Αρχική
Η ένωσή μας
Σωματεία
Πρωταθλήματα
Πρωταθλητές
Προκηρύξεις - Νόμοι
Διοργανώσεις
Κλιμάκια
ΣΥΔΠΕΚ
Σύνδεσμοι
Gallery

 
Αρχική arrow Αρχική arrow ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 02-04/02/2018
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 02-04/02/2018 Εκτύπωση E-mail

Δείτε το Πρόγραμμα των αγώνων την Παρασκευή 02, το Σάββατο 03 και την Κυριακή 04 Φεβρουαρίου 2018 και τους ορισμένους σε κάθε αγώνα Διαιτητές.

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2/2/2018          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής Σημειωτής
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΗΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ1 ΚΛ.ΓΟΥΡΝΩΝ 18:30 ΣΠΙΘΑΚΗ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ  
ΣΑΒΒΑΤΟ 3/2/2018          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής Σημειωτής
ΤΕΛ. ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΑΘΛΕΣΗ ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ 16:00 ΠΕΤΑΚΑΚΗ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ
          ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΦΠΧ-Ν.ΟΠΕΡ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 15:00 ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ ΜΑΡ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ2-ΑΡΚΑΔΙ2 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 13:00 ΝΤΟΥΜΠΑΡΑΤΖΗ ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΟΥΔΑ2-ΑΚΡΩΤΗΡΙ1 ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 19:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ1-ΚΥΔΩΝ2 ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 16:30 ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ ΚΑΠΑΝΤΑΓΗ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ1-ΑΚΡΩΤΗΡΙ2 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 17:00 ΣΥΚΑΣ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΘΛΕΣΗ1-ΓΕΗ2 ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 10:00 ΚΟΚΚΑΣ ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ-ΑΡΗΣ ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 15:00 ΣΠΙΘΑΚΗ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ-ΓΕΗ1 ΚΛ.ΜΟΙΡΩΝ 13:15 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΜΩΫΣΙΑΔΟΥ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΘΛΕΣΗ2-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 14:00 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΚΑΡΑΛΗ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΗΓΑΣΟΣ-ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 16:00 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΚΑΛΕΜΑΚΗ  
ΠΑΙΔΩΝ ΓΕΗ2-ΑΡΚΑΔΙ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 12:00 ΣΠΙΘΑΚΗ ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΦΗ-ΓΕΙ ΚΛ.ΒΑΚ 17:30 ΤΕΡΖΙΔΟΥ ΜΗΧΑΗΛΙΔΗ  
ΕΦΗΒΩΝ ΛΑΤΩ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 15:00 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΚΑΡΥΔΑΣ  
             
Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΟΦΗ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΒΑΚ 20:00 ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ ΚΟΚΚΑΣ ΤΕΡΖΙΔΟΥ
Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΟΠΕΡ-ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 14:30 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ
             
ΚΥΡΙΑΚΗ 4/2/2018          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ Ν.ΟΠΕΡ-ΑΘΛΕΣΗ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 16:30 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ ΚΑΠΑΝΤΑΓΗ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΓΕΗ ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ 18:00 ΠΕΤΑΚΑΚΗ ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ ΜΠΡΕΛΛΑΣ Ι
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΗΓΑΣΟΣ-Ν.ΣΟΥΔΑΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 14:00 ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΦΠΧ-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 18:00 ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΝΤΟΥΜΠΑΡΑΤΖΗ ΠΕΡΑΚΗ ΜΑΡ
ΕΦΗΒΩΝ ΟΠΕΡ-ΓΕΗ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 14:30 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΣΙΑΡΑΣ  
ΕΦΗΒΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΓΕΙ ΚΛ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ 17:00 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΚΑΛΕΜΑΚΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΗΓΑΣΟΣ1-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 18:00 ΚΟΚΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΘΛΕΣΗ1-ΑΡΗΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 12:00 ΤΕΡΖΙΔΟΥ ΣΠΙΘΑΚΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΓΕΗ2 ΚΛ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ 19:00 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΚΑΛΕΜΑΚΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΡΥΠΑΣ2-ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΚΛ.ΜΕΛΕΣΣΩΝ 12:00 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΡΥΠΑΣ1-ΠΗΓΑΣΟΣ2 ΚΛ.ΜΕΛΕΣΣΩΝ 10:00 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΘΛΕΣΗ2-ΓΕΗ1 ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 10:00 ΣΠΙΘΑΚΗ ΜΩΫΣΙΑΔΟΥ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΕΙ-ΟΦΗ ΚΛ.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 12:00 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΚΟΡΝΙΩΤΑΚΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ-ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 12:00 ΚΟΚΚΑΣ ΜΗΧΑΗΛΙΔΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΝΕΜΟΣ2-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΚΛΑΔΙΣΟΥ 15:00 ΝΤΟΥΜΠΑΡΑΤΖΗ ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΕΤΟΣ1-ΣΟΥΔΑ1 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 12:00 ΣΥΚΑΣ Ι ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Ν.ΟΠΕΡ2-ΑΚΡΩΤΗΡΙ2 ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 10:30 ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ ΚΟΥΡΤΟΥΡΑΪΔΟΥ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΟΥΔΑ2-ΑΡΚΑΔΙ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 17:00 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΠΕΡΑΚΗ ΚΩΝ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΝΕΜΟΣ1-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ1 ΚΛ.ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 11:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ2-Ν.ΟΠΕΡ1 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 10:00 ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ ΜΑΡ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΕΤΟΣ2-ΑΚΡΩΤΗΡΙ1 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 14:00 ΣΥΚΑΣ Ι ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ2-ΚΥΔΩΝ1 ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 12:30 ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ ΠΙΣΣΑ  
 
< Προηγ.   Επόμ. >
© 2018 ΕΣΠΕΚ

Design by magnetism.gr

 
Πως σας φαίνεται το καινούργιο μας site;
 
Σωματεία
Επισκέψεις:485878