Αρχική
Η ένωσή μας
Σωματεία
Πρωταθλήματα
Πρωταθλητές
Προκηρύξεις - Νόμοι
Διοργανώσεις
Κλιμάκια
ΣΥΔΠΕΚ
Σύνδεσμοι
Gallery

 
Αρχική arrow Αρχική arrow ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΙΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 11-12/12/2021
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΙΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 11-12/12/2021 Εκτύπωση E-mail

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων το Σάββατο 11 και την Κυριακή 12 Δεκεμβρίου 2021 και τους ορισμένους σε κάθε αγώνα Διαιτητές.

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 11/12/2021

 

Πρωτάθλημα

Αγώνας

Γήπεδο

Ώρα

Α Διαιτητής

Β Διαιτητής

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

Εκπαίδευση

ΠΑΙΔΩΝ

ΓΕΙ-ΑΡΚΑΔΙ

ΚΛ.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

14:00

ΠΕΤΡΑΚΗΣ

ΚΟΡΝΙΩΤΑΚΗ

 

 

ΠΑΙΔΩΝ

Ν.ΟΠΕΡ-ΣΦΠΧ

ΚΛ.ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ

18:00

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

 

ΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ

ΟΦΗ-ΓΕΗ

ΚΛ.ΒΑΚ

13:00

ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ

ΚΛΙΜΑΤΣΙΔΑ

 

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α

ΓΕΗ-ΜΕΣΣΑΡΑ

ΚΛ.ΛΙΝΤΟ

17:00

ΚΟΚΚΑΣ

 

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΝΑΣ.

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α

ΑΘΛΕΣΗ-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

ΚΛ.ΛΙΝΤΟ

21:00

ΚΟΚΚΑΣ

ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗ

 

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α

ΓΡΥΠΑΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ

ΚΛ.ΜΕΛΕΣΩΝ

18:00

ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ

 

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ Γ.

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α

ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΣΦΠΧ

ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ

17:00

ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ

ΛΙΝΟΞΥΛΑΚΗ

 

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α

ΑΝΕΜΟΣ-ΚΔΥΩΝ

ΚΛ.ΚΛΑΔΙΣΟΥ

13:30

ΣΥΚΑΣ

ΛΙΝΟΞΥΛΑΚΗ

 

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α

ΑΡΚΑΔΙ-Ν.ΟΠΕΡ

ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ

14:00

ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΟΥ

 

ΜΠΕΝΑΚΗ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β

ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΓΕΙ

ΚΛ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ

14:00

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ Γ.

 

ΚΑΛΑΝΤΙΔΟΥ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β

ΠΗΓΑΣΟΣ-ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ

ΚΛ.ΛΙΝΤΟ

15:00

ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ

 

ΚΟΠΙΔΑΚΗΣ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β

ΟΦΗ-ΓΕΗ2

ΚΛ.ΒΑΚ

20:00

ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΝΘΗ

 

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β

ΑΕΤΟΣ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ2

ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ

14:30

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ

ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ

 

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β

ΣΟΥΔΑ2-ΑΡΚΑΔΙ2

ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ

17:00

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ

ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 12/12/2021

 

Πρωτάθλημα

Αγώνας

Γήπεδο

Ώρα

Α Διαιτητής

Β Διαιτητής

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

Εκπαίδευση

ΑΝΔΡΩΝ

Ν.ΟΠΕΡ-ΣΦΠΧ

ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ

20:00

ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ

 

ΑΝΔΡΩΝ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΑΡΚΑΔΙ

ΚΛ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ

20:00

ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ

 

 

 

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΟΦΗ

ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ

17:00

ΣΥΚΑΣ

ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΟΥ

ΞΥΔΑΚΗΣ

 

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΑΘΛΕΣΗ-ΠΗΓΑΣΟΣ

ΚΛ.ΛΙΝΤΟ

17:00

ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ

ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ

 

ΚΑΡΟΥΖΑΚΗ Π

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΜΕΣΣΑΡΑ-ΚΥΔΩΝ

ΚΛ.ΜΟΙΡΩΝ

17:00

ΚΟΚΚΑΣ

ΚΛΙΜΑΤΣΙΔΑ

ΠΑΤΕΡΑΚΗ

 

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΑΡΚΑΔΙ-ΣΦΠΧ

ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ

18:00

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α

ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΑΡΚΑΔΙ

ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

14:00

ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΟΥ

 

ΞΥΔΑΚΗΣ

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α

ΣΟΥΔΑ-ΑΝΕΜΟΣ

ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ

16:00

ΛΙΝΟΞΥΛΑΚΗ

ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ

 

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α

ΣΦΠΧ-ΚΥΔΩΝ

ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ

18:00

ΛΙΝΟΞΥΛΑΚΗ

ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ

 

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β

ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ-ΓΕΙ

ΚΛ.ΣΗΤΕΙΑΣ

17:00

ΠΕΤΡΑΚΗΣ

 

 

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β

ΑΡΗΣ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΚΛ.ΓΟΥΡΝΩΝ

11:00

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ Γ.

 

 

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β

ΠΗΓΑΣΟΣ-ΑΘΕΛΣΗ

ΚΛ.ΛΙΝΤΟ

19:00

ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗ

 

 

 

 
< Προηγ.   Επόμ. >
© 2022 ΕΣΠΕΚ

Design by magnetism.gr

 
Πως σας φαίνεται το καινούργιο μας site;
 
Σωματεία
Επισκέψεις:815051