Αρχική
Η ένωσή μας
Σωματεία
Πρωταθλήματα
Πρωταθλητές
Προκηρύξεις - Νόμοι
Διοργανώσεις
Κλιμάκια
ΣΥΔΠΕΚ
Σύνδεσμοι
Gallery

 
Αρχική arrow Αρχική arrow ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 11-12/11/17
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 11-12/11/17 Εκτύπωση E-mail

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων το Σάββατο 11 και την Κυριακή 12 Νοεμβρίου 2017 και τους ορισμένους σε κάθε αγώνα Διαιτητές.

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 11/11/2017          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής Σημειωτής
ΕΦΗΒΩΝ ΓΕΗ-ΟΠΕΡ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 20:00 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΣΠΙΘΑΚΗ Μ  
ΕΦΗΒΩΝ ΣΦΠΧ-ΛΑΤΩ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 13:00 ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ  
ΕΦΗΒΩΝ ΓΕΙ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΛ.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 15:30 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗ  
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΕΗ-ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 16:00 ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΤΕΡΖΙΔΟΥ  
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΗΓΑΣΟΣ-ΓΕΙ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 18:00 ΚΟΚΚΑΣ ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ  
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΑΡΗΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 10:00 ΚΑΡΑΛΗ ΤΕΡΖΙΔΟΥ  
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΑΡΚΑΔΙ ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ 18:00 ΣΥΚΑΣ ΜΠΡΕΛΛΑΣ Ι  
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΟΥΔΑ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 15:00 ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΦΠΧ-ΑΡΚΑΔΙ2 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 18:30 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΠΕΤΑΚΑΚΗ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Ν.ΟΠΕΡ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ1 ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 13:00 ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ2-ΚΥΔΩΝ1 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 20:00 ΝΤΟΥΜΠΑΡΑΤΖΗ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΚΛ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ 16:00 ΒΛΑΧΑΚΗΣ Β ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΕΙ-ΑΘΛΕΣΗ2 ΚΛ.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 13:30 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗ  
             
Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΟΦΗ-ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΛ.ΒΑΚ 16:00 ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΣΠΙΘΑΚΗ
Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥΔΩΝ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 16:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΑΚΑΚΗ ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ
             
ΚΥΡΙΑΚΗ 12/11/2017          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΗΓΑΣΟΣ-ΑΘΛΕΣΗ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 20:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΤΕΡΖΙΔΟΥ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ-Ν.ΟΠΕΡ ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ 17:00 ΠΕΤΑΚΑΚΗ ΝΤΟΥΜΠΑΡΑΤΖΗ ΜΠΡΕΛΛΑΣ Ι
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΦΠΧ-ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 16:00 ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΡΚΑΔΙ-ΓΕΗ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 18:00 ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ  
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 18:00 ΣΥΚΑΣ ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ-ΑΘΛΕΣΗ ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 12:00 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΒΑΒΑΔΑΚΗ  
ΕΦΗΒΩΝ ΟΠΕΡ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 16:00 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ  
ΕΦΗΒΩΝ ΓΕΙ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 13:00 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΛ.ΒΑΚ 16:00 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΚΟΚΚΑΣ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΗΣ-ΑΘΛΕΣΗ1 ΚΛ.ΓΟΥΡΝΩΝ 17:00 ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΣΠΙΘΑΚΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΕΗ2-ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 10:00 ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΤΕΡΖΙΔΟΥ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΓΡΥΠΑΣ2 ΚΛ.ΑΡΧΑΝΩΝ 11:00 ΣΠΙΘΑΚΗ ΚΑΛΕΜΑΚΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΦΗ-ΓΡΥΠΑΣ1 ΚΛ.ΒΑΚ 18:00 ΚΟΚΚΑΣ ΒΛΑΧΑΚΗΣ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ-ΓΕΗ1 ΚΛ.ΣΗΤΕΙΑΣ 16:00 ΚΟΡΝΕΛΛΑΚΗ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ Π  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ-ΠΗΓΑΣΣΟ2 ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 10:00 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΒΑΒΑΔΑΚΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ1-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 10:00 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ1-ΑΡΚΑΔΙ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 12:00 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΟΥΔΑ2-Ν.ΟΠΕΡ1 ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 15:00 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΠΕΤΑΚΑΚΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΝΕΜΟΣ1-ΑΚΡΩΤΗΡΙ1 ΚΛ.ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 11:00 ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ  
             
 
< Προηγ.   Επόμ. >
© 2017 ΕΣΠΕΚ

Design by magnetism.gr

 
Πως σας φαίνεται το καινούργιο μας site;
 
Σωματεία
Επισκέψεις:406748