Αρχική
Η ένωσή μας
Σωματεία
Πρωταθλήματα
Πρωταθλητές
Προκηρύξεις - Νόμοι
Διοργανώσεις
Κλιμάκια
ΣΥΔΠΕΚ
Σύνδεσμοι
Gallery

 
Αρχική arrow Αρχική arrow Πρόγραμμα και Διαιτητές αγώνων 08-09/02/2020
Πρόγραμμα και Διαιτητές αγώνων 08-09/02/2020 Εκτύπωση E-mail

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων το Σάββατο 08 και την Κυριακή 09 Φεβρουαρίου και τους ορισμένους σε καθε αγώνα Διαιτητές.

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 8/2/2020          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής Σημειωτής
ΠΑΙΔΩΝ  Ν.ΟΠΕΡ-ΟΦΗ ΚΛ.ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ 15:30 ΚΑΓΚΑΣ ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ  
ΠΑΙΔΩΝ ΓΕΗ-ΑΡΚΑΔΙ ΚΛ.ΒΑΚ 18:00 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΚΑΡΑΛΗ ΓΚΛΕΝΤΙΣ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΚΥΔΩΝ-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 17:00 ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ  ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΑΡΚΑΔΙ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 14:30 ΠΕΤΑΚΑΚΗ  ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΟΥ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α Ν.ΟΠΕΡ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΚΛ.ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ 17:30 ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΚΑΓΚΑΣ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΜΕΣΣΑΡΑ-ΓΕΗ ΚΛ.ΜΟΙΡΩΝ 16:00 ΚΛΗΜΑΤΣΙΔΑ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΠΗΓΑΣΟΣ-ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 18:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΛ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ 14:00 ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ  ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΛ.ΣΗΤΕΙΑΣ 12:30 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΣ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΓΕΙ-ΓΕΗ2 ΚΛ.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 16:00 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΣ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΓΡΥΠΑΣ-ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΚΛ.ΜΕΛΕΣΣΩΝ 11:00 ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ  ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ  
             
Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΓΕΗ-ΑΙΓΑΛΑΙΩ ΚΛ.ΒΑΚ 16:00 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΚΑΡΑΛΗ
             
ΚΥΡΙΑΚΗ 9/2/2020          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής Σημειωτής
ΑΝΔΡΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΑΡΚΑΔΙ ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ 17:00 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΚΑΓΚΑΣ ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΟΥ
ΑΝΔΡΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ 19:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΚΛΗΜΑΤΣΙΔΑ ΜΑΥΡΕΑ
ΑΝΔΡΩΝ Ν.ΟΠΕΡ-ΣΟΥΔΑ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 18:30 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΥΚΑΣ ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19:00 ΚΑΓΚΑΣ ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥΔΩΝ-ΑΕΤΟΣ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 18:00 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΠΕΤΑΚΑΚΗ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΡΚΑΔΙ-ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 16:30 ΣΥΚΑΣ ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΑΘΛΕΣΗ-ΑΡΗΣ Μ.ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 20:00 ΚΟΚΚΑΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΣΟΥΔΑ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 10:00 ΚΛΕΙΝΑΚΗΣ ΣΤΑΓΑΚΗΣ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΑΕΤΟΣ-ΑΡΚΑΔΙ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 12:00 ΣΤΑΓΑΚΗΣ ΚΛΕΙΝΑΚΗΣ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΣΦΠΧ-ΚΥΔΩΝ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 14:00 ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΣΥΚΑΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΜΕΣΣΑΡΑ-ΓΕΗ ΚΛ.ΜΟΙΡΩΝ  ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ    
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΠΗΓΑΣΟΣ-ΑΘΛΕΣΗ Μ.ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 9:30 ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΑΡΗΣ-ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ ΚΛ.ΓΟΥΡΝΩΝ 12:00 ΚΟΚΚΑΣ ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΟΠΑ-Ν.ΟΠΕΡ ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ 15:00 ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΟΥ    
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΑΡΚΑΔΙ-ΣΟΥΔΑ3 ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 12:30 ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ    
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΑΝΕΜΟΣ-ΣΟΥΔΑ2 ΚΛ.ΚΛΑΔΙΣΟΥ 19:00 ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ    
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΟΦΗ ΚΛ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ 15:00 ΓΚΛΕΝΤΙΣ    
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΓΕΗ-ΓΕΙ Μ.ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 14:00 ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ    
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΓΙΟΥΧΤΑΣ Μ.ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 18:00 ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ    
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΓΡΥΠΑΣ-ΑΘΛΕΣΗ ΚΛ.ΜΕΛΕΣΣΩΝ 11:00 ΓΚΛΕΝΤΙΣ    
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΠΗΓΑΣΟΣ-ΜΕΣΣΑΡΑ Μ.ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 11:30 ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ    
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΓΕΗ-ΣΦΠΧ Μ.ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 16:00 ΚΟΚΚΑΣ ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ  
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-Ν.ΟΠΕΡ ΚΛ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ 17:00 ΚΛΗΜΑΤΙΣΙΔΑ ΜΑΥΡΕΑ  
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ-ΓΕΗ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 14:30 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ    
             
 
< Προηγ.   Επόμ. >
© 2021 ΕΣΠΕΚ

Design by magnetism.gr

 
Πως σας φαίνεται το καινούργιο μας site;
 
Σωματεία
Επισκέψεις:753566