Αρχική
Η ένωσή μας
Σωματεία
Πρωταθλήματα
Πρωταθλητές
Προκηρύξεις - Νόμοι
Διοργανώσεις
Κλιμάκια
ΣΥΔΠΕΚ
Σύνδεσμοι
Gallery
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

 
Αρχική arrow Αρχική arrow ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 15-16-19/12/2018
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 15-16-19/12/2018 Εκτύπωση E-mail

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων το Σάββατο 15 την Κυριακή 16 και την Τετάρτη 19 Δεκεμβρίου 2018 και τους ορισμένους σε κάθε αγώνα Διαιτητές.

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 15/12/2018          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής Σημειωτής
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΕΗ-ΑΘΛΕΣΗ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 12:00 ΣΠΙΘΑΚΗ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ  
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΗΓΑΣΟΣ-ΑΡΗΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 10:00 ΚΟΚΚΑΣ ΚΑΡΑΛΗ  
  ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΓΡΥΛΛΟΣ Λ        
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 20:00 ΠΕΤΑΚΑΚΗ  ΜΠΡΕΛΛΑΣ  
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 18:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΜΠΡΕΛΛΑΣ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΠΗΓΑΣΟΣ-ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 18:00 ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΙΘΑΚΗ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΓΕΙ-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΛ.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 19:00 ΠΕΤΡΑΚΗΣ   ΚΟΥΔΟΥΜΑ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΓΕΗ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΛ.ΒΑΚ 18:30 ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΣΟΥΔΑ- ΑΕΤΟΣ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 19:00 ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ ΚΑΓΚΑΣ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΚΥΔΩΝ2-ΑΝΕΜΟΣ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 16:00 ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ Σ  
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΚΥΔΩΝ1-ΑΡΚΑΔΙ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 14:00 ΣΥΚΑΣ ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ Μ  
ΠΑΙΔΩΝ ΓΕΗ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 14:00 ΚΟΚΚΑΣ ΚΑΡΑΛΗ  
ΠΑΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ-ΟΦΗ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 12:30 ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ  ΚΛΩΤΣΑ  
             
Pre League ΜΕΣΣΑΡΑ-ΛΑΜΙΑ ΚΛ.ΜΟΙΡΩΝ 16:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ  ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΚΑΛΕΜΑΚΗ
        ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΚΟΚΟΤΣΑΚΗ  
ΚΥΡΙΑΚΗ 16/12/2018          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
ΑΝΔΡΩΝ ΧΕΡΡΟΝΣΙΟΣ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 20:30 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ  ΚΑΡΑΛΗ ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΡΚΑΔΙ-ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 16:00 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ ΚΛΩΤΣΑ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥΔΩΝ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 16:00 ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ Σ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 18:00 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΣΥΚΑΣ ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ Μ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ-Ν.ΟΠΕΡ ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ 18:00 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ  ΠΕΤΑΚΑΚΗ ΚΑΓΚΑΣ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΓΕΗ-ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 18:00 ΚΟΚΚΑΣ  ΣΠΙΘΑΚΗ ΜΑΥΡΕΑ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΓΕΗ-ΑΘΛΕΣΗ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 20:00 ΣΠΙΘΑΚΗ ΚΟΚΚΑΣ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΜΕΣΣΑΡΑ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 10:00 ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΚΑΛΕΜΑΚΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΓΡΥΠΑΣ-ΑΡΗΣ ΚΛ.ΜΕΛΕΣΣΩΝ 18:00 ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ  ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 10:00 ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ  ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΑΝΕΜΟΣ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 12:00 ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ  ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ Μ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΣΦΠΧ-ΚΥΔΩΝ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 14:00 ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ  ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ Μ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α Ν.ΟΠΕΡ-ΑΕΤΟΣ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 18:00 ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ ΚΛΩΤΣΑ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΑΡΚΑΔΙ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 14:00 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΚΛ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ 10:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ     
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΑΘΛΕΣΗ-ΠΗΓΑΣΟΣ2 ΚΛ.ΓΟΥΡΝΩΝ 13:00 ΚΟΚΚΑΣ     
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΑΝΕΜΟΣ2-ΑΡΚΑΔΙ2 ΚΛ.ΚΛΑΔΙΣΟΥ 11:00 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ     
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ-ΟΦΗ ΚΛ.ΣΗΤΕΙΑΣ 15:00 ΠΕΤΡΑΚΗΣ   ΠΡΕΓΚΑ
ΕΦΗΒΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΓΕΗ ΚΛ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ 12:00 ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΚΑΛΕΜΑΚΗ  
 
< Προηγ.   Επόμ. >
© 2019 ΕΣΠΕΚ

Design by magnetism.gr

 
Πως σας φαίνεται το καινούργιο μας site;
 
Σωματεία
Επισκέψεις:555507