Αρχική
Η ένωσή μας
Σωματεία
Πρωταθλήματα
Πρωταθλητές
Προκηρύξεις - Νόμοι
Διοργανώσεις
Κλιμάκια
ΣΥΔΠΕΚ
Σύνδεσμοι
Gallery
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

 
Αρχική arrow Αρχική arrow Πρόγραμμα και Διαιτητές Αγώνων 06-07-09/04/2019
Πρόγραμμα και Διαιτητές Αγώνων 06-07-09/04/2019 Εκτύπωση E-mail

Ιδιαίτερα σημαντικό αγωνιστικά θα είναι το προσεχές Σαββατοκύριακο, αφού το Σάββατο θα διεξαχθούν οι 2οι τελικοί αγώνες για τα πρωταθλήματα Παίδων και Κορασίδων (αν χρειαστεί θα υπάρξει και 3ος),  ενώ την Κυριακή ξεκινούν και οι τελικοί αγώνες για το πρωτάθλημα Ανδρών καθώς και οι αγώνες Play Off του Πρωταθλήματος Γυναικών.

Σημαντικοί είναι και οι αγώνες κατάταξης Κορασίδων αφού οι ομάδες της Β κατηγορίας διεκδικούν τις προνομιούχες θέσεις για την άνοδο τους στην Α και οι ομάδες της Α κατηγορίας μια θέση που θα τους επιτρέψει την παραμονή τους.

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων και τους ορισμένους σε κάθε αγώνα Διαιτητές

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 6/4/2019          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής Σημειωτής
ΤΕΛ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΕΗ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΠΑΤΕΛΩΝ 18:30 ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΚΟΚΚΑΣ ΣΟΥΡΛΑ
        ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΒΛΑΧΑΚΗΣ  
ΤΕΛ. ΠΑΙΔΩΝ ΓΕΗ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 16:00 ΚΟΚΚΑΣ ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΣΟΥΡΛΑ
        ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΚΟΚΟΤΣΑΚΗΣ  
Β΄ΦΑΣΗ ΚΟΡΑΣ ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΠΑΓΧ/ΚΟΣ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 17:00 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ Μ  
Β΄ΦΑΣΗ ΚΟΡΑΣ ΑΡΚΑΔΙ1-ΣΟΥΔΑ1 ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 19:00 ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΚΛΩΤΣΑ  
Β΄ΦΑΣΗ ΚΟΡΑΣ ΑΡΚΑΔΙ2-ΣΟΥΔΑ2 ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 17:00 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ  
Β΄ΦΑΣΗ ΚΟΡΑΣ ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΟΦΗ ΚΛ.ΑΡΧΑΝΩΝ 19:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ  
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ-ΑΡΚΑΔΙ ΚΛ.ΒΑΚ 14:00 ΚΑΡΑΛΗ ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ  
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΚΥΔΩΝ2-ΟΠΑ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 15:00 ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ Σ   ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ Μ
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΑΘΛΕΣΗ2-ΓΕΙ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 12:00 ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ    
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΠΗΓΑΣΟΣ2-ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 14:00 ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ    
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΑΡΚΑΔΙ2-ΑΝΕΜΟΣ3 ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 15:00 ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ ΚΛΩΤΣΑ  
             
ΚΥΡΙΑΚΗ 7/4/2019          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
1ος ΤΕΛ.ΑΝΔΡΩΝ ΓΕΗ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 14:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΜΑΥΡΕΑ
        ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΒΛΑΧΑΚΗΣ  
Ρ.Ο. ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΓΕΗ-ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 19:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΚΟΚΚΑΣ ΚΑΡΑΛΗ
Ρ.Ο. ΓΥΝΑΙΚΩΝ Ν.ΟΠΕΡ-ΑΡΚΑΔΙ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 19:00 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ ΚΛΩΤΣΑ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ-ΜΕΣΣΑΡΑ ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 19:00 ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ  
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΓΕΙ ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 17:00 ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΛΟΥ  
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΑΝΕΜΟΣ-Ν.ΟΠΕΡ ΚΛ.ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 12:00 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΚΛΕΙΝΑΚΗΣ  
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΣΟΥΔΑ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 20:00 ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΟΥ  
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΚΥΔΩΝ-ΑΡΚΑΔΙ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 14:00 ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ  
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΑΕΤΟΣ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 18:00 ΣΥΚΑΣ ΣΤΑΓΑΚΗΣ  
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΓΕΗ3 ΚΛ.ΑΡΧΑΝΩΝ 10:00 ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ    
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΑΝΕΜΟΣ3-ΣΟΥΔΑ2 ΚΛ.ΚΛΑΔΙΣΟΥ 17:00 ΚΑΓΚΑΣ    
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ-ΟΦΗ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 15:00 ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ ΚΛΩΤΣΑ  
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ν.ΟΠΕΡ-ΓΕΗ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 17:00 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΛΩΤΣΑ  
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ 13:00 ΚΟΚΚΑΣ  
             
ΤΡΙΤΗ 9/4/2019          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
Β΄ΦΑΣΗ ΚΟΡΑΣ ΚΥΔΩΝ1-ΑΕΤΟΣ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 19:30 ΝΤΟΥΜΠΑΡΑΤΖΗ ΜΠΡΕΛΛΑΣ  
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΟΦΗ-ΑΡΗΣ ΚΛ.ΒΑΚ 15:30 ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ  ΜΑΥΡΕΑ  
 
< Προηγ.   Επόμ. >
© 2019 ΕΣΠΕΚ

Design by magnetism.gr

 
Πως σας φαίνεται το καινούργιο μας site;
 
Σωματεία
Επισκέψεις:602440