Αρχική
Η ένωσή μας
Σωματεία
Πρωταθλήματα
Πρωταθλητές
Προκηρύξεις - Νόμοι
Διοργανώσεις
Κλιμάκια
ΣΥΔΠΕΚ
Σύνδεσμοι
Gallery
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

 
Αρχική arrow Αρχική arrow Πρόγραμμα και Διαιτητές αγώνων 17-18/11/2018
Πρόγραμμα και Διαιτητές αγώνων 17-18/11/2018 Εκτύπωση E-mail

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων το Σάββατο 17 και την Κυριακή 18 Νοεμβρίου  και τους ορισμένους σε κάθε αγώνα Διαιτητές .

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 17/11/2018          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής Σημειωτής
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΠΗΓΑΣΟΣ-ΓΕΗ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 9:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΚΟΚΚΑΣ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ-ΜΕΣΣΑΡΑ ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 17:00 ΣΠΙΘΑΚΗ  ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΑΘΛΕΣΗ-ΑΡΗΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 11:00 ΚΛΙΜΑΤΣΙΔΑ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΑΡΚΑΔΙ ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ 17:00 ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ  Μ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΣΟΥΔΑ-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 19:00 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ  ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ ΣΤ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α Ν.ΟΠΕΡ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 14:30 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΛΩΤΣΑ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΓΕΗ2 ΚΛ.ΑΡΧΑΝΩΝ 19:30 ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ  ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΓΕΙ ΚΛ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ 17:00 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ ΚΛΗΜΑΤΣΙΔΑ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΟΦΗ- ΠΗΓΑΣΟΣ2 ΚΛ.ΒΑΚ 17:00 ΚΑΡΑΛΗ ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ  
ΠΑΙΔΩΝ Ν.ΟΠΕΡ-ΟΦΗ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 12:30 ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ ΚΛΩΤΣΑ  
ΠΑΙΔΩΝ ΓΕΗ-ΑΡΚΑΔΙ ΚΛ.ΒΑΚ 15:00 ΑΜΑΡΙΑΝΙΤΑΚΗΣ ΣΠΙΘΑΚΗ  
             
Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΘΛΕΣΗ-ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 15:00 ΚΟΚΚΑΣ ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΚΛΙΜΑΤΣΙΔΑ
             
ΚΥΡΙΑΚΗ 18/11/2018          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
ΑΝΔΡΩΝ ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 16:00 ΚΟΚΚΑΣ ΣΠΙΘΑΚΗ ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ
ΑΝΔΡΩΝ ΚΥΔΩΝ-ΣΟΥΔΑ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 20:00 ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ ΣΤ
ΑΝΔΡΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΚΛ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ 18:00 ΚΛΙΜΑΤΣΙΔΑ ΚΑΡΑΛΗ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ
        ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤ ΒΛΑΧΑΚΗΣ Μ  
ΑΝΔΡΩΝ ΓΕΗ-Ν.ΟΠΕΡ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 17:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ
  ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΚΑΛΟΥΔΙΩΤΗ Μ        
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ 17:00 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ Μ
        ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤ ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Ν  
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΗΓΑΣΟΣ-ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 19:00 ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ  ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ
  ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΔΑΝΔΑΛΗΣ ΓΙΑΝ   ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤ ΚΟΚΟΤΣΑΚΗΣ Β  
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΑΡΚΑΔΙ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 16:00 ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΛΩΤΣΑ
        ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤ ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ Γ  
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥΔΩΝ-ΓΕΗ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 18:00 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ ΚΛΩΤΣΑ
  ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ Γ   ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤ ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ Γ  
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΦΠΧ-Ν.ΟΠΕΡ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 14:00 ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ ΣΤ
        ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤ ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Ν  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ-ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 15:00 ΚΛΙΜΑΤΣΙΔΑ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΓΕΙ-ΠΗΓΑΣΟΣ 2 ΚΛ.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 12:00 ΠΕΤΡΑΚΗΣ  ΚΟΥΔΟΥΜΑ  
             
             
 
< Προηγ.   Επόμ. >
© 2018 ΕΣΠΕΚ

Design by magnetism.gr

 
Πως σας φαίνεται το καινούργιο μας site;
 
Σωματεία
Επισκέψεις:542823