Αρχική
Η ένωσή μας
Σωματεία
Πρωταθλήματα
Πρωταθλητές
Προκηρύξεις - Νόμοι
Διοργανώσεις
Κλιμάκια
ΣΥΔΠΕΚ
Σύνδεσμοι
Gallery
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

 
Αρχική arrow Αρχική arrow Τουρνουά Προ-Εθνικών Κορασίδων και Παγκορασίδων
Τουρνουά Προ-Εθνικών Κορασίδων και Παγκορασίδων Εκτύπωση E-mail

Οι Ομοσπονδιακοί προπονητές κος Γκούντας και κος Μανωλάκης Μανώλης καλούν τις παρακάτω αθλήτριες στο τουρνουά προ- Εθνικών Κορασίδων και Παγκορασίδων Δυτικής και Ανατολικής Κρήτης, την Τετάρτη 30/01/2019 στο Κλ. Ρεθύμνου, και ώρα 11:30.

Το τουρνουά θα πραγματοποιηθεί με ευθύνη του  Ομοσπονδιακού προπονητή κ. Μανωλάκη Μανώλη.

Οι αθλήτιες που καλούνται:

 

Κορασίδες Ανατολικής Κρήτης

  1. ΑΓΓΕΛΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ (ΓΕΗ)
  2. ΝΑΤΩΝΑΚΑΚΗ ΓΙΩΡΓΙΑ - ΜΑΡΙΑ (ΓΕΗ)
  3. ΒΛΑΣΤΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ)
  4. ΚΑΤΣΑΜΠΟΞΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΓΕΗ)
  5. ΚΟΝΣΟΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΑΘΛΕΣΗ)
  6. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΧΡΥΣΗ (ΜΕΣΣΑΡΑ)
  7. ΜΑΡΑΚΗ ΔΑΝΑΗ (ΓΕΙ)
  8. ΜΑΡΚΑΚΗ ΜΥΡΤΩ (ΠΗΓΑΣΟΣ)
  9. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΑΘΗΝΑ (ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ)
  10. ΠΕΡΔΙΚΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΓΕΗ)
  11. ΠΛΟΥΜΗ ΟΛΓΑ (ΑΘΛΕΣΗ)
  12. ΧΡΗΣΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ (ΠΗΓΑΣΟΣ)

Κορασίδες Δυτικής Κρήτης

  1. ΓΙΑΝΝΟΥΔΗ ΕΛΕΝΗ ΑΘΗΝΑ (ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ)
  2. ΔΑΒΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΑ (Ν.ΟΠΕΡ)
  3. ΕΦΕΝΤΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (Ν.ΟΠΕΡ)
  4. ΖΕΡΒΟΥ ΦΕΡΕΝΙΚΗ (ΣΦΠΧ)
  5. ΘΥΜΙΑΤΖΗ ΣΤΕΛΛΑ (Ν.ΟΠΕΡ)
  6. ΚΟΥΡΝΙΔΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΣΦΠΧ)
  7. ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΑΚΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ (ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ)
  8. ΚΟΥΤΣΙΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΚΡΩΤΗΡΙ)
  9. ΛΙΟΔΗ ΑΜΑΛΙΑ (ΣΦΠΧ)
  10. ΜΠΟΥΡΜΠΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΣΦΠΧ)
  11. ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΘΗΝΑ (ΑΡΚΑΔΙ)
  12. ΠΕΝΤΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ (ΑΚΡΩΤΗΡΙ)

Παγκορασίδες Ανατολικής Κρήτης

  1. ΖΕΚΙΟ ΡΑΦΑΕΛΛΑ (ΑΘΛΕΣΗ)
  2. ΚΟΤΖΕΔΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΟΦΗ)
  3. ΜΑΡΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (ΓΕΙ)
  4. ΜΑΥΡΑΚΗ ΗΡΩ (ΓΕΗ)
  5. ΣΕΓΡΕΔΑΚΗ ΣΟΦΙΑ (ΓΕΗ)
  6. ΣΦΑΚΙΩΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ- ΙΩΑΝΝΑ (ΠΗΓΑΣΟΣ)
  7. ΤΖΑΝΑΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΑΘΛΕΣΗ)
  8. ΤΖΩΡΤΖΑΚΑΚΗ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΜΕΣΣΑΡΑ)
  9. ΤΡΟΥΛΙΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ (ΓΕΗ)
  10. ΤΣΙΓΑΡΙΔΑ΄ΛΥΔΙΑ (ΠΗΓΑΣΟΣ)
  11. ΦΑΝΙΟΥΔΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΠΗΓΑΣΟΣ)
  12. ΦΕΤΦΑΤΖΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΓΕΗ)
  13. ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗ ΓΙΩΡΓΙΑ (ΓΕΗ)
  14. ΧΑΪΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ)

Παγκορασίδες Δυτικής Κρήτης

  1. ΑΝΔΡΕΟΥΛΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ (ΑΚΡΩΤΗΡΙ)
  2. ΚΑΠΑΣΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ (ΣΦΠΧ)
  3. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ (ΣΟΥΔΑ)
  4. ΒΟΖΙΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ (ΑΕΤΟΣ)
  5. ΖΟΛΩΤΑ ΝΕΦΕΛΗ  (ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ)
  6. ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ (ΚΥΔΩΝ)
  7. ΚΟΥΤΑΛΑ ΣΤΕΛΛΑ (Ν.ΟΠΕΡ)
  8. ΜΥΓΙΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ (ΑΡΚΑΔΙ)
  9. ΠΑΓΩΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΑΚΡΩΤΗΡΙ)
  10. ΠΑΠΑΔΟΠΕΤΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ (Ν.ΟΠΕΡ)
  11. ΠΑΤΕΡΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΣΦΠΧ)
  12. ΠΕΤΕΡΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΣΦΠΧ)
  13. ΠΕΡΟΓΑΜΒΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ (ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ)
  14. ΣΚΟΥΦΗ ΒΕΑΤΡΙΚΗ (ΑΡΚΑΔΙ)
 
< Προηγ.   Επόμ. >
© 2019 ΕΣΠΕΚ

Design by magnetism.gr

 
Πως σας φαίνεται το καινούργιο μας site;
 
Σωματεία
Επισκέψεις:646758