Gallery
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Αρχική arrow Αρχική arrow Beach Volley- Οι Πρωταθλητές Κρήτης του Κ19
Beach Volley- Οι Πρωταθλητές Κρήτης του Κ19 Εκτύπωση E-mail

Οι ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ Γ/ΜΑΥΡΙΔΗΣ Θ και ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗ Γ/ΠΕΡΔΙΚΑΚΗ Ι αναδείχθηκαν πρωταθλητές Κρήτης της κατηγορίας Κ19 αγοριών και κοριτσιών αντίστοιχα στο τελικό τουρνουά που έγινε στις 20 και 21 Ιουλίου στις αθλητικές εγκαταστάσεις "ΑΚΤΗ".

Στα αγόρια οι Βαρδάντα Ντ/Σταυρακάκη Β κατέλαβαν την 2η θέση αφού έχασαν στον μεγάλο τελικό απο τους Αναστασάκη/ Μαυρίδη με σετ 2-0, ενώ οι Σπιταδάκης/Αστρινάκης πήραν την 3η θέση κερδίζοντας στον μικρό τελικο τους Παχιαδάκη / Σπινθάκη με σετ 1-2.

Στα κορίτσια οι πρωταθλήτριες του Κ17 Ταϊγανίδη/Ρουμπάκη κατέκτησαν την 2η θέση χάνοντας στον μεγάλο Τελικό απο τις Αντωνακάκη/Περδικάκη με σετ 2-0, ενώ οι Δαβαρία/Εφεντάκη κατέκησαν την 3η θέση κερδίζοντας τις Μασέλη/Καλουτσάκη στον μικρό τελικό με σετ 2-0.