Αρχική
Η ένωσή μας
Σωματεία
Πρωταθλήματα
Πρωταθλητές
Προκηρύξεις - Νόμοι
Διοργανώσεις
Κλιμάκια
ΣΥΔΠΕΚ
Σύνδεσμοι
Gallery
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

 
Αρχική arrow Αρχική arrow ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 10-11/3/2018
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 10-11/3/2018 Εκτύπωση E-mail

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων το Σάββατο 10 και την Κυριακή 11 Μαρτίου 2018 και τους ορισμένους σε κάθε αγώνα Διαιτητές.

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 10/3//2018          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής Σημειωτής
ΧΙΑΣΤΙ ΚΟΡΑΣ Ν.ΟΠΕΡ-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 15:00 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΣΙΑΡΑΣ  
ΧΙΑΣΤΙ ΚΟΡΑΣ ΓΕΗ-ΑΡΗΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 18:00 ΣΠΙΘΑΚΗ ΜΩΥΣΙΑΔΟΥ  
ΧΙΑΣΤΙ ΚΟΡΑΣ ΑΘΛΕΣΗ-ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 16:00 ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ  
ΠΑΙΔΩΝ ΓΕΗ1-ΟΦΗ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 20:00 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ-ΓΕΗ2 ΚΛ.ΜΟΙΡΩΝ 13:15 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Ν.ΟΠΕΡ2-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 11:00 ΚΑΣΙΑΡΑΣ ΚΛΩΤΣΑ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ1-ΑΝΕΜΟΣ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 17:00 ΣΥΚΑΣ ΝΤΟΥΜΠΑΡΑΤΖΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΕΤΟΣ2-ΑΡΚΑΔΙ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 15:00 ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ ΜΑΡ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΝΕΜΟΣ1-ΣΟΥΔΑ2 ΚΛ.ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 13:30 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΠΕΡΑΚΗ Μ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ-ΓΕΙ ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 15:00 ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ  
             
PRE LEAGUE ΜΕΣΣΑΡΑ-ΘΕΤΙΣ ΚΛ.ΜΟΙΡΩΝ 15:30 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚ
          ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ
Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΟΦΗ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΚΛ.ΒΑΚ 16:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΚΟΚΚΑΣ ΚΑΛΕΜΑΚΗ
             
             
             
             
ΚΥΡΙΑΚΗ 11/3/2018          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
ΑΝΔΡΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΓΕΗ ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ 16:00 ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝΔΡΩΝ ΓΕΗ-ΟΠΕΡ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 19:30 ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΤΕΡΖΙΔΟΥ ΜΩΥΣΙΑΔΟΥ
ΑΝΔΡΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΚΥΔΩΝ ΚΛ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ 16:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΜΑΥΡΕΑ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ
ΑΝΔΡΩΝ ΑΝΕΜΟΣ-ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 17:00 ΠΕΤΑΚΑΚΗ ΝΤΟΥΜΠΑΡΑΤΖΗ ΤΖΟΥΡΜΠΑΚΗ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΦΠΧ-ΑΘΛΕΣΗ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 15:00 ΝΤΟΥΜΠΑΡΑΤΖΗ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΠΕΡΑΚΗ Μ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΗΓΑΣΟΣ-Ν.ΟΠΕΡ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 15:00 ΚΟΚΚΑΣ ΣΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ ΚΑΛΕΜΑΚΗ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΡΚΑΔΙ-ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 18:00 ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΠΑΝΤΑΓΗ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΓΕΗ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 18:00 ΣΥΚΑΣ ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 9:30 ΣΗΦΑΚΗ ΜΩΥΣΙΑΔΟΥ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΗΓΑΣΟΣ1-ΜΕΣΣΑΡΑ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 13:00 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΘΛΕΣΗ1-ΓΡΥΠΑΣ2 ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 11:30 ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΡΥΔΑΣ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΗΣ-ΓΕΗ2 ΚΛ.ΓΟΥΡΝΩΝ 17:00 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Ν.ΟΠΕΡ1-ΑΝΕΜΟΣ1 ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 10:00 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΡΤΟΥΡΑΪΔΟΥ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΟΥΔΑ2-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ1 ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 19:00 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ Μ  
 
< Προηγ.   Επόμ. >
© 2018 ΕΣΠΕΚ

Design by magnetism.gr

 
Πως σας φαίνεται το καινούργιο μας site;
 
Σωματεία
Επισκέψεις:531259