Αρχική
Η ένωσή μας
Σωματεία
Πρωταθλήματα
Πρωταθλητές
Προκηρύξεις - Νόμοι
Διοργανώσεις
Κλιμάκια
ΣΥΔΠΕΚ
Σύνδεσμοι
Gallery

 
Αρχική arrow Αρχική arrow ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 16-20/12/2017
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 16-20/12/2017 Εκτύπωση E-mail

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων το Σάββατο 16, την Κυριακή 17, τη Δευτέρα 18 και την Τετάρτη 20 Δεκεμβρίου και τους ορισμένους σε κάθε αγώνα Διαιτητές.

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 16/12/2017          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής Σημειωτής
ΕΦΗΒΩΝ ΓΕΙ-ΛΑΤΩ ΚΛ.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 13:30 ΣΚΟΥΦΑΣ   ΚΟΥΔΟΥΜΑ
ΠΑΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ-ΟΠΕΡ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 13:30 ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ   ΚΑΠΑΝΤΑΓΗ
ΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ-ΓΕΗ2 ΚΛ.ΒΑΚ 18:00 ΣΠΙΘΑΚΗ   ΜΩΥΣΙΑΔΟΥ
ΠΑΙΔΩΝ ΓΕΗ1-ΣΦΠΧ αναβαλλεται        
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ1-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 21:00 ΣΥΚΑΣ ΜΠΡΕΛΛΑΣ Ι  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΟΥΔΑ2-ΑΡΚΑΔΙ2 ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 19:00 ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-Ν.ΟΠΕΡ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 14:30 ΝΤΟΥΜΠΑΡΑΤΖΗ ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡ2-ΣΟΥΔΑ1 ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ 18:00 ΣΥΚΑΣ ΜΠΡΕΛΛΑΣ Ι  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ1-ΑΡΚΑΔΙ1 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 19:00 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΕΙ-ΑΡΗΣ ΚΛ.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 15:30 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ-ΑΘΛΕΣΗ1 ΚΛ.ΣΗΤΕΙΑΣ 14:00 ΚΟΡΝΕΛΛΑΚΗ   ΠΑΠΑΔΑΚΗ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ-ΓΕΗ2 ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 14:00 ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ   ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 18:00 ΒΛΑΧΑΚΗΣ   ΚΑΡΥΔΑΣ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΘΛΕΣΗ2-ΜΕΣΣΑΡΑ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 12:00 ΚΑΡΑΛΗ   ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΗΓΑΣΟΣ-ΓΕΗ1 ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 20:00 ΒΛΑΧΑΚΗΣ   ΚΑΡΥΔΑΣ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΜΕΣΣΑΡΑ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 10:00 ΚΑΡΑΛΗ   ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ
             
Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΟΦΗ-ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΚΛ.ΒΑΚ 16:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΚΟΚΚΑΣ ΣΠΙΘΑΚΗ
Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΦΠΧ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 17:00 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ
Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΟΠΕΡ-ΚΥΔΩΝ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 18:00 ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΠΕΤΑΚΑΚΗ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
             
ΚΥΡΙΑΚΗ 17/12/2017          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
ΑΝΔΡΩΝ ΓΕΙ-ΚΥΔΩΝ ΚΛ.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 14:00 ΠΕΤΡΑΚΗΣ Ι ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΚΟΥΔΟΥΜΑ
ΑΝΔΡΩΝ ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ-ΟΠΕΡ ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 20:30 ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΒΛΑΧΑΚΗΣ  
ΑΝΔΡΩΝ ΑΝΕΜΟΣ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 19:00 ΠΕΤΑΚΑΚΗ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ
ΑΝΔΡΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΓΕΗ ΚΛ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ 20:00 ΚΟΚΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΜΑΥΡΕΑ
          ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΚΟΚΟΤΣΑΚΗΣ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΘΛΕΣΗ-ΓΕΗ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 20:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΣΠΙΘΑΚΗ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ
          ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΒΛΑΧΑΚΗΣ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ Ν.ΟΠΕΡ-ΣΟΥΔΑ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 15:00 ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΣΙΑΡΑΣ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΑΡΚΑΔΙ ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ 15:00 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΡΕΛΛΑΣ Ι
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΗΓΑΣΟΣ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 18:00 ΣΠΙΘΑΚΗ ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ
ΕΦΗΒΩΝ ΓΕΗ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΛ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ 18:00 ΚΟΚΚΑΣ ΜΑΥΡΕΑ  
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΕΙ-ΑΘΛΕΣΗ ΚΛ.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 12:00 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΚΟΡΝΙΩΤΑΚΗ  
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΚΥΔΩΝ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 16:00 ΣΥΚΑΣ ΝΤΟΥΜΠΑΡΑΤΖΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΛ.ΑΡΧΑΝΩΝ 10:00 ΚΑΡΑΛΗ ΒΑΒΑΔΑΚΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ-ΠΗΓΑΣΟΣ1 ΚΛ.ΜΟΙΡΩΝ 11:00 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΜΩΥΣΙΑΔΟΥ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΡΥΠΑΣ2-ΑΘΛΕΣΗ1 ΚΛ.ΜΕΛΕΣΣΩΝ 13:00 ΚΑΡΑΛΑΗ  ΒΑΒΑΔΑΚΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΕΗ2-ΑΡΗΣ ΚΛ.ΒΑΚ 10:00 ΤΕΡΖΙΔΟΥ ΚΑΡΥΔΑΣ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ-ΓΡΥΠΑΣ1 ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 18:30 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ-ΓΕΙ ΚΛ.ΣΗΤΕΙΑΣ 16:00 ΚΟΡΝΕΛΛΑΚΗ ΠΑΠΑΔΑΚΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Ν.ΟΠΕΡ-ΚΥΔΩΝ2 ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 13:00 ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ   ΚΟΥΡΤΟΥΡΑΙΔΟΥ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ2--Ν.ΟΠΕΡ2 ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ 13:00 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΜΠΡΕΛΛΑΣ Ι  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ1-ΑΝΕΜΟΣ1 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 12:00 ΝΤΟΥΜΠΑΡΑΤΖΗ ΠΕΤΑΚΑΚΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΝΕΜΟΣ2-ΣΟΥΔΑ1 ΚΛ.ΚΛΑΔΙΣΟΥ 10:00 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΜΠΡΕΛΛΑΣ Ι  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΕΤΟΣ-ΚΥΔΩΝ2 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 10:00 ΝΤΟΥΜΠΑΡΑΤΖΗ ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ  
             
ΔΕΥΤΕΡΑ 18/12/2017          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΡΗΣ-ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 19:00 ΚΑΡΑΛΗ ΣΠΙΘΑΚΗ  
ΤΕΤΑΡΤΗ 20/12/2017          
             
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
PRE LEAGUE ΜΕΣΣΑΡΑ-ΖΗΡΙΝΕΙΟΣ ΚΛ.ΜΕΣΣΑΡΑΣ 16:00 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ
          ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ
 
< Προηγ.   Επόμ. >
© 2018 ΕΣΠΕΚ

Design by magnetism.gr

 
Πως σας φαίνεται το καινούργιο μας site;
 
Σωματεία
Επισκέψεις:478724