Αρχική
Η ένωσή μας
Σωματεία
Πρωταθλήματα
Πρωταθλητές
Προκηρύξεις - Νόμοι
Διοργανώσεις
Κλιμάκια
ΣΥΔΠΕΚ
Σύνδεσμοι
Gallery
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

 
Αρχική arrow Αρχική arrow Πρόγραμμα και Διαιτητές Αγώνων 09-13/11/2019
Πρόγραμμα και Διαιτητές Αγώνων 09-13/11/2019 Εκτύπωση E-mail

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων το Σάββατο 09 την Κυριακή 10 και την Τετάρτη 13 Νοεμβρίου 2019 και τους ορισμένους σε κάθε αγώνα Διαιτητές.

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 9/11/2019          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής Σημειωτής
ΕΦΗΒΩΝ ΓΕΗ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ Μ.ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 20:30 ΚΟΚΚΑΣ ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ  
ΕΦΗΒΩΝ Ν.ΟΠΕΡ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΥ 17:00 ΠΕΤΑΚΑΚΗ  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Εκπ: Μπαντουβάκη
ΕΦΗΒΩΝ ΓΕΙ-ΟΦΗ ΚΛ.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 13:00 ΠΕΤΡΑΚΗΣ   ΚΟΥΔΟΥΜΑ
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΗΓΑΣΟΣ-Ν.ΟΠΕΡ Μ.ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 18:30 ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ  
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΕΗ-ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ Μ.ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 16:30 ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ  
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΚΥΔΩΝ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 17:00 ΣΥΚΑΣ ΚΑΓΚΑΣ  
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ 17:00 ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ  ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ  
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΕΤΟΣ-ΣΟΥΔΑ  ΚΛ.ΚΛΑΔΙΣΟΥ  14:00 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ  ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΟΥ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΓΡΥΠΑΣ-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΛ.ΜΕΛΕΣΣΩΝ 11:00 ΚΟΚΚΑΣ  ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ Εκπ: Φραγκιαδάκη
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΠΗΓΑΣΟΣ-ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΚΛ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ 14:00 ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ   ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΓΕΙ-ΟΦΗ ΚΛ.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 15:00 ΠΕΤΡΑΚΗΣ   ΚΟΥΔΟΥΜΑ
             
Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΓΕΗ-ΚΑΛΑΜΑΤΑ 80 ΚΛ.ΑΡΧΑΝΩΝ 16:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΚΟΚΚΑΣ ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ
          εκπ: Μανωλάκης  
             
             
ΚΥΡΙΑΚΗ 10/11/2019          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής Σημειωτής
ΑΝΔΡΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ- ΣΟΥΔΑ ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ 20:00 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΣΤΑΓΑΚΗΣ ΚΛΕΙΝΑΚΗΣ
ΑΝΔΡΩΝ ΣΦΠΧ-Ν.ΟΠΕΡ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 17:00 ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΟΥ
ΑΝΔΡΩΝ ΚΥΔΩΝ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 19:00 ΣΥΚΑΣ ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΟΥ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΦΠΧ-ΚΥΔΩΝ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 15:00 ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ ΣΥΚΑΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΕΤΟΣ-ΟΦΗ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 19:00 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΠΕΤΑΚΑΚΗ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΗΓΑΣΟΣ-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ ΚΛ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ 14:00 ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ ΚΑΓΚΑΣ ΜΑΥΡΕΑ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ Ν.ΟΠΕΡ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 17:00 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΘΛΕΣΗ-ΑΡΗΣ ΚΛ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ 12:00 ΚΑΓΚΑΣ ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ Εκπ: Μανάι Σαμ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΓΕΗ2 ΚΛ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ 10:00 ΚΟΚΚΑΣ ΜΑΥΡΕΑ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΟΦΗ-ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΚΛ.ΒΑΚ 12:00 ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛΗΜΑΤΣΙΔΑ  
             
Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΓΕΗ-ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ ΚΛ.ΠΑΤΕΛΩΝ 16:00 ΚΟΚΚΑΣ ΚΛΗΜΑΤΣΙΔΑ ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ
ΤΕΤΑΡΤΗ 13/11/2019          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΗΓΑΣΟΣ-ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 20:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ  
             
 
< Προηγ.   Επόμ. >
© 2019 ΕΣΠΕΚ

Design by magnetism.gr

 
Πως σας φαίνεται το καινούργιο μας site;
 
Σωματεία
Minoan Banner
Επισκέψεις:660025