Αρχική
Η ένωσή μας
Σωματεία
Πρωταθλήματα
Πρωταθλητές
Προκηρύξεις - Νόμοι
Διοργανώσεις
Κλιμάκια
ΣΥΔΠΕΚ
Σύνδεσμοι
Gallery

 
Αρχική arrow Αρχική arrow ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 1-5/3/2017 ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 1-5/3/2017 ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ Εκτύπωση E-mail








ΤΕΤΑΡΤΗ 1/3/2017




ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥΔΩΝ – ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 21:00:00 ΠΕΤΑΚΑΚΗ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ








ΣΑΒΒΑΤΟ 4-3-2017



ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ Α΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
ΚΟΡΑΣ.ΧΙΑΣΤΗ ΓΕΙ-ΑΘΛΕΣΗ ΚΛ.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΧΑΤΖΑΚΗ
ΚΟΡΑΣ.ΧΙΑΣΤΗ ΧΕΡ\ΣΙΟΣ-ΓΕΗ ΚΛ.ΧΕΡ\ΣΟΥ 18:00 ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΚΛΗΜΑΤΣΙΔΑ
ΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ-ΣΦΠΧ ΒΑΚ 13:00 ΣΠΙΘΑΚΗ ΒΑΒΑΔΑΚΗ
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΓΕΗ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 16:00 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ1-Ν.ΟΠΕΡ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 12.00 ΡΟΔΙΝΟΥ ΣΗΦΑΚΗ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΣΦΠΧ-ΑΕΤΟΣ 2 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 15:00 ΑΣΛΑΝ ΜΠΡΕΛΛΑΣ Ι.
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΚΥΔΩΝ2-ΠΑΓΧ\ΚΟΣ1 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 17:00 ΣΥΚΑΣ ΝΤΟΥΠΑΡΑΤΖΗ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΣΟΥΔΑ2-ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 13:00 ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ







Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΟΦΗ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΒΑΚ 16.00 ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΣΠΙΘΑΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 5-3-2017



ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ Α΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
ΑΝΔΡΩΝ ΑΝΕΜΟΣ-ΓΕΙ ΚΛ.ΣΟΥΔΑ 17:00 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΦΠΧ-ΓΕΗ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 18:00 ΠΕΤΑΚΑΚΗ ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΚΥΔΩΝ ΚΛ.ΑΡΧΑΝΩΝ 17:00 ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΒΑΒΑΔΑΚΗ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΡΚΑΔΙ-ΧΕΡ\ΣΙΟΣ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 15.30 ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ ΣΗΦΑΚΗ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΑΝΕΜΟΣ ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 19:00 ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ ΣΥΚΑΣ ΜΠΡΕΛΛΑΣ Ι
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΟΥΔΑ-ΑΘΛΕΣΗ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 19:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΝΤΟΥΠΑΡΑΤΖΗ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΣΟΥΔΑ2-Ν.ΟΠΕΡ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 15:00 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΑΣΛΑΝ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ1-ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 13.3Ο ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ ΡΟΔΙΝΟΥ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ-ΟΦΗ ΚΛ.ΜΟΙΡΩΝ 11:00 ΚΛΗΜΑΤΣΙΔΑ

ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΛ.ΑΡΧΑΝΩΝ
15:00 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΒΑΒΑΔΑΚΗ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΑΘΛΕΣΗ2-ΧΕΡ\ΣΙΟΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 11:00 ΣΠΙΘΑΚΗ ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ-ΓΕΗ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 11.30 ΡΟΔΙΝΟΥ ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΓΕΗ1-ΠΗΓΑΣΟΣ2 ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 13:00 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΣΗΦΑΚΗ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΠΗΓΑΣΟΣ1-ΓΡΥΠΑΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 15:00 ΣΠΙΘΑΚΗ ΣΗΦΑΚΗ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΑΡΗΣ-ΓΕΗ2 ΓΟΥΡΝΩΝ 17:00 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΚΑΛΕΜΑΚΗ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΑΘΛΕΣΗ1-ΦΙΛ\ΚΟΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 17:00 ΣΚΟΥΤΕΛΗ ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΓΕΙ-ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΚΛ.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 14:00 ΧΑΤΖΑΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΚΥΔΩΝ1-ΣΟΥΔΑ 1 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 16:00 ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ







Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ-ΓΣΚ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΛ.ΜΟΙΡΩΝ 16:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΚΛΗΜΑΤΣΙΔΑ
 
< Προηγ.   Επόμ. >
© 2017 ΕΣΠΕΚ

Design by magnetism.gr

 
Πως σας φαίνεται το καινούργιο μας site;
 
Σωματεία
Επισκέψεις:405569