Αρχική
Η ένωσή μας
Σωματεία
Πρωταθλήματα
Πρωταθλητές
Προκηρύξεις - Νόμοι
Διοργανώσεις
Κλιμάκια
ΣΥΔΠΕΚ
Σύνδεσμοι
Gallery

 
Αρχική arrow Αρχική arrow ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 10-11/2/2018
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 10-11/2/2018 Εκτύπωση E-mail

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων το Σάββατο 10 και την Κυριακή 11 Φεβρουαρίου 2018 και τους ορισμένους σε κάθε αγώνα Διαιτητές.

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 10/2/2018          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής Σημειωτής
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 14:30 ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΠΕΡΑΚΗ Κ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Ν.ΟΠΕΡ-ΣΟΥΔΑ2 ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 12:00 ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ ΚΑΣΙΑΡΑΣ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡ1-ΚΥΔΩΝ1 ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ 17:00 ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ ΤΖΟΥΡΜΠΑΚΗ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ2-ΚΥΔΩΝ2 ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ 15:00 ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ ΤΖΟΥΡΜΠΑΚΗ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ1-ΣΟΥΔΑ1 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 18:30 ΣΥΚΑΣ ΠΕΡΑΚΗ Μ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΕΤΟΣ-ΑΡΚΑΔΙ1 ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ` 17:00 ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΠΕΡΑΚΗΣ Κ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΕΙ-ΓΕΗ ΚΛ.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 16:00 ΣΚΟΥΦΑΣ   ΚΟΥΔΟΥΜΑ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΓΕΗ1 ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 20:00 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΜΩΥΣΙΑΔΟΥ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΘΛΕΣΗ2-ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 12:00 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΚΑΛΕΜΑΚΗ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΗΓΑΣΟΣ-ΜΕΣΣΑΡΑ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 14:00 ΚΟΚΚΑΣ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ  
ΠΑΙΔΩΝ ΣΦΠΧ-ΓΕΗ2 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 16:30 ΠΕΤΑΚΑΚΗ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ  
ΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ-ΑΡΚΑΔΙ ΚΛ.ΒΑΚ 18:00 ΚΑΡΑΛΗ ΚΑΡΥΔΑΣ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΕΗ1-ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 16:00 ΚΟΚΚΑΣ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΘΛΕΣΗ2-ΓΡΥΠΑΣ1 ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 9:00 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΚΑΛΕΜΑΚΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Ν.ΟΠΕΡ1-ΣΟΥΔΑ2 ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 10:00 ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ ΚΛΩΤΣΑ  
             
PRELEAGUE ΜΕΣΣΑΡΑ-ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ ΚΛ.ΜΟΙΡΩΝ 16:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ
          ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ
Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΟΦΗ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΛ.ΒΑΚ 16:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΚΑΡΑΛΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 11/2/2018          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΚΛ.ΑΡΧΑΝΩΝ 17:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ
          ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΒΛΑΧΑΚΗΣ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΓΕΗ-ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 14:00 ΚΟΚΚΑΣ ΣΠΙΘΑΚΗ ΜΩΥΣΙΑΔΟΥ
          ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΚΟΚΟΤΣΑΚΗΣ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΟΥΔΑ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 19:00 ΣΥΚΑΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ
          ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΑΡΚΑΔΙ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 18:00 ΠΕΤΑΚΑΚΗ ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΠΕΡΑΚΗ Μ
ΕΦΗΒΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΟΠΕΡ ΚΛ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ 18:00 ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΣΗΦΑΚΗ  
 
ΕΦΗΒΩΝ ΣΦΠΧ-ΓΕΙ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 13:00 ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΑΘΛΕΣΗ1 ΚΛ.ΒΑΚ 13:00 ΣΗΦΑΚΗ ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΗΣ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΛ.ΓΟΥΡΝΩΝ 15:00 ΤΕΡΖΙΔΟΥ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΕΗ2-ΓΡΥΠΑΣ2 ΚΛ.ΒΑΚ 9:00 ΚΟΚΚΑΣ ΚΑΡΥΔΑΣ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΜΕΣΣΑΡΑ ΚΛ.ΑΡΧΑΝΩΝ 19:00 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΗΓΑΣΟΣ2-ΓΕΙ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 12:00 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΜΑΥΡΕΑ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΦΗ-ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΚΛ.ΒΑΚ 11:00 ΣΠΙΘΑΚΗ ΚΑΡΥΔΑΣ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ1-ΑΝΕΜΟΣ1 ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ 11:00 ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ ΜΠΡΕΛΛΑΣ Ι  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ2-ΑΕΤΟΣ2 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 9:00 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΠΕΡΑΚΗ Κ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΦΠΧ-ΚΥΔΩΝ1 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 11:00 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΠΕΡΑΚΗ Κ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ-ΑΘΛΕΣΗ1 ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 18:00 ΤΕΡΖΙΔΟΥ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ2-ΟΠΕΡ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 13:00 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΡΤΟΥΡΑΪΔΟΥ  
             
Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΦΠΧ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΩΝ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 16:00 ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ ΠΕΤΑΚΑΚΗ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
             
 
< Προηγ.   Επόμ. >
© 2018 ΕΣΠΕΚ

Design by magnetism.gr

 
Πως σας φαίνεται το καινούργιο μας site;
 
Σωματεία
Επισκέψεις:485878