Αρχική
Η ένωσή μας
Σωματεία
Πρωταθλήματα
Πρωταθλητές
Προκηρύξεις - Νόμοι
Διοργανώσεις
Κλιμάκια
ΣΥΔΠΕΚ
Σύνδεσμοι
Gallery

 
Αρχική arrow Αρχική arrow ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 5-7/1/2018
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 5-7/1/2018 Εκτύπωση E-mail

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων την Παρασκευή 05 και την Κυριακή 07 Ιανουαρίου 2018 και τους ορισμένους σε κάθε αγώνα Διαιτητές.

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 5/1/2018          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΕΗ2-ΓΕΙ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 12:00 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ-ΟΦΗ ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 12:00 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΚΑΡΥΔΑΣ  
             
             
ΚΥΡΙΑΚΗ 7/1/2018          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΕΙ-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΛ.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 17:00 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΚΟΥΔΟΥΜΑ  
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΘΛΕΣΗ-ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 12:00 ΚΟΚΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ  
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΕΗ-ΑΡΗΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 20:00 ΣΗΦΑΚΗ ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ  
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΟΥΔΑ-ΑΡΚΑΔΙ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 15:00 ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗ ΠΕΡΑΚΗ  
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 16:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΥΚΑΣ  
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ 15:00 ΠΕΤΑΚΑΚΗ ΝΤΟΥΜΠΑΡΑΤΖΗ  
ΕΦΗΒΩΝ ΛΑΤΩ-ΟΠΕΡ ΚΛ.ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 14:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΓΕΗ2 ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 10:00 ΚΟΚΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΗΓΑΣΟΣ1-ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 14:00 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΒΑΒΑΔΑΚΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΘΛΕΣΗ1-ΜΕΣΣΑΡΑ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 16:00 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΒΑΒΑΔΑΚΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΓΡΥΠΑΣ2 ΚΛ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ 15:00 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΚΑΡΥΔΑΣ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ-ΓΡΥΠΑΣ1 ΚΛ.ΣΗΤΕΙΑΣ 14:00 ΚΟΡΝΕΛΛΑΚΗ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΕΙ-ΓΕΗ1 ΚΛ.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 15:00 ΑΣΛΑΝ  ΚΟΥΔΟΥΜΑ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΕΤΟΣ1-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 10:00 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΕΚΠ:  ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ2-ΑΝΕΜΟΣ2 ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ 17:00 ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ ΠΕΤΑΚΑΚΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΟΥΔΑ1-ΚΥΔΩΝ1 ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 17:00 ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗ ΠΕΡΑΚΗ   
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ2-ΑΡΚΑΔΙ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 14:00 ΣΥΚΑΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΚΠ: ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΕΤΟΣ2-ΑΝΕΜΟΣ1 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 12:00 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ1-ΣΟΥΔΑ2 ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19:00 ΝΤΟΥΜΠΑΡΑΤΖΗ ΠΕΤΑΚΑΚΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Ν.ΟΠΕΡ1-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ1 ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 15:30 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΙΣΣΑ ΕΚΠ: ΜΠΕΜΠΗΣ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΘΛΕΣΗ2-ΠΗΓΑΣΟΣ2 ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 18:00 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΣΗΦΑΚΗ ΕΛ  
 
< Προηγ.   Επόμ. >
© 2018 ΕΣΠΕΚ

Design by magnetism.gr

 
Πως σας φαίνεται το καινούργιο μας site;
 
Σωματεία
Επισκέψεις:505004