Αρχική
Η ένωσή μας
Σωματεία
Πρωταθλήματα
Πρωταθλητές
Προκηρύξεις - Νόμοι
Διοργανώσεις
Κλιμάκια
ΣΥΔΠΕΚ
Σύνδεσμοι
Gallery
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

 
Αρχική
Αποτελέσματα Πανελληνίου Εφήβων-Νεανίδων Εκτύπωση E-mail
08.03.19

Με νίκες ξεκίνησαν οι αντιπροσωπευτικές μας ομάδες στο Πανελλήνιο Εφήβων και στο Πανελλήνιο Νεανίδων.

Νεανίδων: ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ -Γ.Σ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 3-0 (25-11,25-16, 25-15)

Εφήβων: ΦΟ ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ- ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 0-3 (15-25, 10-25, 08-25)

 
Πρόγραμμα και Διαιτητές Αγώνων 09-10/03/2019 Εκτύπωση E-mail
07.03.19

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων το Σάββατο 09 και την Κυριακή 10 Μαρτίου και τους ορισμένους σε κάθε αγώνα Διαιτητές.

 

Διαβάστε περισσότερα...
 
Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Εφήβων- Νεανίδων Εκτύπωση E-mail
07.03.19

Σήμερα Πέμπτη 07/03/2019 ξεκινούν οι αγώνες της προημιτελικής και ημιτελικής φάσης των Πανελληνίων Πρωταθλημάτων Εφήβων και Νεανίδων.

Πρόγραμμα Νεανίδων Δ΄ Όμιλος (Μαρκόπουλο):

Πέμπτη 7 Μαρτίου

17.00: ΓΕ Ηρακλείου - ΓΣ Ηλιούπολης
19.00: ΑΟ Μαρκοπούλου - ΑΟ Αιγάλεω

Παρασκευή 8 Μαρτίου

17.00: ΓΣ Ηλιούπολης - ΑΟ Αιγάλεω
19.00: ΓΕ Ηρακλείου - ΑΟ Μαρκοπούλου

Σάββατο 9 Μαρτίου

17.00: ΑΟ Αιγάλεω - ΓΕ Ηρακλείου
19.00: ΑΟ Μαρκοπούλου - ΓΣ Ηλιούπολης

Πρόγραμμα Εφήβων Δ΄ Όμιλος (Κλ. Μίλωνα)

Πέμπτη 7 Μαρτίου

12.00: ΑΟΝΣ Μίλων - ΓΑΣ Παμβοχαϊκός
14.00: ΦΟ Καμποχώρων - ΓΕ Ηρακλείου

Παρασκευή 8 Μαρτίου

12.00: ΓΑΣ Παμβοχαϊκός - ΓΕ Ηρακλείου
14.00: ΑΟΝΣ Μίλων - ΦΟ Καμποχώρων

Σάββατο 9 Μαρτίου

15.30: ΦΟ Καμποχώρων - ΓΑΣ Παμβοχαϊκός
17.30: ΓΕ Ηρακλείου - ΑΟΝΣ Μίλων
 
Προπόνηση Κλιμακίου Παγκορασίδων Ανατολ. Κρήτης Εκτύπωση E-mail
05.03.19

Οι Ομοσπονδιακοί προπονητές κος Κώστας Γκούντας και κος Μανωλάκης Μανόλης, καλούν τις παρακάτω αθλήτριες σε συγκεντρωτική προπόνηση κλιμακίου Παγκορασίδων Ανατολικής Κρήτης, την Τετάρτη 06/03/2019 στο Νέο Κλ. Ηρακλείου στις 15:00 (διάρκεια προπόνησης 15:00 - 16:30).

  1. ΖΕΚΙΟ ΡΑΦΑΕΛΛΑ (ΑΘΛΕΣΗ)
  2. ΑΪΜΑΛΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΑΘΛΕΣΗ)
  3. ΚΟΤΖΕΔΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΟΦΗ)
  4. ΖΕΡΒΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΟΦΗ)
  5. ΜΑΥΡΑΚΗ ΗΡΩ (ΓΕΗ)
  6. ΣΕΓΡΕΔΑΚΗ ΣΟΦΙΑ (ΓΕΗ)
  7. ΦΕΤΦΑΤΖΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΓΕΗ)
  8. ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΕΗ)
  9. ΤΡΟΥΛΙΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ (ΓΕΗ)
  10. ΣΦΑΚΙΩΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ (ΠΗΓΑΣΟΣ)
  11. ΤΣΙΓΑΡΙΔΑ ΛΥΔΙΑ (ΠΗΓΑΣΟΣ)
  12. ΦΑΝΙΟΥΔΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΠΗΓΑΣΟΣ)
  13. ΤΖΩΡΤΖΑΚΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ (ΜΕΣΣΑΡΑ)
  14. ΧΑΪΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ)

Η συγκεντρωτική προπόνηση θα διεξαχθεί υπο τις οδηγίες του Ομοσπονδιακού Προπονητή κου Μανωλάκη Μανόλη.

Τα σωματεία που οι αθλήτριες τους δεν μπορούν για οποιοδήποτε λόγο να συμμετέχουν στην προπόνηση, οφείλουν να ενημερώσουν την Ένωση εγγράφως για τους λόγους απουσία τους στο Αυτό το ηλεκτρονικό μήνυμα προστατεύεται από spam bots, θα πρέπει να έχετε ενεργοποιημένη τη Javascript για να το δείτε

 
Αποτελέσματα αγώνων 2-3/3/2019 Εκτύπωση E-mail
04.03.19

Στην ενότητα Πρωταθλήματα μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα των αγώνων και τη βαθμολογία των ομάδων σε κάθε Πρωτάθλημα.

Εθνικές Κατηγορίες:

  • Pre League Γυναικών: ΜΕΣΣΑΡΑ- ΑΙΓΑΛΑΙΩ  1-3 (23-25, 25-13, 27-29, 16-25)
  • Α2 Ανδρών: ΟΦΗ- ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  3-0 (25-13, 25-15, 26-24)
  • Α2 Γυναικών: ΑΘΛΕΣΗ-ΑΜΑΖΟΝΕΣ 0-3 (16-25, 13-25, 19-25)
 
Πρόγραμμα και Διαιτητές Αγώνων 2-7/3/2019 Εκτύπωση E-mail
28.02.19

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων το Σάββατο 2, την Κυριακή 3, τη Δευτέρα 4, την Τετάρτη6 και την Πέμπτη 7 Μαρτίου, και τους ορισμένους σε καθε αγώνα Διαιτητές.

 

Διαβάστε περισσότερα...
 
Προπόνηση Κλιμακίου Αγοριών Ανατολ. Κρήτης Εκτύπωση E-mail
27.02.19

Ο Περιφερειακός Προπονητής Ανατολικής Κρήτης κος Σταυρόπουλους Γιώργος καλεί σε προπόνηση τους παρακάτω αθλητές Ανατολικής Κρήτης την Τετάρτη 27/02/2019 και ώρα 16:15-18:00 στο 4ο Γυμνάσιο Ηρακλείου στη Θερίσου.

  1. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ (ΓΕΗ)
  2. ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΓΕΗ)
  3. ΣΟΥΜΕΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ (ΗΡΟΔΟΤΟΣ)
  4. ΛΟΥΛΑΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΗΡΟΔΟΤΟΣ)
  5. ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΕΗ)
  6. ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ (ΓΕΗ)
  7. ΓΚΟΥΡΓΚΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΓΕΗ)
  8. ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΓΕΗ)
  9. ΚΑΤΣΑΜΠΟΞΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΓΕΗ)
  10. ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΓΕΗ)
  11. ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΓΕΗ)
  12. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΓΕΗ)
  13. ΤΡΟΥΛΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΓΕΗ)
  14. ΚΑΤΣΑΠΡΑΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ (ΓΕΗ)
  15. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ (ΓΕΗ)
  16. ΚΛΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΓΕΗ)
  17. ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΓΕΗ)
  18. ΣΤΕΙΑΚΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΟΦΗ)
  19. ΒΑΤΣΙΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (ΟΦΗ)
  20. ΤΡΟΥΛΛΥΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (ΓΕΗ)
  21. ΓΚΟΥΦΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΟΦΗ)
  22. ΚΥΡΕΖΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (ΓΕΗ)
  23. ΤΖΟΡΜΠΑΤΖΟΥΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΓΕΗ)
  24. ΚΟΝΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΓΕΗ)

Τα σωματεία που οι αθλητές θα απουσιάσουν για οποιοδήποτε λόγο, οφείλουν να ενημερώσουν την Ένωση εγγράφως για το λόγο απουσίας τους στο Αυτό το ηλεκτρονικό μήνυμα προστατεύεται από spam bots, θα πρέπει να έχετε ενεργοποιημένη τη Javascript για να το δείτε

 
Αποτελέσματα αγώνων 23-24/02/2019 Εκτύπωση E-mail
25.02.19

Στην ενότητα Πρωταθλήματα μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα των αγώνων και τη βαθμολογία των ομάδων σε κάθε Πρωτάθλημα.

Εθνικές Κατηγορίες:

  • PRE LEAGUE ΓΥΝΑΙΚΩΝ "ΑΕΚ-ΜΕΣΣΑΡΑ" 3-0 (25-19, 25-12, 25-08)
  • Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ¨ΑΕ ΠΑΤΡΩΝ-ΑΘΛΕΣΗ" ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ
 
Προπόνηση κλιμάκίου κοριτσιών Ανατολ. Κρήτης Εκτύπωση E-mail
22.02.19

Ο Προπονητής της Εθνικής Κορασίδων κος Ανέστης Γιαννακόπουλος και ο Ομοσπονδιακός Προπονητής κ Μανωλάκης Μανόλης, καλούν τις παρακάτω αθλήτριες του κλιμακίου Ανατολικής Κρήτης σε συγκεντρωτική προπόνηση, τη Δευτέρα 25 Φεβρουαρίου 2019 και ώρα 16:30 - 18:00, στο Νέο Κλ. Ηρακλείου (2 Αοράκια).

  1. ΑΓΓΕΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ (ΓΕΗ)
  2. ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ- ΜΑΡΙΑ (ΓΕΗ)
  3. ΒΛΑΣΤΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ)
  4. ΚΑΛΟΥΤΣΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΘΛΕΣΗ)
  5. ΚΑΤΣΑΜΠΟΞΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΓΕΗ)
  6. ΚΟΝΣΟΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΑΘΛΕΣΗ)
  7. ΚΩΣΤΑΝΤΑΚΗ ΧΡΥΣΗ (ΜΕΣΣΑΡΑ)
  8. ΜΑΡΚΑΚΗ ΜΥΡΤΩ (ΠΗΓΑΣΟΣ)
  9. ΜΙΚΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ (ΠΗΓΑΣΟΣ)
  10. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΑΘΗΝΑ (ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ)
  11. ΠΕΡΔΙΚΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΓΕΗ)
  12. ΠΛΟΥΜΗ ΟΛΓΑ (ΑΘΛΕΣΗ)
  13. ΡΟΥΜΠΑΚΗ ΑΓΑΠΗ (ΑΘΛΕΣΗ)

Την προπόνηση θα πραγματοποιήσει ο Ομοσπονδιακός Προπονητής κος Μανωλάκης Μανόλης.

Τα σωματεία που οι αθλήτριες που θα απουσιάσουν για οποιοδήποτε λόγο, οφείλουν να ενημερώουν την Ένωση εγγράφως για το λόγο απουσίας τους στο Αυτό το ηλεκτρονικό μήνυμα προστατεύεται από spam bots, θα πρέπει να έχετε ενεργοποιημένη τη Javascript για να το δείτε  

 
Πρόγραμμα και Διαιτητές Αγώνων 23-24/02/2019 Εκτύπωση E-mail
22.02.19

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων το Σάββατο 23 και την Κυριακή 24/02/2019 και τους ορισμένους σε κάθε αγώνα Διαιτητές.

 

Διαβάστε περισσότερα...
 
<< Αρχική < Προηγ. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Επόμ. > Τελευταία >>

Αποτελέσματα 85 - 98 από 1793
© 2019 ΕΣΠΕΚ

Design by magnetism.gr

 
Πως σας φαίνεται το καινούργιο μας site;
 
Σωματεία
Επισκέψεις:645322