Αρχική
Η ένωσή μας
Σωματεία
Πρωταθλήματα
Πρωταθλητές
Προκηρύξεις - Νόμοι
Διοργανώσεις
Κλιμάκια
ΣΥΔΠΕΚ
Σύνδεσμοι
Gallery

 
Αρχική arrow Αρχική arrow ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 02-04/12/2017
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 02-04/12/2017 Εκτύπωση E-mail

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων το Σάββατο 2/12, την Κυριακή 3/12 και την Δευτέρα 04/12 και τους ορισμένους σε κάθε αγώνα Διαιτητές.

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 2/12/2017          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής Σημειωτής
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΘΛΕΣΗ-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ ΚΛ.ΜΕΛΕΣΣΩΝ 14:00 ΣΠΙΘΑΚΗ ΚΟΚΚΑΣ  
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΕΗ-ΓΕΙ 2 ΑΟΡΑΚΙΑ (βοηθ) 14:00 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΚΑΛΕΜΑΚΗ  
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ-ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 18:00 ΚΟΚΚΑΣ ΣΠΙΘΑΚΗ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΟΥΔΑ2-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 19:00 ΣΥΚΑΣ ΚΟΥΜΔΟΥΡΑΚΗ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Ν.ΟΠΕΡ-ΚΥΔΩΝ1 ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 12:00 ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ2-ΑΚΡΩΤΗΡΙ1 ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 10:00 ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ2-ΑΚΡΩΤΗΡΙ2 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 15:30 ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΝΤΟΥΜΠΑΡΑΤΖΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΕΙ-ΠΗΓΑΣΟΣ2 ΚΛ.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 18:00 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΣΚΟΥΦΑΣ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ-ΑΡΗΣ ΚΛ.ΜΟΙΡΩΝ ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ ΛΟΓΩ ΜΗ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ
ΠΑΙΔΩΝ ΟΠΕΡ-ΓΕΗ2 ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 16:00 ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ  
ΠΑΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ-ΓΕΗ1` ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 18:00 ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ  
ΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΒΑΚ 13:30 ΚΑΡΑΛΗ ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ  
             
Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΟΦΗ- ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΛ.ΒΑΚ 16:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΚΑΡΑΛΗ
             
ΚΥΡΙΑΚΗ 3/12/2017          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
ΑΝΔΡΩΝ ΓΕΙ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΚΛ.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 16:00 ΚΟΡΝΙΩΤΑΚΗ   ΠΑΠΑΔΑΚΗ
ΑΝΔΡΩΝ ΟΠΕΡ-ΓΕΗ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 19:30 ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ   ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ
ΑΝΔΡΩΝ ΚΥΔΩΝ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 18:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
ΑΝΔΡΩΝ ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ-ΑΝΕΜΟΣ ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 15:30 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΚΟΚΚΑΣ ΚΑΛΕΜΑΚΗ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ Ν.ΟΠΕΡ-ΑΡΚΑΔΙ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 17:30 ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ   ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 16:00 ΠΕΤΑΚΑΚΗ ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗ ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΣΟΥΔΑ ΚΛ.ΑΡΧΑΝΩΝ 17:00 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΣΠΙΘΑΚΗ  
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΟΥΔΑ-ΚΥΔΩΝ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 15:00 ΣΥΚΑΣ ΝΤΟΥΜΠΑΡΑΤΖΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΡΥΠΑΣ2-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΛ.ΜΕΛΕΣΣΩΝ 16:00 ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ ΒΑΒΑΔΑΚΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΓΕΗ2 ΚΛ.ΑΡΧΑΝΩΝ 19:00 ΣΠΙΘΑΚΗ ΒΛΑΧΑΚΗΣ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΡΥΠΑΣ1-ΑΘΛΕΣΗ2 ΚΛ.ΜΕΛΕΣΣΩΝ 18:00 ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ ΒΑΒΑΔΑΚΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ-ΓΕΗ1 ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 13:30 ΚΟΚΚΑΣ ΚΑΛΕΜΑΚΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ-ΟΦΗ ΚΛ.ΣΗΤΕΙΑΣ 12:00 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΚΟΡΝΙΩΤΑΚΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ2-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 14:00 ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗ ΠΕΤΑΚΑΚΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΟΥΔΑ1-Ν.ΟΠΕΡ2 ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 17:00 ΝΤΟΥΜΠΑΡΑΤΖΗ ΣΥΚΑΣ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ1-ΑΕΤΟΣ1 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 11:00 ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ1-ΑΡΚΑΔΙ ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 12:00 ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΚΥΔΩΝ2 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 13:00 ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΟΥΔΑ2-ΑΝΕΜΟΣ1 ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 19:00 ΝΤΟΥΜΠΑΡΑΤΖΗ ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ  
             
Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΦΠΧ-ΑΣ ΚΕΡΚΗΣ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 16:00 ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ
ΔΕΥΤΕΡΑ 4/12/2017          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ1 ΚΛ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ 18:00 ΤΕΡΖΙΔΟΥ ΒΑΒΑΔΑΚΗ  
             
 
< Προηγ.   Επόμ. >
© 2017 ΕΣΠΕΚ

Design by magnetism.gr

 
Πως σας φαίνεται το καινούργιο μας site;
 
Σωματεία
Επισκέψεις:415309