Αρχική
Η ένωσή μας
Σωματεία
Πρωταθλήματα
Πρωταθλητές
Προκηρύξεις - Νόμοι
Διοργανώσεις
Κλιμάκια
ΣΥΔΠΕΚ
Σύνδεσμοι
Gallery

 
Αρχική arrow Αρχική arrow ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 18-21/01/2018
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 18-21/01/2018 Εκτύπωση E-mail

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων την Πέμπτη 18, την Παρασκευή 19, το Σάββατο 20 και την Κυριακή 21 Ιανουαρίου, και τους ορισμένους σε κάθε αγώνα Διαιτητές.

 

ΠΕΜΠΤΗ 18/1/2018          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής Σημειωτής
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ-ΓΕΗ ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 18:00 ΣΠΙΘΑΚΗ ΜΩΥΣΙΑΔΟΥ  
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19/1/2018          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής Σημειωτής
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ-ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΛ.ΜΟΙΡΩΝ 18:30 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ  
ΣΑΒΒΑΤΟ 20/1/2018          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής Σημειωτής
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ2-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 11:00 ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ   ΚΑΠΑΝΤΑΓΗ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ1-Ν.ΟΠΕΡ ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ 14:30 ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ1-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ2 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 18:30 ΣΥΚΑΣ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ2-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ1 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 16:30 ΠΕΤΑΚΑΚΗ   ΤΖΟΥΡΜΠΑΚΗ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ1-ΣΟΥΔΑ1 ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 17:00 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΛΟΤΣΑ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ2-ΑΕΤΟΣ ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ 16:30 ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ   ΠΕΡΑΚΗ Κ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΗΣ-ΑΘΛΕΣΗ1 ΚΛ.ΓΟΥΡΝΩΝ 17:00 ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ   ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΕΙ-ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ ΚΛ.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 15:00 ΑΣΛΑΝ   ΚΟΥΔΟΥΜΑ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΕΗ1-ΑΘΛΕΣΗ2 ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 18:00 ΚΟΚΚΑΣ   ΜΩΥΣΙΑΔΟΥ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΜΕΣΣΑΡΑ ΚΛ.ΑΡΧΑΝΩΝ 19:30 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΣΠΙΘΑΚΗ  
ΠΑΙΔΩΝ ΣΦΠΧ-ΟΠΕΡ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 14:30 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ   ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ
ΠΑΙΔΩΝ ΓΕΗ2-ΓΕΗ1 ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 12:00 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ   ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ-ΑΕΤΟΣ1 ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 13:00 ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ   ΠΙΣΣΑ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΗΓΑΣΟΣ2-ΟΦΗ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 9:00 ΚΟΚΚΑΣ   ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΡΚΑΔΙ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 15:00 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΝΑΤΟ ΚΟΥΤΟΥΡΑΪΔΟΥ
             
Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΟΦΗ-ΠΑΛΛΗΝΗ ΚΛ.ΒΑΚ 16:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΣΠΙΘΑΚΗ
             
ΚΥΡΙΑΚΗ 21/1/2018          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
ΑΝΔΡΩΝ ΑΝΕΜΟΣ-ΓΕΙ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 17:00 ΣΥΚΑΣ   ΠΕΡΑΚΗ Κ
ΑΝΔΡΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ ΚΛ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ 20:00 ΚΟΚΚΑΣ ΣΠΙΘΑΚΗ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝΔΡΩΝ ΓΕΗ-ΚΥΔΩΝ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 20:00 ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΤΕΡΖΙΔΟΥ ΜΩΫΣΙΑΔΟΥ
ΑΝΔΡΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΟΠΕΡ ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ 18:00 ΠΕΤΑΚΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ-Ν.ΟΠΕΡ ΚΛ.ΑΡΧΑΝΩΝ 17:00 ΣΠΙΘΑΚΗ   ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΟΥΔΑ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 19:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ ΠΕΡΑΚΗ Κ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 13:00 ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΣΥΚΑΣ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ
ΗΜΙΤ. ΝΕΑΝΙΔ ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΓΕΗ ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ 16:00 ΠΕΤΑΚΑΚΗ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΠΑΡΑΤ: ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ
ΗΜΙΤ. ΝΕΑΝΙΔ ΑΘΛΕΣΗ-ΑΡΚΑΔΙ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 18:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΚΑΛΕΜΑΚΗ ΠΑΡΑΤ:ΒΛΑΧΑΚΗΣ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΕΗ2-ΑΘΛΕΣΗ1 ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 10:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΚΑΛΕΜΑΚΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΛ.ΑΡΧΑΝΩΝ 15:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΣΗΦΑΚΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ-ΓΡΥΠΑΣ ΚΛ.ΜΟΙΡΩΝ 13:00 ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ   ΜΩΫΣΙΑΔΟΥ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΕΗ1-ΓΡΥΠΑΣ1 ΚΛ.ΒΑΚ 9:00 ΤΕΡΖΙΔΟΥ   ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΘΛΕΣΗ2-ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΚΛ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ 14:00 ΚΟΚΚΑΣ   ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΝΕΜΟΣ2-ΑΕΤΟΣ1 ΚΛ.ΚΛΑΔΙΣΟΥ 18:00 ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ   ΤΖΟΥΡΜΠΑΚΗ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ1-Ν.ΟΠΕΡ2 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 11:00 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ   ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ Μ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΟΥΔΑ1-ΑΚΡΩΤΗΡΙ2 ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 15:00 ΣΥΚΑΣ   ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ1-ΑΕΤΟΣ2 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 18:00 ΝΤΟΥΜΠΑΡΑΤΖΗ   ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ Μ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Ν.ΟΠΕΡ1-ΑΚΡΩΤΗΡΙ1 ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 11:00 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ   ΚΟΥΡΤΟΥΡΑΪΔΟΥ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ2-ΑΝΕΜΟΣ1 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 9:00 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ   ΤΖΟΥΡΜΠΑΚΗ
             
Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΦΠΧ-ΑΠΛΛΩΝ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 16:00 ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
 
< Προηγ.   Επόμ. >
© 2018 ΕΣΠΕΚ

Design by magnetism.gr

 
Πως σας φαίνεται το καινούργιο μας site;
 
Σωματεία
Επισκέψεις:437885