Αρχική
Η ένωσή μας
Σωματεία
Πρωταθλήματα
Πρωταθλητές
Προκηρύξεις - Νόμοι
Διοργανώσεις
Κλιμάκια
ΣΥΔΠΕΚ
Σύνδεσμοι
Gallery

 
Αρχική arrow Αρχική arrow ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 17-18/3/2018
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 17-18/3/2018 Εκτύπωση E-mail

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων το Σάββατο 17 και την Κυριακή 18 Μαρτίου 2018 και τους ορισμένους σε κάθε αγώνα Διαιτητές.

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 17/3//2018          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής Σημειωτής
ΧΙΑΣΤΙ ΚΟΡΑΣ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-Ν.ΟΠΕΡ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 17:00 ΣΥΚΚΑΣ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ  
ΧΙΑΣΤΙ ΚΟΡΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ-ΑΘΛΕΣΗ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 18:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΚΑΡΑΛΗ  
          ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΚΟΚΟΤΣΑΚΗΣ
ΧΙΑΣΤΙ ΚΟΡΑΣ ΑΡΚΑΔΙ-ΑΚΡΩΤΗΤΡΙ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 18:30 ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΚΛΩΤΣΑ  
ΧΙΑΣΤΙ ΚΟΡΑΣ ΑΡΗΣ-ΓΕΗ ΚΛ.ΓΟΥΡΝΩΝ 16:00 ΚΟΚΚΑΣ ΣΠΙΘΑΚΗ  
ΠΑΙΔΩΝ ΓΕΗ2-ΟΠΕΡ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 11:00 ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ ΚΑΛΕΜΑΚΗ  
ΠΑΙΔΩΝ ΓΕΗ1-ΑΡΚΑΔΙ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 16:00 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΜΩΥΣΙΑΔΟΥ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΡΥΠΑΣ2-ΜΕΣΣΑΡΑ ΚΛ.ΜΕΛΕΣΣΩΝ 16:00 ΚΑΡΥΔΑΣ ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΝΕΜΟΣ1-ΑΕΤΟΣ2 ΚΛ.ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 11:00 ΝΤΟΥΜΠΑΡΑΤΖΗ ΜΠΡΕΛΛΑΣ Ι  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ-ΚΥΔΩΝ2 ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 17:00 ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΠΙΣΣΑ  
             
             
ΚΥΡΙΑΚΗ 18/3/2018          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΘΛΕΣΗ-ΑΡΚΑΔΙ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 16:00 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΜΑΥΡΕΑ ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ
          ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΒΛΑΧΑΚΗΣ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ Ν.ΟΠΕΡ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 18:00 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΚΟΥΡΤΟΥΡΑΪΔΟΥ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ ΚΛ.ΑΡΧΑΝΩΝ 17:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΓΕΗ-ΣΟΥΔΑ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 14:00 ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΝΕΜΟΣ2-ΑΚΡΩΤΗΡΙ2 ΚΛ.ΚΛΑΔΙΣΟΥ 15:00 ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ Μ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΟΥΔΑ2-ΑΚΡΩΤΗΡΙ1 ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 20:00 ΜΠΡΕΛΛΑΣ Ι ΤΖΟΥΡΜΠΑΚΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ1-ΝΟΠΕΡ1 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 11:00 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΠΕΡΑΚΗ Μ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΕΗ2-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 12:00 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ1 ΚΛ.ΑΡΧΑΝΩΝ 15:00 ΚΑΡΥΔΑΣ ΜΩΥΣΙΑΔΟΥ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ-ΑΘΛΕΣΗ1 ΚΛ.ΜΟΙΡΩΝ 11:00 ΚΟΚΚΑΣ ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΡΥΠΑΣ2-ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΛ.ΜΕΛΕΣΣΩΝ 15:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ  
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ-ΓΕΗ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 16:00 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΛΩΤΣΑ  
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΦΠΧ-ΟΠΕΡ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 17:00 ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ  
             
 
< Προηγ.   Επόμ. >
© 2018 ΕΣΠΕΚ

Design by magnetism.gr

 
Πως σας φαίνεται το καινούργιο μας site;
 
Σωματεία
Επισκέψεις:466316