Αρχική
Η ένωσή μας
Σωματεία
Πρωταθλήματα
Πρωταθλητές
Προκηρύξεις - Νόμοι
Διοργανώσεις
Κλιμάκια
ΣΥΔΠΕΚ
Σύνδεσμοι
Gallery
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

 
Αρχική arrow Αρχική arrow ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 24-25/11/2018
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 24-25/11/2018 Εκτύπωση E-mail

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων το Σάββατο 24 και την Κυριακή 25 Νοεμβρίου 2018 και τους ορισμένους σε κάθε αγώνα Διαιτητές.

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 24/11/2018          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής Σημειωτής
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΘΛΕΣΗ-ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 9:00 ΣΠΙΘΑΚΗ ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ  
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΡΗΣ-ΓΕΗ ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 18:00 ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ  ΣΠΙΘΑΚΗ  
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΣΟΥΔΑ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 18:00 ΜΠΡΕΛΛΑΣ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ  
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ 16:00 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ  
  ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑΚΗ Ρ        
ΕΦΗΒΩΝ ΣΟΥΔΑ-Ν.ΟΠΕΡ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 17:00 ΝΤΟΥΜΠΑΡΑΤΖΗ ΤΖΟΥΡΜΠΑΚΗ  
ΕΦΗΒΩΝ ΓΕΗ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 13:00 ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ  
  ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ        
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΚΛ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ 19:00 ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ ΚΟΚΚΑΣ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΓΕΗ-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 18:00 ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΓΕΙ-ΟΦΗ ΚΛ.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 15:00 ΠΕΤΡΑΚΗΣ   ΚΟΥΔΟΥΜΑ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ2 ΚΛ.ΣΗΤΕΙΑΣ 18:00 ΠΕΤΡΑΚΗΣ   ΠΡΕΓΚΑ ΚΛ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΣΟΥΔΑ-ΚΥΔΩΝ2 ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 19:00 ΝΤΟΥΜΠΑΡΑΤΖΗ ΤΖΟΥΡΜΠΑΚΗ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΑΕΤΟΣ-ΚΥΔΩΝ1 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 16:00 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΜΠΡΕΛΛΑΣ  
             
Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΟΦΗ-ΑΙΓΙΟ ΚΛ.ΒΑΚ 16:00 ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ
Pre League Γυν ΜΕΣΣΑΡΑ-ΑΕΚ ΚΛ.ΜΟΙΡΩΝ 16:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΑΜΑΡΓΙΑΝΙΤΑΚΗΣ ΚΛΗΜΑΤΣΙΔΑ
        ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΒΛΑΧΑΚΗΣ  
Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΘΛΕΣΗ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 16:00 ΚΟΚΚΑΣ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ
             
ΚΥΡΙΑΚΗ 25/11/2018          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
ΑΝΔΡΩΝ ΚΥΔΩΝ-ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 16:00 ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ Μ
ΑΝΔΡΩΝ ΣΦΠΧ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 18:00 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ Μ
ΑΝΔΡΩΝ ΣΟΥΔΑ-ΓΕΗ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 19:00 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΜΠΡΕΛΛΑΣ ΝΤΟΥΜΠΑΡΑΤΖΗ
ΑΝΔΡΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ-Ν.ΟΠΕΡ ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19:00 ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΤΖΟΥΡΜΠΑΚΗ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ-ΠΑΓΧ/ΚΟΣ δεν θα διεξαχθεί
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΚΛ.ΑΡΧΑΝΩΝ 17:00 ΚΟΚΚΑΣ ΣΠΙΘΑΚΗ ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΦΠΧ-ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 14:00 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΜΠΡΕΛΛΑΣ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΡΚΑΔΙ-ΚΥΔΩΝ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 17:00 ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ Ν.ΟΠΕΡ-ΓΕΗ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 19:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΚΛΩΤΣΑ
  ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΤΣΙΜΠΟΥΚΑΣ Φ        
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΑΡΚΑΔΙ-ΑΝΕΜΟΣ δεν θα διεξαχθεί  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΑΘΛΕΣΗ-ΑΡΗΣ ΚΛ.ΓΟΥΡΝΩΝ 13:00 ΚΑΡΑΛΗ ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ  
ΠΑΙΔΩΝ ΓΕΗ-ΑΡΚΑΔΙ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 10:00 ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΚΑΡΑΛΗ  
             
 
< Προηγ.   Επόμ. >
© 2018 ΕΣΠΕΚ

Design by magnetism.gr

 
Πως σας φαίνεται το καινούργιο μας site;
 
Σωματεία
Επισκέψεις:542839