Αρχική
Η ένωσή μας
Σωματεία
Πρωταθλήματα
Πρωταθλητές
Προκηρύξεις - Νόμοι
Διοργανώσεις
Κλιμάκια
ΣΥΔΠΕΚ
Σύνδεσμοι
Gallery
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

 
Αρχική arrow Αρχική arrow ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 07-08/12/2019
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 07-08/12/2019 Εκτύπωση E-mail

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων το Σάββατο 07 και την Κυριακή 08 Δεκεμβρίου και τους ορισμένους σε κάθε αγώνα Διαιτητές.

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 7/12/2019          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής Σημειωτής
ΕΦΗΒΩΝ ΓΕΙ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 14:00 ΠΕΤΡΑΚΗΣ   ΚΟΥΔΟΥΜΑ
ΕΦΗΒΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΟΦΗ ΚΛ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ 16:00 ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ    ΦΡΑΓΙΑΔΑΚΗ
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΗΓΑΣΟΣ-ΑΘΛΕΣΗ ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 13:30 ΚΛΗΜΑΤΣΙΔΑ   ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ
ΝΕΑΝΙΔΩΝ Ν.ΟΠΕΡ-ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 16:00 ΣΥΚΑΣ ΣΤΑΓΑΚΗΣ  
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 19:00 ΠΕΤΑΚΑΚΗ ΚΛΕΙΝΑΚΗΣ  
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΕΤΟΣ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 18:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΟΥ  
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ-ΣΟΥΔΑ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 17:00 ΝΤΟΥΜΠΑΡΑΤΖΗ ΚΑΓΚΑΣ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΓΡΥΠΑΣ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΛ.ΜΕΛΕΣΣΩΝ 11:00 ΣΠΙΘΑΚΗ  ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΚΛ.ΑΡΧΑΝΩΝ 13:30 ΣΠΙΘΑΚΗ  ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΟΦΗ-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΛ.ΒΑΚ 19:00 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ  
Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΟΦΗ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΥΡΟΥ ΚΛ.ΒΑΚ 17:00 ΟΝΟΠΑΣ ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ
  ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ-ΚΟΜΙΣΣΑΡ ΚΟΚΟΤΣΑΚΗΣ Β   ΕΠΟΠΤΕΣ ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΛ.ΜΟΙΡΩΝ 16:00 ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ
Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΓΕΗ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΛ.ΑΡΧΑΝΩΝ 16:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΚΟΚΚΑΣ ΜΑΥΡΕΑ
             
ΚΥΡΙΑΚΗ 8/12/2019          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής Σημειωτής
ΑΝΔΡΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΑΡΚΑΔΙ ΚΛ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ 18:00 ΚΟΚΚΑΣ ΣΠΙΘΑΚΗ ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ
ΑΝΔΡΩΝ Ν.ΟΠΕΡ-ΚΥΔΩΝ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 18:00 ΠΕΤΑΚΑΚΗ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΓΚΑΣ
ΑΝΔΡΩΝ ΣΟΥΔΑ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 19:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΣΤΑΓΑΚΗΣ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΦΠΧ-Ν.ΟΠΕΡ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 16:30 ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΝΤΟΥΜΠΑΡΑΤΖΗ ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΟΥ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΟΦΗ-ΑΡΚΑΔΙ ΚΛ.ΒΑΚ 18:00 ΚΛΗΜΑΤΣΙΔΑ ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΕΤΟΣ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 18:30 ΣΥΚΑΣ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΚΛΕΙΝΑΚΗΣ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥΔΩΝ-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 20:30 ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ  ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΚΛΕΙΝΑΚΗΣ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΟΦΗ-ΓΕΗ2 ΚΛ.ΒΑΚ 20:00 ΚΛΗΜΑΤΣΙΔΑ   ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΠΗΓΑΣΟΣ-ΓΕΙ Μ.ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 13:00 ΚΟΚΚΑΣ   ΓΚΛΕΝΤΙΣ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΟΦΗ-ΓΕΙ ΚΛ.ΒΑΚ 16:00 ΚΛΗΜΑΤΣΙΔΑ    
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΚΛ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ 16:00 ΣΠΙΘΑΚΗ    
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΓΕΗ2-ΑΘΛΕΣΗ2 Μ.ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 11:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ    
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ2 Μ.ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 15:00 ΚΟΚΚΑΣ    
             
Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΓΕΗ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΛ.ΠΑΤΕΛΩΝ 16:00 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ  ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ  ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ
             
 
< Προηγ.   Επόμ. >
© 2020 ΕΣΠΕΚ

Design by magnetism.gr

 
Πως σας φαίνεται το καινούργιο μας site;
 
Σωματεία
Minoan Banner
Επισκέψεις:689104