Αρχική
Η ένωσή μας
Σωματεία
Πρωταθλήματα
Πρωταθλητές
Προκηρύξεις - Νόμοι
Διοργανώσεις
Κλιμάκια
ΣΥΔΠΕΚ
Σύνδεσμοι
Gallery

 
Αρχική arrow Αρχική arrow ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 10-11/3/2017 ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 10-11/3/2017 ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ Εκτύπωση E-mail

ΣΑΒΒΑΤΟ 11-3-20017



ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ Α΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
ΚΟΡΑΣ.ΧΙΑΣΤΗ ΑΘΛΕΣΗ-ΣΟΥΔΑ ΚΛ. ΛΙΝΤΟ 16:00 ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΒΑΒΑΔΑΚΗ
ΚΟΡΑΣ.ΧΙΑΣΤΗ ΓΕΗ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΚΛ. ΛΙΝΤΟ 14:00 ΣΠΙΘΑΚΗ ΣΚΟΥΤΕΛΗ
ΠΑΙΔΩΝ ΣΦΠΧ-ΓΕΙ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 15:00 ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΑΕΤΟΣ2-ΑΡΚΑΔΙ2 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 17:00 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΣΗΦΑΚΗ
ΠΑΙΔΩΝ ΓΕΗ-ΟΠΕΡ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 18:00 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ
ΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΛ.ΒΑΚ 12:00 ΣΠΙΘΑΚΗ ΒΛΑΧΑΚΗΣ Β







A2 ΑΝΔΡΩΝ ΟΠΕΡ-ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 20.00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ















ΚΥΡΙΑΚΗ 12-3-20017



ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ Α΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
ΑΝΔΡΩΝ ΓΕΙ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΛ.ΙΕΡΑΠ\ΤΡΑΣ 16:00 ΚΟΡΝΕΛΑΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΧΑΤΖΑΚΗ
ΑΝΔΡΩΝ ΓΕΗ-ΑΝΕΜΟΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 19:00 ΒΛΑΧΑΚΗΣ Β ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΣΠΙΘΑΚΗ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΘΛΕΣΗ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 12:00 ΣΠΙΘΑΚΗ ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΒΛΑΧΑΚΗΣ Β
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥΔΩΝ-ΣΟΥΔΑ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 17:30 ΠΕΤΑΚΑΚΗ ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΣΗΦΑΚΗ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΧΕΡΡ\ΣΙΟΣ-ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΚΛ.ΧΕΡ\ΣΟΥ 19:00 ΑΜΑΡΓΙΑΝΙΤΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΓΚΙΝΗ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΝΕΜΟΣ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΚΛΑΔΙΣΟΥ 11:00 ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΣΥΚΑΣ ΜΠΡΕΛΛΑΣ Ι
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΓΕΗ-ΑΡΚΑΔΙ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 14:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΣΠΙΘΑΚΗ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΑΕΤΟΣ1 ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ17ΜΜ 19:00 ΝΤΟΥΠΑΡΑΤΖΗ ΜΠΡΕΛΛΑΣ Ι
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ Ν.ΟΠΕΡ-ΑΡΚΑΔΙ1 ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 18:30 ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ ΜΠΑΛΤΖΑΚΗ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΣΟΥΔΑ1-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 17:00 ΣΥΚΑΣ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΠΑΓΧ\ΚΟΣ2-ΚΥΔΩΝ1 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 12:30 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΝΤΟΥΠΑΡΑΤΖΗ
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΟΠΕΡ-ΑΡΚΑΔΙ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 16:30 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΗΦΑΚΗ Κ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΟΦΗ-ΑΘΛΕΣΗ2 ΚΛ.ΒΑΚ 09:30 ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΓΕΗ1 ΚΛ.ΑΛΙΚ\ΣΟΥ 16.30 ΣΚΟΥΤΕΛΗ ΚΑΛΕΜΑΚΗ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΧΕΡ\ΣΙΟΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ2 ΚΛ.ΧΕΡ\ΣΟΥ 17:00 ΓΚΙΝΗ ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΑΡΗΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ1 ΚΛ.ΓΟΥΡΝΩΝ 13.00 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΓΡΥΠΑΣ-ΑΘΛΕΣΗ1 ΚΛ.ΜΕΛΕΣΩΝ 16:00 ΣΗΦΑΚΗ ΚΛ. ΒΑΒΑΔΑΚΗ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΓΕΗ2-ΓΕΙ ΚΛ. ΛΙΝΤΟ 10:00 ΣΚΟΥΤΕΛΗ ΚΑΛΕΜΑΚΗ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΚΥΔΩΝ2-ΣΟΥΔΑ2 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 10:00 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΣΗΦΑΚΗ







Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΦΠΧ-ΠΑΛΛΗΝΗ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 15.30 ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
 
< Προηγ.   Επόμ. >
© 2017 ΕΣΠΕΚ

Design by magnetism.gr

 
Πως σας φαίνεται το καινούργιο μας site;
 
Σωματεία
Επισκέψεις:405569