Αρχική
Η ένωσή μας
Σωματεία
Πρωταθλήματα
Πρωταθλητές
Προκηρύξεις - Νόμοι
Διοργανώσεις
Κλιμάκια
ΣΥΔΠΕΚ
Σύνδεσμοι
Gallery

 
Αρχική arrow Αρχική arrow Πρόγραμμα και Διαιτητές Αγώνων 18-19-20/01/2020
Πρόγραμμα και Διαιτητές Αγώνων 18-19-20/01/2020 Εκτύπωση E-mail

Δείτε το πρόγραμμα το Σάββατο 18 την Κυριακή 19 και την Δευτέρα 20 Ιανουαρίου 2020 και τους ορισμένους σε κάθε αγώνα Διαιτητές.

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 18/1/2020          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής Σημειωτής
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΣΦΠΧ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 19:00 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΚΑΓΚΑΣ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΑΡΚΑΔΙ-ΚΥΔΩΝ ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α Ν.ΟΠΕΡ-ΠΓΧΑΝΙΑΚΟΣ ΝΕΟ ΚΛ.ΠΕΡΙΒΟΛ 15:00 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΣΥΚΑΣ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΠΗΓΑΣΟΣ-ΑΡΗΣ Μ.ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 16:00 ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΚΥΔΩΝ2-ΑΕΤΟΣ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 21:00 ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΟΥ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΣΟΥΔΑ-ΑΝΕΜΟΣ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 15:00 ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΣΤΑΓΑΚΗΣ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΟΦΗ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΛ.ΒΑΚ 18:00 ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΓΕΙ-ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΚΛ.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 15:00 ΠΕΤΡΑΚΗΣ  ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΣ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΓΙΟΥΧΤΑΣ Μ.ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 18:00 ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ  
ΠΑΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ-ΓΕΗ ΝΕΟ ΚΛ.ΠΕΡΙΒΟΛ 19:00 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ  ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗ  
ΓΥΝΑΙΚΩΝ Ν.ΟΠΕΡ-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ ΝΕΟ ΚΛ.ΠΕΡΙΒΟΛ 17:00 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ  ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗ
             
Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ  ΑΘΛΕΣΗ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΛ.ΠΑΤΕΛΩΝ 16:00 ΚΟΚΚΑΣ ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΚΛΗΜΑΤΣΙΔΑ
             
ΚΥΡΙΑΚΗ 19/1/2020          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής Σημειωτής
ΑΝΔΡΩΝ ΣΟΥΔΑ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 19:00 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΣΥΚΑΣ
ΑΝΔΡΩΝ Ν.ΟΠΕΡ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 18:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ
ΑΝΔΡΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΚΥΔΩΝ ΚΛ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ 18:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΦΠΧ-ΑΕΤΟΣ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 18:00 ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΝΤΟΥΜΠΑΡΑΤΖΗ ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΟΥ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΗΓΑΣΟΣ-ΚΥΔΩΝ Μ.ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 18:00 ΚΟΚΚΑΣ ΜΑΥΡΕΑ  
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΡΚΑΔΙ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 14:00 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΜΕΣΣΑΡΑ-ΑΘΛΕΣΗ ΚΛ.ΜΟΙΡΩΝ 13:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΓΡΥΠΑΣ-ΓΕΗ2 ΚΛ.ΜΕΛΕΣΣΩΝ 17:30 ΚΛΗΜΑΤΣΙΔΑ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΑΡΚΑΔΙ-ΑΝΕΜΟΣ2 ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 16:00 ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΑΕΤΟΣ-ΚΥΔΩΝ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 13:00 ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ  ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΣΦΠΧ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 20:00 ΚΑΓΚΑΣ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΠΗΓΑΣΟΣ-ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ Μ.ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 16:00 ΚΟΚΚΑΣ ΜΑΥΡΕΑ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΑΘΛΕΣΗ-ΓΕΗ Μ.ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 20:00 ΚΟΚΚΑΣ ΜΑΥΡΕΑ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΑΡΗΣ-ΜΕΣΣΑΡΑ ΚΛ.ΓΟΥΡΝΩΝ 18:00 ΓΚΛΕΝΤΙΣ ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΓΡΥΠΑΣ-ΟΦΗ ΚΛ.ΜΕΛΕΣΣΩΝ 19:00 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗ    
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΓΕΙ-ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΛ.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 11:00 ΠΕΤΡΑΚΗΣ    
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΑΘΛΕΣΗ ΚΛ.ΑΡΧΑΝΩΝ 13:00 ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ    
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΜΕΣΣΑΡΑ-ΓΕΗ ΚΛ.ΜΟΙΡΩΝ 11:00 ΦΑΝΟΥΡΑΚΗ    
 
             
ΤΕΤΑΡΤΗ 22/1/2020          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ-ΓΕΗ ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 19:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ  
             
 
< Προηγ.   Επόμ. >
© 2021 ΕΣΠΕΚ

Design by magnetism.gr

 
Πως σας φαίνεται το καινούργιο μας site;
 
Σωματεία
Επισκέψεις:753564