Αρχική
Η ένωσή μας
Σωματεία
Πρωταθλήματα
Πρωταθλητές
Προκηρύξεις - Νόμοι
Διοργανώσεις
Κλιμάκια
ΣΥΔΠΕΚ
Σύνδεσμοι
Gallery
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

 
Αρχική arrow Αρχική arrow ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 2-3/11/2019
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 2-3/11/2019 Εκτύπωση E-mail

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων το Σάββατο 2 και την Κυριακή 3/11/2019 και τους ορισμένους σε κάθε αγώνα Διαιτητές.

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 2/11/2019          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής Σημειωτής
ΕΦΗΒΩΝ Ν.ΟΠΕΡ-ΓΕΗ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 14:00 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  
ΕΦΗΒΩΝ ΣΦΠΧ- ΓΕΙ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 13:00 ΝΤΟΥΜΠΑΡΑΤΖΗ  ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ  
ΕΦΗΒΩΝ ΟΦΗ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΛ.ΒΑΚ 20:00 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ  
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΘΛΕΣΗ-ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 20:00 ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ  ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ  
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ-ΟΠΕΡ ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 18:00 ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ  ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ  
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ- ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ 17:00 ΝΤΟΥΜΠΑΡΑΤΖΗ  ΣΤΑΓΑΚΗ  
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΦΠΧ-ΑΕΤΟΣ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 20:00 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ  ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΟΥ  
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΟΥΔΑ-ΚΥΔΩΝ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 19:00 ΚΑΓΚΑΣ ΚΛΕΙΝΑΚΗΣ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΟΦΗ ΚΛ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ 10:00 ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ  ΜΑΥΡΕΑ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ-ΓΕΙ ΚΛ.ΣΗΤΕΙΑΣ 16:00 ΠΕΤΡΑΚΗΣ  ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΣ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΛ.ΑΡΧΑΝΩΝ 19:30 ΑΒΡΑΜΙΟΠΟΥΛΟΥ  ΚΛΗΜΑΤΣΙΔΑ  
             
Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΘΛΕΣΗ- ΑΠΟΛ. ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΛ.ΠΑΤΕΛΩΝ 16:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ  ΚΛΗΜΑΤΣΙΔΑ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ
Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ-ΓΕΗ ΚΛ.ΜΟΙΡΩΝ 16:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ  ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ ΦΑΝΟΥΡΑΚΗ
VOLLEY LEAGUE ΟΦΗ-ΠΑΟ ΚΛ.ΒΑΚ 17:00 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ
    ΕΠΟΠΤΕΣ   ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ  ΚΟΚΚΑΣ  
ΚΥΡΙΑΚΗ 3/11/2019          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής Σημειωτής
ΑΝΔΡΩΝ Ν.ΟΠΕΡ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 19:30 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΔΟΥΠΟΥΛΟΥ
ΑΝΔΡΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΣΟΥΔΑ ΚΛ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ 18:00 ΚΟΚΚΑΣ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ
ΑΝΔΡΩΝ ΚΥΔΩΝ-ΑΡΚΑΔΙ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 19:00 ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ  ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΕΤΟΣ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 13:00 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΛΕΙΝΑΚΗΣ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥΔΩΝ-ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 15:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΑΚΑΚΗ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-Ν.ΟΠΕΡ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 17:00 ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ  ΝΤΟΥΜΠΑΡΑΤΖΗ ΚΑΓΚΑΣ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΑΡΚΑΔΙ ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ 13:00 ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ ΣΤΑΓΑΚΗΣ
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΘΛΕΣΗ-ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 12:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΜΑΥΡΕΑ  
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΡΗΣ-ΓΕΗ ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 14:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΜΑΥΡΕΑ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΓΕΗ2-ΓΡΥΠΑΣ ΚΛ.ΜΕΛΕΣΣΩΝ 15:00 ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ  
             
 
< Προηγ.   Επόμ. >
© 2019 ΕΣΠΕΚ

Design by magnetism.gr

 
Πως σας φαίνεται το καινούργιο μας site;
 
Σωματεία
Minoan Banner
Επισκέψεις:660025