Αρχική
Η ένωσή μας
Σωματεία
Πρωταθλήματα
Πρωταθλητές
Προκηρύξεις - Νόμοι
Διοργανώσεις
Κλιμάκια
ΣΥΔΠΕΚ
Σύνδεσμοι
Gallery
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

 
Αρχική arrow Αρχική arrow ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΏΝΩΝ 13-14/04/19
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΏΝΩΝ 13-14/04/19 Εκτύπωση E-mail

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων το Σάββατο 13 και την Κυριακή 14 Απριλίου, και τους ορισμένους σε κάθε αγώνα Διαιτητές.

ΣΑΒΒΑΤΟ 13/4/2019          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής Σημειωτής
ΤΕΛ. ΠΑΙΔΩΝ ΣΦΠΧ-ΓΕΗ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 18:00 ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΦΠΧ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 20:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΥΚΑΣ ΤΖΟΥΡΜΠΑΚΗ
Β΄ΦΑΣΗ ΚΟΡΑΣ ΟΦΗ-ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΚΛ.ΒΑΚ 15:00 ΚΑΡΑΛΗ ΜΑΥΡΕΑ  
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΑΡΗΣ-ΜΕΣΣΑΡΑ ΚΛΓΟΥΡΝΩΝ 15:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ  
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ-ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 18:00 ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ  
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΓΡΥΠΑΣ-ΜΕΣΣΑΡΑ ΚΛ,ΜΕΛΕΣΣΩΝ 13:00 ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΣΟΥΡΛΑ  
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΑΝΕΜΟΣ2-ΚΥΔΩΝ2 ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 11:30 ΚΑΓΚΑΣ    
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΟΠΑ-ΑΡΚΑΔΙ2 ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ 17:00 ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ Σ    
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ-Ν.ΟΠΕΡ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 10:00 ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ ΚΛΩΤΣΑ  
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΛ.ΒΑΚ 17:00 ΚΑΡΑΛΗ  ΜΑΥΡΕΑ  
             
ΚΥΡΙΑΚΗ 14/4/2019          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
2ος ΤΕΛ.ΑΝΔΡΩΝ ΣΦΠΧ-ΓΕΗ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 19:00 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ Μ
Ρ.Ο. ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΗΓΑΣΟΣ-ΓΕΗ ΚΛ.ΠΑΤΕΛΩΝ 14:00 ΚΟΚΚΑΣ ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΚΑΛΕΜΑΚΗ
Ρ.Ο. ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΡΚΑΔΙ-Ν.ΟΠΕΡ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 19:00 ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ  ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΓΕΗ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 19:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ  
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΟΦΗ-ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΛ.ΒΑΚ 18:30 ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΚΑΡΑΛΗ  
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΑΡΚΑΔΙ-ΑΝΕΜΟΣ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 15:00 ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ ΚΛΩΤΣΑ  
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α Ν.ΟΠΕΡ-ΣΟΥΔΑ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 10:30 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ  
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΣΦΠΧ-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 16:30 ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ  ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΟΥ  
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΜΕΣΣΑΡΑ-ΓΡΥΠΑΣ ΚΛ.ΜΟΙΡΩΝ 11:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ  
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΓΕΗ3-ΠΗΓΑΣΟΣ2 ΚΛ.ΒΑΚ 10:00 ΚΟΚΚΑΣ    
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΑΝΕΜΟΣ3-ΚΥΔΩΝ2 ΚΛ.ΚΛΑΔΙΣΟΥ 10:00 ΚΑΓΚΑΣ    
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΣΟΥΔΑ2-ΑΝΕΜΟΣ2 ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 17:00 ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ     
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ-ΓΕΗ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 17:00 ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ  ΚΛΩΤΣΑ  
             
PRE LEAGUE ΜΕΣΣΑΡΑ-ΧΑΝΘ ΚΛ.ΜΟΙΡΩΝ 15:45 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ
        ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ  
 
< Προηγ.   Επόμ. >
© 2019 ΕΣΠΕΚ

Design by magnetism.gr

 
Πως σας φαίνεται το καινούργιο μας site;
 
Σωματεία
Επισκέψεις:602433