Αρχική
Η ένωσή μας
Σωματεία
Πρωταθλήματα
Πρωταθλητές
Προκηρύξεις - Νόμοι
Διοργανώσεις
Κλιμάκια
ΣΥΔΠΕΚ
Σύνδεσμοι
Gallery

 
Αρχική arrow Αρχική arrow ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 06-07/11/2021
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 06-07/11/2021 Εκτύπωση E-mail

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων το Σάββατο 06 και την Κυριακή 07 Νοεμβρίου 2021 και τους ορισμένους σε κάθε αγώνα Διαιτητές.

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 06/11/2021

 

 

Πρωτάθλημα

Αγώνας

Γήπεδο

Ώρα

Α Διαιτητής

Β Διαιτητής

Σημειωτής

 

Παρατηρητής

ΕΦΗΒΩΝ

Ν.ΟΠΕΡ-ΣΦΠΧ

ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ

14:00

ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ

 

ΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ

 

 

ΕΦΗΒΩΝ

ΟΦΗ-ΑΡΚΑΔΙ

ΚΛ.ΒΑΚ

13:00

ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ

ΒΛΑΣΤΟΥ

 

 

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ

ΟΦΗ-ΓΕΗ

ΚΛ.ΒΑΚ

19:30

ΚΟΚΚΑΣ

ΠΑΤΕΡΑΚΗ

 

 

 

Β ΦΑΣΗ ΝΕΑΝΙΔ. (Α)

ΚΥΔΩΝ-Ν.ΟΠΕΡ

ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ

18:00

ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ

 

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ

 

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΣΦΠΧ

ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ

17:00

ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ

ΜΠΕΝΑΚΗ

 

ΕΚΠ. ΛΙΝΟΞΥΛΑΚΗ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α2 ΑΝΔΡΩΝ

ΓΕΗ-ΑΡΜΕΝΙΩΝ

ΚΛ.ΑΡΧΑΝΩΝ

16:00

ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ

ΚΟΚΚΑΣ

ΒΛΑΣΤΟΥ

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 07/11/2021

 

 

Πρωτάθλημα

Αγώνας

Γήπεδο

Ώρα

Α Διαιτητής

Β Διαιτητής

Σημειωτής

 

Παρατηρητής

ΕΦΗΒΩΝ

ΣΦΠΧ-ΟΦΗ

ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ

16:00

ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΟΥ

 

ΛΙΝΟΞΥΛΑΚΗ

 

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ

ΓΕΗ-ΠΗΓΑΣΟΣ

ΚΛ.ΛΙΝΤΟ

20:00

ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ

ΠΑΠΑΔΑΚΗ Α

 

 

 

Β ΦΑΣΗ ΝΕΑΝΙΔ. (Α)

ΣΦΠΧ-ΚΥΔΩΝ

ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ

18:00

ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΟΥ

 

ΛΙΝΟΞΥΛΑΚΗ

 

 

Β ΦΑΣΗ ΝΕΑΝΙΔ. (Α)

ΑΚΡΩΤΗΡΙ-Ν.ΟΠΕΡ

ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ

20.30

ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ

ΣΤΑΓΑΚΗΣ

 

.

 

ΕΦΗΒΩΝ

ΓΕΗ-Ν.ΟΠΕΡ

ΛΙΝΤΟ

10.00

ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ

ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Ν.ΟΠΕΡ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ

ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ

16:00

ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ

ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ

ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ

 

 

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΓΕΗ-ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ

ΚΛ.ΛΙΝΤΟ

15:00

ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ

ΣΥΚΑΣ

ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ

 

 

Πρωτάθλημα

Αγώνας

Γήπεδο

Ώρα

Α Διαιτητής

Β Διαιτητής

Σημειωτής

Επόπτες

Παρατηρητής-Κομισαριος

LEAGUE CUP

ΟΦΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

ΚΛ.ΒΑΚ

17:00

ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ

ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ

ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΟΚΚΑΣ

ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ

ΚΟΚΟΤΣΑΚΗΣ

 
< Προηγ.   Επόμ. >
© 2021 ΕΣΠΕΚ

Design by magnetism.gr

 
Πως σας φαίνεται το καινούργιο μας site;
 
Σωματεία
Επισκέψεις:802112