 20 Φεβρουαρίου 2019 και ώρα 15:00 στο Νέο Κλ. Ηρακλέιου (2 Αοράκια). Διάρκεια προπόνησης 15:00-16:30.

Οι αθλήτριες να προσέλθουν με μπλουζάκι του σωματείου τους.

  1. ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΔΑΝΑΗ (ΠΗΓΑΣΟΣ)
  2. ΒΕΡΒΕΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΜΕΣΣΑΡΑ)
  3. ΒΕΡΓΕΤΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΠΗΓΑΣΟΣ)
  4. ΒΛΑΣΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΓΡΥΠΑΣ)
  5. ΒΛΑΧΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΓΕΗ)
  6. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ- ΧΡΙΣΤΙΝΑ (ΓΕΗ)
  7. ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (ΑΡΗΣ)
  8. ΚΑΛΟΥΤΣΑΚΗ ΕΛΕΝΗ (ΑΘΛΕΣΗ)
  9. ΚΑΡΑΠΙΔΑΚΗ ΜΥΡΤΩ (ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ)
  10. ΚΑΡΤΣΩΝΗ ΧΑΡΑ (ΓΕΗ)
  11. ΚΟΜΠΟΡΑΚΗ ΜΕΛΙΝΑ (ΠΗΓΑΣΟΣ)
  12. ΚΟΣΜΑΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΓΕΗ)
  13. ΛΟΥΚΑΔΑΚΗ ΝΕΦΕΛΗ (ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ)
  14. ΜΑΡΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΠΗΓΑΣΟΣ)
  15. ΜΑΥΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΗΡΟΔΟΤΟΣ)
  16. ΜΟΥΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΜΕΣΣΑΡΑ)
  17. ΜΟΥΤΣΚΑΚΗ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΑΘΛΕΣΗ)
  18. ΜΠΑΓΚΕΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ)
  19. ΜΠΕΛΕΝΙΩΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΠΗΓΑΣΟΣ)
  20. ΜΠΕΛΑΧΑΚΗ ΜΑΡΙΑ (ΑΘΛΕΣΗ)
  21. ΜΟΥΖΙΚΑ ΛΟΡΕΤΑ (ΟΦΗ)
  22. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΑΘΛΕΣΗ)
  23. ΝΤΟΪ ΜΙΓΚΕΝΑ (ΠΗΓΑΣΟςΣ)
  24. ΠΑΝΙΕΡΑΚΗ ΑΝΝΑ (ΜΕΣΣΑΡΑ)
  25. ΠΑΥΛΙΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΜΕΣΣΑΡΑ)
  26. ΣΑΜΠΑΝΗ ΧΡΥΣΗ (ΑΡΗΣ)
  27. ΣΠΑΤΑ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛΑ ( ΗΡΟΔΟΤΟΣ)
  28. ΦΑΝΙΟΥΔΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ (ΠΗΓΑΣΟΣ)
  29. ΦΩΤΕΙΝΑΚΗ ΑΓΑΠΗ (ΠΗΓΑΣΟΣ)
  30. ΧΑΝΙΩΤΑΚΗ ΡΑΦΑΗΛΙΑ (ΓΕΗ)
 
<< Αρχική < Προηγ. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Επόμ. > Τελευταία >>

Αποτελέσματα 85 - 98 από 1789
© 2019 ΕΣΠΕΚ

Design by magnetism.gr

 
Πως σας φαίνεται το καινούργιο μας site;
 
Σωματεία
Επισκέψεις:636739