Αρχική
Η ένωσή μας
Σωματεία
Πρωταθλήματα
Πρωταθλητές
Προκηρύξεις - Νόμοι
Διοργανώσεις
Κλιμάκια
ΣΥΔΠΕΚ
Σύνδεσμοι
Gallery

 
Αρχική arrow Αρχική arrow ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 3-4/3/2018
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 3-4/3/2018 Εκτύπωση E-mail

Δετίτε το πρόγραμμα των αγώνων το Σάββατο 3 και την Κυριακή 4 Μαρτίου 2018 και τους ορισμένους σε κάθε αγώνα Διαιτητές.

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 3/3//2018          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής Σημειωτής
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΟΥΔΑ2-ΚΥΔΩΝ1 ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 19:00 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΠΕΡΑΚΗ Μ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ2-ΑΚΡΩΤΗΡΙ1 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 15:00 ΝΤΟΥΜΠΑΡΑΤΖΗ ΠΕΡΑΚΗ Κ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Ν.ΟΠΕΡ-ΑΡΚΑΔΙ2 ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 9:30 ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΚΟΥΡΚΟΥΡΑΪΔΟΥ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ2-ΣΟΥΔΑ1 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 13:00 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΤΖΟΥΡΜΠΑΚΗ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ1-ΑΚΡΩΤΗΡΙ2 ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 11:30 ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΚΑΠΑΝΤΑΓΗ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ1-ΑΕΤΟΣ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 17:00 ΝΤΟΥΜΠΑΡΑΤΖΗ ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΕΗ2-ΑΡΗΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 18:30 ΚΟΚΚΑΣ ΜΩΥΣΙΑΔΟΥ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΕΙ-ΑΘΛΕΣΗ1 ΚΛ.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 15:00 ΣΚΟΥΦΑΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΕΗ1-ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 16:30 ΤΕΡΖΙΔΟΥ ΜΑΥΡΕΑ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ-ΑΘΛΕΣΗ2 ΚΛ.ΜΟΙΡΩΝ 13:15 ΚΑΡΑΛΗ ΣΠΙΘΑΚΗ  
ΠΑΙΔΩΝ ΟΠΕΡ-ΓΕΗ1 ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 13:30 ΠΕΤΑΚΑΚΗ ΚΛΩΤΣΑ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΡΥΠΑΣ2-ΠΗΓΑΣΟΣ1 ΚΛ.ΜΕΛΕΣΣΩΝ 18:00 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΡΥΠΑΣ1-ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ ΚΛ.ΜΕΛΕΣΣΩΝ 16:00 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΘΛΕΣΗ2-ΟΦΗ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 20:30 ΚΟΚΚΑΣ ΚΑΛΕΜΑΚΗ  
             
Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΟΠΕΡ-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 16:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΑΚΑΚΗ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
             
             
ΚΥΡΙΑΚΗ 4/3/2018          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
ΑΝΔΡΩΝ ΓΕΙ-ΓΕΗ ΚΛ.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 19:30 ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΜΑΥΡΕΑ ΠΑΠΑΔΑΚΗ
ΑΝΔΡΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ 17:00 ΠΕΤΑΚΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ
ΑΝΔΡΩΝ ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ-ΚΥΔΩΝ ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 18:00 ΚΟΚΚΑΣ  ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ
ΑΝΔΡΩΝ ΟΠΕΡ-ΑΝΕΜΟΣ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 20:00 ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΛΩΤΣΑ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΘΛΕΣΗ-ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 14:00 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΤΕΡΖΙΔΟΥ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ
          ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΒΛΑΧΑΚΗΣ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ Ν.ΟΠΕΡ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 16:00 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΠΙΣΣΑ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΣΦΠΧ δε θα γινει
         
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΓΕΗ-ΑΡΚΑΔΙ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 16:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΤΕΡΖΙΔΟΥ ΜΩΥΣΙΑΔΟΥ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΟΥΔΑ-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 19:30 ΝΤΟΥΜΠΑΡΑΤΖΗ ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ ΠΕΡΑΚΗ Κ
          ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΘΛΕΣΗ1-ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 12:00 ΚΑΡΥΔΑΣ ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΑΡΗΣ ΚΛ.ΑΡΧΑΝΩΝ 15:00 ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ ΣΠΙΘΑΚΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΕΙ-ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΚΛ.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 17:00 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΣΚΟΥΦΑΣ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΗΓΑΣΟΣ2-ΓΕΗ1 ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 10:00 ΚΟΚΚΑΣ  ΚΑΡΥΔΑΣ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΦΠΧ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ2 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 14:00 ΝΤΟΥΜΠΑΡΑΤΖΗ ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Ν.ΟΠΕΡ2-ΣΟΥΔΑ1 ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 12:00 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΡΚΟΥΡΑΙΔΟΥ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΕΤΟΣ1-ΚΥΔΩΝ1 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 16:00 ΜΠΡΕΛΛΑΣ Ι ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 14:00 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΙΣΣΑ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΕΤΟΣ2-Ν.ΟΠΕΡ1 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 12:00 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΤΖΟΥΡΜΠΑΚΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ2-ΠΑΓΧΑΝΑΙΑΚΟΣ1 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 10:00 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ  
ΠΑΙΔΩΝ ΣΦΠΧ-ΟΦΗ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 18:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ  
 
< Προηγ.   Επόμ. >
© 2018 ΕΣΠΕΚ

Design by magnetism.gr

 
Πως σας φαίνεται το καινούργιο μας site;
 
Σωματεία
Επισκέψεις:494223