Αρχική
Η ένωσή μας
Σωματεία
Πρωταθλήματα
Πρωταθλητές
Προκηρύξεις - Νόμοι
Διοργανώσεις
Κλιμάκια
ΣΥΔΠΕΚ
Σύνδεσμοι
Gallery
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

 
Αρχική arrow Αρχική arrow ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 10-11/11/2018
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 10-11/11/2018 Εκτύπωση E-mail

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων το Σάββατο 10 και την Κυριακή 11 Νοεμβρίου 2018 και τους ορισμένους σε κάθε αγώνα Διαιτητές.

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 10/11/2018          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής Σημειωτής
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΕΗ-ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 16:00 ΣΠΙΘΑΚΗ  ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ  
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΘΛΕΣΗ-ΑΡΗΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 14:00 ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ ΣΠΙΘΑΚΗ  
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΟΥΔΑ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 17:00 ΠΕΤΑΚΑΚΗ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ  
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 16:00 ΝΤΟΥΜΠΑΡΑΤΖΗ  ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ  
ΕΦΗΒΩΝ ΣΟΥΔΑ-ΓΕΙ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 15:00 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΠΕΤΑΚΑΚΗ  
ΕΦΗΒΩΝ Ν.ΟΠΕΡ-ΓΕΗ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 12:00 ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ ΚΛΩΤΣΑ  
ΕΦΗΒΩΝ ΣΦΠΧ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 18:00 ΝΤΟΥΜΠΑΡΑΤΖΗ  ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΓΕΙ-ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΚΛ.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 14:00 ΚΛΙΜΑΤΣΙΔΑ ΚΟΥΔΟΥΜΑ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ-ΓΕΗ ΚΛ.ΣΗΤΕΙΑΣ 17:00 ΚΛΙΜΑΤΣΙΔΑ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΠΗΓΑΣΟΣ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 9:00 ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΟΦΗ ΚΛ.ΒΑΚ 20:00 ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΚΥΔΩΝ2-ΑΡΚΑΔΙ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 14:00 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΝΤΟΥΜΠΑΡΑΤΖΗ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΚΥΔΩΝ1-ΣΟΥΔΑ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 20:00 ΠΕΤΑΚΑΚΗ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ  
             
Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΟΦΗ-ΚΑΛΑΜΑΤΑ 80 ΚΛ.ΒΑΚ 16:00 ΚΟΚΚΑΣ ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ
Pre League Γυν ΜΕΣΑΡΑ-ΧΑΝΘ ΚΛ.ΜΟΙΡΩΝ 16:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ  ΑΜΑΡΙΑΝΙΤΑΚΗΣ ΚΑΛΕΜΑΚΗ
        ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΒΛΑΧΑΚΗΣ  
ΚΥΡΙΑΚΗ 11/11/2018          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
ΑΝΔΡΩΝ ΣΟΥΔΑ-ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 17:00 ΠΕΤΑΚΑΚΗ  ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
ΑΝΔΡΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19:00 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΠΕΤΑΚΑΚΗ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
        ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ  
ΑΝΔΡΩΝ Ν.ΟΠΕΡ-ΚΥΔΩΝ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 19:00 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ ΚΛΩΤΣΑ
ΑΝΔΡΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΓΕΗ ΚΛ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ 19:00 ΚΟΚΚΑΣ ΚΛΙΜΑΤΣΙΔΑ ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 19:00 ΑΜΑΡΙΑΝΙΤΑΚΗΣ ΚΑΡΑΛΗ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΑΡΧΑΝΩΝ 14:00 ΚΑΡΑΛΗ ΑΜΑΡΙΑΝΙΤΑΚΗΣ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΡΚΑΔΙ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 15:00 ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΚΛΩΤΣΑ
        ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΚΟΚΟΤΣΑΚΗΣ  
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΓΕΗ-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 13:00 ΚΛΙΜΑΤΣΙΔΑ ΚΟΚΚΑΣ ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ Ν.ΟΠΕΡ-ΚΥΔΩΝ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 17:00 ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΑΝΕΜΟΣ-ΑΕΤΟΣ ΚΛ.ΚΛΑΔΙΣΟΥ 11:00 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΠΕΤΑΚΑΚΗ  
             
 
< Προηγ.   Επόμ. >
© 2018 ΕΣΠΕΚ

Design by magnetism.gr

 
Πως σας φαίνεται το καινούργιο μας site;
 
Σωματεία
Επισκέψεις:530615