Αρχική
Η ένωσή μας
Σωματεία
Πρωταθλήματα
Πρωταθλητές
Προκηρύξεις - Νόμοι
Διοργανώσεις
Κλιμάκια
ΣΥΔΠΕΚ
Σύνδεσμοι
Gallery
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

 
Αρχική arrow Αρχική arrow ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 21-22/12/2019
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 21-22/12/2019 Εκτύπωση E-mail

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων το Σάββατο 21 και την Κυριακή 22/12/2019 και τους ορισμένους σε κάθε αγώνα Διαιτητές.

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 21/12/2019          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής Σημειωτής
ΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ-ΑΡΚΑΔΙ ΚΛ.ΒΑΚ 18:30 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ  
ΠΑΙΔΩΝ ΣΦΠΧ-Ν.ΟΠΕΡ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 15:00 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΠΕΤΑΚΑΚΗ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΚΥΔΩΝ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 19:00 ΠΕΤΑΚΑΚΗ  ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΣΦΠΧ-ΑΡΚΑΔΙ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 17:00 ΠΕΤΑΚΑΚΗ  ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΑΚΡΩΤΗΡΙ-Ν.ΟΠΕΡ ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ 17:00 ΚΑΓΚΑΣ ΣΤΑΓΑΚΗΣ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΓΕΗ-ΜΕΣΣΑΡΑ Μ.ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 20:30 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΓΚΛΕΝΤΙΣ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΚΥΔΩΝ-ΣΟΥΔΑ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 21:00 ΣΤΑΓΑΚΗΣ ΚΑΓΚΑΣ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΑΝΕΜΟΣ-ΑΕΤΟΣ ΚΛ.ΚΛΑΔΙΣΟΥ 14:00 ΚΑΓΚΑΣ ΣΤΑΓΑΚΗΣ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΛ.ΣΗΤΕΙΑΣ 14:00 ΠΕΤΡΑΚΗΣ    
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΓΕΙ-ΓΡΥΠΑΣ ΚΛ.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 11:00 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΣ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΟΦΗ-ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΚΛ.ΒΑΚ 20:30 ΚΟΚΚΑΣ   ΠΑΤΕΡΑΚΗ
ΚΟΡΑΣΔΙΩΝ Β ΓΕΗ2-ΠΗΓΑΣΟΣ Μ.ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 18:30 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΓΚΛΕΝΤΙΣ  
             
Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΟΦΗ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΛ.ΒΑΚ 16:30 ΓΕΡΟΘΟΔΩΡΟΣ ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ
  ΒΟΗΘ.ΣΗΤΜΕΙΩΤΗ ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ   ΕΠΟΠΤΕΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ
        ΚΟΜΜΙΣΑΡΙΟΣ-ΠΑΡΑΤ ΚΟΚΟΤΣΑΚΗΣ Β  
Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑΣ-ΑΠΟΛ.ΚΑΛΑΜ ΚΛ.ΜΟΙΡΩΝ 16:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΚΟΚΚΑΣ ΦΑΝΟΥΡΑΚΗ
Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΓΕΗ-ΝΕΟΙ ΒΥΡΩΝΑ ΚΛ.ΑΡΧΑΝΩΝ 16:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΚΑΡΑΛΗ
             
ΚΥΡΙΑΚΗ 8/12/2019          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής Σημειωτής
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΗΓΑΣΟΣ-ΟΦΗ ΚΛ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ 21:00 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΚΟΚΚΑΣ ΜΑΥΡΕΑ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ Ν.ΟΠΕΡ-ΑΕΤΟΣ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 14:00 ΠΕΤΑΚΑΚΗ  ΝΤΟΥΜΠΑΡΑΤΖΗ  
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΡΚΑΔΙ-ΚΥΔΩΝ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 16:00 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΑΚΑΚΗ  ΝΤΟΥΜΠΑΡΑΤΖΗ 
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ 17:00 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΛΕΙΝΑΚΗΣ
ΤΕΛΙΚΟΣ ΕΦΗΒΩΝ ΣΦΠΧ-ΓΕΗ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 19:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΚΛΕΙΝΑΚΗΣ
ΕΦΗΒΩΝ Ν.ΟΠΕΡ-ΓΕΙ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 12:00 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΣΦΠΧ-ΑΝΕΜΟΣ ΚΛ.ΚΛΑΔΙΣΟΥ 19:00 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ    
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΣΟΥΔΑ-ΑΕΤΟΣ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 19:00 ΣΤΑΓΑΚΗΣ  ΚΑΓΚΑΣ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΚΥΔΩΝ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 21:00 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΚΛΕΙΝΑΚΗΣ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β Ν.ΟΠΕΡ-ΑΡΚΑΔΙ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 18:00 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ    
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΣΟΥΔΑ3-ΣΟΥΔΑ2 ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 17:00 ΚΑΓΚΑΣ ΣΤΑΓΑΚΗΣ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΟΠΑ-ΑΝΕΜΟΣ ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ 15:00 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΚΛΕΙΝΑΚΗΣ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΓΕΙ-ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΚΛ.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 12:00 ΠΕΤΡΑΚΗΣ    
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΛ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ 17:00 ΚΑΡΑΛΗ    
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΓΕΗ-ΓΡΥΠΑΣ ΚΛ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ 19:00 ΚΑΡΑΛΗ    
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΑΡΗΣ-ΑΘΛΕΣΗ ΚΛ.ΓΟΥΡΝΩΝ 19:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ  
             
Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΓΕΗ-ΟΦ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ ΚΛ.ΠΑΤΕΛΩΝ 16:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΚΟΚΚΑΣ  ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ
             
ΔΕΥΤΕΡΑ 2 23/12/2019          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΟΦΗ-ΑΘΛΕΣΗ ΚΛ.ΒΑΚ 16:00 ΚΟΚΚΑΣ    
 
< Προηγ.   Επόμ. >
© 2020 ΕΣΠΕΚ

Design by magnetism.gr

 
Πως σας φαίνεται το καινούργιο μας site;
 
Σωματεία
Minoan Banner
Επισκέψεις:688692