Αρχική
Η ένωσή μας
Σωματεία
Πρωταθλήματα
Πρωταθλητές
Προκηρύξεις - Νόμοι
Διοργανώσεις
Κλιμάκια
ΣΥΔΠΕΚ
Σύνδεσμοι
Gallery

 
Αρχική arrow Αρχική arrow ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 04-08/11/2017
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 04-08/11/2017 Εκτύπωση E-mail

Δείτε το Πρόγραμμα των αγώνων το Σάββατο 04 την Κυριακή 05 και την Τετάρτη 08 Νοεμβρίου και τους ορισμένους σε κάθε αγώνα Διαιτητές.

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 4/11/2017          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής Σημειωτής
ΕΦΗΒΩΝ ΓΕΗ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 14:00 ΚΟΚΚΑΣ ΚΑΡΑΛΗ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡ1-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ 17:00 ΣΥΚΑΣ ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ1-ΑΡΚΑΔΙ2 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 15:00 ΝΤΟΥΜΠΑΡΑΤΖΗ  ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ2-ΣΟΥΔΑ2 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 19:00 ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ1- ΚΥΔΩΝ2 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 17:00 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ  ΤΟΥΜΠΑΡΑΤΖΗ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΟΥΔΑ1-ΑΡΚΑΔΙ1 ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 16:00 ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΕΤΟΣ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ2 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 13:30 ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ ΣΥΚΑΣ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ-ΓΕΗ2 ΚΛ.ΣΗΤΕΙΑΣ 14:00 ΚΟΡΝΕΛΛΑΚΗ   ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΘΛΕΣΗ1-ΑΡΗΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 10:00 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΚΑΛΕΜΑΚΗ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ-ΓΕΙ ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 16:00 ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΘΛΕΣΗ2-ΓΕΗ1 ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 20:00 ΣΗΦΑΚΗ ΚΟΚΚΑΣ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ-ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΚΛ.ΜΟΙΡΩΝ 13:15 ΣΠΙΘΑΚΗ ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΗΓΑΣΟΣ-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 18:00 ΚΑΡΑΛΗ ΣΗΦΑΚΗ  
ΠΑΙΔΩΝ ΓΕΗ2-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 12:00 ΒΛΑΧΑΚΗΣ Β ΚΑΛΕΜΑΚΗ  
             
Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΟΠΕΡ-ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 14:30 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ  ΠΕΤΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ
PRO LEAGUE ΜΕΣΣΑΡΑ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΛ.ΜΟΙΡΩΝ 16:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΣΠΙΘΑΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 5/11/2017          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΘΛΕΣΗ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 16:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ  ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΓΕΗ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 18:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ  ΒΛΑΧΑΚΗΣ Β ΣΗΦΑΚΗ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΟΥΔΑ-ΑΡΚΑΔΙ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 17:00 ΠΕΤΑΚΑΚΗ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ
ΕΦΗΒΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΓΕΗ ΚΛ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ 22:00 ΚΟΚΚΑΣ  ΒΑΒΑΔΑΚΗ  
ΕΦΗΒΩΝ ΟΠΕΡ-ΓΕΙ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 17:00 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ  
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΡΗΣ-ΓΕΗ ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 12:00 ΣΠΙΘΑΚΗ ΚΑΛΕΜΑΚΗ  
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 10:00 ΚΑΡΑΛΗ ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗΣ  
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ ΚΛΧΑΝΙΩΝ 18:00 ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΗΓΑΣΟΣ1-ΑΡΗΣ ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 14:00 ΣΠΙΘΑΚΗ ΚΑΛΕΜΑΚΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΡΥΠΑΣ1-ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΚΛ.ΜΕΛΕΣΣΩΝ 16:00 ΚΟΚΚΑΣ  ΒΑΒΑΔΑΚΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΦΗ-ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ ΚΛ.ΒΑΚ 10:00 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΒΛΑΧΑΚΗΣ Β  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΕΗ1-ΓΕΙ ΚΛ.ΒΑΚ 12:00 ΒΛΑΧΑΚΗΣ Β ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΟΥΔΑ1-ΑΕΤΟΣ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 19:00 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ  ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ-ΣΟΥΔΑ2 ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 11:00 ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ1-ΑΕΤΟΣ2 ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ 11:00 ΝΤΟΥΜΠΑΡΑΤΖΗ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ  
             
             
ΤΕΤΑΡΤΗ 8/11/2017          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΛ.ΑΡΧΑΝΩΝ 20:00      
 
< Προηγ.   Επόμ. >
© 2017 ΕΣΠΕΚ

Design by magnetism.gr

 
Πως σας φαίνεται το καινούργιο μας site;
 
Σωματεία
Επισκέψεις:406748