Αρχική
Η ένωσή μας
Σωματεία
Πρωταθλήματα
Πρωταθλητές
Προκηρύξεις - Νόμοι
Διοργανώσεις
Κλιμάκια
ΣΥΔΠΕΚ
Σύνδεσμοι
Gallery

 
Αρχική arrow Αρχική arrow ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΏΝΩΝ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΏΝΩΝ Εκτύπωση E-mail

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων το Σάββατο 21 την Κυριακή 22 και την Τετάρτη 25  και τους ορισμένους σε κάθε αγώνα Διαιτητές.

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 21/4/2018          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής Σημειωτής
ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΟΡΑΣ ΑΘΛΕΣΗ-ΓΕΗ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 15:00 ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΣΠΙΘΑΚΗ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ
          ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΚΟΚΟΤΣΑΚΗΣ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΦΠΧ-ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 17:00 ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΝΤΟΥΜΠΑΡΑΤΖΗ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
ΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ-ΓΕΗ1 ΚΛ.ΒΑΚ 15:00 ΤΕΡΖΙΔΟΥ ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ  
ΠΑΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ-ΓΕΗ2 ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 16:00 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΛΩΤΣΑ  
Β΄ΦΑΣΗ Π/Κ ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΚΥΔΩΝ ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ 16:00 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΜΠΡΕΛΛΑΣ Ι  
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΚ ΑΘΛΕΣΗ1-ΓΕΗ1 ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 17:30 ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ  
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΚ ΣΟΥΔΑ-ΠΑΓΧ/ΚΟΣ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 17:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΑΚΗ Κ  
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΚ ΚΥΔΩΝ-Ν.ΟΠΕΡ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 19:00 ΣΥΚΑΣ ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ  
             
ΚΥΡΙΑΚΗ 22/4/2018          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
ΑΝΔΡΩΝ ΓΕΙ-ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ ΚΛ.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 16:00 ΠΑΠΑΔΑΚΗ   ΚΟΥΔΟΥΜΑ
ΑΝΔΡΩΝ ΑΝΕΜΟΣ-ΚΥΔΩΝ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 17:00 ΠΕΤΑΚΑΚΗ ΣΥΚΑΣ ΠΕΡΑΚΗ Μ
ΑΝΔΡΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΟΠΕΡ ΚΛ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ 16:00 ΚΑΡΑΛΗ ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΣΗΦΑΚΗ
ΑΝΔΡΩΝ ΓΕΗ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 18:00 ΤΕΡΖΙΔΟΥ ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΚΑΛΕΜΑΚΗ
          ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΒΛΑΧΑΚΗΣ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΟΥΔΑ-Ν.ΟΠΕΡ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 15:00 ΝΤΟΥΜΠΑΡΑΤΖΗ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ Μ
          ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΡΚΑΔΙ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 14:30 ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΡΤΟΥΡΑΪΔΟΥ
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΓΕΗ-ΑΡΚΑΔΙ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 14:00 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ  
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΟΠΕΡ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 16:30 ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ ΚΛΩΤΣΑ  
Β΄ΦΑΣΗ Π/Κ Ν.ΟΠΕΡ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 18:30 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΙΣΣΑ  
Β΄ΦΑΣΗ Π/Κ ΧΕΡ/ΣΙΟΣ-ΜΕΣΣΑΡΑ ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 20:00 ΣΠΙΘΑΚΗ ΜΩΥΣΙΑΔΟΥ  
Β΄ΦΑΣΗ Π/Κ ΑΘΛΕΣΗ-ΓΕΗ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 16:00 ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ  
ΤΟΥΡΝΟΥΑ Π/Κ ΓΕΗ2-ΑΘΛΕΣΗ2 ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 10:00 ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ  
ΤΟΥΡΝΟΥΑ Π/Κ ΠΗΓΑΣΟΣ1-ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 12:00 ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ  
             
ΤΕΤΑΡΤΗ 25/4/2018          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
ΠΑΙΔΩΝ ΟΠΕΡ-ΑΡΚΑΔΙ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 19:30 ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ ΠΙΣΣΑ  
             
 
< Προηγ.   Επόμ. >
© 2018 ΕΣΠΕΚ

Design by magnetism.gr

 
Πως σας φαίνεται το καινούργιο μας site;
 
Σωματεία
Επισκέψεις:505004