Αρχική
Η ένωσή μας
Σωματεία
Πρωταθλήματα
Πρωταθλητές
Προκηρύξεις - Νόμοι
Διοργανώσεις
Κλιμάκια
ΣΥΔΠΕΚ
Σύνδεσμοι
Gallery
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

 
Αρχική arrow Αρχική arrow ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 24-25/2/18
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 24-25/2/18 Εκτύπωση E-mail

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων το Σάββατο 24 και την Κυριακή 25 Φεβρουαρίου 2018 και τους ορισμένους σε κάθε αγώνα Διαιτητές.

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 24/2/2018          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής Σημειωτής
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΦΠΧ-ΣΟΥΔΑ2 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 20:00 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΠΕΡΑΚΗ Κ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ1-Ν.ΟΠΕΡ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 14:30 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΤΖΟΥΡΜΠΑΚΗ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ1-ΑΡΚΑΔΙ2 ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ 17:00 ΠΕΤΑΚΑΚΗ ΜΠΡΕΛΛΑΣ Ι  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΟΥΔΑ1-ΑΚΡΩΤΗΡΙ2 ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 15:00 ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ ΠΕΡΑΚΗ Μ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ1-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ1 ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 17:00 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΡΤΟΥΡΑΪΔΟΥ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ2-ΑΕΤΟΣ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 18:30 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΠΕΡΑΚΗ Κ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΗΣ-ΓΕΙ ΚΛ.ΓΟΥΡΝΩΝ 17:00 ΣΠΙΘΑΚΗ ΜΩΥΣΙΑΔΟΥ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΜΕΣΣΑΡΑ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 16:00 ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΘΛΕΣΗ2-ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 20:00 ΚΟΚΚΑΣ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΘΛΕΣΗ1-ΠΗΓΑΣΟΣ1 ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 18:00 ΚΟΚΚΑΣ ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ  
ΠΑΙΔΩΝ ΓΕΗ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 14:00 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΚΑΡΥΔΑΣ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ-ΑΘΛΕΣΗ2 ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 14:00 ΣΠΙΘΑΚΗ ΜΩΥΣΙΑΔΟΥ  
             
             
PRELEAGUE ΓΥΝΙΚΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ-ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΛ.ΜΟΙΡΩΝ 16:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΚΑΡΑΛΗ
          ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΚΟΚΟΤΣΑΚΗΣ
Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΟΦΗ-ΚΕΡΚΗ ΣΑΜΟΥ ΚΛ.ΒΑΚ 16:00 ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΚΑΛΕΜΑΚΗ
             
ΚΥΡΙΑΚΗ 25/2/2018          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
ΑΝΔΡΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΓΕΙ ΚΛ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ 14:00 ΚΑΡΑΛΗ ΣΠΙΘΑΚΗ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ
          ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΚΟΚΟΤΣΑΚΗΣ
ΑΝΔΡΩΝ ΑΝΕΜΟΣ-ΓΕΗ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 17:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΤΟΥΜΠΑΡΑΤΖΗ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ
ΑΝΔΡΩΝ ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 16:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΤΕΡΖΙΔΟΥ ΜΑΥΡΕΑ
ΑΝΔΡΩΝ ΚΥΔΩΝ-ΟΠΕΡ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 19:00 ΠΕΤΑΚΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΑΘΛΕΣΗ ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ 17:00 ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ ΜΠΡΕΛΛΑΣ Ι
          ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΗΓΑΣΟΣ-ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 18:00 ΣΠΙΘΑΚΗ ΚΑΡΑΛΗ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ
          ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΒΛΑΧΑΚΗΣ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΦΠΧ-ΓΕΗ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 17:00 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΠΕΤΑΚΑΚΗ ΤΖΟΥΡΜΠΑΚΗ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΡΚΑΔΙ-ΣΟΥΔΑ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 17:00 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΚΑΣΙΑΡΑΣ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΓΡΥΠΑΣ2 ΚΛ.ΜΕΛΕΣΣΩΝ 16:00 ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΚΑΡΥΔΑΣ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΗΓΑΣΟΣ1-ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 11:30 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΜΩΥΣΙΑΔΟΥ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΗΣ-ΜΕΣΣΑΡΑ ΚΛ.ΓΟΥΡΝΩΝ 12:00 ΚΟΚΚΑΣ ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΕΗ2-ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 16:00 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΜΩΥΣΙΑΔΟΥ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΡΥΠΑΣ1-ΓΕΙ ΚΛ.ΜΕΛΕΣΣΩΝ 18:00 ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΚΑΡΥΔΑΣ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΗΓΑΣΟΣ2-ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 14:00 ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ ΚΑΛΕΜΑΚΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΦΗ-ΓΕΗ1 ΚΛ.ΒΑΚ 9:00 ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ ΚΑΛΕΜΑΚΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΟΥΔΑ1-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 13:00 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΠΕΡΑΚΗ Κ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ1-ΑΚΡΩΤΗΡΙ2 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 11:00 ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΝΕΜΟΣ2-Ν.ΟΠΕΡ2 ΚΛ.ΚΛΑΔΙΣΟΥ 17:00 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΠΕΡΑΚΗ Κ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Ν.ΟΠΕΡ1-ΑΡΚΑΔΙ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 13:00 ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ ΚΛΩΤΣΑ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ1 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 15:00 ΜΠΡΕΛΛΑΣ Ι ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΟΥΔΑ2-ΑΕΤΟΣ12 ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 11:00 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΠΕΡΑΚΗ Κ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΝΕΜΟΣ1-ΚΥΔΩΝ2 ΚΛ.ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 11:00 ΜΠΡΕΛΛΑΣ Ι ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ  
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 11:00 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΠΑΝΤΑΓΗ  
 
< Προηγ.   Επόμ. >
© 2018 ΕΣΠΕΚ

Design by magnetism.gr

 
Πως σας φαίνεται το καινούργιο μας site;
 
Σωματεία
Επισκέψεις:531259