Αρχική
Η ένωσή μας
Σωματεία
Πρωταθλήματα
Πρωταθλητές
Προκηρύξεις - Νόμοι
Διοργανώσεις
Κλιμάκια
ΣΥΔΠΕΚ
Σύνδεσμοι
Gallery

 
Αρχική arrow Αρχική arrow ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 13-14/1/2018
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 13-14/1/2018 Εκτύπωση E-mail

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων το Σάββατο 13 και την Κυριακή 14 Ιανουαρίου 2018 και τους ορισμένους σε κάθε αγώνα Διαιτητές.

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 13/1/2018          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής Σημειωτής
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΦΠΧ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ1 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 18:30 ΝΤΟΥΜΠΑΡΑΤΖΗ ΠΕΡΑΚΗ ΙΩΑΝ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΟΥΔΑ2-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ2 ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 17:00 ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΠΕΡΑΚΗ ΜΑΡ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΟΥΔΑ1-ΚΥΔΩΝ2 ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 19:00 ΣΥΚΑΣ ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ ΜΑΡ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ2-ΑΡΚΑΔΙ1 ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ 13:00 ΝΤΟΥΜΠΑΡΑΤΖΗ ΠΕΡΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΕΤΟΣ-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ1 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 16:30 ΠΕΤΑΚΑΚΗ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΗΣ-ΓΕΗ2 ΚΛ.ΓΟΥΡΝΩΝ 14:00 ΣΠΙΘΑΚΗ ΤΕΡΖΙΔΟΥ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΘΛΕΣΗ1-ΓΕΙ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 12:00 ΚΟΚΚΑΣ ΜΩΥΣΙΑΔΟΥ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΓΕΗ1 ΚΛ.ΑΡΧΑΝΩΝ 10:00 ΒΛΑΧΑΚΗΣ  ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΛ.ΜΟΙΡΩΝ 17:30 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ
ΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ-ΟΠΕΡ ΚΛ.ΒΑΚ 18:00 ΚΑΡΑΛΗ ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ  
ΠΑΙΔΩΝ ΣΦΠΧ-ΑΡΚΑΔΙ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 10:30 ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ  
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΗΓΑΣΟΣ-ΓΕΗ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 20:00 ΚΟΚΚΑΣ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΘΛΕΣΗ2-ΓΕΙ ΚΛ.ΓΟΥΡΝΩΝ 14:00 ΤΕΡΖΙΔΟΥ ΣΠΙΘΑΚΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΗΓΑΣΟΣ2-ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 15:00 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ  ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ  
             
PRELEAGUE ΜΕΣΣΑΡΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡ ΚΛ.ΜΟΙΡΩΝ 15:00 ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ
          ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ
Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΟΠΕΡ-ΑΡΤΕΜΙΣ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 16:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ
Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΟΦΗ- ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΚΛ.ΒΑΚ 16:00 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΚΑΡΑΛΗ
             
ΚΥΡΙΑΚΗ 14/1/2018          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
ΑΝΔΡΩΝ ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ-ΓΕΙ ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 19:00 ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΜΩΫΣΙΑΔΟΥ
ΑΝΔΡΩΝ ΚΥΔΩΝ-ΑΝΕΜΟΣ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 20:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
ΑΝΔΡΩΝ ΟΠΕΡ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 20:00 ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΠΑΝΤΑΓΗ
ΑΝΔΡΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΓΕΗ ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ 16:00 ΠΕΤΑΚΑΚΗ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΤΟΥΜΠΑΡΑΤΖΗ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΑΘΛΕΣΗ ΚΛ.ΑΡΧΑΝΩΝ 18:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΚΟΚΚΑΣ ΚΑΛΕΜΑΚΗ
          ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΒΛΑΧΑΚΗΣ Μ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΓΕΗ-Ν.ΟΠΕΡ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 15:30 ΚΟΚΚΑΣ ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΚΑΛΕΜΑΚΗ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 18:00 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΣΟΥΔΑ ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ 14:00 ΝΤΟΥΜΠΑΡΑΤΖΗ ΠΕΡΑΚΗ ΜΑΡ  
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ-ΚΥΔΩΝ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 10:00 ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ ΚΟΥΡΤΟΥΡΑΪΔΟΥ  
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΡΗΣ-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 12:00 ΣΠΙΘΑΚΗ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ  
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΕΙ-ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΛ.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 14:00 ΠΕΤΡΑΚΗΣ  ΚΟΥΔΟΥΜΑ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΗΣ-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΛ.ΓΟΥΡΝΩΝ 16:00 ΣΠΙΘΑΚΗ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΕΗ2-ΠΗΓΑΣΟΣ1 ΚΛ.ΒΑΚ 9:00 ΤΕΡΖΙΔΟΥ ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΑΘΛΕΣΗ1 ΚΛ.ΑΡΧΑΝΩΝ 16:00 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΛ.ΜΟΙΡΩΝ 11:00 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΒΑΒΑΔΑΚΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΡΥΠΑΣ1-ΟΦΗ ΚΛ.ΜΕΛΕΣΣΩΝ 18:00 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΕΗ1-ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ      ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ
   
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΕΤΟΣ1-Ν.ΟΠΕΡ2 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 10:30 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ ΜΑΡ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΝΕΜΟΣ1-ΑΡΚΑΔΙ ΚΛ.ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 11:00 ΠΕΤΑΚΑΚΗ ΠΕΡΑΚΗ ΚΩΝ.ΝΑ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΟΥΔΑ2-ΚΥΔΩΝ2 ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 17:00 ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ ΜΑΡ  
             
Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΦΠΧ-ΠΑΛΛΗΝΗ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 15:00 ΤΡΑΧΑΛΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
          ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ
 
< Προηγ.   Επόμ. >
© 2018 ΕΣΠΕΚ

Design by magnetism.gr

 
Πως σας φαίνεται το καινούργιο μας site;
 
Σωματεία
Επισκέψεις:478724