Αρχική
Η ένωσή μας
Σωματεία
Πρωταθλήματα
Πρωταθλητές
Προκηρύξεις - Νόμοι
Διοργανώσεις
Κλιμάκια
ΣΥΔΠΕΚ
Σύνδεσμοι
Gallery

 
Αρχική arrow Αρχική arrow ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ - ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ 18-19/3/2017
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ - ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ 18-19/3/2017 Εκτύπωση E-mail

ΣΑΒΒΑΤΟ 18-3-2017



ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ Α΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
ΚΟΡΑΣ.ΧΙΑΣΤΗ ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΓΕΗ ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 16:00 ΠΕΤΑΚΑΚΗ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ
ΚΟΡΑΣ.ΧΙΑΣΤΗ ΣΟΥΔΑ-ΑΘΛΕΣΗ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 17:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΥΚΚΑΣ
ΠΑΙΔΩΝ ΧΙΑΣΤΗ ΓΕΗ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 19:00 ΣΠΙΘΑΚΗ ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΠΤΕΡΑ ΑΡΚΑΔΙ-ΚΥΔΩΝ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 13.30 ΡΟΔΙΝΟΥ ΜΠΑΛΤΖΑΚΗ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ1-ΣΟΥΔΑ2 ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 15.30 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΜΠΑΛΤΖΑΚΗ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΜΕΣΣΑΡΑ ΚΛ.ΑΡΧΑΝΩΝ 11:30 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ
A2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ-ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ 17.00 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΚΑΡΑΛΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 19-3-2017



ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ Α΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
ΑΝΔΡΩΝ ΧΙΑΣΤΗ ΓΕΗ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 18:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΒΛΑΧΑΚΗΣ Β
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΦΠΧ-ΑΘΛΕΣΗ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 13:00 ΣΥΚΑΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΡΕΛΛΑΣ Ι
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΚΥΔΩΝ ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 17.30 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΥΚΑΣ ΜΠΡΕΛΛΑΣ Ι
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΟΥΔΑ-ΧΕΡ\ΣΙΟΣ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 17:00 ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΝΤΟΥΠΑΡΑΤΖΗ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΝΕΜΟΣ-ΓΕΗ ΚΛ.ΚΛΑΔΙΣΟΥ 15:00 ΝΤΟΥΠΑΡΑΤΖΗ ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ Ν.ΟΠΕΡ-ΑΕΤΟΣ1 ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 17:00 ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡ-ΠΑΓΧ\ΚΟΣ1 ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ17ΜΜ 15.30 ΣΥΚΑΣ ΜΠΡΕΛΛΑΣ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΧΕΡ\ΣΙΟΣ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΛ.ΧΕΡ\ΣΟΥ 11:00 ΚΛΗΜΑΤΣΙΔΑ

ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΑΘΛΕΣΗ2-ΜΕΣ\ΡΑ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 10:00 ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΣΚΟΥΤΕΛΗ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΓΕΗ1-ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 12:00 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΣΚΟΥΤΕΛΗ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΠΗΓΑΣΟΣ2-ΟΦΗ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 14:00 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΒΑΒΑΔΑΚΗ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΦΙΛ\ΚΟΣ-ΓΕΗ2 ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 16:00 ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ

ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΓΕΙ-ΑΡΗΣ ΚΛ.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 14ΜΜ 14:00 ΓΑΙΤΑΝΑΚΗ ΧΑΤΖΑΚΗ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ-ΓΡΥΠΑΣ ΚΛ.ΣΗΤΕΙΑΣ 17:00 ΚΟΡΝΕΛΑΚΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑΚΗ







Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΟΠΕΡ-ΠΑΤΡΑ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 15.00 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΠΕΤΑΚΑΚΗ ΡΟΔΙΝΟΥ
 
< Προηγ.   Επόμ. >
© 2017 ΕΣΠΕΚ

Design by magnetism.gr

 
Πως σας φαίνεται το καινούργιο μας site;
 
Σωματεία
Επισκέψεις:415277