Αρχική
Η ένωσή μας
Σωματεία
Πρωταθλήματα
Πρωταθλητές
Προκηρύξεις - Νόμοι
Διοργανώσεις
Κλιμάκια
ΣΥΔΠΕΚ
Σύνδεσμοι
Gallery
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

 
Αρχική arrow Αρχική arrow ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 30-31/03/- 02/04/2019
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 30-31/03/- 02/04/2019 Εκτύπωση E-mail

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων το Σάββατο 30 την Κυριακή 31 Μαρτίου και την Τρίτη 02 Απριλίου 2019 και τους ορισμένους σε κάθε αγώνα Διαιτητές.

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 30/3/2019          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής Σημειωτής
ΤΕΛ.ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΦΠΧ-ΓΕΗ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 16:00 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΣΥΚΑΣ ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ
        ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ  
ΤΕΛ ΠΑΙΔΩΝ ΣΦΠΧ-ΓΕΗ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 18:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
        ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ  
Β΄ΦΑΣΗ ΚΟΡ ΣΟΥΔΑ2-ΑΡΚΑΔΙ2 ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 17:00 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΚΑΓΚΑΣ  
ΠΑΙΔΩΝ Ν.ΟΠΕΡ-ΑΡΚΑΔΙ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 10:00 ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΚΛΩΤΣΑ  
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΓΕΗ2-ΓΕΗ3 ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 9:00 ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ    
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΑΘΛΕΣΗ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 11:00 ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ ΚΑΡΑΛΗ  
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΛ.ΑΡΧΑΝΩΝ 16:00 ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ    
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΟΠΑ- ΑΝΕΜΟΣ3 ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ 15:00 ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ Σ    
             
Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΟΦΗ-ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ ΚΛ.ΒΑΚ 16:00 ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ ΚΑΡΑΛΗ
        ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΒΛΑΧΑΚΗΣ  
Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΘΛΕΣΗ-ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 16:00 ΚΟΚΚΑΣ  ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ
             
             
ΚΥΡΙΑΚΗ 31/3/2019          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
Ρ.Ο ΑΝΔΡΩΝ ΣΦΠΧ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 19:30 ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ ΣΥΚΑΣ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ
        ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ  
Ρ.Ο ΑΝΔΡΩΝ Ν.ΟΠΕΡ-ΓΕΗ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 21:30 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ  ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΚΑΓΚΑΣ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ-ΑΡΚΑΔΙ ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 18:00 ΚΟΚΚΑΣ ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ ΣΟΥΡΛΑ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΓΕΗ ΚΛ.ΑΡΧΑΝΩΝ 18:30 ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΓΕΗ-ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 12:00 ΚΑΡΑΛΗ  ΜΑΥΡΕΑ  
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΓΡΥΠΑΣ-ΟΦΗ ΚΛ.ΜΕΛΕΣΣΩΝ 15:30 ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ  
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΑΡΗΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΛ.ΓΟΥΡΝΩΝ 15:00 ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ   ΣΟΥΡΛΑ
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΣΦΠΧ-ΑΝΕΜΟΣ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 13:30 ΣΥΚΑΣ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ  
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΣΟΥΔΑ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 17:30 ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ ΣΤΑΓΑΚΗΣ  
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α Ν.ΟΠΕΡ-ΚΥΔΩΝ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 14:00 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ  ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ Σ  
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΑΡΚΑΔΙ-ΑΕΤΟΣ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 13:00 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΛΩΤΣΑ  
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΜΕΣΣΑΡΑ- ΑΘΛΕΣΗ1 ΚΛ.ΜΟΙΡΩΝ 11:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΦΑΝΟΥΡΑΚΗ  
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΓΕΙ-ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΚΛ.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 13:00 ΠΕΤΡΑΚΗΣ    
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΓΕΗ3 ΚΛ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ 11:00 ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ    
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΓΕΗ2-ΠΗΓΑΣΟΣ2 ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 10:00 ΚΑΡΑΛΗ     
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΣΟΥΔΑ2-ΑΡΚΑΔΙ2 ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 12:00 ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ Σ    
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΓΕΗ-ΑΡΚΑΔΙ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 14:00 ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ ΜΑΥΡΕΑ  
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ν.ΟΠΕΡ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 11:00 ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΚΛΩΤΣΑ  
             
ΤΡΙΤΗ 2/4/2019          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΚΥΔΩΝ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 19:30 ΣΥΚΑΣ ΜΠΡΕΛΛΑΣ  
 
< Προηγ.   Επόμ. >
© 2019 ΕΣΠΕΚ

Design by magnetism.gr

 
Πως σας φαίνεται το καινούργιο μας site;
 
Σωματεία
Επισκέψεις:602435