Αρχική
Η ένωσή μας
Σωματεία
Πρωταθλήματα
Πρωταθλητές
Προκηρύξεις - Νόμοι
Διοργανώσεις
Κλιμάκια
ΣΥΔΠΕΚ
Σύνδεσμοι
Gallery
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

 
Αρχική arrow Αρχική arrow Πρόγραμμα και Διαιτητές Αγώνων 09-10/02/2019
Πρόγραμμα και Διαιτητές Αγώνων 09-10/02/2019 Εκτύπωση E-mail

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων το Σάββατο 09 και την Κυριακή 10 Φεβρουαρίου 2019 και τους ορισμένους σε κάθε αγώνα Διαιτητές.

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 9/2/2019          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής Σημειωτής
2ος ΤΕΛ. ΕΦΗΒΩΝ ΓΕΗ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 13:00 ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΚΟΚΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
        ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΚΟΚΟΤΣΑΚΗΣ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΑΘΛΕΣΗ-ΓΕΗ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 9:00 ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΠΗΓΑΣΟΣ-ΜΕΣΣΑΡΑ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 11:00 ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ 18:00 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΤΖΟΥΡΜΠΑΚΗ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ-ΑΡΗΣ ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 18:00 ΣΠΙΘΑΚΗ ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΣΟΥΔΑ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 19:00 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΝΤΟΥΜΠΑΡΑΤΖΗ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΚΥΔΩΝ1- ΑΕΤΟΣ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 12:00 ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ ΚΑΓΚΑΣ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ-ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΚΛ.ΣΗΤΕΙΑΣ 15:00 ΠΕΤΡΑΚΗΣ   ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΣ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΠΗΓΑΣΟΣ-ΟΦΗ ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 16:00 ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ ΣΠΙΘΑΚΗ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΓΕΙ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΛ.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 18:00 ΠΕΤΡΑΚΗΣ    
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΣΟΥΔΑ-ΑΡΚΑΔΙ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 17:00 ΝΤΟΥΜΠΑΡΑΤΖΗ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ  
             
Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΘΛΕΣΗ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ Λ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 16:00 ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΚΟΚΚΑΣ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ
             
ΚΥΡΙΑΚΗ 10/2/2019          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
ΑΝΔΡΩΝ ΣΦΠΧ-ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 16:00 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΟΥ
ΑΝΔΡΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ 17:00 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ Σ
ΑΝΔΡΩΝ Ν.ΟΠΕΡ-ΓΕΗ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 19:30 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ ΚΛΩΤΣΑ
ΑΝΔΡΩΝ ΣΟΥΔΑ-ΚΥΔΩΝ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 20:00 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ Σ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ  ΑΡΚΑΔΙ-ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 15:00 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ ΚΛΩΤΣΑ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ  ΓΕΗ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 16:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΣΠΙΘΑΚΗ ΜΑΥΡΕΑ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ  Ν.ΟΠΕΡ-ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 17:00 ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΛΩΤΣΑ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ  ΚΥΔΩΝ-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 18:00 ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ  ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 18:00 ΚΟΚΚΑΣ ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΦΠΧ-Ν.ΟΠΕΡ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 11:00 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ Μ  
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΑΝΕΜΟΣ ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ 10:00 ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ Σ  
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 10:00 ΚΟΚΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ  
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΑΕΤΟΣ-ΚΥΔΩΝ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 12:00 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΚΑΓΚΑΣ  
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΓΡΥΠΑΣ-ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ ΚΛ.ΜΕΛΕΣΣΩΝ 12:00 ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ  
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-Ν.ΟΠΕΡ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 14:00 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΚΑΓΚΑΣ  
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΑΡΗΣ- ΑΘΛΕΣΗ ΚΛ.ΓΟΥΡΝΩΝ 15:00 ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ  
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΟΦΗ-ΜΕΣΣΑΡΑ ΚΛ.ΒΑΚ 15:00 ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ  
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΚΥΔΩΝ2-ΑΝΕΜΟΣ3 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 10:00 ΜΠΡΕΛΛΑΣ  ΚΑΓΚΑΣ  
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΓΕΗ2-ΓΕΙ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 12:00 ΣΠΙΘΑΚΗ    
             
 
< Προηγ.   Επόμ. >
© 2019 ΕΣΠΕΚ

Design by magnetism.gr

 
Πως σας φαίνεται το καινούργιο μας site;
 
Σωματεία
Επισκέψεις:602445