Αρχική
Η ένωσή μας
Σωματεία
Πρωταθλήματα
Πρωταθλητές
Προκηρύξεις - Νόμοι
Διοργανώσεις
Κλιμάκια
ΣΥΔΠΕΚ
Σύνδεσμοι
Gallery
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

 
Αρχική arrow Αρχική arrow Πρόγραμμα και Διαιτητές Αγώνων 12-13/01/2019
Πρόγραμμα και Διαιτητές Αγώνων 12-13/01/2019 Εκτύπωση E-mail

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων το Σάββτο 12 και την Κυριακή 13 Ιανουαρίου και τους ορισμένους σε κάθε αγώνα Διαιτητές.

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 12/1/2019          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής Σημειωτής
ΧΙΑΣΤΙ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΕΗ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 16:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΕΜΑΚΗ
ΕΦΗΒΩΝ ΣΟΥΔΑ-ΓΕΗ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 17:00 ΠΕΤΑΚΑΚΗ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ  
ΕΦΗΒΩΝ Ν.ΟΠΕΡ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 20:00 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΛΩΤΣΑ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ-ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΚΛ.ΣΗΤΕΙΑΣ 15:00 ΠΕΤΡΑΚΗΣ    
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΠΗΓΑΣΟΣ-ΓΕΙ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 14:00 ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΟΦΗ-ΓΕΗ ΚΛ.ΒΑΚ 12:00 ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ  ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 12:00 ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ ΚΑΛΕΜΑΚΗ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΑΕΤΟΣ-ΑΡΚΑΔΙ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 16:00 ΣΥΚΑΣ ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΑΝΕΜΟΣ-ΣΟΥΔΑ ΚΛ.ΚΛΑΔΙΣΟΥ 15:00 ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΜΠΡΕΛΛΑΣ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΚΥΔΩΝ2-ΚΥΔΩΝ1 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 18:00 ΜΠΡΕΛΛΑΣ ΣΥΚΑΣ  
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΠΗΓΑΣΟΣ2-ΓΕΗ2 ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 10:00 ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ    
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΦΠΧ-ΟΦΗ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 14:00 ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ  ΤΖΟΥΡΜΠΑΚΗ  
             
Pre League ΓΑΣΜ - ΦΟ ΒΡΙΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.ΜΟΙΡΩΝ 16:00 ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ
        ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ  
ΚΥΡΙΑΚΗ 13/1/2019          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
ΑΝΔΡΩΝ Ν.ΟΠΕΡ-ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 18:00 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΚΛΩΤΣΑ
ΑΝΔΡΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΓΕΗ ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ 17:00 ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ  ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ ΤΖΟΥΡΜΠΑΚΗΣ
ΑΝΔΡΩΝ ΣΟΥΔΑ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 17:00 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΣΥΚΑΣ ΝΤΟΥΜΠΑΡΑΤΖΗ]
ΑΝΔΡΩΝ ΣΦΠΧ-ΚΥΔΩΝ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 20:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ Σ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΡΚΑΔΙ-ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 14:00 ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΛΩΤΣΑ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥΔΩΝ-ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 18:00 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ Σ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 14:00 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ Μ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ Ν.ΟΠΕΡ-ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 16:00 ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΛΩΤΣΑ
ΧΙΑΣΤΙ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΦΠΧ-ΑΘΛΕΣΗ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 16:00 ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ ΠΕΤΑΚΑΚΗ  ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ Μ
        ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ  
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΑΘΛΕΣΗ-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 20:00 ΚΟΚΚΑΣ ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ  
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ-ΓΕΗ ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 10:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ  
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΟΦΗ-ΓΡΥΠΑΣ ΚΛ.ΒΑΚ 16:00 ΚΑΡΑΛΗ  ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ  
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΠΗΓΑΣΟΣ-ΑΡΗΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 10:00 ΚΑΡΑΛΗ  ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ  
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΣΟΥΔΑ-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 19:00 ΝΤΟΥΜΠΑΡΑΤΖΗ ΣΥΚΑΣ  
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΚΥΔΩΝ-Ν.ΟΠΕΡ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 12:00 ΜΠΡΕΛΛΑΣ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ  
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΓΕΗ3-ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΛ.ΒΑΚ 12:00 ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ    
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΚΥΔΩΝ2-ΑΝΕΜΟΣ2 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 10:00 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ    
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΑΝΕΜΟΣ3-ΟΠΑ ΚΛ.ΚΛΑΔΙΣΟΥ 19:00 ΠΕΤΑΚΑΚΗ    
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΓΕΗ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΛ.ΒΑΚ 10:00 ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ ΚΑΛΕΜΑΚΗ  
             
 
< Προηγ.   Επόμ. >
© 2019 ΕΣΠΕΚ

Design by magnetism.gr

 
Πως σας φαίνεται το καινούργιο μας site;
 
Σωματεία
Επισκέψεις:588234