Αρχική
Η ένωσή μας
Σωματεία
Πρωταθλήματα
Πρωταθλητές
Προκηρύξεις - Νόμοι
Διοργανώσεις
Κλιμάκια
ΣΥΔΠΕΚ
Σύνδεσμοι
Gallery

 
Αρχική arrow Αρχική arrow ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 04-05/12/2021
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 04-05/12/2021 Εκτύπωση E-mail

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων το Σάββατο 04 και την Κυριακή 05 Δεκεμβρίου 2021 και τους ορισμένους σε κάθε αγώνα Διαιτητές.

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 04/12/2021

 

 

Πρωτάθλημα

Αγώνας

Γήπεδο

Ώρα

Α Διαιτητής

Β Διαιτητής

ΠΡΑΚΤΙΚΗ

Επόπτες

Κομισάριος

Πρατηρητής

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α

ΜΕΣΣΑΡΑ-ΑΘΛΕΣΗ

ΚΛ.ΜΟΙΡΩΝ

16:00

ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ

 

ΚΟΠΙΔΑΚΗΣ    ΕΚΠ

 

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΑΡΗΣ

ΚΛ.ΛΙΝΤΟ

11:30

ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ

ΠΙΤΟΥΛΙΑΣ

 

 

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α

ΣΦΠΧ-ΑΝΕΜΟΣ

ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ

17:00

ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ

ΣΤΑΓΑΚΗΣ

 

 

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α

ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΑΡΚΑΔΙ

ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ

17:00

ΣΥΚΑΣ

ΛΙΝΟΞΥΛΑΚΗ

 

 

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α

ΚΥΔΩΝ – ΣΟΥΔΑ

ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ

18:00

ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΟΥ

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ

 

 

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β

ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΟΦΗ

ΚΛ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ

14:00

ΠΙΤΟΥΛΙΑΣ

ΚΛΙΜΑΤΣΙΔΑ

 

 

 

VOLLEYLEAGUE

ΟΦΗ-ΠΑΟΚ

ΒΑΚ

1645

ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ

ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ

ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ

ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ

ΚΟΚΟΤΣΑΚΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 05/12/2021

 

 

Πρωτάθλημα

Αγώνας

Γήπεδο

Ώρα

Α Διαιτητής

Β Διαιτητής

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

ΠΡΑΚΤΙΚΗ

 

ΑΝΔΡΩΝ

Ν.ΟΠΕΡ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ

18:00

ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ

ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ

ΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ

 

 

ΑΝΔΡΩΝ

ΣΦΠΧ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ

ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ

20:00

ΣΥΚΑΣ

ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ

ΣΤΑΓΑΚΗΣ

 

 

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΟΦΗ-ΑΘΛΕΣΗ

ΚΛ.ΒΑΚ

17:00

ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ

ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΝΘΗ

ΚΑΛΑΝΤΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

 

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΜΕΣΣΑΡΑ

ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ

17:00

ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ

ΣΥΚΑΣ

ΣΤΑΓΑΚΗΣ

 

 

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΠΗΓΑΣΟΣ-ΑΡΚΑΔΙ

ΚΛ.ΛΙΝΤΟ

17:00

ΚΟΚΚΑΣ

ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ

 

ΚΟΠΙΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ  Κ

 

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΚΥΔΩΝ-ΣΦΠΧ

ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ

18:00

ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ

ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΟΥ

ΛΙΝΟΞΥΛΑΚΗ

 

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α

ΑΡΚΑΔΙ-ΣΟΥΔΑ

ΚΛ.ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ

11:00

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

 

ΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ

 

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α

Ν.ΟΠΕΡ-ΣΦΠΧ

ΚΛ.ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ

13:00

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

 

ΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ

 

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α

ΑΝΕΜΟΣ-ΚΥΔΩΝ

ΚΛ.ΚΛΑΔΙΣΟΥ

11:00

ΛΙΝΟΞΥΛΑΚΗ

ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΟΥ

 

 

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α

ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΑΘΛΕΣΗ

ΚΛ.ΑΡΧΑΝΩΝ

11:30

ΠΙΤΟΥΛΙΑΣ

ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ

 

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΝΝΑ ΚΑΛΑΝΤΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α

ΜΕΣΣΑΡΑ-ΓΕΗ

ΚΛ.ΜΟΙΡΩΝ

11:00

ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ

 

 

ΚΟΠΙΔΑΚΗΣ

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α

ΟΦΗ-ΠΗΓΑΣΟΣ

ΚΛ.ΒΑΚ

12:00

KAΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΝΘΗ

 

 

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α

ΓΕΗ-ΓΡΥΠΑΣ

ΚΛ.ΛΙΝΤΟ

19:00

ΚΟΚΚΑΣ

ΠΑΤΕΡΑΚΗ

 

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΝΝΑ ΚΑΛΑΝΤΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

 

 
< Προηγ.   Επόμ. >
© 2022 ΕΣΠΕΚ

Design by magnetism.gr

 
Πως σας φαίνεται το καινούργιο μας site;
 
Σωματεία
Επισκέψεις:815051