Αρχική
Η ένωσή μας
Σωματεία
Πρωταθλήματα
Πρωταθλητές
Προκηρύξεις - Νόμοι
Διοργανώσεις
Κλιμάκια
ΣΥΔΠΕΚ
Σύνδεσμοι
Gallery
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

 
Αρχική arrow Αρχική arrow ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 23-24/03/2019
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 23-24/03/2019 Εκτύπωση E-mail

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων το Σάββατο 23 και την Κυριακή 24 Μαρτίου 2019 και τους ορισμένους σε κάθε αγώνα Διαιτητές.

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 23/3/2019          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής Σημειωτής
ΠΑΙΔΩΝ Ν.ΟΠΕΡ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 18:00 ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ  
ΠΑΙΔΩΝ ΓΕΗ-ΟΦΗ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 12:00 ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ   ΣΟΥΡΛΑ 
ΧΙΑΣΤΙ ΚΟΡΑΣΙΔ Ν.ΟΠΕΡ-ΓΕΗ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 16:00 ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΛΩΤΣΑ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΜΕΣΣΑΡΑ-ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ ΚΛ.ΜΟΙΡΩΝ 18:00 ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ  ΦΑΝΟΥΡΑΚΗ  
Β΄ΦΑΣΗ ΚΟΡ ΠΑΓΧ/ΚΟΣ-ΑΡΚΑΔΙ1 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 16:00 ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΚΛΕΙΝΑΚΗΣ  
Β΄ΦΑΣΗ ΚΟΡ ΠΗΓΑΣΟΣ1-ΑΡΗΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 14:00 ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ   ΣΟΥΡΛΑ
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΛ.ΑΡΧΑΝΩΝ 13:00 ΚΟΚΚΑΣ     
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΠΗΓΑΣΟΣ2-ΑΘΛΕΣΗ2 ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 09:00 ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ     
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΑΡΚΑΔΙ ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 16:30 ΣΥΚΑΣ  ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΟΥ  
   
   
             
PRE LEAGUE ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΚΛ.ΜΟΙΡΩΝ 16:00 ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ
   
             
             
ΚΥΡΙΑΚΗ 24/3/2019          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
Ρ.ΟΑΝΔΡΩΝ ΓΕΗ-Ν.ΟΠΕΡ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 19:00 ΚΟΚΚΑΣ ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ
Ρ.ΟΑΝΔΡΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ 19:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ  ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΣΟΥΡΛΑ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΓΕΗ-ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 15:00 ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΜΑΥΡΕΑ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥΔΩΝ-ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 18:00 ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ 17:00 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΡΚΑΔΙ-Ν.ΟΠΕΡ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 14:00 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ ΚΛΩΤΣΑ
ΧΙΑΣΤΙ ΚΟΡΑΣΙΔ ΑΘΛΕΣΗ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 17:00 ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ
Π/ΚΟΡΑΣΙΔ Α ΑΘΛΕΣΗ-ΓΕΗ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 10:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΜΑΥΡΕΑ  
Π/ΚΟΡΑΣΙΔ Α ΜΕΣΣΑΡΑ-ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΚΛ.ΜΟΙΡΩΝ 11:00 ΚΟΚΚΑΣ ΦΑΝΟΥΡΑΚΗ  
Π/ΚΟΡΑΣΙΔ Α ΑΡΗΣ-ΓΡΥΠΑΣ ΚΛ.ΓΟΥΡΝΩΝ 14:00 ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ  
Π/ΚΟΡΑΣΙΔ Α ΠΗΓΑΣΟΣ-ΧΕΡ/ΣΙΟΣ ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 10:00 ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ  
Π/ΚΟΡΑΣΙΔ Α ΑΝΕΜΟΣ-ΠΑΓΧ/ΚΟΣ ΚΛ.ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 12:00 ΠΕΤΑΚΑΚΗ ΣΤΑΓΑΚΗΣ  
Π/ΚΟΡΑΣΙΔ Α ΑΕΤΟΣ-Ν.ΟΠΕΡ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 10:30 ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ Σ  ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ Μ  
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΚΥΔΩΝ2-ΟΠΑ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 16:00 ΚΑΓΚΑΣ  ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ Σ  
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΑΡΚΑΔΙ2-ΑΝΕΜΟΣ2 ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 18:00 ΚΛΩΤΣΑ    
     
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 12:00 ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ ΚΛΩΤΣΑ  
ΠΑΙΔΩΝ ΓΕΗ-Ν.ΟΠΕΡ ΚΛ.ΒΑΚ 16:00 ΚΟΚΚΑΣ  ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ  
           
 
< Προηγ.   Επόμ. >
© 2019 ΕΣΠΕΚ

Design by magnetism.gr

 
Πως σας φαίνεται το καινούργιο μας site;
 
Σωματεία
Επισκέψεις:614708